350Cipher Mining میلیون دلار به سکوهای استخراج نسل بعدی بیت کوین از Bitfury اضافه می‌کند

Capture 12

شرکت ماینینگ بیت کوین آمریکایی قصد دارد در مجموع 28000 تا 56000 دکل معدن نسل بعدی را خریداری کند. طبق فرم 8-K که روز دوشنبه در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تشکیل شد ، Cipher Mining 28000 تا 56000 سخت افزار استخراج بیت کوین نسل بعدی را از Bitfury با هزینه 6،250 دلار در هر دکل خریداری می کند.

بسته به اینکه آیا این شرکت تصمیم می گیرد تمام 56000 دکل را همانطور که در قرارداد خرید ذکر شده است دریافت کند ، با حداکثر هزینه 6،250 دلار برای هر دستگاه ، هزینه سخت افزار استخراج بیت کوین Cipher بین 175 تا 350 میلیون دلار می شود.

کل سفارش موجودی کالا در هفت دسته به صورت ماهانه از تابستان 2022 تا دسامبر 2022 تحویل داده می شود.

به عنوان بخشی از تشکیل پرونده SEC ، Cipher Mining  طی سه روز کاری پس از اجرای توافق برای شروع سفارش گسترده ، مبلغ 10 میلیون دلار هزینه پیشرفته پرداخت می کند. همانطور که قبلاً توسط Cointelegraph گزارش شده بود ، Cipher Mining  طرح هایی برای دستیابی به ظرفیت استخراج بیت کوین 745 مگاوات قبل از پایان سال 2025 دارد.در ماه مارس ، این شرکت با ادغام 2 میلیارد دلاری با Nasdaq در فهرست Good Works Acquisition Corp – یک شرکت خرید ویژه (SPAC) ، ادغام شد.

Cipher Mining همچنین توسط سرمایه گذاران مانند Fidelity Management and Research و گروه Counterpoint وابسته به Morgan Stanley پشتیبانی می شود. مقیاس هزینه های برنامه ریزی شده این شرکت برای دکل های استخراج بیت کوین مطابق با سیاست های توسعه سریع است که توسط موسسات استخراج رمزنگاری در آمریکای شمالی دنبال می شود.

شرکت های ماینینگ Crypto در ایالات متحده دکل های بیشتری را از تولیدکنندگان اصلی مانند Bitmain و MicroBT خریداری کرده اند.

طبق داده های شاخص مصرف برق بیت کوین کمبریج ، ایالات متحده اکنون بیش از یک سوم توزیع نرخ هش جهانی BTC را به خود اختصاص داده است.

شرکت Cipher Mining Technologies برای خرید سکوهای استخراج بیت کوین (BTC)  با شرکت Bitfury غول توسعه بلاک چین ، قرارداد خدمات و خدمات اصلی را منعقد کرده است.

منبع:کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *