بهره‌گیری از هوش مصنوعی در صرافی غیر متمرکز سولدکس

صرافی غیر متمرکز سولدکس

در حال حاضر کاربران جدید برای انجام معاملات در بازارهای رمز ارزها باید با مفاهیم مختلفی آشنا شوند که این مسئله مانعی برای ورود بسیاری جهت معامله در این بازار محسوب می‌شود. صرافی غیر متمرکز (DEX) سولدکس (Soldex) بر بستر بلاک چین سولانا (Solana) سعی دارد تا با استفاده از هوش مصنوعی، معاملات ارزهای دیجیتال را برای کاربران در دسترس‌تر و ساده‌تر قرار دهد. صرافی سولدکس سعی دارد این موانع را ازبین ببرد تا کاربران جدید از الگوریتم‌‌های معامله‌گری مبتنی به هوش مصنوعی که توسط دیگر کاربران توسعه یافته است استفاده کنند.

صرافی سولدکس علاوه بر قابلیت‌های معامله‌گری نوآورانه که با هوش مصنوعی در اختیار کاربران قرار می‌دهد ویژگی‌های بیشتری نسبت به دیگر صرافی‌های ارزهای دیجیتال در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از آنجا که این صرافی بر روی بلاک چین سولانا فعالیت می‌کند، نسبت به بسیاری از صرافی‌ها که از بلاک چین‌های کندتر و گران‌تر مانند اتریوم استفاده می‌کنند  بسیار سریع‌تر و ارزان‌تر است.

با استفاده از قراردادهای هوشمند و اوراکل‌ها امکان غیر متمرکز شدن پلتفرم‌ها فراهم می‌شود. در طول دهه گذشته، صرافی‌های ارزهای دیجیتال پیشرفت‌‌های بسیاری کرده و خدمات بسیار متنوعی به آن‌ها افزوده شده است. تیم سولدکس نیز اعلام کرده است که با استفاده از این صرافی انجام معاملات در لحظه را تجربه کنید. به راحتی با کیف پول‌هایتان به این پلتفرم متصل شده و معاملاتی با سرعت نور انجام دهید. ضمن اینکه سرمایه‌گذاران می‌توانند سرمایه‌ خود را جهت تامین نقدینگی برای مدت معینی در اختیار شبکه قرار داده و در ازای آن سود دریافت کنند.

به طور کلی، معامله دارایی‌ها یک کار پیچیده بوده که با احساسات مردم در ارتباط کامل است. متاسفانه انجام معاملات احساسی یکی از بزرگترین اشتباهات رایجی است که افراد مرتکب می‌شوند. برای حل این مشکل و از بین بردن تاثیر احساسات بر معاملات هوش مصنوعی می‌تواند به کمک کاربران آمده و آن‌ها را از انجام معاملات احساسی دور کند. 

هدف Soldex استفاده از الگوریتم شبکه عصبی برای کار در همه شرایط بازار است. این الگوریتم قادر به تجزیه و تحلیل داده‌های مربوط به بازار، پیش بینی خطرات و خرید و فروش دارایی‌ها از طرف کاربران خواهد بود.

مدیر عامل Soldex، جان روبرتسون (John Robertson)، می‌گوید “هوش مصنوعی آنقدر پیشرفته است که کاربران قادر خواهند بود استراتژی‌های معاملاتی خود را ایجاد کرده و آن‌ها را در بازار بفروشند.”

ارائه معاملات هوش مصنوعی در قالب غیر متمرکز می‌تواند بر نحوه نگاه مردم به ارزهای دیجیتال تأثیر بسزایی بگذارد. این پلتفرم نیز کاملاً بی نیاز به احراز هویت یا هر گونه مجوزی بوده، بنابراین هر کسی، صرف نظر از مکان برای کسب سود نقدینگی خود را در اختیار پلتفرم قرار دهد و یا معامله کند. 

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *