صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید و فروش نانو با بهترین قیمت

روز
Nano (XNO)
USDT

نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال

1

ثبت نام در رابکس

به سادگی با استفاده از شماره همراه خود در رابکس ثبت نام کنید.

2

احراز هویت

به حساب کاربریتان بروید و در چند قدم کوتاه احراز هویتتان را انجام دهید.

3

خرید و فروش بیت کوین

پس از تایید احراز هویت،‌ ابتدا کیف پول خود را شارژ کنید و سپس به خرید و فروش رمز ارزها و حتی تبدیل مستقیم آن‌ها به یکدیگر بپردازيد.

Nano

نانو (Nano) :

نانو در سال ۲۰۱۵ لانچ شده و خود را به‌عنوان یک ارز دیجیتال نسل بعدی منبع باز، پایدار و امن معرفی کرده است. هدف نانو حذف ناکارآمدی‌های رمزارزهای موجود است. این ارز دیجیتال که برای انتقال ارزش کاربر به کاربر (peer-to-peer) طراحی شده، بر آن است تا با یک شبکه بسیار سریع و بدون کارمزد که برای همه باز و قابل دسترس است، انقلابی در دنیای اقتصاد ایجاد کند.

ارز دیجیتال نانو چه ویژگی‌های خاصی دارد؟

نانو طبق گزارش‌ها به‌دلیل بلاک لَتیس (Block Lattice) قادر به عرضه معاملات سریع و بدون کارمز نسبت به سایر رمزارزها (که یک زنجیره مرکزی دارند) است. بلاک لتیس یک ساختار داده است که در آن هر حساب کاربری، بلاکچین خودش را دارد. توافق در نانو با رأی‌گیری نمایندگان تولید می‌شود. حساب‌های کاربری می‌توانند آزادانه نماینده خودشان را در هر زمانی با به‌روزرسانی زنجیره حساب‌کاربری‌شان انتخاب کنند. به این صورت، کاربران، کنترل بیشتری خواهند داشت که تصمیم بگیرند چه کسی معاملات را راستی‌آزمایی کند.

هر جزء از پروتکل، با اهداف بلندمدت غیرمتمرکزسازی و دسترسی ایجاد شده است. به‌دنبال ایجاد سیستمی که نمایندگان برای انجام کار، کارمزد دریافت نمی‌کنند؛ مزیت شرکت در این شبکه به‌سمت پس‌انداز هزینه عملیاتی و غیرمستقیم پیش خواهد رفت. تیم نانو ادعا دارد که این تغییر در مدل انگیزه، کارآمدتر است و یکی از فاکتورهایی که سایر سیستم‌ها را به سمت متمرکزسازی می‌برد را حذف می‌کند. این حذف به این دلیل است که شرکت‌کنندگان تشویق به تعامل فراتر از نیازهای مستقیمشان و حمایت از شبکه نمی‌شوند و در نتیجه اقتصاد مقیاس‌ها کمتر بحرانی خواهد بود.

نانو یک تجربه شهودی را فراهم می‌آورد که ارزهای دیجیتال باید بدون سروصدا، بدون کارمزد و بدون معطلی کار کنند. طبیعت کارآمد و سَبُک نانو به همه از جمله اشخاص در کشورهای نوظهور این امکان را می‌دهد که به‌آسانی در اقتصادهای محلی و جهانی با موانع کمتری برای ورود شرکت کنند. سرعت معاملات نانو، سودمندی گسترده‌ای در طیف وسیعی از اپلیکیشن‌های مالی را فراهم می‌آورد. با تامین کاملا متمرکز فرصت‌های اتصال مثل معاملات صرافی خارجی و جابجایی‌های سریع فرامرزی می‌توانند در یک شبکه غیرمتمرکز امکان‌پذیر شوند.

کیف‌پول‌های ارز دیجیتال نانو

کیف پول نرم‌افزاری: تراست والت (Trust Wallet) و اتمیک والت (Atomic Wallet) گزینه‌های ذخیره‌سازی این کوین به صورت نرم افزاری هستند.

 

کیف پول سخت‌افزاری: کیف پول‌های لجر (Ledger) و ترزور (Trezor)، کیف پول‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را برای ذخیره‌ی نانو استفاده کرد.

مزایا و ویژگی‌های قابل توجه نانو

کارآمدی

نانو پول دیجیتال را برای دنیایی برابر، آسان در پرداخت، آسان در پذیرش و باز برای همه کارآمد می‌سازد.

بدون کارمزد

نانو بدون کارمزد است و این موضوع را برای همه در دنیا، عملی و در دسترس ساخته است.

سازگار با محیط زیست

نانو بدون نیاز به استخراج (mining) و پرینت کردن یا ضرب کردن سکه، یک پول دیجیتال پایدار است.

فوری

پول دیجیتال باید سریع، آسان در استفاده باشد؛ نانو هر زمانی که شما بخواهید آماده است.

برخی از سوالات متداول درباره نانو ؟

خرید و فروش ارز دیجیتال نانو علاوه بر سایر رمزارزها در وبسایت رابکس، با تومان یا ریال در ایران امکان‌پذیر است.

خیر، به‌دلیل امکان سوء استفاده سودجویان خرید یا فروش رمزارزها در رابکس بدون احراز هویت به‌هیچ عنوان امکان‌پذیر نیست.