مستر کارت، کریپتو را به “برنامه وفاداری” خود اضافه کرد

مستر کارت، کریپتو را به "برنامه وفاداری" خود اضافه کرد

کمپانی بزرگ کارت اعتباری، مسترکارت، اعلام کرد که کریپتوها را به “برنامه وفاداری” خود برای بانک‌های آمریکایی، خرده‌فروشان و شرکت‌های تکنولوژی مالی اضافه خواهد کرد.

روز دوشنبه مسترکار(Mastercard) این خبر را داد که مشتریان آمریکایی‌اش از این پس می‌توانند دارایی‌های دیجیتال را خرید، فروش و یا نگه‌داری کنند. این شرکت بزرگ آمریکایی، این کار را با کمک پلتفرم دارایی‌های دیجیتال Bakkt و کیف‌پول‌های حضانتی انجام خواهد داد.

دارندگان مسترکارت همچنین می‌توانند با نگه‌داری کریپتوها پاداش دریافت کنند. مایکل میباخ (Michael Miebach) مدیرعامل مسترکارت در ماه جولای میلادی در مورد این موضوع صحبت کرده بود. او اعتقاد داشت مسترکارت باید در فضای کریپتو حضور داشته باشد.

در فوریه نیز مسترکارت اعلام کرد بیش از 1 میلیارد کاربر آن زین پس می‌توانند از کریپتو برای خرید در بیش از 30 میلیون خرده‌فروشی تحت پشتیبانی این شرکت استفاده کنند.

همکار مستر کارت در این پروژه bakkt است که یک سازمان امور مالی مربوط به دارایی‌های دیجیتال است و سهامش نیز در بازار بورس نیویورک لیست شده است. این پلتفرم با گوگل نیز همکاری داشته است. کاربران گوگل با کمک bakkt می‌توانند کریپتوهای خود را تبدیل به ارز فیات کرده و از آن‌ها در سرویس google play استفاده کنند.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *