مدیر فنی سابق سوشی سواپ از تجارب خود می‌گوید

مدیر فنی سابق سوشی سواپ از تجارب خود می‌گوید

دلونگ گفت: در نهایت به دلیل شکست‌های پی در پی نتوانستم ایده‌های خود را ارائه دهم و آن‌ها را در پروژه بعدی خود گنجانده‌ام.

روز جمعه جوزف دلونگ (Joseph Delong) مدیر فنی ارشد صرافی غیر متمرکز سوشی سواپ در حساب توییتری خود برخی از تجربیات خود در دوران تصدی پروژه سوشی را منتشر کرد.

دلونگ در هفته گذشته به صورت یک طرفه از کار خود استعفا داد و دلیل این کار خود را آشفتگی در ساختار داخلی میان توسعه دهندگان این پروژه اعلام کرد. 

دلونگ در توضیح تصمیم خود، شکست در مقیاس عملیات، فقدان مهارت‌های سازمانی، مشارکت کنندگان مشکل ساز و ارتباطات ضعیف را به عنوان دلایل اصلی برشمرد. در توییتر و در میان شخصیت‌های  فعال حوزه بلاک چین، دلونگ به دلیل اینکه با تجربه‌اش و درس گرفتن از اشتباهاتش آن‌ها را به صورت عمومی منتشر کرد مورد تحسین قرار گرفت.

به گفته دلونگ، او زمانی که مشکلات در میان توسعه دهندگان تحت مدیریت او ظاهر شد، به جامعه سوشی اطلاع نداد، و همچنین به اندازه کافی با کاربران درگیر نشد تا با این پروژه ارتباط برقرار کند. علاوه بر این، دلونگ در مورد استفاده از حضور شخصی خود در توییتر برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود در مورد تحولات SushiSwap صحبت کرد. این یک تصمیم دووجهی در میان جامعه SushiSwap بود. برخی از کاربران او را به دلیل واقعی بودن احساساتش تحسین کرده‌اند، در حالی که برخی دیگر این حرکت را غیرحرفه‌ای یا بی‌ملاحظه نسبت به سهامداران می‌دانند.

دلونگ قبل از اینکه به عنوان مدیر ارشد فناوری در SushiSwap کار کند، یک مهندس نرم افزار ارشد در ConsenSys بود. تا حدی به دلیل رهبری او، سوشی سواپ به سیزدهمین DEX بزرگ از نظر حجم معاملات ذر بازار رمزارزها تبدیل شده است. با این حال، صرافی سوشی سواپ نیز با مشکلاتی مواجه است.

دلونگ در جمع بندی این تجربه اظهار داشت: من فکر می کنم تولد ناقص سوشی منجر به مشکلات اضافی شده است، و در پروژه بعدی خود، این قابلیت را خواهم داشت که سازمانی را برای توانمندسازی مشارکت کنندگان ساختار دهم. از شما متشکرم که به من اجازه دادید سوشی را در این مدت هدایت کنم، و برای سوشی آرزوی موفقیت دارم.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *