CFTC در حال بررسی پلتفرم پیش‌بینی غیرمتمرکز Polymarket

Capture 15

اعتقاد بر این است که پلی مارکت، رئیس اجرای CTFC، جیمز مک دونالد ( James McDonald )را برای رسیدگی به این تحقیقات استخدام کرده است. Polymarket بازار پیش‌بینی غیرمتمرکز نیویورک تحت بررسی کمیسیون معاملات آتی کالاهای ایالات متحده (CFTC) قرار گرفته است. بر اساس گزارش 23 اکتبر بلومبرگ به نقل از منابع ناشناس، CFTC  در حال بررسی است که آیا Polymarket به مشتریان خود اجازه معاملات باینری آپشن و مبادلاتی را می‌دهد که باید در تنظیم کننده مالی ثبت شود.  CFTC هنوز تایید نکرده است که آیا در حال بررسی  Polymarket است یا خیر.

سخنگوی این پلتفرم اظهار داشت:

پلی مارکت قاطعانه متعهد به پیروی از قوانین و مقررات قابل اجرا و ارائه اطلاعات به آئین نامه‌‌ها است که به آن‌ها در هر گونه پرس و جو کمک خواهد کرد.

این گزارش ادعا می‌کند که این شرکت مدیر سابق بخش اجرای CFTC و شریک فعلی شرکت حقوقی سالیوان و کرامول، جیمز مک دونالد را برای رسیدگی به این تحقیقات درگیر کرده است. Polymarket  میزبان انواع بازارهای جدید پیش‌بینی است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از رمز ثابت USD Coin در مورد نتیجه رویدادهای آینده حدس و گمان کنند.

 Polymarket در برابر مشتریان خود موضع نمی‌گیرد و میزبان رابط قرارداد هوشمند است که به کاربران امکان می‌دهد با پروتکل ارتباط برقرار کنند.این گزارش ادعا می‌کند که تحقیقات در‌حالی انجام می‌شود که Polymarket در حال مذاکره برای حصول دور جدیدی از بودجه است و منابع ناشناس ادعا می‌کنند که افزایش این شرکت می‌تواند نزدیک به 1 میلیارد دلار ارزش داشته باشد.

در اکتبر 2020 ، Polymarket 4 میلیون دلار بودجه به سرپرستی Polychain Capital تأمین کرد که شامل مشارکت CSO Meltem Demirors CoinShares ، Balaji Srinivasan ، مدیر ارشد اجرایی Coinbase و Naval Ravikant ، مدیر عامل AngelList بود.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *