خرید تتر ، فروش تتر ( ‌Tether )

یک تتر برابر است با یک دلار.
همیشه !

بهترین قیمت تتر را از رابکس بخواهید خرید تتر | فروش تتر | تتر چیست ؟

خرید تتر (tether) ، فروش تتر

یک تتر برابر است با یک دلار.
همیشه !

بهترین قیمت تتر را از رابکس بخواهید خرید تتر | فروش تتر | تتر چیست ؟

تتر چیست ؟

تتر (tether) یک رمزارز ترکیبی پایدار بر پایه ارز دیجیتال فیات است، به این معنی که ارزش آن متصل شده است به ارزش رمز ارز فیات. این توکن (token) در جولای سال 2014 با نام رئال‌کوین (Realcoin) و توسط براک پیرس (Brock Pierce)، ریو کالینز (Reeve Collins) و کرگ سلارز (Craig Sellars) منتشر شد. تتر معروف‌ترین ارز دیجیتال پایدار یا استیبل کوین (stablecoin) در اکوسیستم ارز دیجیتال است. این ارز پس از بیت کوین بیشترین حجم معاملات روزانه را دارد. توکن tether برای اولین بار بر روی بلاک چین بیت کوین با استفاده از یک پلتفرم امنی لایر (Omni Layer) منتشر شد، هرچند از آن زمان تا به امروز این توکن بر روی بلاک چین‌های متفاوت دیگری نیز همچون بلاک چین اتریوم (Ethereum)، ترون (Tron)، ایاس (EOS) و الگوراند (Algorand) نصب شده است. به ازای هر توکن یک دلار توسط شرکت نگه‌داری می‌شود و ادعا می‌شود که آن یک توکن قابل نقد شدن است. از آنجایی که این ذخایر رمز ارز فیات در سیستم بانکداری سنتی است که از توکن‌های تتر(tether) پشتیبانی می‌کند، می‌تواند حفظ شفافیت آن دشوار باشد. بنابراین تتر تلاش می‌کند تا شفافیت کامل را درباره ذخایر خود با انتشار اظهارات مالی و حسابداری و انطباق آن با توکن‌هایی که در بلاک چین‌ها برای همه قابل مشاهده است فراهم کند.

بهترین قیمت تتر | خرید تتر | فروش تتر | تتر چیست

رویدادهای مهم تتر

جولای 2014  | اعلان عمومی رئال کوین توست پیرس، کالینز و سلارز
۶ اکتبر 2014  |  انتشار اولین توکن ها در بلاک چین بیت کوین با استفاده از پلتفرم امنی لایر
۲۰ نوامبر 2014  |  تغییر نام رئال کوین به تتر
ژانویه 2015  |  فراهم شدن امکان معامله تتر (USDT) در صرافی بیت فینکس (Bitfinex) و سایر صرافی‌های ارز دیجیتال به دنبال آن
ژانویه 2018  |  پشتیبانی اتریوم (Ethereum) از توکن‌های USDT
۲۷ نوامبر 2018   |  فراهم شدن امکان خرید توکن USDT به طور مستقیم از افراد و بدون نیاز به صرافی و مبادله مارس 2019  |  پشتیبانی ترون (TRON) از توکن‌های USDT
۳۱ می 2019  |  پشتیبانی ایاس (EOS)  از توکن‌های USDT

بهترین قیمت تتر، خرید تتر، فروش تتر

تتر در یک نگاه

بیشترین مقدار عرضه

پروتکل توافقی مبتنی بر اثبات انجام کار (POW)

تاریخ عرضه ۲۰۱۴-۱۱-۲۶

نوع توکن (token)

قیمت عرضه اولیه

 منبع کد

وایت پیپر

وب سایت رسمی

بهترین قیمت تتر | خرید تتر | فروش تتر | تتر چیست

مزایای و ویژگی های قابل توجه تتر (Tether)

تتر کاملا شفاف است.

tether ادعا می‌کند که همواره با حساب‌های ذخیره فیات خود ارزش تترهای در گردش را پشتیبانی می‌کند و برای اثبات این ادعا مرتبا حساب ذخیره فیات خود را حسابرسی می‌کند. با استفاده از الگوریتم prove of reserve هر شخصی می‌تواند مقدار توکن USDT در گردش را با استفاده از ابزارهای معرفی شده در omnichest.info بر روی بلاک چین بیت کوین بررسی کند. مبلغ دلار معادل را نیز می‌تواند با بررسی‌های دوره‌ای ترازنامه‌های بانکی منتشر شده بررسی کرد.

فرار از ریسک با استفاده از tether.

این ارز دیجیتال ابزاری مناسب برای یک تریدر برای فرار از خطر و ریسک است. اگر تریدری حس کند که نوسانات یک ارز دیجیتال بالا رفته است و رفتارش غیرقابل پیش‌بینی شده است، به راحتی می‌تواند ارز خود را به tether تبدیل کرده و از این نوسانات فرار کند. به این کار پوشش ریسک گفته می‌شود. علاوه بر این فرد می‌تواند در حساب خود تتر نگه داشته و در زمانی که حس می‌کند ارز دیجیتال دیگری مستعد رشد است به سرعت تتر خود را به آن ارز دیجیتال تبدیل کند.

تتر متمرکز است.

بر خلاف بیت کوین و سیستم غیرمتمرکز آن شبکه tether متمرکز است. به این معنا که بخاطر ذخایر فیاتی (تا زمانی که در بانک‌ها نگه‌داری شوند) دولت می‌تواند با اقدامات خود بر آن تاثیر بگذارد.

توکن tether باثبات است.

از آنجایی که پشتیبان این ارز فیات (همچون دلار) است، افراد می‌توانند ار مزایای ارز دیجیتال و بلاک چین استفاده کنند و در عین حال نگران نوسانات قیمت ارز دیجیتال خود نیز نباشند.

خرید و فروش تتر بدون محدودیت.

معمولا برای خرید و فروش یک ارز دیجیتال در یک صرافی محدودیتی وجود دارد و بالاتر از یک حجم مشخصی نمی‌توان معامله کرد. این در حالی است که هیچ محدودیتی برای مبادله تتر(usdt) در هیچ صرافی‌ای ثبت نشده است. یعنی می‌توان هر مقدار از آن را در هر زمانی به دلار تبدیل کرد.

هزینه انتقال تتر صفر است.

به طور کلی هزینه انتقال یک ارز دیجیتال بسیار ناچیز است، این در حالی است که هزینه انتقال این ارز بین دو حساب یا کیف پول صفر است. البته باید گفت که برای تبدیل این ارز به رمز ارز فیات باید کارمزدی را به شرکت منبع داد.

بهترین قیمت تتر | خرید تتر | فروش تتر | تتر چیست

برخی از سوالات متداول درباره تتر ؟

مزیت تتر ( USDT ) نسبت به دلار چیست ؟

قیمت تتر نسبت به دلار ثابت است و تغییر نمی‌کند. بنابراین ریسک خرید یا نگهداری آن بسیار پایین است. علاوه بر این با داشتن کیف پول و بدون واسطه بودن، در تچارت و می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. معمولا افراد با تبدیل ارز دیجیتال خود به این ارز سعی می‌کنند تا از ریسک نوسانات قیمت ارزهای دیجیتال دور بمانند. اما شاید بیشترین مزیت این ارز نسبت به دلار آن باشد که می‌توانیم آن را به جای بانک در والت خودمان نگه‌داری کنیم و ارزش پولمان را حفظ کنیم.

خرید تتر در ایران با ریال چگونه ممکن است؟

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. در حال حاضر صرافی‌های دیجیتال مختلفی این خدمت را ارائه می‌کنند. رابکس نیز یکی از صرافی‌هایی است که برای مدت طولانی در این بازار فعالیت دارد. این صرافی با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله تتر با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت تتر را از رابکس بخوانید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

تتر را در چه کیف پول هایی می‌توان نگه داشت؟

۱. کیف پول Tether کیف پول اصلی تتر یا USDT، همان سایت خود یعنی Tether است. تنها با ثبت نام در این سایت می‌توانید آدرس کیف پول خود را دریافت کنید. البته متاسفانه بخاطر تحریم‌ها کاربران ایرانی نمی‌توانند ثبت نام خود را در این سایت انجام دهند. بنابراین پیشنهاد نمی‌شود از این کیف پول استفاده کنید. آدرس سایت : www.tether.to ۲. کیف پول Tether Free Wallet این کیف پول فقط برای کاربران اندروید قابل استفاده است و به راحتی با مراجعه به سایت اصلی می‌توانید آدرس کیف پولتان را بگیرید. آدرس سایت : Tether Free Wallet ۳. سایر کیف پول ها از صرافی‌های دیجیتال دیگر نیز برای نگهداری تتر خود می‌توانید استفاده کنید. در اغلب این صرافی‌ها تنها با ثبت قادر خواهید بود که نه فقط آدرس کیف پول تتر بلکه آدرس کیف پول سایر ارزهای دیجیتال را نیز داشته باشید. کوینومی، بایننس، بیترکس و پولونیکس نمونه‌ای از این صرافی‌ها هستند.

آیا خرید تتر بدون احراز هویت ممکن است؟

خیر.  خرید و فروش تتر در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی ( Fintech ) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود. به خاطر همین موضوع همه‌ی صرافی‌های دیجتال معتبری که در ایران فعالیت می‌کنند حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

تنها در چند دقیقه تتر بخرید و یا تتر خود را بفروشید

تتر چیست | تتر | بهترین قیمت تتر