CoinSwitch Kuber،بزرگترین صرافی در کشور هند شد.

Indian crypto exchange CoinSwitch Kuber raises $260M

شرکت CoinSwitch Kuber با ارزش 1.9 میلیارد دلار ، بزرگترین صرافی در هند شده است.صرافیCoinSwitch Kuber با معاملات260 میلیون دلار رکورد دار شده است.

بر اساس اعلام رسمی 6 اکتبر ، بودجه جدید CoinSwitch Kuber را به “ارزشمندترین صرافی هند” تبدیل کرد.

بودجه توسط سرمایه گذاری Coinbase Coinbase Ventures و Andreessen Horowitz تامین شده و سرمایه‌گذاران قبلی مانند Sequoia ، Paradigm ، Ribbit و Tiger Global نیز در این دور شرکت کرده اند.

CoinSwitch Kuber  با استفاده از وجوه جدید قصد دارد خدمات جدیدی مانند وام و سهام را معرفی کند. این صرافی همچنین انتظار دارد که محصول درجه یک سازمانی را عرضه کند و از گزینه‌های سرمایه‌گذاری متنوع‌تری پشتیبانی کند. سایر برنامه های برنامه ریزی شده شامل یک صندوق نوآوری است که مرکز آموزش ارزهای‌دیجیتال است.

آشیش سینگال ، بنیانگذار و مدیر عامل CoinSwitch Kuber می گوید: “هر تحولی یک جهش از ایمان دارد ، ما امروز یک غول بزرگ را پیش می گیریم و CoinSwitch Kuber به بزرگترین شرکت رمزنگاری در کشور تبدیل می شود.”

CoinSwitch Kuber یکی از بزرگترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در هند در کنار پلتفرم هایی مانند WazirX و CoinDCX است. از زمان راه‌اندازی آن در سال 2020 ، CoinSwitch Kuber توانسته تا سپتامبر 2021، 10 میلیون کاربر را جمع آوری کند. این مبادله قبلاً 25 میلیون دلار از سرمایه‌گذاران از جمله Tiger Global در دور سری B در آوریل ، پس از دور 15 میلیون دلاری سری A در ماه ژانویه ، جمع‌آوری کرد.

منبع:کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *