آکادمی رابکس
ویلی وو

ویلی وو

تحلیل‌گر بازار و تریدر

Willy Woo

Market analyst and trader

sep

ویلی وو

ویلی وو (Willy Woo)، تریدر ارز دیجیتال

 

«ویلی وو» (Willy Woo) یکی از شناخته‌شده‌ترین چهره‌های ارز دیجیتال است. این تحلیل‌گر و تریدر نیوزیلندی یکی از فعال‌ترین اشخاص حاضر در صحنه‌ی رمز ارزها به شمار می‌رود. وو بسیار پیش از این که عموم مردم از ارز دیجیتالی به نام بیت کوین باخبر شوند، در این فضا فعالیت می‌کرد و نخستین بیت کوین خود را در سال 2013 خرید.

خرید بیت کوین باعث شد که ویلی وو از همان زمان، وارد دنیای دارایی‌های مالی غیر متمرکز شود و این ورود، او را به سمت کاوش‌های بیشتر در رمز ارزها کشاند. نتیجه‌ی این کاوش‌ها،‌ به ایجاد برخی از دقیق‌ترین مدل‌های قیمت‌گذاری بیت کوین توسط او انجامید.

ویلی وو کیست

15 سال سابقه‌ی ویلی وو در صنایع مالی باعث شده تا به دست آوردن و استفاده از معیارهای عددی برای او کار چندان دشواری نباشد. کمتر کسی از طرفداران ارزهای دیجیتال می‌تواند ادعا کند که چیزی از نسبت NVT نشنیده است؛ معیاری که نسبت قیمت به درآمد بیت کوین را بر اساس ارزش شبکه و میزان ارزشی که از طریق آن منتقل می‌شود، تعیین می‌کند. نسبت NVT در بسیاری از نشریات و گزارش‌های تحقیقی جهان آورده شده است.

در حال حاضر ویلی وو به طور مستمر برای دنبال‌کنندگان صفحه‌ی توئیتر خود، در رابطه با بیت کوین اطلاعات به اشتراک می‌گذارد. او همچنین یک سرویس تحقیق بازار به نام «ووبال» (Woobull) را نیز اداره می‌کند و در چند شرکت رمز ارز از جمله «کیف پول اکسودوس» (Exodus Wallet)، «رادیکس دی‌ال‌تی» (Radix DLT) و «ال‌وی‌ال» (LVL) سرمایه‌گذاری کرده است.

نقل قول:
انتقاد کردن از بیت کوین به خاطر انرژی‌ای که مصرف می‌کند، شبیه این است که به کشاورزان بگوییم دارند دنیا را با مصرف بالای محصولات غذایی، به سمت قحطی می‌برند.