صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) ، فروش اکسی اینفینیتی - بهترین قیمت AXS

روز
Axie Infinity (AXS)
USDT

فروش و خرید اکسی اینفینیتی با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید اکسی اینفینیتی

کیف پولتان را شارژ کنید و فروش و خرید اکسی اینفینیتی بپردازید.

Axie Infinity
اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) :

خرید اکسی اینفینیتی Axie Infinity و فروش ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی با بهترین قیمت AXS در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید ارز اکسی اینفینیتی : (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید رمز ارز اکسی اینفینیتی با ریال یا تتر.

 

اکسی اینفینیتی در یک نگاه :

مقدمه

ارز دیجیتال AXS، توکن ارائه شده توسط پروژه‌ی اکسی اینفینیتی است. اکسی اینفینیتی یک بازی بر پایه‌ی بلاکچین، ترکیبی از بازی‌‌های کریپتوکیتیز (CryptoKitties) و پوکمن (Pokemon) است که در این بازی، افراد با خریدن هیولاهای رنگی در برابر یکدیگر می‌جنگند و در ازای برنده شدن در بازی، توکن(SLP) دریافت می‌کنند و می‌توانند این توکن‌ها را مبادله کنند. افرادی که در این بازی شرکت می‌کنند یکی از مهمترین اهدافشان کسب درآمد است. این بازی‌ بر روی بلاکچین اتریوم طراحی شده است. اکسی اینفینیتی یکی از جذاب‌ترین بازی‌های طراحی شده در بین سایر بازی‌های رمزنگاری شده است که در طول روز در حدود 1 میلیون کاربر دارد.

 

عملکرد ارز دیجیتال AXS

پلتفرم جذاب این بازی رمزنگاری شده باعث شده است تا به یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های بازار NFT تبدیل شود. توکن‌های بی‌مانند (NFT‌ها) توکن‌های رمزنگاری منحصر به فردی هستند که روی یک بلاک چین وجود دارند و قابل تکرار نیستند مثلا شما می‌توانید تتر یک شبکه را با تتر شبکه‌ دیگری معامله کنید اما بعلت منحصر به فرد بودن NFT‌ها نمی‌توانید آن‌ها را تبدیل و یا تعویض کنید. برای انجام این بازی شما باید ابتدا یک لپ‌تاپ یا گوشی هوشمند و حداقل 600 تا 700 دلار سرمایه‌ی اولیه داشته باشید. بازی اکسی اینفینیتی را نصب کنید و 3 عدد ارز دیجیتال اکسی را از فروشگاه بازی بخرید و بتوانید روزانه 4 تا 5 ساعت برای بازی کردن، زمان بگذارید. در این بازی، شخصیت‌های بازی بعنوان اکسی‌ها شناخت می‌شوند و این کاراکترها همان NFT ها هستند که شما می‌توانید مالک این کاراکترها شوید و آن‌ها را کنترل کنید. و توکن‌های خود را درون کیف پول‌های شخصی خود نگهداری کنید و یا برای دیگران بفرستید.

در این بازی کاربران می‌توانند تیم‌های مختلفی را برای خودشان بسازند و یا به سبک تیکن (TAKEN) پلی استیشن، نبرد یک به یک داشته باشند و با کاربران دیگر که هرکدام هیولاهای رنگارنگ خودشان را دارند مبارزه کنند و در ازای آن رمز ارزهایی را که قابل مبادله هستند بعنوان پاداش دریافت و کسب درآمد کنند. بازیکنان دو دسته توکن دریافت می‌کنند: دسته‌ی اول توکن AXS بوده که توکن اصلی خود شبکه است و دسته دوم توکن‌های درون بازی (مثل شخصیت‌ و یا کاراکتر درون بازی شما) در قالب توکن ERC-721 و ارز دیجیتال SLP (Smooth Love Potion) است.

رمز ارزSmooth Love Potion) SLP)

ارز دیجیتال SLP یک توکن در شبکه اتریوم است. این توکن‌ها منبع اصلی درآمد افرادی هستند که در این بازی شرکت می‌کنند. کاربران می‌توانند این توکن‌ها را بفروشند، معامله کنند و یا برای پرورش Axies جدید استفاده کنند. این توکن را می‌توان با انجام ماموریت‌های روزانه و نبرد با بازیکنان دیگر در بازی به دست آورند.

 

موارد استفاده توکن SLP

با استفاده از این توکن می‌توان Axies جدید را از دو Axie از قبل موجود تولید کرد، تعداد مشخصی از SLP مورد نیاز است که به تعداد نژادهای Axies بستگی دارد.


کاربران می‌توانند توکن را به عنوان پاداشی برای رسیدن به سطوح جدید با Axies خود، تکمیل کوئست‌ها و برنده شدن در مبارزات دریافت کنند.


دارندگان SLP می‌توانند آن را در پلتفرم‌های مبادله، معامله کنند.


این موارد استفاده دقیقا همان چیزی است که به ایجاد مدل بازی برای کسب درآمدی که با Axie Infinity می‌بینیم کمک کرده است. با ایجاد روش‌های نسبتاً ساده برای پرورش SLP، هر کسی که یک تیم شروع کننده Axie داشته باشد می‌تواند شروع به کسب درآمد کند.

رونین والت (Ronin Wallet) چیست؟

کیف پول رونین یک کیف پول ارزهای دیجیتال است که در شبکه‌ی رونین (یک زنجیره‌ی جانبی اتریوم ) کار می‌کند. این کیف پول یک افزونه مرورگر است که به شما امکان می‌دهد با بازی Axie Infinity، علاوه بر سایر برنامه‌های غیرمتمرکز (DApp) که بر روی بلاک‌چین Ronin اجرا می‌شوند، تعامل داشته باشید. پس از ایجاد کیف‌پول رونین، می‌توانید وارد Axie Infinity Marketplace شوید تا حساب کاربری خود را بسازید و بازی را انجام دهید. همچنین می‌توانید از کیف پول Ronin برای ارسال و دریافت ارزهای‌دیجیتال و NFT بدون پرداخت کارمزد زیاد استفاده کنید. در حال حاضر رمز ارزهای Wrapped Ether (WETH)، Axie Infinity Shard (AXS) و Smooth Love Potion (SLP) را می‌توان در کیف پول Ronin ذخیره کرد. AXS و SLP توکن‌های ERC-20 هستند که بازیکنان می‌توانند با انجام ماموریت‌های روزانه و نبرد با سایر بازیکنان در Axie Infinity به دست آورند. از آنجایی که کیف‌پول Ronin اکنون در بایننس یکپارچه شده است، کاربران می‌توانند AXS و SLP خود را مستقیما با حداقل هزینه انتقال دهند. از مهر۱۴۰۰ (اکتبر 2021)، کیف پول Ronin فقط به عنوان یک افزونه مرورگر در دسترس است. در حال حاضر هیچ نسخه‌ی موبایل یا دسکتاپ وجود ندارد. برای ایجاد کیف پول Ronin، می‌توانید افزونه را در مرورگر کروم یا فایرفاکس نصب کنید.

خرید اکسی اینفینیتی

خرید اکسی اینفینیتی از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید اکسی اینفینیتی به صورت آنلاین است. برای خرید اکسی اینفینیتی به کیف پول اکسی اینفینیتی نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی اکسی اینفینیتی به شما اختصاص داده می‌شود و اکسی اینفینیتی خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید اکسی اینفینیتی

.

...

خرید اکسی اینفینیتی در ایران با ریال

مشتاقان خرید اکسی اینفینیتی در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید اکسی اینفینیتی اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید اکسی اینفینیتی است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید اکسی اینفینیتی با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید اکسی اینفینیتی با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری اکسی اینفینیتی خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال اکسی اینفینیتی به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش اکسی اینفینیتی

فروش اکسی اینفینیتی و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، اکسی اینفینیتی خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش اکسی اینفینیتی و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید اکسی اینفینیتی بدون احراز هویت

خرید و فروش اکسی اینفینیتی همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید اکسی اینفینیتی از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید اکسی اینفینیتی را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید اکسی اینفینیتی در ایران

بهترین سایت خرید اکسی اینفینیتی در ایران کجاست؟ خرید اکسی اینفینیتی در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش اکسی اینفینیتی معرفی نشده‌اند. قیمت خرید اکسی اینفینیتی در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید اکسی اینفینیتی با ریال، نگهداری اکسی اینفینیتی و فروش اکسی اینفینیتی را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت اکسی اینفینیتی

قیمت اکسی اینفینیتی را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت اکسی اینفینیتی و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید اکسی اینفینیتی

قیمت خرید اکسی اینفینیتی در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید اکسی اینفینیتی ، قیمت جهانی اکسی اینفینیتی و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی اکسی اینفینیتی و قیمت خرید اکسی اینفینیتی را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید اکسی اینفینیتی از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید شیبا اینو

خرید دوج کوین

خرید ترون

رونین بریج (Ronin Bridge) چیست؟

رونین بریج به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید توکن‌ها را از بلاک‌چین اتریوم به زنجیره جانبی رونین منتقل کنید. اتریوم ارسال شده به اتریوم رپد (رپد توکن را می‌توان یک نسخه‌ی کپی شده از توکن اصلی دانست که در بستر بلاکچین جدید قرار می‌گیرد) تبدیل می‌شود و می‌توان از آن برای خرید Axie ،SLP و موارد دیگر استفاده کرد. رونین بریج مانند پلی میان زنجیره اصلی اتریوم و زنجیره‌ی جانبی آن عمل می‌کند.

کاراکترها‌ی بازی اکسی

نژادهای مختلفی از اکسی در بازی وجود دارد که به 6 نژاد اصلی و 3 نژاد هیبرید تقسیم‌بندی می‌شوند.

مکانیک (Mech):حاصل تولید مثل دو اکسی خالص از نژادهای Beast و Bug
گیاه (Plant): در مقابل Bird و Aquatic عملکرد بالاتر و در مقابل Bug و Beast ضعیف‌تر هستند.
پرنده (Bird): در مقابل Bug و Beast عملکرد بالاتر و در مقابل Plant و Reptile ضعیف‌تر هستند.
اکسی آبزی (Axie ClassesAquatic): در مقابل Bug و Beast عملکرد بالاتر و در مقابل Plant و Reptile ضعیف‌تر هستند.
غروب (Dusk): حاصل تولید مثل دو اکسی خالص از نژادهای Reptile و Aquatic.
خزنده (Reptile): در مقابل Bird و Aquatic عملکرد بالاتر و در مقابل Bug و Beast ضعیف‌تر هستند.
طلوع و روشنایی (Dawn): حاصل تولید مثل دو اکسی خالص از نژادهای Plant و Bird.
حشره (Bug): در مقابل Reptile و Plant عملکرد بالاتر و در مقابل Bird و Aquatic ضعیف‌تر هستند.
جانور (Beast): در مقابل Reptile و Plant عملکرد بالاتر و در مقابل Bird و Aquatic ضعیف‌تر هستند.

کیف پول‌های ارز دیجیتال اکسی اینفینیتی

توکن اکسی، یک توکن ERC-20 است و می‌تواند در هر کیف پول نرم‌افزاری سازگار با ERC-20 طبق لیست زیر نگه داری کنید:

کیف‌پول‌های تحت وب: کیف‌پول‌هایی که بصورت آنلاین می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید مانند کیف‌پول متاماسک (MetaMask)

کیف پول‌های نرم افزاری: شما می‌توانید از هر نوع کیف پول نرم افزاری مانند کوینومی(Coinomi) و … استفاده کنید.

کیف پول سخت افزاری: شما می‌توانید از هرنوع کیف پول سخت‌افزاری مورد پسند خود مانند لجر(Ledger) و … استفاده نمایید.

برخی از سوالات متدوال درباره اتریوم

خرید اکسی اینفینیتی با تتر در صرافی رابکس امکان پذیر است. کافی است ابتدا کیف پول تتری خود را شارژی کنید (تتر خود را به کیف پول رابکستان انتقال دهید) و سپس با استفاده از مبدل آن را به اکسی اینفینیتی تبدیل کنید.

حداقل خرید اکسی اینفینیتی در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید اکسی اینفینیتی ۱۰۰ هزار تومان است.

خیر. خرید و فروش اکسی اینفینیتی در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود.به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال که در ایران فعالیت می‌کنند، حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

فروش و خرید اکسی اینفینیتی

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید اکسی اینفینیتی، رابکس را انتخاب کنید.