خرید وینگ فایننس Wing Finance ، فروش وینگ فایننس WING - خرید و فروش وینگ فایننس

Wing Finance (WING)

خرید وینگ فایننس Wing Finance و فروش وینگ فایننس WING در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

313,224.975

تومان
4.58%

Wing Finance

WING
Wing Finance( WING)313,224.975
4.58%

چگونه از رابکس وینگ فایننس بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید وینگ فایننس بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

وینگ فایننس در یک نگاه:

Wing Finance

(WING)

لینک‌های مفید:
Website
Whitepaper
SourceCode
explorer1
کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0xDb0f18...4Ba86A1a
0x3cb737...8ef1f969
0x7A47ab...dCc0e7D4
00c59fcd...6e58ef80

خرید وینگ فایننس

خرید وینگ فایننس از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید وینگ فایننس به صورت آنلاین است. برای خرید وینگ فایننس به کیف پول وینگ فایننس نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی وینگ فایننس به شما اختصاص داده می‌شود و وینگ فایننس خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید وینگ فایننس

خرید وینگ فایننس در ایران با ریال

مشتاقان خرید وینگ فایننس در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید وینگ فایننس اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید وینگ فایننس است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید وینگ فایننس با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید وینگ فایننس با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری وینگ فایننس خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال وینگ فایننس به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

فروش وینگ فایننس

فروش وینگ فایننس و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، وینگ فایننس خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش وینگ فایننس و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

خرید وینگ فایننس بدون احراز هویت

خرید و فروش وینگ فایننس همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید وینگ فایننس از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید وینگ فایننس را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

بهترین سایت خرید وینگ فایننس در ایران

بهترین سایت خرید وینگ فایننس در ایران کجاست؟ خرید وینگ فایننس در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش وینگ فایننس معرفی نشده‌اند. قیمت خرید وینگ فایننس در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید وینگ فایننس با ریال، نگهداری وینگ فایننس و فروش وینگ فایننس را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

قیمت وینگ فایننس

قیمت وینگ فایننس را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت وینگ فایننس و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

قیمت خرید وینگ فایننس

قیمت خرید وینگ فایننس در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید وینگ فایننس، قیمت جهانی وینگ فایننس و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی وینگ فایننس و قیمت خرید وینگ فایننس را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید وینگ فایننس از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

خرید وینگ

«وینگ» (WING) ارز دیجیتال مربوط به پروژه وینگ فایننس است که برای اجریا فعالیت‌های پروژه و رای‌دهی به توسعه آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. خرید وینگ با استفاده از بسیاری از صرافی‌های متمرکز معتبر مثل «بایننس»، «گیت» و «اوکی‌ایکس» قابل انجام است. کاربران ایرانی برای خرید وینگ می‌توانند از صرافی ارز دیجیتال رابکس استفاده کنند. قیمت وینگ در صرافی رابکس دقیقا مشابه با قیمت وینگ در صرافی‌هیا بین‌المللی است و برای نگهداری از آن می‌توان از کیف پول خود صرافی استفاده کرد. 

خرید ارز وینگ فایننس

فروش وینگ

امکان فروش وینگ در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال متمرکز وجود دارد. صرافی غیرمتمرکز سوشی سواپ نیز امکان خرید و فروش وینگ را برای کاربران فراهم می‌کند. کاربران ایرانی می‌توانند برای فروش وینگ از صرافی ارز دیجیتال رابکس استفاده کنند. فروش وینگ در این صرافی به تومان نیز قابل انجام است و کاربران می‌توانند به راحتی سرمایه خود را به تومان یا ارز دیجیتال از صرافی خارچ کنند.

قیمت وینگ

قیمت وینگ از زمان ایجاد این پروژه در بالاترین سطح به 140 و در پایین‌ترین سطح به نزدیک 2 دلار رسیده است. کاربران بازار کریپتوکارنسی می‌توانند برای مشاهده قیمت وینگ از سایت‌های عمومی ارزهای دیجیتال مثل «Coinmarketcap» و «Coingecko» استفاده کنند. امکان مشاهده قیمت وینگ در صرافی ارز دیجیتال رابکس نیز وجود دارد و کاربران می‌توانند قیمت وینگ را به شکل دلاری و تومانی در این صرافی مشاهده کنند.

آیا خرید وینگ سودده است ؟

ارز دیجیتال وینگ در بالاترین سطح قیمتی خود به 140 دلار هم رسیده است اما در اثر ریزش کلی بازار قیمت آن به نزدیک 2 دلار رسیده است. خرید وینگ در قیمت‌های پایین و فروش آن در قیمت‌های بالاتر می‌تواند سودده باشد اما شناسایی این سطح قیمت نیازمند دانش در حوزه انواع تحلیل تکنیکال و بنیادی است. با توجه به رویکرد ارائه شده برای کاربران در وینگ فایننس ریسک‌های مرتبط با اعتبارسنجی وجود دارد و علاوه بر آن مشکلات مربوط به قرارداد هوشمند نیز برای تمام پروژه‌های دیفای وجود دارد. در کنار این مسائلی مانند استخرهای بیمه و پایین آوردن میزان وثیقه مورد نیاز برای وام‌ها نکته مثبت این پروژه است. خرید وینگ در صورتی که در قمتن مناسب انجام شود قطعا برای کاربران سودده خواهد بود.

آیا خرید وینگ برای سرمایه‌گذاری مناسب است ؟

رمز ارزی برای سرمایه‌گذاری مناسب است که از نظر بنیادی ویژگی‌های خوبی داشته باشد. ارز دیجیتال وینگ یک ایده خوب برای حوزه دیفای دارد که می‌تواند به صورت غیرمتمرکز از سیستم اعتباردهی برای وام‌دهی و وام‌گیری استفاده کند. این سیستم باعث می‌شود که کاربران نیاز کمتری به وثیقه‌گذاری داشته باشند و کاهش وثیقه به کاربران امکان استفاده بیشتر از سرمایه را می‌‌دهد. برای پوشش ریسک‌های مربوط به اعتبارسنجی استخرهای بیمه برای استخرهای سرمایه تدوین شده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل امکان حمایت از افراد وجود داشته باشد. ایده جذاب وینگ فایننس به دلیل جدید بودن با ریسک زیادی همراه است و هنوز زمان کافی برای ارزیابی آن وجود نداشته است. تعداد کاربران این پروژه نیز هنوز در ححدی رشد نکرده است که بشود بر روی آن حساب کرد. به طور کللی خرید وینگ در قیمت‌های پایین علی‌رغم ریسک‌های موجود می‌تواند برای سرمایه‌گذاری مناسب باشد.

آیا خرید وینگ برای ترید مناسب است ؟

ترید به معنی خرید و فروش مستمر ارز دیجیتال به معنی کسب سود از ارز دیجیتال است. ترید خیلی به پارامترهای بنیادی ارزهای دیجیتال کاری ندارد و بیشتر از روش‌های تحلیل تکنیکال برای کسب سود استفاده می‌کند. علاوه بر شرایط تحلیل یک ارز، متغیرهایی مانند حجم معاملات یک ارز و نقدینگی آن نیز برای ترید مهم است. ارز دیجیتنال وینگ بیشترین حجم معاملات خود را در صرافی ارز دیجیتال باننس دارد که حجم معاملات آن نسبت به ارزش بازار عدد مناسبی است. بنابراین ترید و خرید وینگ در بایننس می‌تواند ریسک کمتری داشته باشد. کاربران می‌توانند با مشاهده قیمت وینگ و خرید وینگ در رابکس و فروش وینگ در آن بدون ریسک قطعی نشدن معامله، ترید خود را نهایی کنند.

آیا برای خرید و فروش وینگ به احراز هویت نیاز است ؟

خرید و فروش وینگ نه تنها در همه صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر داخلی به احراز هویت نیاز دارد بلکه در بسیاری از صرافی‌های بین‌المللی نیز امکان خرید و فروش وینگ بدون احراز هویت ممکن نیست. فرآِند احراز هویت در صرافی رابکس به طور کاملا آنلاین و با سرعت بسیار بالا انجام میی‌شود و کاربران بلافاصله پس از احراز هویت می‌توانند با مشاهده قیمت وینگ به خرید و فروش وینگ بپردازند.

آیا خرید و فروش وینگ با تومان امکان پذیر است ؟

در صرافی رابکس کاربران علاوه بر این که می‌توانند با استفاده از تومان به خرید و فروش وینگ بپردازند بلکه می‌توانند از سایر ارزهای دیجیتال به خصوص استیبل کوین‌ها برای این کار استفاده کنند. گزینه تبدیل موجود در صرافی رابکس امنکان خرید و فروش وینگ را در برابر سایر ارزهای دیجیتال به کاربران می‌دهد. کاربران هر زمان که نیاز داشتند می‌توانند تومان یا ارز دیجیتال حاصل از فروش وینگ را به حساب بانکی یا کیف پول ارز دیجیتال خود انتقال دهند.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید شیبا اینو

خرید دوج کوین

خرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز وینگ فایننس، به صفحه قیمت وینگ فایننس بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

وینگ فایننس

نماد اختصاری

WING

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

5.3865

بالاترین قیمت روز
USDT

5.407

قیمت به تومان

313,224.975

مارکت کپ
USDT

23,932,978

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش WING در ایران

خرید و فروش WING در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید وینگ فایننس در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.