آیا بیت‌کوین می‌تواند در ماه آذر افزایش می‌یابد؟

بیتکوین

به مجری و تحلیلگر Cointelegraph، بنتون یاون (Benton Yaun)، در کنار متخصصان بازار مقیم جردن فینست (Jordan Finneseth) و مارسل پچمن (Marcel Pechman ) بپیوندید تا آخرین اخبار این هفته را در بازارها اعلام کنند.بیت کوین (BTC) کم عمق ترین اصلاح سال را تاکنون داشته است و تنها 17 درصد از بالاترین رکورد خود سقوط کرده است. آیا این بدان معنی است که ما ممکن است در مسیر یک رالی بابا نوئل در ماه دسامبر باشیم؟

به نظر می‌رسد که پول فقط به سمت Metaverse سرازیر می‌شود. هفته گذشته، پروژه‌های Metaverse زمینی را به ارزش 106 میلیون دلار فروخت. آیا این موفقیت بزرگ بعدی در فضای توکن غیرقابل تعویض (NFT) است؟پس از به‌روزرسانی اخبار بازار، میزبانان با مهمان ویژه گرت سولووی در مورد چرخه فعلی بازار بیت‌کوین، تورم و نحوه تأثیر S&P 500 بر ارزهای دیجیتال در صورت سقوط آن صحبت می‌کنند.

کارشناسان کوین تلگراف با استفاده از دیدگاه‌های Cointelegraph Markets Pro، پلتفرمی برای معامله‌گران ارزهای‌دیجیتال که می‌خواهند یک قدم جلوتر از بازار باقی بمانند، دو آلت‌کوین را شناسایی می‌کنند که در این هفته برجسته بودند: Shiba Inu (SHIB) و Terra’s LUNA.

در نهایت، پچمن (Pechman)، تحلیلگر Cointelegraph Markets در مورد اینکه چرا عدم قطعیت نظارتی ممکن است باعث آخرین اصلاح بیت‌کوین شده باشد، بحث می‌کند. جانت یلن، وزیر ایالات متحده و جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، نیاز به ایجاد فوری یک چارچوب نظارتی را ابراز کرده‌اند و در 2 آبان (12 نوامبر)، SEC پیشنهاد صندوق مبادله بیت‌کوین VanEck را رد کرد. آیا امیدی به شفافیت مقررات در شش ماه آینده وجود دارد؟

منبع:کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *