صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید شیبا اینو (shiba-inu) ، فروش shiba - بهترین قیمت Shib

روز
Shiba inu (SHIB)
USDT

فروش و خرید شیبا اینو با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

خرید و فروش شیبا

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش شیبا و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

SHIBA INU
شیبا اینو (SHIBA INU) :

پروژه شیبا اینو (Shiba Inu) در آگوست 2020 (مرداد 1399) توسط یک فرد ناشناس با نام مستعار ریوشی (Ryoshi) در یک پست وبلاگی معرفی شد. ارز دیجیتال SHIB توکن این پروژه است که با استفاده از استاندارد ERC-20 و بر بستر بلاک چین اتریوم ساخته شد. ریوشی خالق این توکن، انگیزه خود از خلق شیبا را ایجاد توکنی کاملا غیر متمرکز اعلام کرد؛ او همچنین هیچ توکن شیبایی برای خود در نظر نگرفت. توکن شیبا جز دسته میم کوین‌ ها دسته بندی می‌شود.

شیبا در یک نگاه :

توکن شیبا اینو و ایلان ماسک

این توکن تا مدت‌ها مورد توجه خاصی قرار نگرفت، اما بعد از حمایت‌های ایلان ماسک (ٍElon Mosk) مدیرعامل شرکت خودرو سازی آمریکایی تسلا موتورز (Tesla Motors)، این توکن نیز پس از مدتی مطرح و ارزش بازار آن رشد چشمگیری را تجربه کرد. لازم به ذکر است که شیبا توکنی کاربردی نیست و صرفا دارندگان آن در بستر شبکه اتریوم می‌توانند آن را معامله کنند.

 

خرید شیبا اینو Shib

 

اصول ریوشی در شیبا اینو

همان طور که گفته شد ارز دیجیتال شیبا در یک پست وبلاگی توسط خالق ناشناس آن معرفی شده است. ریوشی در این پست اصولی را برای این توکن مطرح می‌کند.

او همچنین مطرح می‌کند که از آن‌ جایی که برای این پروژه هیچ هزینه‌ای نکرده است برای خود یا تیم شیبا نیز هیچ گونه حقی برای داشتن توکن‌های رایگان قایل نیست. او در این پست می‌گوید که این پروژه را به صورت داوطلبانه انجام داده و تمامی پیشنهاداتی که برای تبلیغ آن توسط افراد مختلف ارائه شده است را رد کرده است. او در ادامه عنوان می‌کند اگر کسی علاقمند به این پروژه است می‌تواند این پروژه را در فضاهای مختلف به صورت داوطلبانه تبلیغ کند.

 

تصویر سگی که اسمش شیبا اینو بود

تصویر سگ سه ساله‌ای که اسمش شیبا اینو بود

او همچنین مطرح می‌کند که از آن‌ جایی که برای این پروژه هیچ هزینه‌ای نکرده است برای خود یا تیم شیبا نیز هیچ گونه حقی برای داشتن توکن‌های رایگان قایل نیست. او در این پست می‌گوید که این پروژه را به صورت داوطلبانه انجام داده و تمامی پیشنهاداتی که برای تبلیغ آن توسط افراد مختلف ارائه شده است را رد کرده است. او در ادامه عنوان می‌کند اگر کسی علاقمند به این پروژه است می‌تواند این پروژه را در فضاهای مختلف به صورت داوطلبانه تبلیغ کند.

صرافی غیر متمرکز شیبا

پلتفرم صرافی غیر متمرکز (DEX) شیبا توسط پروژه شیبا اینو معرفی شد. این صرافی از ارز دیجیتال SHIB، رمزارز LEASH و رمزارز BONE که در ادامه به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت، پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند با استفاده از این صرافی به خرید و فروش رمز ارز SHIB بدون واسطه بر بستر شبکه اتریوم بپردازند.

ارز دیجیتال LEASH

ارز دیجیتال LEASH دیگر توکنی است که توسط پروژه شیبا اینو معرفی شد. در ابتدا قرار بود ارز دیجیتال LEASH به عنوان نمادی برای قیمت دوج کوین (Dogecoin) باشد. به این صورت که هر 1000 دوج برابر با یک ارز دیجیتال LEASH باشد و این تراز قیمتی هر 24 ساعت یکبار در ساعت 6:30 دقیقه به وقت جهانی یکسان سازی شود اما اکنون این بروزرسانی دیگر انجام نشده و این توکن قیمت مستقل خود را دارد. فقط 100 هزار توکن LEASH وجود دارد. این توکن نیز بر بستر شبکه اتریوم و با استاندارد ERC-20 عرضه شد. در زمان نگارش این مطلب، مطابق داد‌ه‌های کوین مارکت کپ، ارزش بازار این توکن حدود 250 میلیون دلار است.

ارز دیجیتال BONE

دیگر رمزارز پلتفرم شیبا اینو ارز دیجیتال BONE است. این توکن نیز بر بستر اتریوم بوده و به عنوان مکانیزم مبادله ارزش در اولین موتور جستجوگر بین المللی سگ بر پایه بلاک چین (Mydogedata.com) مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این سایت خدمات مختلفی پیرامون نژادهای مختلف سگ ارایه می‌شود. لازم به ذکر است که یک میلیارد از این توکن ایجاد شده است.

کیف پول ارز دیجیتال SHIB

رمز ارز SHIB یک توکن با استاندارد ERC-20 است. در نتیجه همه والت‌‌هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کنند می‌توانند از ارز دیجیتال SHIB نگه‌داری کنند.

کیف پول تحت وب: اگر تصمیم دارید از پلتفرم صرافی شیبا سواپ برای معاملات خود استفاده کنید بهترین گزینه والت‌های تحت وب، از جمله متاماسک (MetaMask) است.
کیف پول‌ نرم‌افزاری: اما اگر تصمیم به سرمایه ‌گذاری دارید کیف پول کوینومی (Coinomi Wallet) یا تراست والت (Trust Wallet) گزینه‌های مناسبی برای کیف پول نرم‌افزاری است.
کیف پول سخت افزاری: کیف پول سخت افزاری سیف پال (Safepal) نیز یکی از گزینه‌های ذخیره‌سازی رمز ارز SHIB به صورت سرد می‌باشد.

قیمت شیبا به تومان

قیمت شیبا به تومان را می‌توانید در بالای همین صفحه و در قسمت مبدل مشاهده کنید. علاوه بر این قیمت شیبا و سایر ارز های دیجیتال را در صفحه قیمت ارز های دیجیتال رابکس نیز می‌توانید مشاهده کنید.

خرید شیبا

خرید شیبا اینو از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی ممکن است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید شیبا در ایران به صورت آنلاین است. برای خرید شیبا به کیف پول شیبا نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی به شما اختصاص داده می‌شود و شیبا خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست.

.

...

خرید شیبا اینو

خرید شیبا اینو در صرافی ارز دیجیتال رابکس با استفاده از ریال و همچنین تتر امکان پذیر است. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، کیف پول ریالی یا تتری خود را شارژ کنید و سپس به مبدل بروید و به خرید شیبا اینو با ریال یا تومان بپردازید.

.

خرید شیبا در ایران با ریال

خرید شیبا در ایران با ریال امکان پذیر است و لازم نیست به سراغ پلتفرم های خارجی بروید.البته این به آن معنا نیست که در رابکس نمیتوانید شیبا را با تتر خرید کنید. در رابکس هم امکان خرید شیبا با ریال هم امکان خرید شیبا با تتر وجود دارد.

.

فروش شیبا

فروش شیبا علاوه بر خرید آن در رابکس امکان پذیر است. حتی امکان تبدیل شیبا به ارزهای دیگر همچون تتر نیز وجود دارد. برای فروش شیبا کافی است شیبا خود را به هکیف پول رابکس منتقل کنید، سپس از طریق مبدل به فروش شیبا و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

نحوه فروش شیبا اینو

نحوه فروش شیبا اینو به این شکل است: واریز شیبا اینو به کیف پول رابکستان (ابتدا باید ثبت کنید که پس از واریز رمز ارز کیف پول شیبا اینو شما شارز شود و به شما نمایش داده شود). و سپس رفتن به مبدل و تب فروش، انتخاب ارز دیجتیال شیبا اینو، وارد کردن مقدار مورد نظر برای فروش شیبا اینو و در نهایت تایید معامله.

.

بهترین صرافی ایرانی برای خرید شیبا

بهترین صرافی ایرانی برای خرید شیبا برای هر فرد متفاوت است. گاهی یک فرد به پشتیبانی خوب نیاز دارد، گاهی یک فرد به سرعت بالا و دیگری به قیمت شیبا مناسب. رابکس همواره سعی کرده است در همه این موارد خوب باشد تا به بهترین صرافی ایرانی برای خرید شیبا تبدیل شود.

.

آینده ارز شیبا

آینده ارز شیبا بیش از هر چیزی به فضاهای اجتماعی بستگی دارد. این رمز ارز همچون برادر خود دوج کوین تحت تاثیر توییت ها و روندهای به وجود آمده در رسانه های اجتماعی است. بنابراین پیش بین آینده ارز شیبا کمی سخت تر از رمزارزهای دیگر به نظر می‌رسد.

.

قیمت شیبا اینو

قیمت شیبا اینو را می‌توانید از صفحه قیمت ارز های دیجیتال رابکس مشاهده کنید. در این صفحه هم قیمت جهانی شیبا اینو و هم قیمت خرید شیبا اینو نشان داده می‌شود.

.

پیش بینی قیمت شیبا

پیش بینی قیمت شیبا همچون پیش بینی قیمت دوج کوین سحت است. چرا که این رمزارزها تحت تاثیر شبکه های اجتماعی و سخنان افراد معروف هستند. بنابراین خیلی منطقی نمی‌تواند درباره آینده شیبا اینو و پیش بینی قیمت شیبا در آینده اظهار نظر کرد. به هنگام خرید شیبا اینو باید به این موارد دقت کرد.

.

نحوه خرید شیبا اینو

نحوه خرید شیبا اینو همچون خرید ارز های دیجیتال دیگر است. شما اگر می‌خواهید از یکی از صرافی های ارز دیجیتال ایرانی برای خرید شیبا اینو استفاده کنید، ابتدا باید در آن ثبت نام و احراز هویت کنید و سپس با شارژ تومانی کیف پولتان به خرید آن بپردازید. نحوه خرید شیبا اینو را می‌توانید در صفحه راهنمای خرید ارز دیجیتال رابکس هم مشاهده کنید.

.

خرید و فروش شیبا اینو

خرید و فروش شیبا اینو هر دو در رابکس پشتیبانی می‌شوند. هم فروش و هم خرید شیبا اینو با استفاده از مبدل رابکس و تب های خرید و فروش امکان پذیر است. علاوه بر خرید و فروش شیبا اینو با تومان، خرید و فروش شیبا اینو با تتر نیز در رابکس انجام می‌شود. یعنی مثلا شما می‌توانید بجای تومان، تتر به کیف پولتان ارسال کنید و سپس در مبدل تتر را به شیبا تبدیل کنید.

.

آموزش خرید و فروش شیبا اینو

آموزش خرید و فروش شیبا اینو درست مانند آموزش خرید و فروش ارز های دیجیتال دیگر است که در صفحه راهنمای رابکس می‌توانید مشاهده کنید. به صورت کلی آموزش خرید و فروش شیبا اینو در صرافی رابکس به این شکل است: (۱) ثبت نام، (۲) احراز هویت، (۳) شارژ کیف پول رابکس (اگر قصد خرید دارید باید تومان به کیف پولتان بفرستید و اگر قصد فروش دارید باید شیبای خود را به کیف پول رابکستان ارسال کنید) و در آخر (۴) خرید یا فروش شیبا اینو با استفاده از مبدل.

.

خرید شیبا اینو با تومان

خرید شیبا اینو با تومان و مراحل آن دقیقا مطابق با قسمت قبلی است. برای خرید شیبا اینو با تومان باید تومان یا ریال خودتان را به کیف پولتان ارسال کنید (کیف پول تومانیتان را شارز کنید) و سپس در مبدل و تب خرید پس از انتخاب این ارز دیجیتال و وارد کردن مقدار مورد نظر برای خرید، معامله را تایید کنید. پس از تایید معامله شیبا اینو به کیف پول شما واریز خواهد شد.

.

خرید شیبا اینو با کمترین کارمزد

خرید شیبا اینو با تومان با کمترین کارمزد و بهترین قیمت در هر زمانی ممکن نیست. اینطور نیست که مثلا شما در هر زمانی که تصمیم گرفتید بتوانید با بهترین قیمت این ارز دیجیتال را بخرید. علاوه بر کارمزد تراکنش‌ها و هزینه هایی که به شبکه برای جا به جایی این ارز دیجیتال می‌پردازید، باید همواره نمودار قیمت این ارز دیجیتال و تحلیل آن را مد نظر داشته باشید. چرا که اگر قیمت این ارز دیجیتال مثلا خیلی بالا رفته باشد، حتی خرید آن با کمترین کارمزد نیز می‌تواند به ضرر شما باشد.

.

خرید شیبا اینو بدون احراز هویت

خرید شیبا اینو بدون احراز هویت در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی معتبر امکان پذیر نمی‌باشد. چرا که خرید و فروش شیبا اینا همچون خرید و فروش سایر ارزهای دیجیتال است که در حوزه امور مالی قرار می‌گیرد. ازین رو برای جلوگیری از برخی سوء استفاده های احتمالی، صرافی‌های ایرانی کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

.

قیمت انلاین شیبا اینو

قیمت آنلاین شیبا اینو را می‌توانید به صورت لحظه ای در نمودار بالای این صفحه ببینید. البته که قیمت آنلاین و لحظه ای شیبا اینو مرتب در هر لحظه تغییر می‌کند و در صرافی‌های ارز دیجیتال مختلف نیز متفاوت است. اما شما می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ که به عنوان یک مرجع شناخته می‌شود قیمت این ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

.

قیمت لحظه ای شیبا اینو

قیمت لحظه ای شیبا اینو را می‌توانید در هر لحظه با مراجعه به نمودار بالا یا مبدل مشاهده کنید. توجه کنید که قیمت شیبا اینو واحد و ثابت نیست. به این معنا که در هر زمانی فرق میکند. علاوه بر زمان در سایت های خرید و فروش ارز دیجیتال مختلف نیز فرق می‌کند. حتی قیمت خرید و فروش آن نیز با یکدیگر متفاوت است.

.

قیمت شیبا اینو به تومان

قیمت شیبا اینو به تومان برای خرید و فروش با یکدیگر متفاوت است. برای مشاهده قیمت شیبا اینو به تومان برای خرید به مبدل و تب خرید بروید و برعکس برای مشاهده قیمت فروش شیبا اینو به مبدل و تب فروش بروید. توجه کنید در رابکس کارمزد اضافه تری از شما کسر نخواهد شد و قیمت و مقداری که به شما نشان داده می‌شود نهایی است.

.

بهترین سایت خرید شیبا اینو

بهترین سایت خرید شیبا اینو وابسته به این که چه فاکتور ها و عواملی برای شما اهمیت دارد متفاوت است. یک نفر ممکن است پشتیبانی خوبی لازم داشته باشد، یک نفر ممکن است سرعت معاملات و انتقال و تراکنش مهم باشد برایش و یک نفر فقط به قیمت توجه کنید. رابکس همواره سعی دارد تا به همه این فاکتور توجه کرده و همه آن‌ها را برای کاربران فراهم کنید.

.

بیشتر

برخی سوالات متداول درباره شیبا

سایت رسمی شیبا اینو shibatoken.com است.

آینده ارز شیبا به عوامل مختلفی وابسته است. هرچند که این رمز ارز پر حاشیه نسبت به رمزارزها دیگر، نسبت به مسائل حاشیه ای بخصوص رسانه‌های اجتماعی یا اظهار نظر یک فرد شاخص درباره آن واکنش‌های بیشتری نشان می‌دهد. اما اینکه آینده این رمز ارز چه خواهد شد به صورت قطعی قابل پیش بینی نیست.

شیبا اینو در پلتفرم‌های مختلفی معامله می‌شود. صرافی رابکس از اولین و بهترین صرافی های ایرانی برای خرید شیبا می‌باشد که می‌توانید به صورت آنلاین در این سایت به خرید و فروش شیبا و حتی تبدیل آن به تتر و برعکس بپردازید.

رمز ارز شیبا در هر پلتفرمی با قیمت متفاوتی معامله می‌شود. قیمت رمز ارز شیبا در ایران را می‌توانید در پلتفرم رابکس مشاهده کنید. علاوه بر این می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ نیز از قیمت این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف مطلع شوید.

در رابکس به راحتی می‌توانید اقدام به خرید SHIB کنید. برای این کار ابتدا نیاز است یک کیف پول که از رمز ارز شیبا پشتبانی می‌کند داشته باشید. همان‌طور که در بالا گفته شد تمام کیف پول‌هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کنند، قابلیت ذخیره این توکن را دارند.

خیر. خرید و فروش همه‌ی ارزهای دیجیتال در حوزه‌ی سرویس‌های مالی و تکنولوژی قرار دارند. برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از ارزهای دیجیتال، مانند پول‌شویی یا استفاده از کارت‌های دزدی، هویت کاربران باید کاملا احراز شود. به همین خاطر همه‌ی پلتفرم‌های خرید و فروش ارز دیجیتال، حتما کاربران خود را پیش از خرید احراز هویت می‌کنند.

تبدیل شیبا به توامان یا همان فروش شیبا، در صرافی رابکس و بسیاری از پلتفرم‌های دیگر امکان پذیر است. برای این کار کافی است در رابکس ثبت نام و احراز هویت کنید، شیبای خود را به رابکس منتقل کنید و سپس با استفاده از مبدل آن را به تومان یا تتر تبدیل کنید.

حداقل خرید شیبا در صرافی‌های مختلف متفاوت است. حداقل خرید شیبا در صرافی رابکس ۱۰۰ هزار تومان است.

فروش و خرید شیبا اینو با بهترین قیمت

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش رمز ارز شیبا، رابکس را انتخاب کنید.