صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید دیسنترالند (Decentraland) ، فروش دیسنترالند - بهترین قیمت خرید MANA

روز
Decentraland (MANA)
USDT

فروش و خرید دیسنترالند با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید مانا یا دیسنترالند

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش مانا و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

MANA
مانا (دیسنترالند) (MANA) :

خرید دیسنترالند Decentraland و فروش دیسنترالند با بهترین قیمت MANA در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید مانا: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید مانا با ریال یا تتر.

 

دیسنترالند در یک نگاه :

دیسنترالند

دیسنترالند یکی از پلتفرم‌ها واقعیت مجازی بر مبنای بلاکچین اتریوم است که افراد با استفاده از آن می توانند محتوا و برنامه خود را ایجاد کنند و نیز زمین‌هایی را خریداری کنند و درآمد داشته باشند . دیسنترالند از دو توکن استفاده می کند: مانا ( MANA) و لند( LAND). توکن‌ مانا می‌تواند برای پرداخت مجموعه‌ای از آواتارها، پوشیدنی‌ها، نام‌ها و موارد دیگر در بازار دیسنترالند استفاده شوند، از طریق این توکن بازیکنان در هر پیشنهادی برای مدیریت و بهبود اکوسیستم و خط‌مشی درون بازی میتوانند شرکت کنند و  پیشرفت در بازی فقط به خود بازیکنان، تلاش و تخیل آنها بستگی دارد. مانا یک توکن استاندارد بر پایه شبکه اتریوم (ERC-20 ) و واحد پول رسمی دیسنترالند است. با استفاده از این توکن کاربران می توانند قطعه زمین را خریداری کنند و همچنین برای آیتم ها و خدمات درون بازی آن را پرداخت کنند.مانا به دارندگان خود حق رای دیسنترالند دائو (Decentraland DAO) می دهد. مانا را می توان در صرافی ارزهای دیجیتال با فروش کلکسیون در بازار دیسنترالند خریداری کرد و یا می توان با ارز فیات و سایر دارایی‌های دیجیتال مبادله کرد.

ویژگی‌های اساسی دیسنترالند چیست؟

دیسنترالند به یک بازار عظیم ان‌اف‌تی (NFT) تبدیل شده است. شرکت‌کنندگان می‌توانند دنیای مجازی را کاوش کنند، قطعه‌هایی از زمین را خریداری کنند ، درآمدزایی داشته باشد، آثار هنری خلق کنند و توکن‌های غیرقابل تعویض ان‌اف‌تی(NFT) داشته باشند،هم سرگرمی برای گیمرها و هم تجارت برای سرمایه گذاران است.علاوه بر این، کاربران به برنامه های تعاملی، پرداخت‌های درون دنیا و ارتباطات همتا به همتا دسترسی دارند.در کل، دنیای بازی دیسنترالند که متاورس(Metaverse) نامیده می‌شود به 90601 قطعه زمین تقسیم می‌شود که هر زمین دقیقاً 16 متر در 16 متر (256 متر مربع) است و در یک مختصات خاص در متاورس یافت می شود.علاوه بر اینکه یک منبع خلاقانه است، بسیاری از کاربران دیسنترالند در حال حاضر از طریق اجاره، تبلیغات و تجربیات پولی از زمین خود درآمد کسب می کنند.

خرید دیسنترالند

خرید این رمز ارز باعث میشود علاوه‌ بر نگهداری و سرمایه گذاری شما بتوانید کسب درآمد کنید و در دنیای بازی دیسنترالند قطعه زمینی را از آن خود کنید ارز دیجیتال مانا (MANA) به عنوان یک مهره اساسی در مانا (دیسنترالند)  عمل می‌کند. از این توکن می‌توان برای انجام تراکنش و یا شرکت در حاکمیت این پلتفرم استفاده کرد. برای مثال، با داشتن این ارز دیجیتال کاربران قادرند آواتارهای خود را شخصی سازی کرده و یا ارتباطی بین یکدیگر ایجاد کنند. همچنین مانا به آن‌ها امکان کاوش در فضای متاورس را می‌دهد.

خرید دیسنترالند

 

 

خرید مانا (دیسنترالند) ارزان

با توجه به اینکه ارزهای دیجیتال در بازار معاملاتی با نوسان رو به رو هستند درنتیجه هنگام رکود بازار میتوان دیسنترالند ارزان را خریداری کرد و در کیف پول شخصی و یا پلتفرم هایی که دارای ولت است نگهداری کرد و به ولت شخصی انتقال نداد که دیگر نیازی به هزینه ای بابت فی انتقال نباشد.

 

نحوه خرید مانا (دیسنترالند) 

برای خرید مانا راه‌های مختلفی وجود دارد یکی از این راه‌ها اقدام از طریق صرافی داخلی و خارجی است شما با عضویت و ورود به هرکدام از سایتها و یا پلتفرم‌های داخلی و خارجی می‌توانید در صورت پشتیبانی ارز دیجیتال مانا در آن صرافی این رمز ارز را خریداری نمایید و در همان سایت نگهداری کنید و یا به ولت شخصی خود انتقال دهید.

 

چطور دیسنترالند بخریم

با گسترش محبوبیت دنیاهای متاورس و بازی دیسنترالند توکن مانا اکنون در لیست بسیاری از رمز ارزها در صرافی ها و پلتفرم های داخلی و خارجی از جمله رابکس برای انجام معاملات قرار گرفته است ابتدا حساب کاربری خود را بسازید پس از انجام احراز هویت خود کیف پول خود را با واریز تومان شارژ کرده و پس از آن وارد قسمت خرید رمز ارز شده و دیسنترالند خود را خریداری نمایید.

 

خرید دیسنترالند از صرافی

برای خرید توکن مانا شما نیاز به صرافی و یا پلتفرمی دارید که رمز ارز را خریداری کنید و کیف پولی که مانای خریداری شده را به آن انتقال دهید میتوانید از پلتفرمی استفاده کنید که خود دارای ولت باشد تا مجبور نشوید برای انتقال این رمز ارز به ولت شخصی هزینه انتقال بپردازید ، رابکس پلتفرمی است که شما به راحتی میتوانید دیسنترالند را خریداری و در آن نگهداری کنید.

 

آموزش خرید و فروش دیسنترالند

میتوان از سایتهای خارجی برای خرید یا فروش این رمز ارز استفاده کرد اگر شخصی باشید که بخواهد دیسنترالند را خریده و به ولت شخصی انتقال دهد باید از کیف پولی که ارز دیجیتال مانا  را پشتیبانی میکند مانند ledger-Rabex-Metamask-Coinbase-Hyperpay-Atomic wallet-Trust Wallet استفاده نمایید و دیسنترالند خود را در آن نگهداری کنید و برای فروش ،این ارز دیجیتال را به صرافی دیگری انتقال داده و در آن مراحل فروش را طی نمایید اما اگر شخصی باشید که میخواهد از پلتفرم یا سایت معتبر استفاده کند که خود دارای ولت باشد ،در پلتفرم رابکس می‌تواند معادل تومانی پرداخت و رمز ارز را خریداری کرده و در کیف پول رابکس خود نگهداری کند و هر زمان که لازم به فروش مانا (دیسنترالند) بود در رابکس نیز آن را به فروش برساند.

 

خرید دیسنترالند با ریال

صرافی‌های معتبر ایرانی این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم کرده که نرخ لحظه‌ای هر ارز دیجیتال را علاوه بر قیمت لحظه‌ای معادل تتر (USDT) در هر ثانیه با ریال یا تومان نیز مشاهده نمایند و با کلیک بر روی رمز ارز مورد نظر آن را خریداری کنند قابل توجه شما عزیزان است که خرید دیسنترالند با ریال تنها در سایتهای داخلی امکان پذیر است.

 

خرید مانا با تومان

در رابکس شما میتوانید بهترین قیمت تومانی ارز دیسنترالند را مشاهده نمایید و با پلتفرم‌های دیگر مقایسه کنید و با واریز تومان داخل کیف پول رابکس رمز ارز دیسنترالند خود را خریداری نمایید زیرا رابکس پلتفرمی داخلی بوده که در سالهای اخیر مورد اعتماد کاربران زیادی قرار گرفته است و شما با واریز تومان در آن می‌توانید خرید دسنترالند با تومان داشته باشید.

 

خرید و فروش دیسنترالند

مانا (MANA)  توکن اختصاصی این ارز دیجیتال است که با خرید آن میتوان برای پرداخت هزینه خرید و فروش  زمین ، وسایل ، آواتارها،  شرط‌بندی‌های سرگرم کننده در مانا (دیسنترالند) استفاده کرد و با فروش آن میتوان ریال یا تومان دریافت کرد.و شما با ورود به هر کدام از صرافی‌های ایرانی و یا خارجی می‌توانید ارز دیجیتال مانا خود را خریداری کنید و یا در همان صرفی به فروش برسانید.

 

طریقه خرید دیسنترالند

کاربران برای خرید رمز ارز دیسنترالند ابتدا باید ولت شخصی داشته باشند که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند که با عضویت در پلتفرم مورد نظر خود دیسنترالند را خریداری نمایند و به ولت شخصی خود منتقل کنند و یا در غیر این صورت اگر آن صرافی خود دارای ولت بود در کیف پول همان پلتفرم رمز ارز خود را نگهداری نمایند.

چگونگی خرید مانا (دیسنترالند) 

مانا در حال حاضر با بیت کوین (BTC)، تتر (USDT) و اتریوم (ETH) قابل معامله است و می توان آن را با طیف وسیعی از ارزهای دیجیتال ، از جمله KRW و USD خریداری کرد.

 

دیسنترالند خرید

شما در برخی پلتفرم‌های خارجی و داخلی با احراز هویت و در برخی بدون نیاز به احراز هویت می‌توانید دیسنترالند را خریداری کنید اما دقت داشته باشید عضویت در سایتی که خود دارای کیف پول باشد می‌تواند به شما کمک کند تا خریدی راحت داشته باشید و با این کار دیگر نیازی به نصب ولت یا کیف پول شخصی نمی‌باشد.

 

خرید دیسنترالند با کمترین کارمزد

در بعضی پلتفرم‌های خارجی و داخلی کارمزد بالایی از کاربر گرفته میشود و هزینه‌های انتقال گاه بالاتر از حد معمول هستند اما در پلتفرم رابکس اینگونه نیست و کارمز در دل قیمت محاسبه و قیمت‌ها نهایی هستند بنابراین هزینه اضافی از کاربر گرفته نمیشود.

فروش دیسنترالند

با فروش این ارز دیجیتال در دیسنترالند میتوانید بر تعداد توکن‌های مانای خود بیفزاید و با فروش مانا در پلتفرم‌های داخلی یا خارجی مختلف از جمله رابکس حساب بانکی خود را شارژ کنید دقت داشته باشید تنها در صورت فروش دیسنترا لند در پلتفرم‌‌های داخلی شما میتوانید معادل تومانی دریافت نمایید.

 

نحوه فروش  دیسنترالند

با عضو شدن و ورود به پلتفرم رابکس و یا صرافی های خارجی می‌توانید اقدام به فروش رمز ارز دیسنترالند نمایید و مانای خود را اگر در ولت شخصی و یا در صرافی خارجی دیگری باشد به رابکس انتقال داده و به فروش برسانید و معادل تومانی دریافت کنید دقت داشته باشید اگر از همان ابتدا دیسنترالند را در ولت رابکس نگهداری کرده باشید دیگر نیازی به پرداخت هزینه انتقال از ولت شخصی به رابکس برای فروش این رمز ارز نمی‌باشد.

 

چطور دیسنترالند بفروشیم

به آسانی می‌توانید در رابکس ،بایننس و پلتفرم های دیگر دیسنترالندی که در ولت خود دارید را به پلتفرم انتقال داده و به فروش برسانید در نرم افزار های داخلی فروش ارز دیجیتال دیسنترالند امری آسان است به طوری که ابتدا باید وارد کیف پول مورد نظر خود شوید و مانای خود را بفروشید و تبدیل به رمز های دیگر کنید و یا با واریز به کیف پول ایرانی خود همانند رابکس رمز ارزتان را تبدیل به تومان کنید.

 

فروش دیسنترالند به صرافی

برای فروش این رمز ارز و دریافت تومان شما به صرافی ایرانی یا پلتفرمی همچون رابکس نیاز دارید  که امکان تبدیل رمز ارز به تومان را داشته باشد و بتواند پرداخت به حساب بانکی شما را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهد. درپلتفرم‌های خارجی نیز امکان فروش این رمز ارز وجود دارد اما نه به صورت تومانی بنابراین شما در پلتفرم‌های خارجی نیز می‌توانید رمز ارز مانا را بفروش برسانید.

 

دیسنترالند فروش

در صرافی رابکس به سرعت و در بستری امن رمز ارز خود را میتوانید به فروش برسانید و تومان خود را در ولت رابکس خود نگه دارید و یا می‌توانید آن را برداشت نمایید.لازم است بدانید اگر دیسنترالند را در ولت خود نگهداری می‌کنید با پرداخت هزینه انتقال باید آن را ه پلتفرم انتقال دهید و سپس به فروش برسانید اما اگر دیسنترالند را در پلتفرمی نگه داشته باشید ک خود دارای ولت باشد دیگر نیازی به پرداخت هزینه انتقال نخواهد بود.

قیمت آنلاین دیسنترالند

قیمت ارز دیجیتال دیسنترالند در بازار رمز ارزها، به میزان تقاضا و حداکثر موجودی آن که یک مقدار از پیش تعیین شده است، بستگی دارد و در سایت رابکس می‌توان قیمت آنلاین هر رمز ارز را بررسی کرد و یا با ورود به سایت کوین مارکت کپ و یا صرافی‌های داخلی و خارجی دیگر قیمت آنلاین رمز ارز خود را مشاهده نمود.

 

قیمت لحظه ای دیسنترالند

ارز دیجیتال دیسنترالند یعنی مانا (MANA)، تاکنون فراز و نشیب‌های زیادی را در قیمت خود داشته است، اگر می‌خواهید بدانید این رمز ارز را از کجا با نرخ فعلی مشاهده نمایید ، می‌توانید از صرافی‌های ارز دیجیتال کمک بگیرید به طور مثال Coinmarketcap ، Binance ، Rabex با ورود به هرکدام از این سایتها با مشاهده نمودار فاندامنتال می‌توانید در هر ثانیه قیمت ارز دیجیتال دیسنترالند را بررسی نمایید.

 

بهترین قیمت مانا (دیسنترالند) 

این رمز ارز تا به حال به بالاترین قیمت خود در تاریخ 29 نوامبر 2021 در قیمت 5.1501 دلار رسیده است .با توجه به آینده این رمز ارز ممکن است با سرمایه گذاری کوتاه مدت و یا بلند مدت شما به بهترین قیمت مانا (دیسنترالند) برسید و بتوانید به سود خود بیفزایید .و هر زمان تصمیم به فروش آن را داشتید با بالاترین قیمت آن را به فروش برسانید.

 

نرخ ارز دیجیتال دیسنترالند

ارز دیسنترالند مانند رمز ارزهای دیگر نرخ مشخصی ندارد و در حال نوسان است در Rabex و در سایت coinmarketcap نرخ ها لحظه‌ای نمایش داده میشود در پلتفرم های معاملاتی رمز ارزهای دیجیتال که از ارز دیجیتال دیسنترالند پشتیبانی می‌کنند امکان مشاهده قیمت به روز این رمز ارز وجود دارد و شما میتوانید نرخ ارز دیجیتال مانا (دیسنترالند) را در این سایتهای معتبر مشاهده نمایید.

 

نرخ ارز دیسنترالند

با مراجعه به صرافی یا پلتفرم‌هایی که مربوط به ارز دیجیتال می‌شود مانند رابکس ، بایننس ، کوین مارکت کپ ، میتوان نرخ رمز ارز دیسنترالند را همراه با نمودار فاندامنتال مشاهده کرد و نوسانات این رمز ارز را هم بررسی نمود.

 

قیمت دیسنترالند به ریال

پلتفرم‌ها و صرافی‌های ایرانی که این رمز ارز را پشتیبانی میکنند میتوانند قیمت دیسنترالند را برای کاربران خود به نمایش بگذارند تا کاربر بتواند به راحتی از قیمت این رمز ارز مطلع باشد قیمت مانا (دیسنترالند) به ریال تنها در پلتفرم‌های داخلی امکان پذیر بوده و کاربران نمیتوانند در سایتها و یا پلتفرم‌های خارجی ریال این رمز ارز را مشاهده نمایند.

 

قیمت دیسنترالند به تومان

ما در رابکس قیمت دیسنترالند (مانا) خود را به تومان در زمان واقعی به روز می کنیم. همچنین در صرافی های خرید و فروش رمز ارز داخل قیمت دیسنترالند به تومان نیز قابل مشاهده است و شما با ورود و یا عضویت در هرکدام از سایتهای معتبر داخلی می‌توانید قیمت این رمز ارز محبوب را مشاهده نمایید.

صرافی آنلاین مانا (دیسنترالند)

بهترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال برای معامله در بازار دیسنترالند در حال حاضر Binance، BTCEX، exbito ، Bitrue ، Rabex و OKX هستند.علاوه بر این صرافی‌ها ،ارز دیجیتال دیسنترالند را میتوان در پلتفرم‌های داخلی و خارجی دیگری خرید و فروش کرد که امکان پشتیبانی این رمز ارز را داشته باشند.

خرید مانا

 

بهترین سایت خرید دیسنترالند

سایت‌هایی که می‌توانید از آن دیسنترالند خرید OKEx،OKX ، exbito، Rabex ،Binance  است . با توجه به محبوبیت این رمز ارز در سال‌های اخیر سایت‌های متفاوتی امکان خرید و فروش رمز ارز مانا  را برای خریداران این رمز ارز فراهم کرده و سایت‌های زیادی امکان پشتیبانی رمز ارز دیسنترالند را پیدا کرده اند که کاربران بتوانند با مراجعه به آنها ارز دیجیتال مانا را خریداری نمایند.

 

از کجا دیسنترالند بخریم

این رمز ارز در حال حاضر از نقدینگی عالی بهره می‌برد و می‌توان آن را در پلتفرم صرافی‌های مختلف خریداری، معامله یا فروخت. از ژانویه سال 2021، صرافی‌های  Binance، OKEx و Coinbase Pro، Rabex  از نقدشوندگی‌ترین صرافی‌ها برای توکن‌های مانا هستند بنابراین اکنون پلتفرم‌ها و صرافی‌های گوناگونی این رمز ارز را پشتیبانی می‌کنند که با ورد و احراز هویت در آنها میتوان مانا (دیسنترالند) خریداری کرد.

 

اپلیکیشن خرید و فروش دیسنترالند 

برای رمز ارز دیسنترالند اپلیکیشن‌های مختلفی وجود دارد و اپلیکیشن رابکس نیز در حال ارائه به کاربران گرامی می‌باشد که شما به سادگی و در سریع‌ترین زمان ممکن بتوانید برای خرید و فروش این رمز ارز اقدام کنید.اپلیکیشن به کاربران کمک می‌کند تا آسان‌تر بتوانند معاملات خود را انجام دهند.

 

سایت خرید و فروش دیسنترالند 

در سایت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال در صورتی که امکان پشتیبانی رمز ارز مانا (دیسنترالند) را داشته باشند میتوان خرید و فروش انجام داد گاها سایتهای و پلتفرم‌های خارجی ممکن است باعث اعتماد کاربر نشده و کاربر بخواهد از سایت ایرانی استفاده کند که دارای کیف پول هستند. سایت هایی مانند ، exbito،Binance امکان خرید و فروش رمز ارز دیسنترالند را فراهم میکند اما سایت ایرانی Rabex که در سال‌های اخیر از نظر کاربران مورد اعتماد بوده است و داشتن کیف پول و پشتیبانی 24 ساعته ، فضایی امن را برای شما عزیزان فراهم میکند تا بتوانید خرید و فروش مانا را در آن به آسانی انجام دهید.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید بایننس کوین

خرید دوج کوین

خرید شیبا اینو

برخی از سوالات متدوال درباره مانا (دیسنترالند)

مانا مهره اصلی رمز ارز مانا (دیسنترالند) است بنابراین با افزایش شرکت کنندگان در این پلتفرم دنیای مجازی غیرمتمرکز افزایش برای عرضه و تقاضا بیشتر میشود 

احراز هویت باعث جلوگیری از پولشویی میشود و امنیت پلتفرم‌ها را بالا میبرد درنتیجه پلتفرم‌های معتبر ایرانی و خارجی از احراز هویت برای خرید و فروش در سایتشان استفاده میکنند 

استفاده از سایتی ایرانی که امکان خرید و فروش و تبدیل دسینترالند  را برای کاربران فراهم میکند معاملات به سرعت انجام میشود و داری ولت است و کارمزد کمی دارد و طی ثبت فاکتور هزینه‌ای به فاکتور افزوده نمیشود .

خرید و فروش مانا

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش مانا یا دیسنترالند، رابکس را انتخاب کنید.