آکادمی رابکس
کایران وارویک

کایران وارویک

هم‌بنیان‌گذار ایلوویوم

Kieran Warwick

Co-founder of Illuvium

sep

کایران وارویک

کایران وارویک، بنیان‌گذار ایلوویوم

 

«کایران وارویک» (Kieran Warwick)، کارآفرین استرالیایی و یکی از بنیان‌گذاران «ایلوویوم» (Illuvium) و بنیان‌گذار و مدیرعامل «برگر کالکتیو» (The Burger Collective) است. پروژه‌ ایلوویوم یک بازی به سبک نقش‌آفرینی‌ست که بر روی بلاک چین قرار دارد و برگر کالکتیو، برنامه‌ای است که افراد در آن به نقد و بررسی غذاها می‌پردازند. کایران همچنین برادر «کین وارویک» (Kain Warwick)، بنیان‌گذار «سینتتیکس» (Synthetix) است.

کایران وارویک کیست

در میانه سال 2020 میلادی و زمانی که هنوز موارد استفاده از املاک مجازی محدود بود، کایران وارویک بر روی یک زمین مجازی سرمایه‌گذاری کرد. از آن‌جا که هیچ ماینینگ یا سود تبلیغاتی از این زمین‌ها به دست نمی‌آمد، این سرمایه‌گذاری ریسک بزرگی محسوب می‌شد، اما وارویک امید داشت که شرکت «اکسی اینفینیتی» (Axie Infinity) -که در آن زمان در ابتدای سال‌های فعالیت خود بود- در نهایت تکنولوژی متاورس را ایجاد کند. همین سرمایه‌گذاری در آخر توانست هوشمندی و فراست کایران وارویک را نشان دهد، زیرا در انتهای همان سال، ارزش این قطعات زمین به میزان چشم‌گیری افزایش یافت.

نقل قول:
بسیاری از افراد، بازی‌های متاورس را به چشم سرگرمی و حواس‌پرتی می‌بینند، اما ما نه. حداقل یک دهه است که در این حوزه فعالیت می‌کنیم.