صرافی کریپتو FTX ایالات متحده با چهار تیم ورزشی واشنگتن دی سی شریک است

صرافی کریپتو FTX ایالات متحده با چهار تیم ورزشی واشنگتن دی سی شریک است

پلتفرم NFT FTX US دارای حقوق انحصاری برای دراپ توکن‌های آتی توسط چهار تیم خواهد بود. شرکت پشتیبان چهار تیم اصلی ورزشی حرفه‌ای مستقر در واشنگتن دی سی اعلام کرده است که FTX US شریک رسمی تبادل ارز دیجیتال و توکن NFT آن خواهد بود. Monumental Sports and Entertainment یا MSE در یک اعلامیه روز دوشنبه اعلام کرد که FTX US شریک رسمی کریپتو تیم هاکی واشنگتن کپیتالز، تیم بسکتبال مردان واشنگتن ویزاردز، تیم بسکتبال زنان واشنگتن میستکس و بسکتبال Capital City Go-Go خواهد بود.

جیم ون استون(Jim Van Stone)، رئیس بازرگانی MSE گفت: «ادغام فناوری بلاک‌چین با تجربه ورزشی به تازگی آغاز شده است، و ما با هم به یک مرز کاملاً جدید می‌رویم، که طرفداران را فراتر از آن چیزی که حتی امروز تصور می‌کنند برانگیزد.»

این اعلامیه جدیدترین همکاری بین FTX US و فرنچایزهای بزرگ ورزشی در ایالات متحده است. در ماه فروردین(مارس)، اپراتور صرافی کریپتو، FTX، به توافقی 135 میلیون دلاری برای تضمین حقوق نامگذاری ورزشگاه خانگی میامی هیت، که حداقل تا سال 2040 FTX Arena نامیده می شود، دست یافت.

این شرکت همچنین حامی رسمی لیگ برتر بوده است. بیسبال از ژوئن(خرداد) و با دانشگاه کنتاکی همکاری کرد تا به تیم بسکتبال مردان Wildcats خود اجازه دهد تا به عنوان سفیران برند عمل کنند. یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال در جهان، FTX پس از دور سرمایه‌گذاری ۴۲۰ میلیون دلاری در ماه اکتبر(مهر)، ارزشی بیش از ۲۵ میلیارد دلار داشت. این شرکت در ماه سپتامبر(شهریور) بازار NFT خود را برای مشتریان ایالات متحده راه اندازی کرد.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *