برنده 100 هزار دلاری بیت کوین در رویداد NBA

برنده 100 هزار دلاری بیت کوین در رویداد NBA شد

آیزایا استون در یک رویداد تیراندازی NBA با حمایت Voyager Digital به ارزش 100000 دلار بیت کوین برد. یکی از طرفداران دالاس ماوریکس پس از انجام یک سری شوت در یک رویداد تیراندازی انجمن ملی بسکتبال (NBA) که توسط شرکت کارگزاری ارز دیجیتال Voyager Digital حمایت مالی شده بود، 100000 دلار به بیت کوین (BTC) برد.

آیزایا استون، برنده‌ی مسابقات بسکتبال، تمام مراحل این چالش را که شامل پرتاب آزاد، پرتاب سه امتیازی و گل نیمه زمینی بود، به پایان رساند. به گفته دالاس ماوریکس، مبلغ جایزه توسط وویجر بزرگترین تبلیغ در دادگاه برای این تیم بود.

آیزایا استون، به تازگی برنده‌ی بزرگترین جایزه نقدی تا به حال برای یک تبلیغ در دادگاه دالاس ماوریکس شد‼️

روز چهارشنبه، وویجر دیجیتال با دالاس ماوریکس مارک کوبان قرارداد همکاری پنج ساله منعقد کرد تا از طریق تبلیغات مختلف تعامل با طرفداران، قرار گرفتن در معرض کریپتو در میان طرفداران NBA را افزایش دهد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، پلتفرم معاملاتی کریپتو همچنین دارای حقوق نامگذاری بر روی Mavs Gaming Hub این فرنچایز در دالاس، مکانی برای تیم Mavs NBA 2K League خواهد بود. به گزارش کوبان:

همکاری ما با Voyager به طرفداران Mavs و NBA این امکان را می‌دهد تا درباره Voyager و نحوه کسب درآمد بیشتر از پلتفرم Voyagers نسبت به برنامه‌های مالی سنتی اطلاعات بیشتری کسب کنند.علاوه بر این، برنامه پاداش امتیاز NBA به طرفداران این امکان را می دهد که کالا بخرند و در ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین، اتریوم (ETH) و Dogecoin (DOGE) جوایزی کسب کنند.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *