صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید پورتو (FC Porto Fan Token) ، فروش پورتو - بهترین قیمت PORTO

روز
Porto (PORTO)
USDT

فروش و خرید پورتو با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید پورتو

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش پورتو و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

PORTO
پورتو (PORTO) :

خرید ارز پورتو FC Porto Fan Token و فروش ارز دیجیتال پورتو با بهترین قیمت PORTO در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید توکن هواداری پورتو: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز پورتو با ریال یا تتر.

 

 

پورتو در یک نگاه :

خرید توکن پورتو که یکی از محبوب‌ترین باشگاه‌های پرتغال و اروپا است از طریق صرافی ارز دیچیتال رابکس به ساده‌ترین شکل ممکن قابل انجام است. پورتو یکی از باشگاه‌های معروف پرتغال است که چند سالی است از حضور مهدی طارمی مهاجم فوتبال کشورمان بهره می‌گیرد. توکن هوادارای پورتو در سال 2021 به منظور ایجاد ارتباط متقابل بین هواداران و باشگاه در بستر شبکه بلاک چین بایننس ساخته شد.

خرید توکن پورتو

پورتو یکی از باشگاه‌های معروف پرتغال است که در چند سال گذشته با حضور مهدی طارمی طرفداران زیادی در ایران پیدا کرده است. توکن پورتو در سال 2021 بر بستر بلاک چینن بایننس ایجاد شد و پس از عرضه اولیه، خرید توکن پورتو در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال بین‌المللی مثل بایننس ممکن شد. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که امکان خرید توکن پورتو در آن به قیمت جهانی و با استفاده از تومان برای کاربران فراهم است. پس از خرید توکن پورتو می‌توان از کیف پول رابکس برای نگهداری امن و بدون هزینه توکن استفاده کرد.

خرید توکن پورتو در ایران

طرفداران ایرانی باشگاه پورتو و سرمایه‌گذاران و تریدرهای ارز دیجیتال می‌توانند از طریق صرافی ارز دیجیتال رابکس به راحتی به خرید توکن پورتو بپردازند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که از سال 1396 امکان خرید ارز دیجیتال را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است. برای خرید توکن پورتو از رابکس کاربران ابتدا باید حساب کاربری مخصوص خود را در صرافی ایجاد کنند که کلیه مراحل آن به شکل آنلاین انجام می‌شود. پس از ایجاد حساب کاربری، خرید توکن پورتو به راحتی و با استفاده از تومان و رمز ارزهای مختلف مثل تتر برای کاربران فراهم می‌شود.

خرید توکن پورتو بدون احراز هویت

خرید توکن پورتو بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان‌پذیر نیست. صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر برای جلوگیری از پولشویی و تخلفات مالی الزام به احراز هویت کاربران دارند و این مساله تقریبا برای تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر دنیا صدق می‌کند. در ایران نیز صرافی‌های ارز دیجیتال طبق قانون ملزم به احراز هویت کاربران هستند و خرید توکن پورتو و سایر توکن‌های ارز دیجیتال تنها با احراز هویت ممکن است. فرآیند احراز هویت در رابکس به طور کامل آنلاین است و در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود.

فروش توکن پورتو

در بیشتر صرافی‌های ارز دیجیتال معتبری که امکان خرید توکن پورتو وجود دارد امکان فروش آن نیز به وجود آمده است. فروش توکن پورتو برای کاربران صرافی ارز دیجیتال رابکس به راحتی انجام می‌شود و کاربران می‌توانند خروجی آن را به شکل ارز دیجیتال یا تومان در کیف پول صرافی نگهداری کنند یا آن را به حساب بانکی یا کیف پول شخصی خود منتقل کنند. قیمت فروش توکن پورتو در صرافی رابکس نزدیک‌ترین قیمت به قیمت جهانی است.

سایت رسمی خرید و فروش توکن پورتو در ایران

خرید و فروش توکن پورتو همانند سایر رمز ارزها در صرافی‌ها ارز دیجیتال انجام می‌شود. اگرچه فعالیت‌های بیشتر این صرافی‌ها توسط نهادهای دولتی تنظیم می‌شود اما به دلیل عدم تایید رمزارزها به عنوان دارایی‌های رسمی، هیچ کدام از صرافی‌های ارز دیجیتال فعالیت رسمی ندارند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایران است که امکان خرید و فروش توکن پورتو آن را برای کاربران فراهم می‌کند. امکاناتی مانند کیف پول امن ارز دیجیتال و امکان تبدیل ارزها به یکدیگر، رابکس را به معتبرترین سایت خرید و فروش توکن پورتو در ایران تبدیل کرده است.

قیمت خرید توکن پورتو

قیمت خرید توکن پورتو همانند سایر ارزهای دیجیتال به طور دائم در نوسان است. برای مشاهده قیمت خرید توکن پورتو روش‌های زیادی وجود دارد که یکی از راحت‌ترین آن‌ها مراجعه به صفحه مشاهده قیمت ارزهای دیجیتال صرافی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی خرید توکن پورتو را به همراه قیمت خرید از رابکس و قیمت فروش توکن پورتو به رابکس مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید توکن پورتو از سایت‌های بین‌المللی هستید مراجعه به سایت‌های «Coinmarketcap» و «Coingecko» می‌تواند مفید باشد.

توکن پورتو چیست ؟

«توکن هواداری باشگاه پورتو» (FC Porto fan token) یک توکن هواداری ورزشی است که توسط باشگاه فوتبال پورتو پرتغال و در بستر بلاک چین زنجیره هوشمند بایننس ایجاد شده است. توکن پورتو که با نماد «PORTO» مشخص می‌شود، یک توکن کاربردی و قابل معاوضه منطبق بر استاندارد «Bep-20» است. توکن پورتو به عنوان یکی از توکن‌های هواداری ساخته شده در پلتفرم بایننس، برای ارتباط گرفتن هواداران باشگاه پورتو پرتغال با تیم خود و به دست آوردن جایزه و سود از طریق ارتباط با این تیم مطرح فوتبال ایجاد شده است.

 

باشگاه پورتو در سال 1893 تاسیس شده و دومین باشگاه ثروتمند لیگ پرتغال است که طرفداران زیادی در سراسر دنیا به خصوص پرتغال دارد. توکن پورتو در نوامبر سال 2021 توسط بایننس ایجاد و به طرفداران معرفی شد. طرفداران با خرید توکن پورتو و نگهداری آن می‌توانند با شرکت در رای‌گیری‌ها در برخی از تصمیمات تیم نقش ایفا کنند و شانس به دست آوردن جایزه و تخفیف‌های انحصاری را کسب کنند.

 

دامنه تصمیم‌گیری‌های طرفداران به انتخاب بهترین بازیکن ماه و فصل تیم و انتخاب موسیقی تمرین و پیام منتشرشده در هر بازی گسترش پیدا می‌کند. کاربران با استفاده از توکن‌های پورتو می‌توانند جعبه‌های سری NFT مربوط به باشگاه را خریداری کنند که در داخل این جعبه‌های NFTهایی از باشگاه به عنوان هدیه وجود دارد. این NFTها را می‌توان در پلتفرم توکن هواداری بایننس  استیک کرد و در ازای آن توکن‌های بیشتر پورتو را به عنوان پاداش دریافت کرد.

توکن های هواداری بایننس

توکن هواداری نوعی توکن ارز دیجیتال است که هدف آن ایجاد بستری برای حمایت طرفداران از تیم مورد نظر خود و همچین تعامل بیشتر طرفداران با باشگاه است. توکن‌های هواداری به صورت قابل معاوضه در بستر بلاک چین‌ها شکل می‌گیرند که چیلیز اصلی‌ترین بلاک چین برای این کار است. پروژه ارز دیچیتال چیلیز خود را به عنوان بلاک چین ورزش و سرگرمی معرفی می‌کند که بستر ایجاد بسیاری از توکن‌های باشگاه‌های معروف فوتبال، بسکتبال، هاکی روی یخ و فوتبال آمریکایی است. باشگاه‌های مطرحی مثل بارسلونا، پاریسن ژرمن و منچستر سیتی در کنار تیم‌های ملی فوتبال ایتالیا، آرژانتین و پرتغال از جمله مطرح‌ترین تیم‌ها هستند که توکن هواداری خود را در بستر چیلیز ایجاد کرده‌اند.

 

پلتفرم توکن هواداری بایننس، بستری مشابه با اپلیکیشن «Socios.com» در پروژه چیلیز است که امکان ایجاد توکن هواداری و ایجاد ارتباط بین باشگاه‌های ورزشی و هواداران را فراهم می‌کند. در این پلنفرم توکن‌های هواداری بر بستر شبکه زنجیره هوشمند بایننس و بر اساس استاندارد «Bep-20» ساخته می‌شوند و در کنار این توکن‌ها دیگر توکن‌های تیم به صورت NFT ایجاد می‌شود که امکان تعامل بیشتر برای کاربران از طریق این توکن‌ها ایجاد می‌شود. توکن‌های هواداری بایننس محدود به باشگاه‌های ورزشی نیست و در آینده افراد و برندهای مشهور را نیز در بر خواهد گرفت.

 

هواداران می‌توانند با خرید توکن پورتو و توکن هواداری سایر باشگاه‌های ورزشی فعال، از امتیازات منحصربه‌فردی که باشگاه‌ها در اختیار آن‌ها گذاشته‌اند استفاده کنند. دسترسی به پیش‌فروش انحصاری بلیت رویدادهای مختلف و دسترسی به NFTهای خاص مربوط به تیم با استفاده از توکن‌های هواداری انجام می‌شود. تاثیرگذاری بر تصمیمات تیم در برخی از موارد مثل انتخاب لباس جدید، موسیقی تمرین، طرح روی اتوبوس و لباس از دیگر نکات مثبت خرید توکن پورتو و سایر تیم‌های ورزشی است. در حال حاضر توکن هواداری تیم‌های معروفی چون پورتو، لاتزیو و سانتوس در پلتفرم بایننس ایجاد شده است.

ویژگی‌های توکن پورتو

توکن پورتو مربوط به باشگاه پرافتخار پورتو پرتغال است که در کنار عناوین قفهرمانی متعدد خود در درکشور پرتغال، توانسته است قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را نیز تجربه کند. توکن پورتو در اثر همکاری مدیران تیم با بایننس در سال 2021 ایجاد شد و در حال حاضر خرید و فروش توکن پورتو با نماد «PORTO» در بسیاری از صرافی‌های معتبر خارجی و داخلی از جمله صرافی رابکس قابل انجام است. پورتو دومین تیم ورزشی است که توکن خود را در بستر بلاک چین بایننس ایجاد کرد و از طریق لانچ‌پد بایننس آن را به فروش عمومی رساند.

 

تعداد کل توکن‌های در نظر گرفته شده برای توکن پورتو 40 میلیون عدد است که از این میان 7 میلیون و 8 صد هزار توکن در گردش هستند. عرضه اولیه این توکن در لانچ‌پد بایننس با قیمت 1 دلار انجام شد و چهار میلیون توکن پورتو در این فرآیند به فروش رسید. کمترین قیمت توکن پورتو پس از پیش فروش این توکن 92 سنت بوده است و بیشترین قیمتی که توکن پورتو تا به حال تجربه کرده 14/65 دلار است. صرافی‌های متمرکز «Binance» و «Gate» و صرافی غیرمتمرکز «Pancakeswap» از جمله صرافی‌های معتبربین‌المللی هستند که ازخرید توکن پورتو و فروش آن پشتیانی می‌کنند و بهترین صرافی داخلی برای خرید توکن پورتو، صرافی ارز دیجیتال رابکس است.

کاربردهای توکن پورتو چیست ؟

توکن پورتو کاربردهای زیادی در ایجاد ارتباط هواداران با باشگاه بر بستر بایننس دارد. خرید توکن پورتو به هولدرهای توکن امکان شرکت در نظرسنجی‌های مرتبط با باشگاه پرتغالی را فراهم می‌کند. هرچقدر تعداد توکن سرمایه‌گذار بیشتر باشد، تاثیر رای آن سرمایه‌گذار در تصمیمات هواداری بیشتر می‌شود. به عنوان مثال، هولدرهای توکن پورتو می‌توانند با شرکت در نظرسنجی‌ها، موزیک تیم در هنگام نرمش یا پیام باشگاه برای خوش‌آمدگویی در بازی‌ها را تعیین کنند. این نظرسنجی‌ها تاثیر زیادی بر روی روند باشگاه ندارند اما می‌توانند در راستای اشاعه فرهنگ مورد نظر هواداران تیم مفید باشند.

 

در کنار شرکت در نظرسنجی‌های مختلف که در طول فصل و برای رویدادهای مختلف برگزار می‌شود، هوادارن می‌توانند با استفاده از توکن پورتو خود به خرید «جعبه‌های رمز آلود ان‌اف‌تی» (NFT Mystery Boxes) مربوط به باشگاه بپردازند.هرکدام از این جعبه‌ها شامل NFTهای مربوط به یک کلکسیون منحصربه‌فرد هستند و در سه دسته «خنثی»، «کمیاب» و «نایاب» دسته‌بندی می‌شوند. برای مثال اولین کلکسیون NFT باشگاه پورتو مربوط به لحظاتی از دروازه‌بان‌های تاثیرگذار تیم در طی ادوار مختلف بود. NFTهای پورتو چیزی فراتر از یک توکن کلکسیونی هستند.

 

کاربران می‌توانند توکن‌های NFT خود را در ابزار بازی منحصربه‌فرد موجود در پلتفرم توکن‌های هواداری بایننس به نام «NFT PowerStation» استیک کنند. با انجام این کار، رتبه هواداری سرمایه‌گذار افزایش می‌یابد و توکن‌های جدید PORTO به عنوان پاداش استیکینگ به کاربر تعلق می‌گیرد. هرچه زمان قفل شدن NFT بیشتر باشد، سود حاصل نیز بیشتر خواهد بود. امکان خرید و فروش NFTها در مارکت پلیس بایننس نیز وجود دارد. طرفدارن پورتو می‌توانند با توکن هواداری خود بلیت‌های بازی این تیم را نیز خریداری کنند. در آینده برنامه‌هایی برای گسترش کاربردهای توکن هواداری پورتو وجود دارد تا فعالیت‌هایی مثل ملاقات با بازیکنان و دریافت لباس امضا شده آن‌ها برای کاربران فراهم شود.

خرید پورتو

خرید پورتو از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید پورتو به صورت آنلاین است. برای خرید پورتو به کیف پول پورتو نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی پورتو به شما اختصاص داده می‌شود و پورتو خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید پورتو

.

...

خرید پورتو در ایران با ریال

مشتاقان خرید پورتو در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید پورتو اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید پورتو است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید پورتو با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید پورتو با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری پورتو خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال پورتو به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش پورتو

فروش پورتو و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، پورتو خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش پورتو و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید پورتو بدون احراز هویت

خرید و فروش پورتو همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید پورتو از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید پورتو را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید پورتو در ایران

بهترین سایت خرید پورتو در ایران کجاست؟ خرید پورتو در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش پورتو معرفی نشده‌اند. قیمت خرید پورتو در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید پورتو با ریال، نگهداری پورتو و فروش پورتو را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت پورتو

قیمت پورتو را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت پورتو و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید پورتو

قیمت خرید پورتو در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید پورتو، قیمت جهانی پورتو و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی پورتو و قیمت خرید پورتو را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید پورتو از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

برخی از سوالات متدوال درباره پورتو

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت‌های طولانی است که در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله پورتو با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت پورتو را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

حداقل خرید پورتو در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید پورتو ۱۰۰ هزار تومان است.

خیر. خرید و فروش پورتو در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود.به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال که در ایران فعالیت می‌کنند، حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

خرید و فروش پورتو

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش پورتو، رابکس را انتخاب کنید.