logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید آلیس MyNeighborAlice ، فروش آلیس ALICE - خرید و فروش آلیس

MyNeighborAlice (ALICE)

خرید آلیس MyNeighborAlice و فروش آلیس ALICE در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

111,902.28

تومان
1.55%

MyNeighborAlice

ALICE
MyNeighborAlice( ALICE)111,902.28
1.55%

چگونه از رابکس آلیس بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید آلیس بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

آلیس در یک نگاه:

MyNeighborAlice

(ALICE)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0xAC5106...745d63E8
0xac5106...745d63e8
9ARQsBfA...QHeiq7Mg

برای نگهداری مای نیبر آلیس سه روش کلی وجود دارد استفاده از کیف پول‌های سخت افزاری مانند لجر (Ledger) ، استفاده از کیف پول‌های نرم افزاری آنلاین و آفلاین و یا استفاده از صرافی و پلتفرمی که خود دارای کیف پول باشد. اگر شما در سایت ارز دیجیتال آلیس خود را خریداری نمایید که خود دارای کیف پول باشد دیگر نیازی به هزینه انتقال رمز ارز به ولت شخصی نیست و میتوانید در همان صرافی مانند رابکس آلیس خود را بخرید و در کیف پول آن نگهداری کنید.

خرید آلیس

نحوه خرید آلیس

با عضویت در سایتهایی که از رمز ارز آلیس پشتیبانی میکنند میتوانید با پرداخت تومان و یا تبدیل رمز ارز دیگر به آلیس آن را خریداری نمایید نکته مهم در خرید آلیس این است که باید به شبکه‌های انتقال آن توجه کنیم. زیرا که هر رمز ارزی برای انتقال شبکه خاص خودش را دارد. در بعضی از سایت‌ها برای خرید ارز دیجیتال مای نیبر آلیس نیاز به احراز هویت است که با آسانی با تکمیل مراحل احراز میتوان این ارز دیجیتال را خریداری و به ولت شخصی خود افزود.

آموزش خرید و فروش مای نیبر آلیس

فرآیند خرید و فروش مای نیبر آلیس در رابکس کاملا خودکار و سیستمیک انجام میگیرد و بعد از پرداخت تومان و خرید این رمز ارز کل میزان فاکتور به کیف پول شما در رابکس و یا به کیف پول شخصی شما واریز میشود . در صورت انتقال به ولت شخصی قبل از خرید آلیس کیف پول با پشتیبانی از ارز دیجیتال مای نیبر آلیس (My Neighbor Alice) را بسازید تا هنگام خرید آدرس کیف پول خود را وارد نمایید.

خرید آلیس با تومان

خرید رمز ارز آلیس با تومان از پلتفرم‌های خارجی ممکن نیست و نیاز به صرافی داخلی است که مستقیم بتوانید با پرداخت تومان ارز دیجیتال آلیس را خریداری نمایید .پلتفرم‌های داخلی بسیاری وجود دارند که بتوانند این رمز ارز را پشتیبانی کنند تا با ورود و عضویت و انجام مراحل احراز در آنها کاربران بتوانند خرید آلیس را با تومان انجام دهند.

خرید و فروش مای نیبر آلیس

با خرید ارز دیجیتال آلیس اولین قدم در سرمایه گذاری را میتوانید بردارید . برای این امر کافیست که یک کیف پول ارز دیجیتال نصب کنید و اقدام به خرید مای نیبر آلیس کنید . نگهداری رمز ارزها در کیف پول این امکان را به شما میدهد که شما در هر جای دنیا بتوانید اقدام به فروش مای نیبر آلیس کنید و وجه رایج آن کشور را دریافت کنید. 

خرید مای نیبر آلیس با کمترین کارمزد

در صرافی‌ها و سایتهای داخلی و خارجی که رمز ارز آلی را پشتیبانی میکنند امکان خرید این رمز ارز برای کاربران فراهم شده است اما کافی است با بررسی و تحقیق راجع به پلتفرام‌های ارز پلتفرمی را انتخاب کرد که کمترین کارمزد را برای خرید ارز دیجیتال مای نیبر آلی دریافت می‌کند .در نتیجه میتوان برای خرید این رمز ارز با قیمت مناسب، با مقایسه قیمت‌ها و کارمزد‌های صرافی رابکس از پنل کاربری خود اقدام نمایید.

خرید آلیس بدون احراز هویت

در سایتها و پلتفرم‌های معتبر برای خرید ارز دیجیتال نیاز به احراز هویت می‌باشد یکی از دلایل احراز هویت جلوگیری از پولشویی است بنابراین با انجام چند مرحله کوتاه برای احراز هویت شما میتوانید با خیالی آسوده رمز ارز خود را خریداری نمایید و وارد کیف پول شخصی خود کنید در ایران و پلتفرم های داخلی نیز بدون احراز هویت امکان خرید رمز ارز مای نیبر آلیس وجود ندارد اما  شما میتوانید با استفاده از کوینکس و یا کیف پول و پلتفرم‌های دیگری بدون احراز هویت با تبدیل رمز ارز دیگری به آلیس آن را خریداری نمایید.

فروش مای نیبر آلیس

فروش مای نیبر آلیس در صرافی‌های ایرانی و خارجی به سادگی انجام میشود تنها نیاز است از راهنمای آن سایت استفاده کرده تا بتوانید در زمان کوتاهی رمز ارز خود را به فروش برسانید البته برای فروش و دریافت معادل تومانی باید در پلتفرمی ایرانی ثبت نام کرد تا پرداخت تومان به حساب بانکیتان انجام شود زیرا که در پلتفرم‌های خارجی امکان واریز تومان نیست و تنها با دلار و یا رمز ارز‌های دیگر فروشتان انجام می‌شود.

فروش آلیس

نحوه فروش مای نیبر آلیس

 به دلیل اینکه رمز ارز آلیس در حال نوسان است اگر قصد فروش آن را دارید می‌توانید ارز دیجیتال خود را از ولت شخصی به صرافی‌هایی انتقال دهید که خود دارای کیف پول است تا به محض بالا رفتن این رمز ارز بلافاصله و در کمترین زمان ممکن  آن را بفروشید و سود کنید رابکس این امکان را فراهم کرده تا بتوانید با خیال آسوده در کوتاه‌ترین زمان معاملات خود را انجام دهید 

صرافی آنلاین مای نیبر آلیس

این ارز هم اکنون در 36 صرافی بین المللی در حال معامله است که می‌توان برترین آن‌ها را FTX- MEXC-Lbank و پولونیکس نام برد. رمز ارز ما نیبر آلیس در حال حاضر نیز در سایت رابکس که مورد اعتماد عموم مردم بوده است و با سابقه درخشان و رضایت کاربران مواجه بوده  پشتیبانی می‌شود که شما با عضویت در آن می‌توانید معاملات خود را انجام دهید .

بهترین سایت خرید آلیس

ویژگی های سایت خوب  برای ارز دیجیتال آلیس آن است که بتواند به طور کامل پاسخگو نیازهای شما باشد ، سرعت بالا برای تبدیل مای نیبر آلیس به رمز ارزهای دیگر و بالعکس داشته باشد ونیز پشتیبانی 24 ساعته که پاسخگوی سوالات شما باشد را دارا باشد رابکس یکی از بهترین سایت‌ها در زمینه ارز دیجیتال است که با انجام معاملات سریع در آن می‌توانید رمز ارز خود را خرید و فروش نمایید.

اپلیکیشن خرید و فروش مای نیبر آلیس

برخی از پلتفرم‌ها اپلیکیشن طراحی و به بازار عرضه کردند که رمز ارز آلیس را پشتیبانی میکند اپلیکیشن‌های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال این امکان را برای کاربران فراهم می کنند که در لحظه و در سریع ترین زمان به خرید و فروش و ترید رمز ارزها بپردازند اپلیکیشن رابکس نیز به زودی جهت تسهیل معاملات در اختیار کاربران قرار میگیرد.

سایت خرید و فروش آلیس

کاربران و نیز کسانی که قصد خرید و سرمایه گذاری برای این رمز ارز را دارند و یا افرادی که سود کافی را به دست آورده و قصد فروش آلیس را دارند میتوانند از هر سایت و پلتفرمی که ارز دیجیتال آلیس را پشتیبانی میکند برای خرید و فروش استفاده کنند و آن را به ولت شخصی منتقل کنند و یا اگر آن پلتفرم مانند رابکس کیف پول داشته باشد در ولت آن نگهداری کنند

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید دوج کوین

خرید شیبا اینو

خرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز آلیس، به صفحه قیمت آلیس بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

آلیس

نماد اختصاری

ALICE

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

1.9031

بالاترین قیمت روز
USDT

1.9497

قیمت به تومان

111,902.28

مارکت کپ
USDT

168,115,937

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش ALICE در ایران

خرید و فروش ALICE در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید آلیس در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.