آکادمی رابکس
الکساندر دریفوس

الکساندر دریفوس

مدیرعامل Socios.com و چیلیز

Alexandre Dreyfus

CEO of Socios.com and Chiliz

sep

الکساندر دریفوس

الکساندر دریفوس،‌ بنیان‌گذار چیلیز

 

«الکساندر دریفوس» (Alexandre Dreyfus) یکی از پیشکسوتان حوزه تکنولوژی و کارآفرینی‌ست که در زمینه «ورزش‌های الکترونیکی» (Esport) و صنعت سرگرمی تخصص دارد. دریفوس از اواسط دهه 90 میلادی سرمایه‌گذاری‌های تجاری متعددی را رهبری کرده است که بیشتر آن‌ها متوجه بازی‌های شرط‌‌بندی بوده‌اند.

دریفوس در سال 2012 وارد دنیای بلاک چین شد و به عنوان مدیرعامل «چیلیز» (Chiliz) به فعالیت پرداخت. چیلیز یک سازمان جهانی ورزش و سرگرمی است که توسط برخی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال از جمله «بایننس» (Binance) و «اوکی بلاک چین کپیتال» (OK Blockchain Capital) پشتیبانی می‌شود.

الکساندر دریفوس کیست

الکساندر دریفوس به غیر از چیلیز به عنوان مدیرعامل «Socios.com» نیز مشغول است، پلتفرمی مبتنی بر بلاک چین که برای طرفداران بازی‌های ورزشی محبوب طراحی شده است. این وب‌سایت با تیم‌های ورزشی حرفه‌ای و بازیکنان معروف قرارداد بسته و از طریق فن توکن‌هایی که برای آن‌ها طراحی می‌کند، به طرفداران این تیم‌ها و بازیکنان خدماتی ارائه می‌دهد.

علاوه بر این فعالیت‌ها،‌ الکساندر دریفوس فضایی تحت عنوان «پردیس بلاک چین چیلیز» (Chiliz Blockchain Campus) را نیز در کشور «ملتا» (Malta) راه‌اندازی کرده است تا ارتباط‌های قوی‌تری در صنعت بلاک چین در سراسر آسیا و اروپا ایجاد کند. این پردیس محل قرارگیری صرافی‌های ارز دیجیتال و بانک‌هایی‌ست که از رمز ارزها پشتیبانی می‌کنند و به‌علاوه، به عنوان فضایی مشارکتی برای شرکت‌های کوچک و بزرگ بلاک چینی عمل می‌کند.

نقل قول:
تریدرها هنگامی که یک پروژه سود می‌کند،‌ از آن تجلیل می‌کنند و هنگامی که سقوط می‌کند،‌ به آن نفرت می‌ورزند، در صورتی که پروژه همان پروژه است. تغییری نکرده، تنها چیزی که عوض می‌شود احساسات است.