بانک آمریکایی همزمان اعتقاد به بیت کوین 35 هزار دلاری و رشد بازار دارد

ezgif 7 dabd971f079f

بانک بزرگ و معروف آمریکایی، جی پی مورگان (J.P.Morgan) پیش‌بینی خودش از قیمت بیت کوین را منتشر کرد و این پیش‌بینی بسیار پایین‌تر از نرخ فعلی این رمزارز است.

این بانک گزارشی را برای مشتریان خودش منتشر کرده و در آن دارایی‌های جایگزین برای سرمایه‌گذاری را معرفی کرده است. در این گزارش نام کریپتوکارنسی‌ها نیز به چشم می‌خورد و تحلیلگران این موسسه مالی اعتقاد دارند، این بازار در سال 2022 به عملکرد خوب خودش ادامه خواهد داد.

آن‌ها همچنین اعلام کردند که طبق مدل قیمتی خودشان، ارزش ذاتی بیت کوین در حال حاضر 35 هزار دلار است. 35 هزار دلار تقریبا 45 درصد پایین‌تر از قیمت فعلی است؛ با این حال آن‌ها باز هم به هدف 73 هزار دلاری برای بیت کوین اعتقاد دارند و به نظرشان با نوسانات قیمتی، تا سال آینده بیت کوین به این قیمت خواهد رسید.

استراتژیست‌های جی پی مورگان در این گزارش آورده‌اند:

هدف قیمتی 100 هزار دلار و بالاتر، در حال حاضر مورد توافق اکثر مردم برای سال 2022(1401) است؛ اما این قیمت با فرض عدم وجود نوسانات بازار قابل دسترسی است.

آن‌ها اعتقاد دارند نقطه فعلی، جای جذابی برای خرید نیست؛ اما دارایی‌های دیجیتال در یک صعود چندلایه‌ای قرار دارند. در این گزارش توصیه شده است که رمزارزها به عنوان بخش اصلی سبد دارایی مردم نباشد؛ زیرا نوسانات شدید آن‌ها‌، ریسک قابل توجهی را برای دارایی افراد دارد.

جیمی دیمون، مدیرعامل بانک جی پی مورگان در ماه سپتامبر امسال (شهریور 1400) در یک مصاحبه گفت که ممکن است قیمت بیت کوین ده برابر هم بشود؛ اما او علاقه‌ای به سرمایه‌گذاری بر روی آن ندارد. از دیگر ادعاهای او نیز این بوده است که بیت کوین “بی ارزش” است!

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *