صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید سان (Sun) ، فروش ارز دیجیتال سان - بهترین قیمت SUN

روز
SUN (SUN)
USDT

فروش و خرید سان با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید سان

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید سان بپردازید.

SUN
سان (SUN) :

خرید سان Sun و فروش ارز دیجیتال سان با بهترین قیمت SUN در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید سان: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز سان با ریال یا تتر.

 

سان در یک نگاه :

پروژه سان با چه هدفی ایجاد شد؟

رمز ارزSUN یک ارز رمزنگاری بوده که برای توسعه بیشتر امور مالی غیر متمرکز (DeFi) در شبکه بلاک چین ترون طراحی شده است. هدف اصلی پروتکل و رمز ارز SUN پشتیبانی از شبکه ترون بوده و هدف این شبکه نیز ایجاد یک اکوسیستم اینترنتی غیرمتمرکز است.

 

پروتکل SUN به طور خاص بر روی دیفای و به طور کلی کمک بر روی ارتقا شبکه ترون تمرکز دارد. رمز ارز SUN مانند توکن‌های بومی پروتکل‌های دیفای بوده و در صورت استیکینگ آن به کاربر پاداش داده و همچنین با توجه به مقدار دارایی هر کاربر او را در رای گیری‌های پروتکل سهیم می‌کند. در وایت پیپر رمز ارز SUN ذکر شده است که همه تصمیمات برای پروتکل به رای گذاشته خواهد شد. کد توسعه این پروتکل متن باز بوده و در اختیار همگان قرار می‌گیرد.

 

وایت پیپر SUN آن را یک آزمایش اجتماعی می‌نامد و عنوان کرده است آن را برای جامعه آینده برنامه‌ریزی می‌کند. این پروتکل تصمیم دارد با ارائه قسمت‌های مختلف وام‌دهی غیر متمرکز، بیمه، نقدینگی، استیبل کوین و … امور مالی غیر متمرکز را در شبکه ترون پیاده‌سازی کند.

 

رمز ارز SUN

در سپتامبر 2020 (شهریور 1399) این پروتکل شروع بکار کرد مطابق وایت پیپر آن هیچ گونه عرضه اولیه‌ای برای آن در نظر گرفته نشد. حتی تیم توسعه دهنده این پروتکل هیچ رمز ارزی برای خود اختصاص نداد. این پروژه تصمیم داشته با این روش توزیع رمز ارز SUN کاملا مانند بیت کوین و توسط استخراج اتفاق بیفتد. این در حالی بود که ترون در عرضه اولیه خود که در سال 2017 انجام شد توانست بیش از 70 میلیون دلار جمع‌آوری کند.

 

در زمان نگارش این مطلب، رمز ارز SUN در پایین ترین سطح قیمتی خود 0.016 دلار و در بالاترین سطح قیمتی 0.069 دلار را توانسه تجربه کند. با توجه به اطلاعات سایت Coinmarketcap.com در حال حاضر این توکن دارای مارکت کپی به ارزش بیش از 110 میلیون دلار بوده و رتبه 256 را در بین ارزهای دیجیتال از نظر ماکرت گپ دارا است. رمز ارز SUN یک توکن مبتنی بر استاندارد TRC-20 بوده و کل عرضه آن 19900730 عدد خواهد بود.

پایه‌گذار رمز ارز SUN

رمز ارز SUN روابط بسیار نزدیکی با ترون دارد و نام این رمز ارز از فامیلی پایه‌گذار ترون یعنی جاستین سان (Justin Sun) گرفته شده است. در حالی که هویت توسعه دهندگان به طور رسمی مشخص نشده، یک جامعه اختصاصی وظیفه رشد و توسعه رمز ارز SUN را بر عهده دارد و جاستین سان این رمز ارز را تبلیغ می‌کند.

خرید سان

خرید سان از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید سان به صورت آنلاین است. برای خرید سان به کیف پول سان نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی سان به شما اختصاص داده می‌شود و سان خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید سان

.

...

خرید سان در ایران با ریال

مشتاقان خرید سان در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید سان اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید سان است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید سان با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید سان با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری سان خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال سان به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش سان

فروش سان و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، سان خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش سان و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید سان بدون احراز هویت

خرید و فروش سان همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید سان از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید سان را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید سان در ایران

بهترین سایت خرید سان در ایران کجاست؟ خرید سان در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش سان معرفی نشده‌اند. قیمت خرید سان در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید سان با ریال، نگهداری سان و فروش سان را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت سان

قیمت سان را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت سان و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید سان

قیمت خرید سان در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید سان، قیمت جهانی سان و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی سان و قیمت خرید سان را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید سان از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید دوج کوین

خرید ترون

خرید بایننس کوین

به روز رسانی پروتکل SUN

تیم این پروتکل تصمیم گرفت تغییراتی در توزیع این رمز ارز ایجاد کند. هر رمز ارز SUN به 1000 واحد تبدیل و این تغییرات از تاریخ 26 می 2021 (5 خرداد 1400) اعمال شد. نام رمز ارزهای قدیمی به SUNOLD تغییر یافت. دارندگان این رمز می‌توانند با مراجعه SUN.io این تبدیل را انجام دهند. آدرس قرارد داد هوشمند این پروتکل نیز از

TKkeiboTkxXKJpbmVFbv4a8ov5rAfRDMf9
تغییر و به
TSSMHYeV2uE9qYH95DqyoCuNCzEL1NvU3S
منتقل شد.

استخراج رمز ارز SUN

استخراج رمز ارز SUN دارای دو مرحله عمده بود. مرحله اول، مرحله پیدایش (Genesis Mining) نام‌گذاری شد. مرحله پیدایش از 2 سپتامبر 2020 (12 شهریور 1399) به مدت دو هفته به طول انجامید. در طی آن کاربران می‌توانستند رمز ارز TRX خود را به قرارداد هوشمند این پروژه ارسال کرده و پس از پایان دو هفته با توجه به میزان رمز ارز خود SUN پاداش گرفته و رمز ارز TRX خود را نیز دریافت کنند. در طی این دو هفته 1860602 توکن برابر با 9.34٪ کل رمز ارز SUN استخراج و برای سرمایه‌گذاران ارسال شد.

پس از مرحله ابتدایی این پروتکل وارد فاز استخراج منظم (Regular Mining) شد .در این مرحله کاربران می‌توانند با استیکینگ رمز ارزهای TRX، JST،USDT ،SUN ،USDJ ،WIN ،BTT در استخرهای نقدینگی پروتکل، رمز ارز SUN دریافت کنند.

نقشه راه رمز ارز SUN

مرحله استخراج ابتدایی: در اولین قدم شروع به کار پروتکل، اجرا و به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.
مرحله استخراج منظم: پس از پایان مرحله اول استخراج به صورت منظم شروع و دادن پاداش به استیک کنندگان آغاز می‌شود.
مرحله اتصال اکوسیستم: در این مرحله شبکه به دیگر پروژه‌های دیفای متصل می‌شود.
مرحله استقلال پروتکل: در این مرحله شبکه وارد مرحله حکمرانی به صورت خودگردان با استفاده از سیستم رای‌گیری بین دارندگان رمز ارز SUN می‌شود.

کیف پول رمز ارز SUN

گزینه‌های مناسب و متنوعی برای ذخیره رمز ارز SUN وجود دارد.

کیف پول نرم‌افزاری: در صورتی که تصمیم گرفته باشید از کیف پول‌های نرم افزاری یا گرم استفاده کنید. تراست والت (Trust Wallet)، اکسودوس والت (Exodus Wallet) و اتمیک والت (Atomic Wallet) از جمله گزینه‌های پیش رو هستند.

ترون والت (Tron Wallet) و ترون لینک والت (TronLink Wallet) از کیف پول‌های اختصاصی شبکه ترون بود که از آن‌‌ها نیز می‌توان برای ذخیره‌سازی رمز ارز Sun استفاده کرد.

کیف پول سخت‌افزاری: لجر نانو اس (Ledger Nano S)، لجر نانو ایکس (Ledger Nano X) و کیف پول سیف پال (Safepal Wallet) از جمله کیف پول‌های سخت افزاری مطمئنی بوده که با آن‌ها می‌توانید رمز ارز SUN را به صورت سرد نگه‌داری کنید.

برخی از سوالات متدوال درباره اتریوم

حداقل خرید سان در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید سان ۱۰۰ هزار تومان است.

در رابکس به راحتی می‌توانید به فروش و خرید رمز ارز سان بپردازید. برای این کار ابتدا نیاز است تا یک کیف پول برای خود بسازید. ارز دیجیتال سان روی بلاکچین ترون بالا آمده است. بنابراین هر کیف پولی که از شبکه ترون پشتیبانی می‌کند می‌تواند برای نگهداری این رمز ارز استفاده شود. پس از ایجاد کیف پول در رابکس ثبت نام کنید و پس از انجام احراز هویت، به خرید و فروش رمز ارز سان بپردازید.

خیر. خرید و فروش همه‌ی ارزهای دیجیتال در حوزه‌ی سرویس‌های مالی و تکنولوژی قرار دارند. برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از ارزهای دیجیتال، مانند پول‌شویی یا استفاده از کارت‌های دزدی، هویت کاربران باید کاملا برای ما احراز شود شود. به همین خاطر همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال، حتما کاربران خود را پیش از خرید احراز هویت می‌کنند.

هر زمان که تمایل به بررسی قیمت رمز ارز سان داشته باشید می‌توانید با استفاده از سایت رابکس قیمت سان را مشاهده کنید. سپس می‌توانید نسبت به خرید یا فروش آن به صورت مستقیم و تبدیل ریال با این رمز ارز در بستری امن، معتبر و سریع اقدام کنید.

فروش و خرید سان

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید سان، رابکس را انتخاب کنید.