صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید آلیس (MyNighborAlice) ، خرید مای نیبر آلیس و فروش آلیس - بهترین قیمت ALICE

روز
MyNighborAlice (ALICE)
USDT

فروش و خرید آلیس با بهترین قیمت ALICE

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید آلیس یا مای نیبر آلیس

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش آلیس و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

ALICE
آلیس (مای نیبر آلیس) (ALICE) :

خرید آلیس MyNighborAlice و فروش آلیس با بهترین قیمت ALICE در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید مای نیبر آلیس: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید آلیس با ریال یا تتر.

 

دیسنترالند در یک نگاه :

مای نیبر آلیس

مای نیبر آلیس (My Neighbor Alice) یک بازی سازنده برای کسب درآمد با تم کشاورزی است، این بازی خود مکانی است که در آن بازیکنان می‌توانند جزایر مجازی بخرند و مالک زمین‌های آن شوند، اقلام هیجان‌انگیز را جمع‌آوری و بسازند و در عین حال دوستان جدیدی پیدا کنند. هر بازیکن آواتار مخصوص به خود را دارد که آنها را در بازی نشان می دهد، که می توانند آن را به دلخواه تغییر دهند. بازیکنان می توانند املاک و مستغلات مجازی را از آلیس، شخصیت اصلی بازی، یا بازار داخلی خریداری کنند. تمام زمین های خریداری شده به عنوان ان‌اف‌تی (NFT) نشان داده می شود. این بازی مبتنی بر بلاک چین است و ویژگی‌های دیفای (DeFi) را ادغام می‌کند، اما نیازی به دانش قبلی در مورد ارز دیجیتال و بلاک چین ندارد. ارز دیجیتال مای نیبر آلیس از چندین منبع محبوب الهام گرفته است به عنوان مثال، وظایف روزانه درون بازی و جنبه‌های اجتماعی از انیمال کروسینگ (Animal Crossing) الهام گرفته شده است.

 

ویژگی‌های اساسی مای نیبر آلیس چیست ؟

این بازی به جهان باز بودن معروف است. اصطلاحی که گیمرها با آن آشنایی کامل دارند. جهان باز بودن به این معنی است که انتهایی برای این بازی تعریف نشده است.در بازی تعداد زیادی جزیره است که به قطعات کوچک تقسیم شده اند و زمین‌ها به صورت ان‌اف‌تی نشان داده میشوند در نتیجه کاربران میتوانند زمین خرید و فروش کنند اما عرضه زمین‌ها در بازی محدود است. این کار موجب افزایش قیمت برای متعلقات درون بازی است. ان‌اف‌تی (NFT) بازی (زمین، آواتار و…) ، هر چقدر کمیاب‌تر باشند، قیمت بیشتری را دارند و سیستم وام دهی نیز در این پلتفرم وجود دارد .دقت داشته باشید که شما برای بازی کردن نیاز به توکن آلیس (Alice) دارید که ابتدا باید آن را تهیه نمایید.

خرید مای آلیس

برای نگهداری مای نیبر آلیس سه روش کلی وجود دارد استفاده از کیف پول‌های سخت افزاری مانند لجر (Ledger) ، استفاده از کیف پول‌های نرم افزاری آنلاین و آفلاین و یا استفاده از صرافی و پلتفرمی که خود دارای کیف پول باشد. اگر شما در سایت ارز دیجیتال آلیس خود را خریداری نمایید که خود دارای کیف پول باشد دیگر نیازی به هزینه انتقال رمز ارز به ولت شخصی نیست و میتوانید در همان صرافی مانند رابکس آلیس خود را بخرید و در کیف پول آن نگهداری کنید.

خرید آلیس

 

نحوه خرید آلیس

با عضویت در سایتهایی که از رمز ارز آلیس پشتیبانی میکنند میتوانید با پرداخت تومان و یا تبدیل رمز ارز دیگر به آلیس آن را خریداری نمایید نکته مهم در خرید آلیس این است که باید به شبکه‌های انتقال آن توجه کنیم. زیرا که هر رمز ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد. در بعضی از سایت‌ها برای خرید ارز دیجیتال مای نیبر آلیس نیاز به احراز هویت است که با آسانی با تکمیل مراحل احراز میتوان این ارز دیجیتال را خریداری و به ولت شخصی خود افزود.

 

آموزش خرید و فروش مای نیبر آلیس

فرآیند خرید و فروش مای نیبر آلیس در رابکس کاملا خودکار و سیستمیک انجام میگیرد و بعد از پرداخت تومان و خرید این رمز ارز کل میزان فاکتور به کیف پول شما در رابکس و یا به کیف پول شخصی شما واریز میشود . در صورت انتقال به ولت شخصی قبل از خرید آلیس کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال مای نیبر آلیس (My Neighbor Alice) را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

 

خرید آلیس با تومان

خرید رمز ارز آلیس با تومان از پلتفرم‌های خارجی ممکن نیست و نیاز به صرافی داخلی است که مستقیم بتوانید با پرداخت تومان ارز دیجیتال آلیس را خریداری نمایید .پلتفرم‌های داخلی بسیاری وجود دارند که بتوانند این رمز ارز را پشتیبانی کنند تا با ورود و عضویت و انجام مراحل احراز در آنها کاربران بتوانند خرید آلیس را با تومان انجام دهند.

 

خرید و فروش مای نیبر آلیس

با خرید ارز دیجیتال آلیس اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید . برای این امر کافیست که یک کیف پول ارز دیجیتال نصب کنید و اقدام به خرید مای نیبر آلیس کنید . نگهداری رمز ارزها در کیف پول این امکان را به شما میدهد که شما در هر جای دنیا بتوانید اقدام به فروش مای نیبر آلیس کنید و وجه رایج آن کشور را دریافت کنید. 

 

خرید مای نیبر آلیس با کمترین کارمزد

در صرافی‌ها و سایتهای داخلی و خارجی که رمز ارز آلی را پشتیبانی میکنند امکان خرید این رمز ارز برای کاربران فراهم شده است اما کافی است با بررسی و تحقیق راجع به پلتفرام‌های ارز پلتفرمی را انتخاب کرد که کمترین کارمزد را برای خرید ارز دیجیتال مای نیبر آلی دریافت می‌کند .در نتیجه میتوان برای خرید این رمز ارز با قیمت مناسب، با مقایسه قیمت‌ها و کارمزد‌های صرافی رابکس از پنل کاربری خود اقدام نمایید.

 

خرید آلیس بدون احراز هویت

در سایتها و پلتفرم‌های معتبر برای خرید ارز دیجیتال نیاز به احراز هویت می‌باشد یکی از دلایل احراز هویت جلوگیری از پولشویی است بنابراین با انجام چند مرحله کوتاه برای احراز هویت شما میتوانید با خیالی آسوده رمز ارز خود را خریداری نمایید و وارد کیف پول شخصی خود کنید در ایران و پلتفرم های داخلی نیز بدون احراز هویت امکان خرید رمز ارز مای نیبر آلیس وجود ندارد اما  شما میتوانید با استفاده از کوینکس و یا کیف پول و پلتفرم‌های دیگری بدون احراز هویت با تبدیل رمز ارز دیگری به آلیس آن را خریداری نمایید.

خرید مای نیبر آلیس

فروش مای نیبر آلیس

فروش مای نیبر آلیس در صرافی‌های ایرانی و خارجی به سادگی انجام میشود تنها نیاز است از راهنمای آن سایت استفاده کرده تا بتوانید در زمان کوتاهی رمز ارز خود را به فروش برسانید البته برای فروش و دریافت معادل تومانی باید در پلتفرمی ایرانی ثبت نام کرد تا پرداخت تومان به حساب بانکیتان انجام شود زیرا که در پلتفرم‌های خارجی امکان واریز تومان نیست و تنها با دلار و یا رمز ارز‌های دیگر فروشتان انجام می‌شود.

فروش آلیس

 

نحوه فروش مای نیبر آلیس 

 به دلیل اینکه رمز ارز آلیس در حال نوسان است اگر قصد فروش آن را دارید می‌توانید ارز دیجیتال خود را از ولت شخصی به صرافی‌هایی انتقال دهید که خود دارای کیف پول است تا به محض بالا رفتن این رمز ارز بلافاصله و در کمترین زمان ممکن  آن را بفروشید و سود کنید رابکس این امکان را فراهم کرده تا بتوانید با خیال آسوده در کوتاه‌ترین زمان معاملات خود را انجام دهید 

قیمت آنلاین مای نیبر آلیس

قیمت‌ها هر لحظه در حال جابجایی هستند و قیمت واحدی برای این رمز ارز در دنیا وجود ندارد، بنابراین قیمت دقیق و ثابتی برای ارز دیجیتال آلیس نمیتوان ذکر کرد و باید توسط کاربر به طور آنلاین قیمت‌ها چک شود قیمت آنلاین مای نیبر آلیس را می‌تونید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ و یا تریدینگ ویو مشاهده نمایید و برای خرید آلیس و دیدن قیمت آنلاین آن به تومان و یا دلار به سایت رابکس مراجعه نمایید .

 

قیمت لحظه ای آلیس

قیمت مای نیبر آلیس نیز مانند قیمت هر رمز ارز دیگری، به عوامل زیادی بستگی داره و برای مشاهده قیمت لحظه‌ای نیازمند بررسی تکنیکال و فاندامنتال آن رمز ارز است که در سایت کوین‌ مارکت‌ کپ و رابکس میتوانید قیمت لحظه‌ای مای نیبر آلیس را در هر ثانیه مشاهده نمایید و با مقایسه قیمت آن در رابکس و دیگر پلتفرم‌های ارز دیجیتال اقدام به خرید آلیس ارز نمایید.

 

بهترین قیمت مای نیبر آلیس

به طور دقیق نمیتوان بیان کرد که بهترین قیمت رمز ارز آلیس چه مقدار است اما بالاترین قیمت این رمز ارز مربوط به 4 آذر 1400 است کاربران با ورود و تحلیل در سایت تریدینگ ویو با در نظر گرفتن نوسان این رمز ارز در آینده می‌توانند سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت انجام دهند تا هر زمان ارز دیجیتال آلیس به بهترین قیمت خود رسید آن را در رابکس خریداری نمایند و یا به فروش برسانند.

 

نرخ ارز دیجیتال مای نیبر آلیس

 برای اطلاع از نرخ مربوط به رمز ارز آلیس چون این نرخ ها متغییر است و ثابت نیست باید از سایت کوین مارکت کپ (coin market cap) یا کوین گکو (coingecko)  استفاده کرد شما همچنین میتوانید با دنبال کردن در سایت های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال مانند رابکس هم از نرخ ارز دیجیتال مای نیبر آلیس مطلغ شوید و هم اقدام به خرید و فروش آلیس کنید.

 

قیمت مای نیبر آلیس به تومان

معادل تومانی مای نیبر آلیس را میتوانید در سایتهای معتبر داخلی مشاهده نمایید زیرا که در سایتهای خارجی قیمت ارز دیجیتال آلیس به دلار و یا تتر نمایش داده میشود بنابراین شما به یک صرافی ایرانی و داخلی برای مشاهده این رمز ارز نیاز دارید دقت داشته باشید که ارزهای دیجیتال قیمت ثابتی ندارند و هر لحظه در حال تغییر هستند شما با ورود به سایت رابک میتوانید قیمت هر ثانیه از این رمز ارز را به تومان مشاهده کنید .

صرافی آنلاین مای نیبر آلیس

این ارز هم اکنون در 36 صرافی بین المللی در حال معامله است که می‌توان برترین آن‌ها را FTX- MEXC-Lbank و پولونیکس نام برد. رمز ارز ما نیبر آلیس در حال حاضر نیز در سایت رابکس که مورد اعتماد عموم مردم بوده است و با سابقه درخشان و رضایت کاربران مواجه بوده  پشتیبانی می‌شود که شما با عضویت در آن می‌توانید معاملات خود را انجام دهید .

 

بهترین سایت خرید آلیس

ویژگی های سایت خوب  برای ارز دیجیتال آلیس آن است که بتواند به طور کامل پاسخگو نیازهای شما باشد ، سرعت بالا برای تبدیل مای نیبر آلیس به رمز ارزهای دیگر و بالعکس داشته باشد ونیز پشتیبانی 24 ساعته که پاسخگوی سوالات شما باشد را دارا باشد رابکس یکی از بهترین سایت‌ها در زمینه ارز دیجیتال است که با انجام معاملات سریع در آن می‌توانید رمز ارز خود را خرید و فروش نمایید.

 

اپلیکیشن خرید و فروش مای نیبر آلیس

برخی از پلتفرم‌ها اپلیکیشن طراحی و به بازار عرضه کردند که رمز ارز آلیس را پشتیبانی میکند اپلیکیشن‌های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال این امکان را برای کاربران فراهم می کنند که در لحظه و در سریع ترین زمان به خرید و فروش و ترید رمز ارزها بپردازند اپلیکیشن رابکس نیز به زودی جهت تسهیل معاملات در اختیار کاربران قرار میگیرد.

 

سایت خرید و فروش آلیس

کاربران و نیز کسانی که قصد خرید و سرمایه گذاری برای این رمز ارز را دارند و یا افرادی که سود کافی را به دست آورده و قصد فروش آلیس را دارند میتوانند از هر سایت و پلتفرمی که ارز دیجیتال آلیس را پشتیبانی میکند برای خرید و فروش استفاده کنند و آن را به ولت شخصی منتقل کنند و یا اگر آن پلتفرم مانند رابکس کیف پول داشته باشد در ولت آن نگهداری کنند

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید دوج کوین

خرید شیبا اینو

خرید ترون

برخی از سوالات متدوال درباره آلیس

با توجه به محبوبیت متاورس،این رمز ارز پتانسیل رشد بسیار بالایی دارد و می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای سرمایه‌گذاری باشد. 

در بعضی سایتهای معتبر از جمله رابکس بله برای خرید رمز ارز آلیس نیاز به احراز هویت است 

با داشتن حساب کاربری در پلتفرم‌ها و سایت‌های داخلی و خارجی مانند رابکس بیت برگ ،بایننس و… میتوان اقدام به خرید و فروش رمز ارز آلیس نمود

خرید و فروش آلیس

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش آلیس یا مای نیبر آلیس، رابکس را انتخاب کنید.