صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید دیکرید (Decred) ، فروش دیکرید - بهترین قیمت DCR

روز
Decred (DCR)
USDT

فروش و خرید دیکرید با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید دیکرید

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید دیکرید بپردازید.

ETH
اتریوم (ETH) :

خرید دیکرید Decred و فروش ارز دیجیتال دیکرید با بهترین قیمت DCR در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید دیکرید: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز دیجیتال دیکرید با ریال یا تتر.

 

دیکرید در یک نگاه :

مقدمه

پروژه Decred با رمز ارز بومی DCR مخفف واژه‌ی “Decentralized Credit” به معنی اعتبار غیرمتمرکز است. دکرد بلاک چینی است که هدف خود را ارتقای سیستم بیت کوین بیان کرده است. این شبکه از کدهای بیت کوین کپی کرده تا بتواند با بهینه‌ساختن آن، بهترین سیستم را برای معامله رمز ارزهای مختلف و انجام تراکنش‌های متفاوت را اجرا کند.

 

پرژه‌ی Decred در سال 1392(2013) به عنوان محصولی از توسعه‌دهندگان مستعار tacotime وingsoc  با انتشار وایت پیپرش، فعالیت خود را آغاز کرد.

 

در سال 1393(2014) این پروژه به یک شرکت توسعه متن باز به رهبری جیک یوکام پیات (Jake Yocom-Piatt) به نام شرکت 0 (C0) معرفی شد که به راه‌اندازی شبکه اصلی آن کمک کرد. این شبکه از یک الگوریتم اجماع استفاده می کند که در آن با ترکیب هر دو سیستم اثبات کار (PoW) و اثبات سهام (PoS) سعی دارد بهترین خدمات را ارائه کند. ماینرها در POW تراکنش‌ها را تایید می‌کنند و سهامداران POS نیز در مورد ارتقای شبکه رای گیری می‌کنند.

 

در این سیستم مشارکت افراد در Politeia انجام می شود. پولیتیا بستری است که سهامداران در مورد بودجه پروژه، ابتکارات جدید و تغییرات مختلف دیگر در کد پروتکل رای می دهند و با یکدیگر مشورت می‌کنند.

عملکرد پروژه‌ی Decred

Decred با کپی کردن کد بیت کوین ایجاد شده و ویژگی های مشابهی را با تغییرات متفاوت ارائه می دهد. برای مثال، زمان ایجاد بلاک در Decred پنج دقیقه است (در مقایسه این مقدا زمان در شبکه‌ی بیت کوین دَه دقیقه است).

 

سختی استخراج دکرد هر 12 ساعت تنظیم می شود اما سختی شبکه‌ی بیت کوین هر دو هفته یکبار تنظیم می‌شود.

 

چرا از DCR استفاده کنیم؟

ممکن است کاربران Decred را بر اساس ساختار حاکمیتی نوآورانه آن جذاب بدانند و به دنبال یافتن جایگزین‌هایی برای بیت کوین هستند. بعضی از کاربران نیز ممکن است به دنبال خرید DCR و اضافه کردن آن به سبد سهام خود باشند، درصورتی که معتقدند بازار روزی به نفع پروتکل‌های ساخته شده برای تسهیل پرداخت‌های آنلاین آسان خواهد بود.

خرید دیکرید

خرید دیکرید از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید دیکرید به صورت آنلاین است. برای خرید دیکرید به کیف پول دیکرید نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی دیکرید به شما اختصاص داده می‌شود و دیکرید خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید دیکرید

.

...

خرید دیکرید در ایران با ریال

مشتاقان خرید دیکرید در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید دیکرید اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید دیکرید است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید دیکرید با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید دیکرید با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری دیکرید خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال دیکرید به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش دیکرید

فروش دیکرید و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، دیکرید خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش دیکرید و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید دیکرید بدون احراز هویت

خرید و فروش دیکرید همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید دیکرید از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید دیکرید را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

قیمت دیکرید

قیمت دیکرید را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت دیکرید و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید دیکرید

قیمت خرید دیکرید در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید دیکرید ، قیمت جهانی دیکرید و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی دیکرید و قیمت خرید دیکرید را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید دیکرید از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید شیبا اینو

خرید دوج کوین

خرید ترون

برخی از سوالات متدوال درباره دیکرید

حداقل خرید دیکرید در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید دیکرید ۱۰۰ هزار تومان است.

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت‌های طولانی است که در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله دیکرید با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت دیکرید را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

خیر. خرید و فروش دیکرید در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود.به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال که در ایران فعالیت می‌کنند، حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

نه؛ پروژه‌ی دِکرِد یک ارز دیجیتال جداگانه است که توسط توسعه‌دهندگان سابق بیت کوین ایجاد شده است؛ و هدف آن بهبود نحوه اداره بیت کوین و مشکلات آن بوده است.

دیکرید از سه جهت کلیدی از بیت کوین متمایز است:

امنیت: به لطف مدل ترکیبی PoW+PoS که انگیزه‌ها را بین ماینرها و رای‌دهندگان همسو می‌کند، ثابت شده است که حمله Decred نسبت به PoW خالص گران‌تر است. این امر ثبات طولانی مدت را تضمین می‌کند.

تطبیق پذیر: دکرد دارای حاکمیت رسمی داخلی است که به آن امکان می‌دهد در قوانین اجماع خود تغییراتی ایجاد کند و در عین حال از هارد فورک اجتناب کند.

فروش و خرید دیکرید

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید دیکرید، رابکس را انتخاب کنید.