آکادمی رابکس
لین لافرنس

لین لافرنس

مدیر محصول شبکه فلو در دپر لبز و هم‌بنیان‌گذار کریپتو کیتیز

Layne Lafrance

Flow product manager at Dapper Labs and co-founder of CryptoKitties

sep

لین لافرنس

لین لافرنس، بنیان‌گذار کریپتو کیتیز

 

«لین لافرنس» (Layne Lafrance) یک کارآفرین کانادایی است که در لندن بزرگ شده است. او در سنین جوانی به کانادا بازگشت و در آن‌جا از دانشگاه «بریتیش کلمبیا» (British Columbia) در رشته امور مالی و کارآفرینی فارغ‌التحصیل شد.

جرقه علاقه به تکنولوژی در همان دوران دانشجویی در لافرنس زده شد. او پس از فارغ‌التحصیلی، در راه‌اندازی شرکت «پینگ» (Ping) همکاری کرد که یک کمپانی تکنولوژی بود.

لافرنس همچنین مدتی به عنوان مدیر محصول شرکت «اکسیوم زِن» (Axiom Zen) فعالیت داشت و در همین کمپانی همه‌چیز را درباره تکنولوژی بلاک چین آموخت. پروژه بعدی او، «دپر لبز» (Dapper Labs)، در سال 2018 از اکسیوم زِن نشأت گرفت و هدف آن، بهره‌مند کردن مردم از مزایای بلاک چین به کمک بازی‌ها بود.

لین لافرانس کیست

لین لافرنس در چند سال اخیر توانست با طراحی شبکه «فلو» (Flow) به همراهی دپر لبز، نقش پررنگ‌تری در دنیای بلاک چین و ارزهای دیجیتال داشته باشد. بلاک چین فلو یک شبکه سریع، غیر متمرکز و مناسب توسعه‌دهندگان است که برای طراحی نسل بعدی اپلیکیشن‌ها و برنامه‌ها و همچنین دارایی‌های دیجیتال مرتبط با آن‌ها ایجاد شده است.

لین لافرنس همچنین هم‌بنیان‌گذار بازی محبوب بلاک چین، «کریپتو کیتیز» (CryptoKitties) است. این بازی، نخستین بازی معروفی است که در آن از توکن‌های بی‌مانند استفاده شد.

در حال حاضر، لین لافرانس در دپر لبز مشغول است و بر روی ایجاد زیرساخت‌های غیر متمرکزی کار می‌کند تا موج بعدی تجربیات دیجیتال را راه‌‌اندازی کند.

نقل قول:
من همه شما را به چالش می‌کشم تا از مرزهای آن‌چه می‌بینید، عبور کنید.