انتقال مشکوک 100 میلیون XRP توسط ریپل و بایننس

انتقال مشکوک 100 میلیون XRP توسط ریپل و بایننس


با توجه به اطلاعات درون شبکه‌ای به دست آمده از ویل آلرت (WHALE Alert) مقادیر زیادی از ذخایر ریپل در طول 20 ساعت گذشته توسط ریپل و بایننس انتقال یافته است. مقدار کل این انتقال عجیب در زمان نگارش این خبر تا 100 میلیون توکن نیز رسیده و به نظر می‌رسد ششمین رمز ارز بزرگ بازار، در حال جابجا شدن بین دست‌های مختلف است. قیمت ریپل هم اکنون 1.076  دلار است.

این استارتاپ واقع در سانفرانسیسکو، 40 میلیون توکن XRP خودش را در 20 ساعت گذشته به کیف پول RL18-VN خود و صرافی بیتسو فرستاده است. از آن کیف پول برای ارسال XRP جدای از ریپل استفاده می‌شود و آن صرافی نیز شریک مکزیکی شرکت ریپل است. بیتسو در ابتدای سال جاری میلادی توانست بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه جذب کند و تبدیل به بزرگترین صرافی رمزارزی آمریکای لاتین شود.

به گزارش یو تودی نیز صرافی ژاپنی تاو تاو (TAOTAO) که در ابتدای سپتامبر با صرافی SBI VC ادغام شده بود، اعلام کرد که قصد دارد معاملات ریپل را از 22 سپتامبر؛ یعنی 8 روز دیگر از هم اکنون، ساعت 4 بعد از ظهر به وقت محلی آغاز خواهد کرد. برای این کار برخی مسائل زیرساختی باید حل و فصل شود. تاو تاو همچنین اجازه معامله با 4 جفت رمزارز بیت کوین، لایت کوین، اتریوم و بیت کوین کش را می‌دهد.

آخرین دادگاه ریپل باکمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به زودی برگزار خواهد شد و باید تمام تحرکات و اتفاقات پیرامون این رمزارز مورد بررسی قرار بگیرد. تا کنون ریپل مستندات خوبی در مورد شکایت SEC به دادگاه ارائه داده است؛ اما باید دید که حکم نهایی چه خواهد شد. ریپل شاید کمتر از تمام رمزارزهای مطرح در سال 2020 و 2021 رشد کرده باشد و دلیل آن نیز همین ابهامات پیرامون شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا است.

منبع: u-today.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *