صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید وینگ فایننس (Wing Finance) ، فروش وینگ فایننس - بهترین قیمت WING

روز
Wing Finance (WING)
USDT

فروش و خرید وینگ فایننس با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید وینگ فایننس

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش وینگ فایننس و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

WING
وینگ فایننس (WING) :

خرید وینگ فایننس Wing Finance و فروش ارز دیجیتال وینگ فایننس با بهترین قیمت WING در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید وینگ فایننس: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز وینگ فایننس با ریال یا تتر.

 

وینگ فایننس در یک نگاه :

مقدمه

«وینگ فایننس» (Wing Finance) یک پلتفرم دیفای غیرمتمرکز مبتنی بر اعتبار است که برای وام‌دهی و دریافت وام استفاده می‌شود. وینگ بر روی شبکه بلاک چینی «آنتولوژی» ایجاد شده است اما با استفاده از استخرهای خود در سایر بلاک چین‌ها ارتباطات بین زنجیره‌ای بین پروژه‌های دیفای را فراهم می‌کند. هدف پروژه ارز دیجیتال وینگ این است که خدمات وام کریپتویی مبتنی بر اعتبار را به منظور کاهش وابستگی به وثیقه‌های بزرگتر گسترش دهد. کاربران با خرید وینگ می‌توانند در بسیاری از استخرهای نقدینگی این پروژه فعالیت کنند و از این طریق و با فروش وینگ به دست آمده به کسب درآمد از ارز دیجیتال بپردازند.

پروژه وینگ چیست ؟

پروژه ارز دیجیتال وینگ یکی از پروژه‌های دیفای است که بر روی بلاک چین آنتولوژی راه‌اندازی شده است. حوزه فعالیت وینگ وام دهی و دریافت وام است اما برخلاف پروژه‌های معروف این حوزه مثل «آوه» از رویکرد مبتنی بر اعتبار برای تعیین میزان وام استفاده می‌کند. این رویکرد باعث شده است که میزان وثیقه مورد نیاز برای دریافت وام در وینگ پایین‌تر از سایر پروژه‌های ارز دیجیتال باشد. یکی از قابلیت‌هایی که در خرید وینگ وجود دارد این است که این پروژه امکان ارتباط بین پروژه‌های دیفای در بلاک چین‌های مختلف را نیز فراهم می‌کند و استخرهای آن بر روی بلاک چین‌هایی مثل اتریوم، آنتولوژی، بایننس و زنجیره اوکی‌ایکس ایجاد شده است.

 

مدیریت پلتفرم وینگ بر عهده کاربران شبکه است. «سازمان غیر متمرکز خودگردان وینگ» (Wing DAO) سازمانی متشکل از کاربران پروتکل وینگ است که به کاربران امکان ارائه پروپوزال، رای دادن به آن‌ها و اثرگذاری در مدیریت فرآیندهای شبکه را می‌دهد. پروتکل وینگ دائو به طور کامل توسط کاربران خود پروژه مدیریت می‌شود و در هیچ کدام از مراحل آن مثل اعتبارسنجی، از نهادهای متمرکز استفاده نمی‌شود. پروژه وینگ توسط تیم بلاک چین آنتولوژی در آگوست 2020 توسعه داده شده است.

 

برای بهبود روابط بین سپرده‌گذاران، وام‌گیرندگان و ضامن‌های وام در وینگ، از حاکمیت غیر متمرکز شبکه به همراه مکانیزم‌های کنترل ریسک استفاده می‌شود. این مساله امکان دسترسی کاربران بیشتری را به وام‌های ارز دیجیتال فراهم می‌کند و از طرفی گستره ارزهای مورد استفاده برای این فعالیت را گسترش می‌دهد. یکی از اصلی‌ترین مشکلات دیفای مساله وثیقه‌گذاری بیش از حد است که هدف وینگ دائو پیدا کردن راه‌حل مناسب برای آن است. از این منظر می‌توان وینگ را جزو پروژه‌های دیفای 2 در نظر گرفت.

استخرهای سرمایه در وینگ فایننس

وینگ فایننس برای عملیاتی کردن اهداف خود از استخرهای سرمایه استفاده می‌کند. استخر سرمایه محل نگهداری سپرده‌های افراد است. اگر شما از استخرهای سرمایه موجود در وینگ فایننس استفاده کرده باشید شاید متوجه تفاوت‌های آن با سایر پروژه‌های وام‌دهی دیفای نشوید اما واقعیت چیز دیگری است. سه نوع کلی استخر سرمایه در وینگ طراحی شده است که هر یک از این نوع استخرها در بلاک چین‌های مختلف مورد حمایت پروژه قابل راه‌اندازی است. در ادامه به بررسی این سه نوع استخر می‌پردازیم.

 

استخر فلش

«فلش پول» (Flash Pool) اصلی‌ترین استخر سرمایه شناخته شده در وینگ فایننس است که سرمایه آن‌ها مبتنی بر وثیقه است. نسخه‌های مختلفی از این استخرها در بلاک چین‌ها وجود دارد. بزرگترین مزیت و تفاوت فلش پول با استخرهای نقدینگی سایر پلتفرم‌های دیفای این است که استخر فلش با معرفی مکانیزم «استخر بیمه» (Insurance Pool) توانسته است نرخ وثیقه  مورد نیاز برای دریافت وام را کاهش دهد. در استخر بیمه بخشی از پاداش تعریف شده برای وام‌دهنده‌ها و وام گیرنده‌ها قرار می‌گیرد تا در مواقع لز وم بتوان از آن‌ها برای جبران خسارت‌ها استفاده کرد.

 

در استخر فلش هم سپرده‌گذاران و هم وام گینگان می‌توانند پاداش به دست بیاورند که میزان پاداش آن‌ها و با یکدیگر متفاوت است. پاداش‌های داده شده از طریق توکن‌های وینگ تامین می‌شود و وام گیرندگان نیز کارمزد دریافت وام را به سپرده‌گذاران پرداخت می‌کنند.  در استخر‌های مربوط به هر بلاک چین تنها توکن‌های مبتنی بر آن بلاک چین قابل استفاده است. کاربرانی که در استخر فلش تامین نقدینگی کرده‌اند توکن‌های با پیشوند f دریافت می‌کنند که نشان‌دهنده مالکیت آن‌ها بر توکن‌ها است که سود حاصل از فعالیت در پروتکل نیز بر روی آن‌ها اعمال می‌شود.

 

استخرهای NFT در وینگ فایننس

استخر NFT نوع دوم استخرهای موجود در وینگ فایننس است که در حال حاضر فقط برای شبکه اتریوم فعال است و از NFTهای معتبر «CryptoPunks»، «MAYC»، «BAYC»، «Meebits»، «Azuki» و «CLONE X» پشتیبانی می‌کند.  در این استخرها کاربران می‌توانند NFTهای معروف را به عنوان وثیقه قرار داده وام دریافت کنند.

 

ارز دیجیتال وینگ در این استخر به عنوان پاداش داده می‌شود که 30 درصد آن به وام دهنده، 60 درصد وام گیرنده و 10 درصد به استخر بیمه تخصیص پیدا می‌کند. تامین کنندگان می‌توانند به صورت توکن‌های اتریوم از وام گیرندگان سود کسب کنند. قرض گیرندگان می‌توانند توکن‌های وینگ شبکه را به عنوان پاداش دریافت کنند. در نهایت میزان سرمایه در استخر بیمه نیز از توکن‌های وینگ تامین می‌شود.

 

استخرهای فراگیر در ارز وینگ

«استخر فراگیر» (Inclusive Pool) یک استخر سرمایه مبتنی بر اعتبار و احراز هویت کاربران (KYC) است که به کاربران امکان رسیدن به وثیقه کمتر از میزان وام را در ارزهای دیجیتال «USDT»، «USDC» و «DAI» می‌دهد. در مقایسه با پلتفرم‌های وام‌دهی اعتباری سنتی، وینگ از سیستم خلاقانه امتیازدهی اعتباری دیفای با نام «OScore» استفاده می‌کند تا نیازی به بررسی اعتبار کاربر در دنیای واقعی و در سیستم بانکی نداشته باشد.

 

استفاده از این سیستم یک ایده بلندپروازانه و البته خطرناک است اما می‌تواند راه را برای آینده سیستم‌های دیفای مبتنی بر اعتبار هموار کند. در این نوع استخرها میزان بیشتری از سود کسب شده در فرآیند وام‌دهی و وام‌گیری صرف استخر بیمه می‌شود تا خطرات احتمالی کاهش یابد.

ارز دیجیتال وینگ چیست ؟

ارز دیجیتال وینگ با نماد «WING» تنها توکن پلتفرم وینگ فایننس است که به عنوان پاداش بین کاربران سیستم توزیع می‌شود. تعداد حداکثر توکن‌های تعریف شده برای وینگ برابر  5 میلیون و تعداد کل توکن‌های توزیع شده تا به امروز نزدیک 3 میلیون و 430 هزار توکن است. از میان کل توئکن‌ها تعداد 2 میلیون 830 هزار توکن در گردش هستند. قیمت وینگ در بالاترین حد خود به بیش از 140 دلار رسیده است و قیمت وینگ در کمترین حالت 2 دلار بوده است.

 

میزان کل ارزش قفل شده ارز دیجیتال وینگ در حدود 39 میلیون دلار است که در حدود کل ارزش بازار شبکه است. توکن‌های وینگ براساس فعالیت کاربران در پلتفرم وینگ فایننس بین کاربرهای مختلف تقسیم می‌شود. کاربران می‌توانند با شرکت در فعالیت‌های .وام‌دهی، وام‌گیری و بیمه در استخرهای فلش و فراگیر توکن‌های وینگ را به دست آورند. خرید وینگ نیز در بسیاری از صرافی‌های معتبر بین‌المللی مثل بایننس و داخلی مثل رابکس امکان‌پذیر است.

 

ارز دیجیتال وینگ فایننس

آینده ارز دیجیتال وینگ چیست ؟

پروژه ارز دیجیتال وینگ یکی از پروژه‌های بلند پروازانه در بازار ارزهای دیجیتال است که در حوزه دیفای فعالیت می‌کند. این پروژه از ایده‌ وام‌دهی موجود در سیستم سنتی بانک‌داری الهام گرفته است تا نسخه جدیدی از پروژه‌های وام‌دهی غیرمتمرکز را برای کاربران فراهم کند. استفاده از سیستم اعتباری برای وام دهی و وام گیری می‌تواند گزینه بسیاری خوبی برای وثیقه‌گذاری بیش از حد در فضای دیفای باشد اما انجام این کار با ریسک‌هایی همراه است.

 

در فضای غیرمتمرکز هر کاربری با یک کیف پول به سیستم وصل می‌شود و اگر مبنای اعتبارسنجی تنها فعالیتت‌هخای کاربر در کیف پول باشد، کاربران به راحتی می‌توانند با ایجاد حساب‌های جدید در کیف پول سوابق خود را پاک کنند و به عنوان یک شخص جدید در سیستم فعالیت کنند. در صورتی که اطلاعات شخصی کاربران مدنظر باشد نیز این سیستم تبدیل به یک سیستم متمرکز یا نیمه متمرکز می‌شود. فعالیت این پروژه به شکل غیرمتمرکز و با وثیقه گذاری کمتر از میزان وام دریافتی فعالیتی پرریسک است که باید در ادامه فعالیت شاهد نتایج آن بود.

 

در حال حاضر طبق آمارهای کوین مارکت کپ تعداد کل کیف پول‌های فعال در این پروتکل نزدیک به 260 کیف پول است که از این میزان 99/1 درصد از توکن‌های وینگ در اختیار یک کیف پول است. این مساله نشان می‌دهد که پروتکل وینگ فایننس هنوز آن طور که باید مورد توجه کاربران و عموم فعالان بازار ارزهای دیجیتال قرار نگرفته است. در صورتی که این پروژه در اجرای پروژه و جذب مردم به پروتکل موفق باشد می‌توان به توکن آن بسیار امیدوار بود.

بهترین کیف پول خرید وینگ

از آنجایی که پروژه‌های دیفای وینگ همگی بر روی شبکه آنتولوژی پیاده‌سازی شده‌اند، برای فعالیت در این پروتکل و نگهداری از ارز دیجیتال وینک تنها می‌توان از کیف پول‌های حامی شبکه آنتولوژی استفاده کرد. در حال حاضر، پلتفرم وینگ از کیف پول‌های موبایل «Cyano» و «ONTO» و کیف پول‌های افزونه مرورگر «Metamask» و «Cyano» پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این کیف پول‌ها کاربران ایرانی می‌توانند با مشاهده قیمت وینگ و خرید وینگ در صرافی رابکس، ارز دیجیتال وینگ را در کیف پول سرد و امن رایکس نگهداری کنند.

خرید وینگ فایننس

خرید وینگ فایننس از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید وینگ فایننس به صورت آنلاین است. برای خرید وینگ فایننس به کیف پول وینگ فایننس نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی وینگ فایننس به شما اختصاص داده می‌شود و وینگ فایننس خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید وینگ فایننس

.

...

خرید وینگ فایننس در ایران با ریال

مشتاقان خرید وینگ فایننس در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید وینگ فایننس اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید وینگ فایننس است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید وینگ فایننس با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید وینگ فایننس با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری وینگ فایننس خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال وینگ فایننس به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش وینگ فایننس

فروش وینگ فایننس و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، وینگ فایننس خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش وینگ فایننس و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید وینگ فایننس بدون احراز هویت

خرید و فروش وینگ فایننس همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید وینگ فایننس از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید وینگ فایننس را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید وینگ فایننس در ایران

بهترین سایت خرید وینگ فایننس در ایران کجاست؟ خرید وینگ فایننس در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش وینگ فایننس معرفی نشده‌اند. قیمت خرید وینگ فایننس در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید وینگ فایننس با ریال، نگهداری وینگ فایننس و فروش وینگ فایننس را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت وینگ فایننس

قیمت وینگ فایننس را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت وینگ فایننس و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید وینگ فایننس

قیمت خرید وینگ فایننس در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید وینگ فایننس، قیمت جهانی وینگ فایننس و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی وینگ فایننس و قیمت خرید وینگ فایننس را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید وینگ فایننس از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

خرید وینگ

«وینگ» (WING) ارز دیجیتال مربوط به پروژه وینگ فایننس است که برای اجریا فعالیت‌های پروژه و رای‌دهی به توسعه آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. خرید وینگ با استفاده از بسیاری از صرافی‌های متمرکز معتبر مثل «بایننس»، «گیت» و «اوکی‌ایکس» قابل انجام است. کاربران ایرانی برای خرید وینگ می‌توانند از صرافی ارز دیجیتال رابکس استفاده کنند. قیمت وینگ در صرافی رابکس دقیقا مشابه با قیمت وینگ در صرافی‌هیا بین‌المللی است و برای نگهداری از آن می‌توان از کیف پول خود صرافی استفاده کرد. خرید ارز وینگ فایننس

.

فروش وینگ

امکان فروش وینگ در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال متمرکز وجود دارد. صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ نیز امکان خرید و فروش وینگ را برای کاربران فراهم می‌کند. کاربران ایرانی می‌توانند برای فروش وینگ از صرافی ارز دیجیتال رابکس استفاده کنند. فروش وینگ در این صرافی به تومان نیز قابل انجام است و کاربران می‌توانند به راحتی سرمایه خود را به تومان یا ارز دیجیتال از صرافی خارچ کنند.

.

قیمت وینگ

قیمت وینگ از زمان ایجاد این پروژه در بالاترین سطح به 140 و در پایین‌ترین سطح به نزدیک 2 دلار رسیده است. کاربران بازار کریپتوکارنسی می‌توانند برای مشاهده قیمت وینگ از سایت‌های عمومی ارزهای دیجیتال مثل «Coinmarketcap» و «Coingecko» استفاده کنند. امکان مشاهده قیمت وینگ در صرافی ارز دیجیتال رابکس نیز وجود دارد و کاربران می‌توانند قیمت وینگ را به شکل دلاری و تومانی در این صرافی مشاهده کنند.

.

آیا خرید وینگ سودده است ؟

ارز دیجیتال وینگ در بالاترین سطح قیمتی خود به 140 دلار هم رسیده است اما در اثر ریزش کلی بازار قیمت آن به نزدیک 2 دلار رسیده است. خرید وینگ در قیمت‌های پایین و فروش آن در قیمت‌های بالاتر می‌تواند سودده باشد اما شناسایی این سطح قیمت نیازمند دانش در حوزه انواع تحلیل تکنیکال و بنیادی است. با توجه به رویکرد ارائه شده برای کاربران در وینگ فایننس ریسک‌های مرتبط با اعتبارسنجی وجود دارد و علاوه بر آن مشکلات مربوط به قرارداد هوشمند نیز برای تمام پروژه‌های دیفای وجود دارد. در کنار این مسائلی مانند استخرهای بیمه و پایین آوردن میزان وثیقه مورد نیاز برای وام‌ها نکته مثبت این پروژه است. خرید وینگ در صورتی که در قمتن مناسب انجام شود قطعا برای کاربران سودده خواهد بود.

.

آیا خرید وینگ برای سرمایه‌گذاری مناسب است ؟

رمز ارزی برای سرمایه‌گذاری مناسب است که از نظر بنیادی ویژگی‌های خوبی داشته باشد. ارز دیجیتال وینگ یک ایده خوب برای حوزه دیفای دارد که می‌تواند به صورت غیرمتمرکز از سیستم اعتباردهی برای وام‌دهی و وام‌گیری استفاده کند. این سیستم باعث می‌شود که کاربران نیاز کمتری به وثیقه‌گذاری داشته باشند و کاهش وثیقه به کاربران امکان استفاده بیشتر از سرمایه را می‌‌دهد. برای پوشش ریسک‌های مربوط به اعتبارسنجی استخرهای بیمه برای استخرهای سرمایه تدوین شده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل امکان حمایت از افراد وجود داشته باشد. ایده جذاب وینگ فایننس به دلیل جدید بودن با ریسک زیادی همراه است و هنوز زمان کافی برای ارزیابی آن وجود نداشته است. تعداد کاربران این پروژه نیز هنوز در ححدی رشد نکرده است که بشود بر روی آن حساب کرد. به طور کللی خرید وینگ در قیمت‌های پایین علی‌رغم ریسک‌های موجود می‌تواند برای سرمایه‌گذاری مناسب باشد.

.

آیا خرید وینگ برای ترید مناسب است ؟

ترید به معنی خرید و فروش مستمر ارز دیجیتال به معنی کسب سود از ارز دیجیتال است. ترید خیلی به پارامترهای بنیادی ارزهای دیجیتال کاری ندارد و بیشتر از روش‌های تحلیل تکنیکال برای کسب سود استفاده می‌کند. علاوه بر شرایط تحلیل یک ارز، متغیرهایی مانند حجم معاملات یک ارز و نقدینگی آن نیز برای ترید مهم است. ارز دیجیتنال وینگ بیشترین حجم معاملات خود را در صرافی ارز دیجیتال باننس دارد که حجم معاملات آن نسبت به ارزش بازار عدد مناسبی است. بنابراین ترید و خرید وینگ در بایننس می‌تواند ریسک کمتری داشته باشد. کاربران می‌توانند با مشاهده قیمت وینگ و خرید وینگ در رابکس و فروش وینگ در آن بدون ریسک قطعی نشدن معامله، ترید خود را نهایی کنند.

.

آیا برای خرید و فروش وینگ به احراز هویت نیاز است ؟

خرید و فروش وینگ نه تنها در همه صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر داخلی به احراز هویت نیاز دارد بلکه در بسیاری از صرافی‌های بین‌المللی نیز امکان خرید و فروش وینگ بدون احراز هویت ممکن نیست. فرآِند احراز هویت در صرافی رابکس به طور کاملا آنلاین و با سرعت بسیار بالا انجام میی‌شود و کاربران بلافاصله پس از احراز هویت می‌توانند با مشاهده قیمت وینگ به خرید و فروش وینگ بپردازند.

.

آیا خرید و فروش وینگ با تومان امکان پذیر است ؟

در صرافی رابکس کاربران علاوه بر این که می‌توانند با استفاده از تومان به خرید و فروش وینگ بپردازند بلکه می‌توانند از سایر ارزهای دیجیتال به خصوص استیبل کوین‌ها برای این کار استفاده کنند. گزینه تبدیل موجود در صرافی رابکس امنکان خرید و فروش وینگ را در برابر سایر ارزهای دیجیتال به کاربران می‌دهد. کاربران هر زمان که نیاز داشتند می‌توانند تومان یا ارز دیجیتال حاصل از فروش وینگ را به حساب بانکی یا کیف پول ارز دیجیتال خود انتقال دهند.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید شیبا اینو

خرید دوج کوین

خرید ترون

برخی از سوالات متدوال درباره وینگ فایننس

حداقل خرید وینگ فایننس در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید وینگ فایننس ۱۰۰ هزار تومان است.

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت‌های طولانی است که در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله وینگ فایننس با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت وینگ فایننس را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

خیر. خرید و فروش وینگ فایننس در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود.به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال که در ایران فعالیت می‌کنند، حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

خرید و فروش وینگ فایننس

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش وینگ فایننس، رابکس را انتخاب کنید.