صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید آلکمی پی (ACH) ، فروش آلکمی پی، بهترین قیمت ACH

روز
Alchemy Pay (ACH)
USDT
Alchemy Pay
آلکمی پی (Alchemy Pay) :

خرید آلکمی پی (ACH) و فروش ارز دیجیتال آلکمی پی با بهترین قیمت در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای انجام می‌شود. نحوه خرید آلکمی پی : (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز امپ با ریال یا تتر.

فروش و خرید آلکمی پی با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید آلکمی پی

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش الکمی پی و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

آلکمی پی

ارزدیجیتال آلکمی پی (Alchemy Pay) در سال 2018 در سنگاپور تاسیس شد، یک ارائه دهنده راه حل های پرداخت است که به طور یکپارچه اقتصادهای فیات و کریپتو را برای مصرف کنندگان، بازرگانان، توسعه دهندگان و موسسات جهانی به هم متصل می کند. همچنین این امکان را برای بازرگانان آنلاین و آفلاین فراهم می‌کند که هم فیات و هم کریپتو را راحت‌تر بپذیرند، امکان ورود آسان به اکوسیستم‌های بلاک چین را فراهم می‌کند و خدمات دیفایDeFi را در دسترس قرار می‌دهد. 

ویژگی‌های اساسی آلکمی پی

ویژگی‌های اساسی آلکمی پی (ACH) چیست؟

سرویس اصلی آلکمی پی یک شبکه پرداخت همه کاره برای مشاغل است. این پلتفرم به کاربران اجازه می دهد تا از طریق کیف پول های موبایل سنتی، ارزهای دیجیتال و کارت های اعتباری، در هر سیستمی پرداخت کنند: آفلاین (پایانه های POS و دستگاه های تلفن همراه)، آنلاین یا از طریق برنامه ها. کسب‌وکارها همچنین می‌توانند به جای ارز دیجیتال، وجوه را با ارز سنتی دریافت کنند. ایده اصلی ادغام پرداخت‌های سنتی و ارز دیجیتال در سیستم‌های تسویه حساب تجاری است که به دسته‌های کاربری زیر خدمت می‌کنند:

پرداخت‌ها بر اساس B2C و B2B برای مشاغل: از طریق دروازه‌های پرداخت ترکیبی، این پلتفرم به دنبال این است که کسب‌وکارها را هم با مصرف‌کنندگان خرده‌فروشی و هم با سایر مشاغل، به عنوان مثال، صرافی‌های ارز دیجیتال، پلتفرم‌های تجارت الکترونیک، و خرده‌فروشان آجری، معامله کنند.

خرید آلکمی پی

خرید آلکمی پی (ACH)

برای خرید آلکمی پی می‌توان هم از خود سایت رسمی آلکمی پی اقدام به خرید کرد وهم می‌توانید از صرافی های خارجی و داخلی برای خرید آن اقدام بفرمایید. در حال حاضر رابکس از این رمز ارز پشتیبانی می کند که می‌تواند یکی از گزینه های شما برای خرید از صرافی‌های داخلی باشد. برای خرید آلکمی پی کافی است در صرافی ارز دیجیتال رابکس ثیت نام کرده واقدام به خرید آلکمی پی (Ach) کنید. از مزیت های استفاده از کیف پول های داخلی آن است که شما می‌توانید به شکل مستقیم هم واریز تومان به حساب خود داشته باشید و ارز آلکمی پی خود را به تومان تبدیل کنید و هم امکان برداشت تومان به وسیله کارت های بانکی خود را داشته باشید.

.

...

نحوه خرید آلکمی پی

برای خرید و فروش هر رمز ارز دیجیتالی به خصوص خرید آلکمی پی (ACH) درپلتفرم‌های ارائه کننده رمز ارز دیجیتال ایرانی، ابتدا باید اقدام به احراز هویت کنید بدون احراز هویت شما قادر به معامله نخواهید بود. این امر برای جلوگیری از مواردی همچون پولشویی و سوء استفاده‌های برخی از سودجویان است. پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال رابکس این امکان را برای شما با ارائه کارت های شناسی معتبر فراهم می‌کند تا بتوانید رمز ارز آلکمی پی (ACH) را در سریع ترین زمان خریداری کنید. و در طولانی مدت در کیف پول خود نگهداری کنید.

.

آموزش خرید و فروش آلکمی پی

برای خرید این رمز ارز می‌توانید از سایت ها داخلی و خارجی استفاده بفرمایید. مزیت خرید از سایت‌های داخلی نسبت به سایت های خارجی، خرید رمز ارز با تومان هست که کار را برای کاربران داخل ایران راحت تر کرده است. برای خرید آلکمی پی (ACH) از پلتفرم رابکس استفاده کنید کافی است وارد قسمت معامله شده و مقدار مورد نظر را انتخاب کرده و به صورت آنی به خرید یا فروش ACH بپردازید.

.

خرید آلکمی پی با تومان

برای خرید آلکمی پی باید از صرافی‌ها و سایت‌های داخلی استفاده بفرمایید. در سایت‌های داخلی که از آلکمی پی (ACH) پشتیبانی می شود به راحتی با ثبت نام در سایت و واریز تومان به داخل سایت می‌توانید مقداری که مورد نظر را خریداری کرده و سپس به کیف پول شخصی خود انتقال دهید. توجه داشته باشید برای خرید با تومان باید مقداری را به عنوان کارمزد به صرافی پرداخت بفرمایید. درصرافی رابکس تمامی کارمزدها و هزینه‌های عملیاتی در دل قیمت‌هاست و شما کاربران محترم هزینه‌ای اضافی جز قیمت نمایش داده شده پرداخت نمی‌کنید. .

.

خرید و فروش آلکمی پی

برای خرید و فروش آلکمی پی (ACH) می‌توانید مانند دیگر ارز‌ها از روش های مختلف معامله استفاده بفرمایید. خرید آلکمی پی (ACH) در صرافی ارز های دیجیتال ایرانی چند سالی است که خوشبختانه برای کاربران ایرانی مهیا شده است شما می‌توانید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کرده و با تومان یا ریال به خرید و فروش رمز ارز آلکمی پی (ACH) بپردازید و همچنین به رمز ارز دیگر هم آن را تبدیل کنید.ضمنا با معرفی دوستان خود 0.01 سود از هر خرید و فروش به شما تعلق خواهد گرفت.

.

خرید آلکمی پی با کمترین کارمزد

خرید یا فروش ارزهای دیجیتال مانند پرداخت‌های الکترونیکی بانکی دارای کارمزد تراکنش ارزدیجیتال هستند. علاوه بر خرید امن و راحت در هر معامله یکی از مهمترین ویژگی های خرید آلکمی پی (ACH) انتخاب کارمزد در معامله است. با انتخاب صرافی رابکس خیال شما راحت است که کلیه کارمزدها و هزینه های عملیاتی در دل قیمت هاست و شما کاربران هیچ گونه هزینه اضافی برای خرید آلکمی پی (ACH) پرداخت نمی کنید. بر خلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی با قیمت اولیه نشان داده شده متفاوت و شما باید هزینه اضافه تری بپردازید.

.

خرید آلکمی پی بدون احراز هویت

برای خرید توکن آلکمی پی (ACH) اگر از سایت رسمی این توکن استفاده بفرمایید نیازی به احراز هویت برای خرید و فروش و برداشت نخواهید داشت.پلتفرم رمز ارز دیجیتال رابکس یکی از راحت ترین روش های احراز هویت را در میان دیگر پلتفرم‌های ارز دیجیتال دارد. برای خرید آلکمی پی (ACH) کافی است با یکی از کارت‌های شناسایی معتبر خود را در رابکس ثبت نام کنید و به راحتی کیف پول خود را شارژ کنید. .

.

فروش آلکمی پی

برای فروش توکن آلکمی پی می‌توانید از سایت رسمی آن اقدام به فروش کرده و به صورت آنی معادل دلاری آن را به حساب بانکی خود واریز کنید. در نظر داشته باشید این امر برای کاربرانی که داخل ایران هستند ممکن است کمی سخت باشد. به همین منظور صرافی های داخلی کار را برای شما راحت تر کرده اند تا بتوانید ACH را فروخته و معادل تومانی آن را به حساب بانکی داخل کشور منتقل کنید. صرافی ارز دیجیتال رابکس این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در کوتاه ترین زمان به خرید آلکمی بپردازید و در همان زمان اقدام به فروش آن کنید.

.

خرید آکمی پی

نحوه فروش آلکمی پی

فروش آلکمی پی (ACH) و تبدیل دای به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی انجام می‌شود. معادل ریالی آلکمی پی فروش رفته از طریق سیکل های پایا برای کاربران ارسال خواهد شد. علاوه بر امکان فروش آلکمی پی (ACH) و تبدیل آن به تومان، امکان تبدیل زیلکا به تتر نیز وجود دارد. کافی است پس از ثبت نام، کیف پول آلکمی پی خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش آلکمی پی و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید ضمن اینکه خرید آلکمی به آسانی فروش آن است.

.

قیمت آنلاین آلکمی پی

برای اطلاع از قیمت آنلاین توکن ACH می‌توانید از سایت هایی مانند تریدینگ ویو و یا سایت معتبری مانند کوین مارکت کپ استفاده بفرمایید. قیمت آنلاین به شما کمک می کند تا درست ترین زمان برای خرید و فروش رو بشناسید و بتوانید از معاملات خود سود ببرید. .شما می‌توانید با ثبت نام در رابکس آلکمی پی (ACH) خود را به بیش از 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید و یا رمز ارز خود را به کیف پول های نرم افزاری خود انتقال دهید برای خرید آلکمی پی به مبدل بالا مراجعه کنید و معامله خود را اغاز کنید.

.

قیمت لحظه ای آلکمی پی

نوسانات بازار بر روی قیمت رمز ارز ها تاثیر گذار است. با مراجعه به مبدل بالا می‌توانید قیمت لحظه‌ای آلکمی پی را مشاهده بفرمایید و اقدام به خرید آلکمی پی کنید. همچنین امکان تبدیل آلکمی پی به تتر نیز وجود دارد فقط کافی است پس از ثبت نام، کیف پول رابکسی خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش در سایت های ارائه دهنده رمز ارز الکمی پی را به ریال و یا تتر تبدیل کنید. .

.

بهترین قیمت آلکمی پی

با بررسی سایت های رمز ارز دیجیتال که ارز آلکمی پی (ACH) را پشتیبانی می‌کنند می‌توانید با توجه به نمودار قیمت ها و مقایسه لحظه ای قیمت ها به خرید آلکمی پی (ACH) پرداخته ،بفروشید و یا تبدیل به رمز ارزهای دیگر کنید. همچنین امکان تبدیل ونوس به تتر نیز وجود دارد فقط کافی است پس از ثبت نام، کیف پول ونوس خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش در سایت های ارائه دهنده رمز ارز ونوس را به ریال و یا تتر تبدیل کنید. .

.

نرخ ارز دیجیتال آلکمی پی

در پلتفرم های معاملاتی رمز ارزهای دیجیتال امکان مشاهده قیمت به روز رمز ارز دای را برای شما کاربران فراهم کرده اند همچنین با اقدام به احراز هویت در این سایت ها شما می‌توانید در سریع ترین زمان رمزارز آلکمی پی را بخرید و یا در آن واحد ارز دیجیتال آلکمی پی را تبدیل به تومان کنید.

.

قیمت آلکمی پی به تومان

شما می‌توانید قیمت آلکمی پی به تومان را در رابکس مشاهده کرده و در همان زمان اقدام به خرید کنید. در مبدل بالا هم می‌توانید قیمت آلکمی پی را مشاهده کنید و در همان زمان اقدام به خرید آن کنید و درکیف پول رابکسی خود نگهداری کنید. .

.

صرافی آنلاین آلکمی پی

هم اکنون صرافی های متنوعی ارائه دهنده رمز ارز آلکمی پی هستند ،اما انتخاب صرافی و انجام معامله به شما بستگی دارد، در صرافی های خرید و فروش رمز ارز های دیجیتال شما قادر به ساخت کیف پول گرم هستید به عبارت دیگر می‌توانید دارایی های خود را در محلی امن نگهداری کنید و در سریعترین زمان ارز دیجیتال آلکمی پی خود را بفروشید و یا تبدیل به رمز ارز ‌های دیگر کنید و به شکل همزمان آن را به کیف پول های دیگر انتقال دهید. برای خرید آلکمی پی می‌توانید به رابکس مراجه کرده و در کیف پول خود نگهداری کنید. د.

.

بهترین سایت خرید آلکمی پی

در سال های اخیر سایت‌های متفاوتی امکان خرید آلکمی پی را برای خریداران این رمز فراهم کرده اند اما برای خرید وفروش رمز ارز دای صرافی ‌‌‌‌‌های داخلی در اولین قدم باید احراز هویت خود رو انجام دهید ،صرافی رابکس علاوه بر خرید و فروش رمز ارز دای از بیش از 300 رمز ارز دیجیتال پشتیبانی میکند و امکان خرید و فروش تبدیل آنها در آن واحد را برای کاربران فراهم میکند ،علاوه بر آن شما می‌توانید رمز ارز‌ها را تبدیل به تومان با شماره شبا معتبر خود کنید. برای احراز هویت کافی است بر روی لینک زیر بزنید تا در سریع ترین زمان اقدام به فروش و خرید آلکمی پی کنید. .

.

اپلیکیشن خرید و فروش آلکمی پی

اپلیکیشن ها این امکان را برای شما فراهم میکنند تا در سریع ترین زمان با انجام چند مرحله اقدام به فروش و خرید آلکمی پی کنید. ویا رمز ارز آلکمی پی (ACH) خود را در کوتاه ترین زمان به تتر تبدیل کنید و یا رمز ارز آلکمی پی (ACH) خود را به بیش از 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید ،اپلیکیشن رابکس به زودی در اختیار کاربران محترم قرار خواهد گرفت تا معامله را برای شما راحت تر کند. خرید آکمی پی

.

سایت خرید و فروش آلکمی پی

سایت های متنوعی امکان خرید آلکمی پی (ACH) وهمچنین فروش رمز ارز آلکمی پی (ACH) را فراهم میکنند ،اما خرید و فروش هر رمز ارزی در سایت های داخلی بدون احراز هویت ممکن نیست ،پس از انجام احراز هویت این امکان برای شما فراهم می شود تا قادر به خرید و فروش آلکمی پی (ACH) کنید ،با انتخاب سایت معتبر میتواند در بهترین قیمت اقدام به فروش رمز ارز آلکمی پی (ACH) کنید و آن را در آن واحد تبدیل به 300 رمز ارز دیگر و یا اقدام به فروش با استفاده از کارت های خود کنید

.

بیشتر

برخی از سوالات متدوال درباره آلکمی پی(ACH)

خرید و فروش در دنیای رمز ارز دیجیتال بی ثبات است .اما با توجه به قیمت های لحظه ای رمز ارز آلکمی پی و خرید آن در پایین ترین قیمت می توانید خرید سودآوری داشته باشید.

نه تنها خرید رمز ارز آلکمی پی (ach) بلکه خرید 300 رمز ارز در پلتفرم رابکس احتیاج به احراز هویت دارد.تنها با کارت های شناسایی جدید خود مانند شناسنامه و کارت ملی می توانید در سریعترین زمان احراز هویت کرده و به خرید و فروش رمز ارز آلکمی پی (ach) بپردازید.

استفاده از سایتی ایرانی که امکان خرید و فروش و تبدیل رمز ارز آلکمی پی (ach) را برای کاربران فراهم میکند و داری کیف پول است و کارمزد کمی دارد.

خرید و فروش آلکمی پی

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش آلکمی پی، رابکس را انتخاب کنید.