افزودن مجازات به مجرمان ارزهای دیجیتال در برزیل

Capture

مجازات ها بخشی از قانون جدیدی هستند که معاملات و پرداخت های ارز دیجیتال را نیز تنظیم می کند. قانون‌گذاران برزیلی در حال تلاش برای ارائه مقررات سختگیرانه برای جرایم مرتبط با ارزهای رمزپایه هستند و مجموعه‌ای از مجازات‌های جدید را برای پولشویی با رمزنگاری تصویب می‌کنند.

بر اساس بیانیه رسمی در 29 سپتامبر ، کمیته ویژه اتاق نمایندگان برزیل لایحه ای را تصویب کرد که مجازات های قابل توجهی را برای جرایم مالی که از ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین استفاده می کنند ، تشدید می‌کند.

آخرین اصلاحات قانونی بخشی از لایحه 2303/15 است که اندازه جریمه ها را از یک سوم مبلغ پول شسته شده به دو سوم افزایش می دهد. این لایحه همچنین پیشنهاد می‌کند که حداقل مجازات حبس از سه سال به چهار سال افزایش یابد و حداکثر مدت زندان از 10 سال به 16 سال و هشت ماه و علاوه بر جریمه افزایش یابد.

بر اساس اعلامیه ، این لایحه در صحن علنی مجلس مورد بحث بیشتر قرار می گیرد.

معاون فدرال آئورو ریبیرو با تاکید بر اینکه این لایحه جدید به ایالت کمک می‌کند تا از برزیلی‌ها در برابر طرح های کلاه‌برداری رمزنگاری شده محافظت کند ، خاطرنشان کرد: بیش از 300000 نفر تحت تأثیر “طرح های هرمی مالی با ارز رمزنگاری شده” در ریودوژانیرو قرار گرفتند.

“با فقدان مقررات ، مردم جایی برای مراجعه ندارند. بازار در برزیل پیشرفت کرده و تعدیل می شود. ریبیرو اظهار داشت: دیگر افراد سودجوئی که از فناوری برای فریب میلیون ها برزیلی استفاده کنند وجود نخواهد داشت. ریبیرو به جنبه های دیگر این لایحه ، که عملیات گسترده تر ارزهای‌دیجیتال، مانند تجارت ، نگهداری ، مبادلات فیات و پرداخت ها را تنظیم می کند ، خوش بین بود. طبق گزارشی از Cointelegraph برزیل ، ریبیرو گفت که پس از تصویب صورتحساب ، بیت کوین به عنوان پرداخت در برزیل پذیرفته می شود.

برزیل اخیراً نشانه هایی از رشد و توسعه ارزهای‌دیجیتال را مشاهده کرده است. در ماه آگوست ، روبرتو کامپوس نتو ، رئیس بانک مرکزی برزیل ، از ایالت خواست با تغییر در قوانین محلی از بازار ارزهای رمزپایه استقبال کند. در ماه ژوئن ، بورس اوراق بهادار برزیل به دنبال لیست قبلی چندین ETF رمزنگاری دیگر در اوایل سال جاری ، معامله یکی دیگر از صندوق های قابل معامله بیت کوین را آغاز کرد.

منبع: کوین تلگراف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *