صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید دودو (DODO) ، فروش ارز دودو - بهترین قیمت DODO

روز
Dodo (DODO)
USDT

فروش و خرید دودو با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید دودو

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش دودو و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

DODO
دودو (DODO) :

خرید دودو DODO و فروش دودو با بهترین قیمت DODO در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید دودو: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید دودو با ریال یا تتر.

 

دودو در یک نگاه :

دودو( Dodo) چیست ؟

دودو یک صرافی چینی است که به صورت  غیر متمرکز (DEX) است. و بر روی بلاک چین هوشمند بایننس (BSC) ساخته‌شده است. دودو (Dodo) خود را به عنوان یکی از رقابتی ترین ارائه دهندگان نقدینگی معرفی می کند که از طریق الگوریتم PMM خود که برای اولین بار در آوریل 2020 طراحی شد، کارمزدهای معاملاتی بسیار پایین و افت قیمت را ارائه می دهد.

 

رمزدودو (Dodo)  توکن اختصاصی پلتفرم دودو به شمار می‌رود. ارز دیجیتال دودو کاربردهای مختلفی را در اکوسیستم دودو (Dodo) دارد که عبارت‌اند از:

  1. این توکن نقش حاکمیتی دارد و دارندگان آن می‌توانند در فرآیند تصمیم‌گیری پلتفرم مشارکت کنند.
  2. پرداخت کارمزد تراکنش‌ها در صرافی دودو با این توکن شامل تخفیف می‌شود.
  3. سود تأمین کنندگان نقدینگی در استخرها با رمز ارز دودو(Dodo)  پرداخت می‌شود.
  4. بخشی از کارمزدهای دریافتی بین دارندگان این توکن توزیع می‌شود.

 

ویژگی‌های اساسیDODO چیست؟

مبادله هوشمند یا  (SmartTrade): ازآنجایی‌که ارز دیجیتال دودو (Dodo) بر روی بلاک چین باینسس و اتریوم ساخته‌شده است، کاربران امکان مبادله بین بلاک چین این دو پلتفرم را در همان شبکه دودو دارند. تکنولوژی  مبادله هوشمند یا Smart Trade به‌صورت خودکار بهترین سفارش را از منابع نقدینگی خود پیدا می‌کند و به کاربران بهترین قیمت را پیشنهاد می‌دهد.

 

 از مهمترین  ویژگیهای  اساسی دودو:

Crowd Pooling:این فناوری راهی برای توزیع رمزارزها و راه‌اندازی بازارهای نقدینگی به وجود آمده است . تکنولوژی Crowd Pooling میزان مقیاس‌پذیری شبکه را افزایش داده است و از تداخل مبادلات و تأخیر در انجام آن‌ها جلوگیری می‌کند.

استخرهای نقدینگی: این استخرها به تأمین‌کنندگان نقدینگی کمک می‌کند تا استراتژی‌های ساخت بازار خود را به روشی کاملاً غیرمجاز و غیرحضوری راه‌اندازی و مدیریت کنند.

  Mining استخراج: کاربران پلتفرم دودو(Dodo) می‌توانند با مشارکت در استخراج نقدینگی، استخراج از معدن و استخراج برداشت محصول  (Combiner Harvest) که به ترتیب متعلق به تأمین‌کنندگان نقدینگی، بازرگانان و استخر کنندگان است، توکن دودو(Dodo)  پاداش بگیرند.

خرید دودو (DODO)

برای  خرید  رمز ارز دودو شما احتیاج به یک صرافی ایرانی دارید که بتونید کیف پول شخصی خودتون رو بسازید ،پس از آن میتوانید خرید فروش رمز ارز خود را شروع کنید، با ثبت نام در صرافی های داخلی شما می‌توانید کیف پول ارز دیجیتال شخصی خودتون رو داشته باشید  و دودو (دودو (DODO) ) خریداری شده در کیف پول شخصی  شما نگهداری می‌شود. اساسا بر ای خریدو فروش رمز ارز ها ،شما هم میتوانید از کیف پول  های نرم افزاری مثل  (تراست ولت یا اتومیک ،متاماسک ….)و یا از صرافی های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال  که امکان ساخت  کیف پول شخصی را برای شما فراهم میکنند استفاده کنید .

 

نحوه خرید دودو (DODO)

برای خرید دودو(دودو (DODO) )  ابتدا باید یک کیف پول شخصی برای خودتان را  داشته باشید.
با ثبت نام در رابکس این کیف پول به طور رایگان به شما اختصاص داده می‌شود. سپس باید از طریق پلتفرم های معامله همچون رابکس، تومان خود را به دو دو تبدیل کرده و به کیف پولتان ارسال کنید.صرافی رابکس محیطی امن برای معاملات شما فراهم کرده است.

 

چطور دودو (DODO) بخریم

برای خرید هر رمز ارز  2 راه  پیش روی شما  هست 1 ساخت  کیف پول نرم افزاری  (مثل تراست والت و متاماسک) و یا به وسیله پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال داخلی  مثل رابکس ، خرید خود را انجام بدهید .پس از آن وارد حساب شخصی خود شوید و ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید یکی از مهم ترین ویژگی های استفاده از کیف پول های داخلی  امکان انتقال تومان به صورت آنی در کیف پول شخصی خودتان است.شما تنها با  ثبت یک کارت در حساب کاربری خود میتوانید واریز آنی تومان به سایت داشته باشید.

 

خرید دودو (DODO) از صرافی

برای خرید  رمز ارز دودو از پلتفرم خرید و فروش  رمز ارزی رابکس ابتدا باید کیف پول شخصی خودتان را داشته باشید ،  پس از ثبت نام در رابکس و تایید احراز هویت وارد قسمت  افزایش موجودی می شوید و کیف پولتون رو شارژ میکنید  سپس وارد قسمت خرید رمز ارز میشوید ارز مورد نظر انتخاب  میکنید مقداری که میخواهید بخرید (بگیرید) و مقداری که می خواهید تومان(بدهید) را انتخاب  می کنید . نکته مهم در مورد  پلتفرم رابکس این است که قیمت نشان داده شده در مبدل نهایی است و پس از خرید هیچ درصدی به آن اضافه نمی‌شود   کارمزد و هزینه  های عملیاتی در دل قیمت هاست و شما کاربران هیچ گونه هزینه اضافی رو پرداخت نمی کنید.

 

آموزش خرید و فروشدودو (DODO)

اگر قصد  معامله در بازار رمز ارز دیجیتال را دارید پس ابتدا باید کیف پول شخصی خود را   بسازید ، شما میتوانید هم از  پول نرم افزاری یا سخت افزاری استفاده کنید  اما برای  تبدیل رمز ارز های خود و تبدیل آنها به تومن نیاز به یک  کیف پول داخلی دارید. 

 

خرید دودو (DODO) با ریال

برای اطلاع از قیمت  هر رمز ارز در سریع ترین زمان  وارد   سایت رابکس بشوید و  در قسمت خرید رمز ارز کلیک  کنید پس از آن ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید  نرخ ارز در هر ثانیه را  میتوانید مشاهده بفرمایید . ضمنا اگر قصد خرید رمز ارز مورد نظرتون رو دارید  میتونید بلافاصله ،ثبت نام و احراز هویت خود را انجام بدهید.

 

خرید دودو (DODO) با تومان

خرید هر رمز ارز  در کیف پول های داخلی با واریز تومان  انجام پذیر  است.

 پس ابتدا  باید کیف پول شخصی داخلی خود را  رو بسازید  تا  بتونید  تومان را تبدیل به رمز ارز دلخواه خود کنید. 

کیف پول رابکس برای شما این امکان را فراهم میکند تا بتوانید با شارژ کیف پول  شخصیتون  رمز   ارز دودو (DODO)  را خریداری کنید . 

 

طریقه خرید  دودو (DODO)

ابتدا صرافی مورد اعتماد خودتون رو انتخاب کنید پس از ایجاد حساب کاربری شما کیف پول شخصی خودتون رو دارید. از مزیت های کیف پول داخلی  آن  است که  خرید از سایت‌های ایرانی نسبت به صرافی‌های خارجی ایمن‌تر است و امکان بلاک شدن حساب کاربری وجود ندارد و با کارت‌های بانکی می‌توانید اقدام به شارژ حساب کاربری خود کنید.

 

چگونگی خرید دودو (DODO)

خرید دودو یا هر رمز ارز دیجیتال  دیگه  احتیاج به صرافی داره که بتونید  به طور  همزمان  آن ارز رو تبدیل کنید ، انتقال بدهید،تبدیل کنید  ،  و بفروشید  .برای این که این کار ممکن بشود ابتدا باید  کیف پول شخصی خودتون رو بسازید  کیف پول هایی مانند(تراست ولت ،اتومیک،متاماسک ) این امکان رو برای شما فراهم میکند. اما شما میتوانید  کیف پول های داخلی را هم  انتخاب کنید  از طریق کیف پول های داخلی با کارت های بانکی خودتون این امکان برای شما فراهم می شود تا  به شکل مستقیم  تومان به کیف پول خود واریز کنید و یا تومان برداشت کنید.

 

خرید دودو

اگر قصد خرید دودو(دودو (DODO) )را دارید  شما به یک کیف پول  نرم افزاری و یک کیف پول داخلی (که به حسابتون تومان واریز کنید و تومان برداشت کنید )احتیاج دارید، پس از ساخت کیف پول که لازمه آن  ثبت نام و احراز هویت در صرافی های داخلی است  میتوانید ارز مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید  و  داخل کیف پول خودتون نگهداری کنید.

 

از کجا  دودو (DODO) بخریم

تصمیم به خرید و فروش رمز ارز ها به شما و انتخابتون نسبت به صرافی ها بستگی دارد،اگر قصد خرید رمز ارز رو دارید علاوه بر داشتن کیف پول نرم افزاری خارجی به کیف پول رمز ارزی داخلی  هم احتیاج دارید خرید از سایت‌های ایرانی نسبت به صرافی‌های خارجی ایمن‌ تر است و امکان بلاک شدن حساب کاربری وجود ندارد و با کارت‌های بانکی می‌توانید اقدام به شارژ حساب کاربری خود کنید. 

 

خرید دودو (DODO) با کمترین کارمزد

علاوه بر خرید  امن  و راحت در  هر معامله یکی از مهمترین ویژگی های  خرید رمز ارز انتخاب کارمزد در معامله است . با انتخاب صرافی رابکس  خیال شما راحت است  که کلیه کارمزدها و هزینه های عملیاتی در دل قیمت هاست  و  شما کاربران هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نمی کنید. بر خلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی با قیمت اولیه نشان داده شده متفاوت است.

 

خرید و فروش دودو

خرید دودو در صرافی ارز های دیجیتال ایرانی چند سالی است که خوشبختانه برای کاربران ایرانی مهیا شده است شما می‌توانید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کرده و با تومان یا ریال  به خرید و فروش رمز ارز دودو بپردازید و همچنین به رمز ارز دیگه هم آن را تبدیل کنید.

فروش دودو (DODO)

برای فروش کلیه رمز ارزها  و تبدیل آنها به تومان باید کیف پول ایرانی خودتان را داشته باشید ، کیف پول  شخصی داخلی  این امکان را به شما میدهد  که در هر ساعت روز بتوانید   رمز ارز هایی که در کیف پول خود دارید را بفروشید و یا تبدیل به  رمز ارز دیگه یا تبدیل به تومن بکنید .

 

نحوه فروش دودو (DODO)

اگر رمز ارزدودو(دودو (DODO) )  در کیف پول نرم افزاری خودتان دارید و میخواهید آن را بفروشید و به تومان تبدیل کنید ، به وسیله  یک کیف پول مطمئن  می توانید  این کار را انجام دهید و پس از آن  میتوانید تومان خود را  برداشت کنید. پلتفرم های داخلی خرید و فروش رمز ارز های دیجیتال  میتوانید کیف پول شخصی خود را بسازید و همچنین  رمز ارز های خود را تبدیل به تومان کنید.

 

چطور دودو (DODO) بفروشیم

لازمه خرید و  فروش رمز ارز های دیجیتال  داشتن یک کیف پول دیجیتال است ،  کیف پول های نرم افزاری مثل ( تراست والت  و متاماسک)  است اما برای فروش رمز ارزها و تبدیل آنها به تومان شما احتیاج به یک کیف پول داخلی دارید  صرافی های داخلی  این  امکان را برای شما فراهم میکند که در  بستری مناسب بتوانید خرید و فروش خود را انجام دهید. .

 برای این کار ابتدا باید در سایت  ثبت نام کنید و مراحل احراز هویت خود را انجام دهید  ،پس از تایید احراز هویت  امکان  خرید و فروش واریز  و برداشت رمز ارز ها برای شما امکان پذیر می شود  

وارد کیف پول خود بشوید و گزینه فروش رو انتخاب کنید 

ابتدا لازم است رمز ارز خود را به تومان تبدیل کنید  ، پس از تبدیل به تومان حالا امکان برداشت  تومانی برای شما حاصل میشود.

 

فروش دودو (DODO) به صرافی

یکی از موارد مهم در خرید و فروش رمز ارز ها و انجام معامله در این بازار  اعتماد به یک صرافی مطمئن است  

صرافی رابکس این امکان را برای شما  کاربران محترم فراهم میکند  تا در یک فضای امن ، سریع ترین معامله  هارو انجام  بدهید و خیالتون از بابت نقدینگی هایی که دارید راحت باشد  چون در محل امنی نگه داری میشود.

 

فروش دودو

 برای فروش رمز ارزها  و تبدیل آنها به رمز ارز ها باید کیف پول داخلی خودتون رو داشته باشید   ابتدا یکی از صرافی های مورد تایید خودتون  مانند رابکس , والکس …… رو انتخاب میکنید  پس از  ثبت نام و احراز هویت  در سایت مربوطه  امکان خرید و فروش و تبدیل رمز ارز به تومان برای شما فراهم میشود  ضمن اینکه امنیت کیف پول های داخلی نسبت به بلاک شدن دارایی ها ی شما بالاتر است و شما با داشتن شماره شبا های موجود حد اکثر 100 هزار تومان ،هر کارت 50 میلیون و با هر شماره شبا 100 میلیون  امکان واریز به حساب شما مقدوره .

 

قیمت دودو (DODO)

قیمت آنلاین رمز ارز های دیجیتال و همچنین نمودار افزایش و کاهش قیمت ها  را که در سایت های   موجود قابل مشاهده است مشاهده کنید و بر اساس آن تصمیم به خرید و فروش بگیرید.

  قیمت لحظه ای دودو (DODO)

در حال حاضر  هر 1 عدد دودو (دودو (DODO) )  برابر 4,030 تومان  می باشد شما میتوانید این رمز ارز را در صرافی رابکس   خریداری کنید . برای اینکار  ابتدا باید کیف پول رابکسی خود را بسازید اما قبل از آن باید در سایت رابکس احراز هویت خود را انجام بدهید .

  

بهترین قیمت دودو (DODO)

بهترین قیمت ها و مقایسه قیمت ها در صرافی رمز ارزی دیجیتال رابکس  ممکن است  و در همان زمان شما میتوانید  ارز   مورد نظر خود را خریداری ، تبدیل  کنید و آن را بفروشید . 

 

نرخ ارز دیجیتال دودو (DODO)

نرخ خرید  ارز دیجیتال دودو در رابکس در حال حاضر  $0.1195 می باشد و حداقل خرید دودو در سایت رابکس  5.2  می‌باشد .

 

نرخ ارز دودو (DODO)

اگر قصد خرید رمز ارز دودو(دودو (DODO) )را دارید نرخ ارز دیجیتال دودو در حال حاضر  $0.1195 و برابر با  4,348 تومان میباشد .

 

قیمت دودو (DODO) به ریال

…نرخ ارز دیجیتال دودو(دودو (DODO) ) در حال  حاضر در سایت رابکس 43,480ریال می باشد.

 

قیمت دودو (DODO) به تومان

نرخ ارز دیجیتال دودو(دودو (DODO) ) در حال  حاضر در سایت رابکس 4,348  تومان می باشد  و حداقل خرید  رمز ارز دودو در سایت رابکس 5.2  می باشد 

صرافی آنلاین دودو (DODO)

 صرافی های رمز ارز داخلی که میتونید به آنها برای ساخت کیف پول و انجام معاملات  رمز ارزی به آنها مراجعه کنید و ارز  دیجیتال خود را خریداری کنید و یا به قیمت روز بفروشید  علاوه بر خرید  امن  و راحت در  هر معامله یکی از مهمترین ویژگی های  خرید رمز ارز انتخاب کارمزد در معامله است . با انتخاب صرافی رابکس  به عنوان کیف پول خودتون  خیال شما راحته که کلیه کارمزدها و هزینه های عملیاتی در دل قیمت ها است   و  شما کاربران هیچ گونه هزینه اضافی پرداخت نمی کنید. بر خلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی با قیمت اولیه نشان داده شده متفاوت است.

  

بهترین سایت خرید دودو (DODO)

از  لیست بهترین صرافی‌های ایرانی می‌توانید اقدام به خرید و فروش دودو  کنید. خرید از سایت‌های ایرانی نسبت به صرافی‌های خارجی ایمن‌تر است و امکان بلاک شدن حساب کاربری وجود ندارد و با کارت‌های بانکی می‌توانید اقدام به شارژ حساب کاربری خود کنید. صرافی رابکس این امکان را به شما میدهد تا در سریعترین زمان  ثبت نام کنید و احراز هویت خودتون رو انجام بدهید.

 

اپلیکیشن خرید و فروش  دودو (DODO)

 استفاده از اپلیکیشن  یکی از راه های ساده برای  انجام معامله است  ، اپلیکیشن رابکس به زودی در اختیار شما  کاربران  عزیز برای ساده تر انجام  شدن معاملات ارزی   قرار میگیرد .

 

سایت خرید و فروش دودو (DODO)

برای خرید و فروش هر رمز ارزی قطعا احتیاج به ساخت یه کیف پول هست. شما برای خرید و فروش رمز ارز، احتیاج به  کیف پول هایی مثل (متاماسک ،تراست ولت، اتمیک ……) دارید در این کیف پول ها امکان اینکه خرید و فروش وتبدیل رمز ارز  انجام بشه ممکنه اما شما برای واریز  و برداشت تومان احتیاج به یک کیف پول داخلی دارید ،  صرافی رابکس این امکان رو دریک  محیط امن  برای شما فراهم میکند  تا در سریع ترین زمان  بتوانید  معاملات ارزی خود را  انجام دهید ، همین الان کیف پول رابکسی خودت را  بساز:

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید اتریوم

خرید دوج کوین

برخی از سوالات متدوال درباره دودو

دودو (Dodo) درست مانند سایر ارزهای دیجیتال، یک سرمایه گذاری پرخطر است. به دلیل استفاده خوب، توکنومیک خوب طراحی شده، جامعه فعال و یک تیم قوی در پشت آن، احتمال بالاتر رفتن نسبت به پایین آمدن دارد.

بله برای خرید و فروش و همچنین تبدیل رمز ارز ها  در صرافی های داخلی مثل رابکس احتیاج به احراز هویت  دارید.
شما با کارت های شناسایی جدید مثل (کارت ملی،شناسنامه،گواهی نامه،کارت پایان خدمت) امکان احراز هویت در سریع ترین زمان را دارید.

استفاده از سایتی ایرانی مثل رابکس که امکان خرید و فروش و تبدیل رمز ارز دودو (Dodo) را برای کاربران فراهم می‌کند و داری ولت است و کارمزد کمی دارد. ارز دیجیتال دودو (Dodo) را می‌توانید در صرافی‌هایی مانند بایننس، صرافی کوکیین، اف تی ایکس، ، یونی سواپ، کوین وان، و از همه مهم‌تر صرافی غیر متمرکز دودو خریداری کنید.

خرید و فروش دودو

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش دودو، رابکس را انتخاب کنید.