شراکت Coinbase با سازمان بازی‌های الکترونیکی

Coinbase با سازمان بازی های الکترونیکی که در لیگ رقابت می کنند شریک است

استیو آرهانست (Steve Arhancet.)، مالک و یکی از مدیران شرکت Team Liquid می‌گوید: «کریپتو زمانی برای من جدید بود، اما زمانی که شروع اطلاعات کسب کردم متوجه شدم که گذرا نیست اکنون اینجا است و در آینده نیز خواهد بود.

Team Liquid، سازمان بازی‌های الکترونیکی که در عناوین اصلی از جمله League of Legends و Fortnite فعالیت می‌کند، قراردادی چهار ساله با کوین‌بیس امضا کرده است.

Team Liquid در اطلاعیه‌ای در روز چهارشنبه گفت که همکاری با صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده با هدف برجسته کردن تقاطع بین بازی‌ها و مخاطبان کریپتو» و همچنین ایجاد محتوای جدید به ظاهر متمرکز بر رمزارز انجام می‌شود. کوین‌بیس پرداخت‌های رمزنگاری شده را برای بازار آنلاین Team Liquid امکان‌پذیر می‌کند و هر دو در زمینه فناوری با هدف تشویق تعامل طرفداران همکاری خواهند کرد.

Team Liquid وقتی تأسیس شد، گزارش داد که بیش از 100 گیمر دارد که در عناوین بازی های الکترونیکی از جمله Fortnite، League of Legends و Valorant با هم رقابت می‌کنند. Coinbase اطلاعات خود را بر سازمان نشان می‌دهد و ممکن است به توسعه توکن‌های غیرقابل تعویض مورد استفاده در پلتفرم‌های بازی کمک کند.

در حال حاضر رقابتی بین صرافی های بزرگ ارزهای دیجیتال که از تیم های حرفه ای ورزش های الکترونیکی حمایت می کنند وجود دارد. در ماه ژوئن، FTX اعلام کرد که قرارداد هفت ساله حمایت مالی با League Championship Series یا LCS برای League of Legends و سایر مسابقات بازی امضا کرده است.

با این حال، قراردادی که قبلاً بین FTX و تیم SoloMid امضا شده بود، Riot Games توسعه‌دهنده League of Leagues را از حضور تیم با لوگوی صرافی ارز دیجیتال در مسابقاتی که توسط Riot برگزار می‌شد، منع کرد. مشخص نیست که آیا کوین بیس قصد دارد نامش روی پیراهن‌های Team Liquid دیده شود یا خیر.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *