الیزابت وارن:دیفای خطرناک‌ترین بخش رمزارزهاست

ezgif 6 1d65187d30

الیزابت وارن، سناتور ایالت ماساچوست آمریکا، یکی از بزرگترین منتقدان رمزارزها و به خصوص اقتصاد غیرمتمرکز بوده و هنوز هم از انتقادات و نظرات منفی خود عقب ننشسته است. او به تازگی در مورد آسیب‌هایی که استیبل‌کوین‌ها به سرمایه‌گذاران می‌زنند، صحبت کرده است.

در جلسه استماع روز سه شنبه کنگره، الیزابت وارن از یک استاد دانشگاه حقوق واشنگتن پرسید که آیا استیبل کوین‌ها خطری برای سیستم مالی آمریکا هستند یا خیر.

آن استاد دانشگاه در پاسخ به این سوال گفت:

“در صورتی که استیبل‌کوین‌ها توسط اکثر مردم کشور مورد استفاده قرار بگیرد، یک تهدید محسوب می‌شود و در غیر این صورت خطری برای سیستم مالی سنتی نخواهد داشت”

او اعتقاد داشت که تاثیر اقتصاد غیرمتمرکز (Defi) بر روی سیستم سنتی مالی بسیار بیشتر خواهد بود.

البزابت وارن با این نکته مخالفت کرد و اعلام نمود که استیبل‌کوین‌ها سوخت تحرک دیفای هستند و خارج از بازارهای رسمی کار می‌کنند. او اعتقاد داشت که ارزش این کوین‌ها در زمانی که مردم بیش از همیشه به ثبات نیاز خواهند داشت، به طرز شدیدی نوسان خواهد داشت. بخشی از سخنان او را در ادامه می‌خوانید:

“دیفای خطرناک‌ترین بخش رمزارزهاست و جایی است که قانون‌گذاری به شدت غایب است. اینجا جایی است که کلاهبرداران و فریبکاران بیشترین فعالیت را دارند و هیچ‌کس نمی‌تواند متوجه شود که آیا مردم در حال معامله با یک تروریست هستند یا خیر.”

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *