صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید کوانتوم (Qtum) ، فروش کوانتوم - بهترین قیمت QTUM

روز
QTUM (QTUM)
USDT

فروش و خرید کوانتوم با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید کوانتووم

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید کوانتووم بپردازید.

QTUM
کوانتوم (QTUM) :

خرید کوانتوم Qtum و فروش ارز دیجیتال کوانتوم با بهترین قیمت QTUM در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید ارز کوانتوم: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید رمز ارز کوانتوم با ریال یا تتر.

 

کوانتوم در یک نگاه :

مقدمه

کوانتوم یک پروژه بلاکچین با منبع باز است که توسط موسسه‌ای در سنگاپور توسعه داده شده است.
تکنولوژی کوانتوم برای ادغام المان قرارداد هوشمند اتریوم با مشخصات بلاکچین بیت‌کوین علاوه بر استفاده از مکانیزم توافق اثبات سهام (PoS) برای بازرسی مالکیت طراحی شده است. به‌دلیل ترکیب سیستم‌ها اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز ساخته‌شده بر اتریوم با کوانتوم نیز سازگار خواهند بود.

 

کوانتوم یک پلتفرم بلاکچین قرارداد هوشمند با توافق اثبات سهام و پروتکل انتقال ارزش است. در اثبات توافق سهام یا PoS اپراتورهای گره‌ها برای صحت‌سنجی معاملات، پاداش دریافت می‌کنند. کوانتوم بر اساس مدل معاملاتی UTXO بیت‌کوین ساخته شده و علاوه بر آن، قابلیت اجرای قرارداد هوشمند نیز اضافه شده است.

خرید کوانتوم

خرید کوانتوم از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید کوانتوم به صورت آنلاین است. برای خرید کوانتوم به کیف پول کوانتوم نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی کوانتوم به شما اختصاص داده می‌شود و کوانتوم خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید کوانتوم

.

...

خرید کوانتوم در ایران با ریال

مشتاقان خرید کوانتوم در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید کوانتوم اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید کوانتوم است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید کوانتوم با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید کوانتوم با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری کوانتوم خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال کوانتوم به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش کوانتوم

فروش کوانتوم و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، کوانتوم خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش کوانتوم و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید کوانتوم بدون احراز هویت

خرید و فروش کوانتوم همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید کوانتوم از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید کوانتوم را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید کوانتوم در ایران

بهترین سایت خرید کوانتوم در ایران کجاست؟ خرید کوانتوم در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش کوانتوم معرفی نشده‌اند. قیمت خرید کوانتوم در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید کوانتوم با ریال، نگهداری کوانتوم و فروش کوانتوم را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت کوانتوم

قیمت کوانتوم را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت کوانتوم و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید کوانتوم

قیمت خرید کوانتوم در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید کوانتوم، قیمت جهانی کوانتوم و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی کوانتوم و قیمت خرید کوانتوم را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید کوانتوم از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید شیبا اینو

خرید دوج کوین

خرید سولانا

کیف پول های کوانتوم

معروف‌ترین کیف‌پول‌های کوانتوم qtum در سال ۲۰۲۰ شامل موارد زیر هستند:

کیف پول کوانتوم لجر (Qtum Wallet Ledger): لجر نانو یک کیف پول سخت‌افزاری با این ویژگی است که رمز خصوصی شما هرگز، این دستگاه را ترک نمی‌کند؛ به این معنی که حتی اگر دستگاه شما در معرض خطر هم باشد، دست هکرها هرگز به سرمایه شما نخواهد رسید. این دستگاه، تطبیق‌های چند مرحله‌ای را برای خروجی سرمایه‌ها در نظر گرفته است و در یک اسکرین کوچک تعداد سرمایه‌های دریافت یا جابجا شده را نشان می‌دهد.
کیف پول هسته‌ای کوانتوم (Qtum Core Wallet): این کیف پول رسمی کوانتوم و هم در کامپیوترهای شخصی و هم موبایل در دسترس است. این کیف پول، بسیار کاربرپسند بوده و برای تمام کاربران، از تازه کار تا متخصصان جذاب و راحت است. تنظیمات آن، بسیار ساده است؛ شما فقط نیاز دارید که برای همگام‌سازی با بلاکچین، منتظر بمانید و همین موضوع، آن را به کاربرپسندترین کیف پول کوانتوم بدل کرده است.
کیف پول الکتروم کوانتوم (Qtum Electrum Wallet): کیف پول الکتروم کوانتوم، نیز یکی دیگر از کیف‌پول‌های کوانتوم بر روی دسکتاپ بودده که مستقیما از وبسایت کوانتوم قابل دانلود است. این کیف پول، امن، پرسرعت و ساده است و اگر مایل به دسترسی سرد باشید، می‌تواند با کیف‌پول‌های سخت‌افزاری ترکیب شود. این کیف پول برای سیستم عامل ویندوز و مَک در دسترس است و حمایت با چندین امضا را نیز شامل می‌شود. یک عبارت ۱۲ کلمه‌ای برای بازیابی کیف‌پول استفاده می‌شود.
کیف پول اِج (Edge Wallet): کیف پول اِج، یکی از معتبرترین کیف‌پول‌های ارز دیجیتال است که از چندین رمزارز حمایت می‌کند و حتی برای تازه‌کاران نیز قابل استفاده است. شما می‌توانید تنها با یک اپلیکیشن، چندین رمزارز را خریداری، ذخیره و معامله کنید و بر تمام کلیدهای خصوصی‌تان کنترل داشته باشید. کیف پول اِج بر حریم خصوصی و امنیت کاربر تمرکز دارد؛ از این رو، بر تکنولوژی پیشرفته که کاربران بتوانند تنها یک پین یا شناسه لمسی داشته باشند، تاکید دارد.
کیف پول وب کوانتوم (Qtum Web Wallet): این کیف‌پول، کیف پول رسمی کوانتوم بر بستر وب است. بهترین بخش این کیف‌پول آن است که شما مجبور به نگهداری هیچ سخت‌افزار یا دانلود نرم‌افزاری نیستید. فرایند تنظیمات بسیار سریع است و شما می‌توانید از هر دستگاهی به آن متصل شوید؛ از این رو، بهترین کیف‌پول آنلاین کوانتوم است. ایراد این کیف‌پول در آن است که شما به هر کلید خصوصی در کیف‌پول وب دسترسی ندارید. تازه‌کاران باید توجه داشته باشند که کیف‌پول‌های وب، ریسک امنیتی بالاتری نسبت به کیف‌پول‌های دسکتاپ دارند.
بیت پای (TBitpie): بیت‌پای یک کیف‌پول موبایلی است که علاوه بر کوانتوم، از چندین رمزارز دیگر مثل بیت‌کوین، لایت‌کوین، اتریوم و… حمایت می‌کند. بیت‌پای با تمرکز بر کاربرپسندی، دریافت و ارسال کوانتوم و مدیریت سایر رمزارزها را آسان ساخته است. بیت‌پای شما را قادر به معامله در صرافی کاربر به کاربر (peer-to-peer) با تکنولوژی چندین امضا می‌کند. این کیف‌پول، یکی از بهترین کیف‌پول‌های کوانتوم در iOS‌ است.
کیف پول کیوبائو (Qbao Wallet): این یک کیف‌پول موبایلی کوانتوم با پشتیبانی از چندین رمزارز در ادغام با شبکه اجتماعی غیرمتمرکز است و قابلیت‌های آن شامل: شبکه اجتماعی، صرافی، ذخیره اپلیکیشن غیرمتمرکز (dApps Store)، پرتال اخبار و پرداخت‌ها است و مدیریت امن سرمایه‌ها را تضمین می‌کند. کلید خصوصی به طور ایمن در سند باکس (sandbox) سیستم فایل موبایل شما ذخیره می‌شود که در آن، کلید خصوصی، خودنگهدارنده است. این کیف‌پول به‌دلیل تعامل کاربری شهودی، به‌عنوان بهترین کیف‌پول کوانتوم برای اندروید شناخته می‌شود.

ویژگی های کوانتوم

  1. کوانتوم یک بلاکچین با هدف «سازگاری اپلیکیشن اجتماعی-فنی و تدارک کتابخانه‌های قالب قرارداد هوشمند برای توسعه صنعت به‌صورت سریع» است.
  2. بلاک چین کوانتوم، مدل UTXO را با مکانیزم توافق سهام (PoS) با استفاده از لایه جذب حساب کاربری ترکیب می‌کند. علاوه بر آن، کوانتوم زبان‌های برنامه‌نویسی مختلفی مثل C، C++، Rust و پایتون رو حمایت می‌کند.
  3. توکن کوانتوم برای تجدید نیرو در معامله کوانتوم مورد نیاز است و مثل نوعی «گاز» عمل می‌کند.
  4. کوانتوم همچنین، یک پروتکل راهبردی غیرمتمرکز (Decentralized Governance Protocol) برای اصلاح مستقیم یک لیست از پیش‌تعریف‌شده از پارامترها مثل سایز بلوک و هزینه گاز دارد.

برخی از سوالات متدوال درباره کوانتوم

در رابکس به راحتی می‌توانید اقدام به خرید کوانتوم کنید. برای این کار ابتدا نیاز است یک کیف پول که از رمز ارز کوانتوم پشتیبانی می‌کند داشته باشید. که از متن بالا می‌توانید به دلخواه کیف پول مناسب خود را انتخاب کنید.

خیر. خرید و فروش همه‌ی ارزهای دیجیتال در حوزه‌ی سرویس‌های مالی و تکنولوژی قرار دارند. برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از ارزهای دیجیتال، مانند پول‌شویی یا استفاده از کارت‌های دزدی، هویت کاربران باید کاملا احراز شود. به همین خاطر همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال، از هویت واقعی کاربران خود مطلع می‌شوند.

حداقل خرید کوانتوم در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید کوانتوم ۱۰۰ هزار تومان است.

فروش و خرید کوانتوم

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید کوانتوم، رابکس را انتخاب کنید.