قانون رمزگشایی: یک جلسه استماع کنگره متفاوت، 15 تا ۲۰ آذرماه

قانون رمزگشایی: جلسه استماع کنگره متفاوت، 6 تا 13 دسامبر

مبادلات مستقیم بین قانون‌گذاران ایالات متحده و صنعت کریپتو در نهایت می‌تواند یک چرخش سازنده داشته باشد. بزرگترین داستان نظارتی هفته، جلسه کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان ایالات متحده بود که دقیقاً روی رمزارز متمرکز بود. حتی عنوان رویداد  “دارایی‌های دیجیتال و آینده امور مالی، درک چالش‌ها و مزایای نوآوری مالی در ایالات متحده”  حس متفاوتی را نسبت به جلسات بی‌شمار قبلی کنگره که قبل از هر چیز در مورد حمایت از سرمایه‌گذاران یا خطرات امنیتی بود، منتقل می کرد.

تهدید برای ثبات مالی

با قضاوت از واکنش‌های بسیاری از شرکت‌کنندگان و کارشناسان صنعت، این مبادلات به‌عنوان یک خالص مثبت دریافت شده است، به طوری که قانون‌گذاران سؤالات آگاهانه‌ای می‌پرسند و در غیر این صورت طوری عمل می‌کنند که هدفشان درک این چیز جدید به جای عمل بر اساس تصورات از پیش تعیین‌شده است. البته، سوالات تکراری در مورد ردپای زیست محیطی بیت‌کوین و شعارهای ضد رمزنگاری نماینده برد شرمن وجود داشت، اما کل ماجرا در نهایت بسیار شبیه گفتگوی سازنده بین صنعت دارایی‌های دیجیتال و قانونگذاران بود که مدتی است در آرزوی دیدن آن بودیم.

در زیر نسخه مختصر آخرین خبرنامه “قانون رمزگشایی” آمده است. برای تفکیک کامل تحولات سیاست در هفته گذشته، برای خبرنامه کامل زیر ثبت نام کنید.

شنیدن صنعت

این جلسه که توسط رئیس کمیته خدمات مالی ماکسین واترز فراخوانی شد، بر نقش مبادلات رمزنگاری، رشد بخش استیبل‌کوین و مسائل کلی پیرامون مقررات کلی دارایی‌های دیجیتال متمرکز بود. چندین مدیر ارشد اجرایی ارزهای‌دیجیتال برای نمایندگی فضای کریپتو احضار شدند. برخی از موضوعات برجسته مورد بحث در مجلس نمایندگان شامل تمرکززدایی اکوسیستم دیجیتال با قدرت رمزنگاری بود. یک زاویه از نظر سیاسی سودمند در زمانی که بسیاری از قانونگذاران ایالات متحده در مورد قدرت گرفتن غول‌های فناوری عصر وب 2.0 نگران هستند و همچنین تنظیم کننده‌های ایالات متحده. عدم تمایل به دادن راه به برخی از محصولات سرمایه‌گذاری ارزهای‌دیجیتال که می‌تواند نشانه‌ای از رویکرد چندپاره به مقررات تلقی شود. رابطه بین نقش جهانی دلار آمریکا و تقاضای فزاینده برای استیبل کوین‌ها نیز مورد توجه زیادی قرار گرفت.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *