logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید مووی بلاک MovieBloc ، فروش مووی بلاک MBL - خرید و فروش مووی بلاک

MovieBloc (MBL)

خرید مووی بلاک MovieBloc و فروش مووی بلاک MBL در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

339.6876

تومان
4.11%

MovieBloc

MBL
MovieBloc( MBL)339.6876
4.11%

چگونه از رابکس مووی بلاک بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید مووی بلاک بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

مووی بلاک در یک نگاه:

MovieBloc

(MBL)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
e5a49d7f...68a1036d

خرید مووی بلاک

خوشبختانه خرید مووی بلاک (MBL) در ایران برای طرفداران این رمز ارز فراهم شده است ،همچنین این امکان برای خریداران رمز ارز مووی بلاک فراهم شده تا بتوانند این رمز ارز را در جایی به غیر از کیف پول خارجی خود نگهداری کنند، پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز داخلی این امکان را به کاربران خود می دهند تا به شکل مستقیم رمز ارز مووی بلاک (MBL) خود را خریداری کرده و در همان لحظه آن را بفروشند و به تومان تبدیل کنند. 

نحوه خرید مووی بلاک

خرید مووی بلاک (MBL) با استفاده از صرافی‌های آنلاین ارز دیجیتال در ایران امکان پذیر است.شما خریداران رمز ارز مووی بلاک تنها با چند قدم می توانید در پلتفرم رمز ارزی رابکس ثبت نام کنید و رمز ارز مووی بلاک (MBL) را در حساب کاربری خود خریداری کنید .با ثبت نام در رابکس یک کیف پول شخصی مووی بلاک (MovieBloc) به شما اختصاص داده می‌شود و مووی بلاک (MBL) خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود .

آموزش خرید و فروش مووی بلاک

برای فروش و خرید مووی بلاک (MBL) در پلتفرم رابکس تنها با چند قدم می توانید رمز ارز مووی بلاک (MovieBloc) را با ثبت نام و احراز هویت در سایت رابکس به پنل کاربری خود مراجعه کرده رمز ارز مووی بلاک (MBL) را انتخاب کرده و گزینه خرید را انتخاب کنید. فروش رمز ارز مووی بلاک (MovieBloc) به راحتی خرید آن با انتخاب گزینه فروش در قسمت معامله انجام می شود.

خرید مووی بلاک با تومان

آیا خرید مووی بلاک (MBL) با تومان امکان پذیر است؟ خرید رمز ارز مووی بلاک (MovieBloc) در پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال در سال های اخیر ممکن شده است .تنها با ثبت نام در صرافی ایرانی با تایید کارت بانکی خود می توانید تا سقف 100 میلیون روزانه حساب خود را شارژ کنید و رمز ارز مووی بلاک (MovieBloc) را تنها با چند کلیک خریداری کنید.

خرید و فروش مووی بلاک

فروش و خرید رمز ارز مووی بلاک (MBL) در پلتفرم رابکس ممکن شده است .شما می توانید این رمز ارز را از طریق ثبت نام و احراز هویت در سایت رابکس خریداری کنید. در کیف پول خود نگهداری کرده و آن را در بهترین قیمت بفروشید. یکی از بهترین مزایای استفاده از پلتفرم داخلی مانند رابکس آن است که شما می توانید ، رمز ارز مووی بلاک (MBL) خود را پس از فروش به تومان تبدیل کنید و تومان خود را برداشت کنید.

خرید مووی بلاک با کمترین کارمزد

کدام پلتفرم رزم ارز دیجیتال مووی بلاک (MBL) را با کمترین کارمزد ارائه می کند؟ همانطور که می دانید کارمزد خرید و فروش رمز ارز های دیجیتال در پلتفرم های داخلی نسبت به سایت های خارجی کمتر است. در رابکس کلیه هزینه ها و هزینه های عملیاتی در دل قیمت هاست و شما کاربران محترم هزینه اضافه ای در خرید موویی بلاک خود پرداخت نمی کنید.

خرید مووی بلاک بدون احراز هویت

نه تنها خرید مووی بلاک (MBL) بلکه برای خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتال در پلتفرم های داخلی نیاز به احراز هویت دارند.رابکس با آسان تر کردن مراحل احراز هویت در سایت خود این امکان را برای شما فراهم کرده است تا در کمترین وقت و زمان احراز هویت خود را کامل کنید و به خرید و فروش رمز ارز مووی بلاک (MovieBloc) بپردازید. .

فروش مووی بلاک

برای فروش مووی بلاک (MBL) نیاز است که مقداری از آن را که می‌خواهید بفروشید از کیف پول خود به پلتفرم رابکس انتقال دهید و مبلغ معادل آن را بگیرید. برای اینکار تنها نیاز است از قسمت فروش رابکس میزان مووی بلاک خود را مشخص کنید و به آن را بفروشید و به تومان تبدیل کنید.
خرید مووی بلاک

نحوه فروش مووی بلاک (MBL)

اگر قصد فروش مووی بلاک (MBL) خود را دارید رابکس این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید مووی بلاک (MBL) را تنها با مراجعه به سایت رابکس و وارد شدن به پنل معامله و انتخاب رمز ارز مووی بلاک تنها با یک کلیک آن را بفروشید.

قیمت آنلاین مووی بلاک

قیمت آنلاین رمز ارز مووی بلاک (MovieBloc) در سایت رابکس و تمامی سایت های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال مشخص است شما می توانید با دنبال کردن اخبار لحظه ای این رمز ارز یعنی مووی بلاک (MovieBloc) را خریداری کرده و در کیف پول رابکسی خود نگهداری کنید. .

قیمت لحظه ای مووی بلاک

قیمت لحظه ای رمز ارز مووی بلاک (MBL) در سایت های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال ممکن است برای مثال شما می توانید از سایت کوین مارکت کپ قیمت لحظه ای مووی بلاک را ملاحظه کرده و در پایین ترین قیمت آن را خریداری کنید و با ملاحظه نمودار لحظه ای اقدام به فروش مووی بلاک (MBL) در بالاترین نقطه کنید. .

بهترین قیمت مووی بلاک

دنیای رمز ارز دیجیتال دنیای بدون ثباتی است با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها و آگاهی در مورد آن ها می توانید بر روی رمز ارز مووی بلاک (MBL) سرمایه گذاری کرده و در بهترین قیمت مووی بلاک (MovieBloc) را خریداری کنید و به کیف پول های دیگر خود انتقال دهید پس از انتقال رمز ارز خود می توانید مووی بلاک را به تتر نیز تبدیل کنید. .

نرخ ارز دیجیتال مووی بلاک

نرخ ارز دیجیتال مووی بلاک (MBL) در دقیقه و حتی در ثانیه قابل تغییر است شما می‌توانید نرخ ارز مووی بلاک را در لحظه مشاهده کرده آن را خریداری کرده و در کیف پول خود نگهداری کنید. همچنین در مبدل بالای این صفحه در سایت رابکس نرخ ارز دیجیتال مووی بلاک (MBL) را مشاهده کنید و اقدام به خری رمز ارز مووی بلاک کنید.

قیمت مووی بلاک به تومان

هم اکنون قیمت هر واحد رمز ارز مووی بلاک (MBL) در سایت رابکس برابر با 106 تومان می باشد توجه داشته باشید برای خرید هر رمز ارز خصوصا رمز ارز مووی بلاک (MovieBloc) حداقل وجود دارد به عبارت دیگر حداقل خرید مووی بلاک (MovieBloc) در سایت رابکس حداقل خرید 218 مووی بلاک میباشد. .

صرافی آنلاین مووی بلاک

اگر به دنبال صرافی مطمئن برای فروش و خرید مووی بلاک (MovieBloc) می گردید صرافی های داخلی بسیاری در حال حاضر خرید و فروش این رمز ارز را پشتیبانی می کنند.انتخاب صرافی مطمئن به معیار های شما در خصوص خدمات ارائه شده و نحوه پشتیبانی آن ها از رمز ارز های منتخب و همچنین فراهم کردن امنیت حساب شما برمی گردد.نرخ رمز ارز مووی بلاک (MBL) در سایت رابکس نیز در مبدل بالا قابل مشاهده است . د.

بهترین سایت خرید مووی بلاک

فروش مووی بلاک یا تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس قابل انجام است معادل تومانی مووی بلاک فروش رفته در کیف پول رابکس شما شارژ می‌شود شما پس از آن می‌توانید معادل تومانی مووی بلاک (MBL) خود را به حساب بانکی خود منتقل کنید برداشت های تومان در سایت رابکس با برخی بانک ها به صورت آنی و با بعضی دیگر همگام با سیکل پایا می باشد .

اپلیکیشن خرید و فروش مووی بلاک

برای فروش و خرید مووی بلاک (MBL) یکی از راحت ترین راه ها استفاده از اپلیکیشن رابکس است ،رابکس با ارائه اپلیکیشن رابکس این امکان را برای شما به وجود آورده که تنها با چند قدم بتوانید رمز ارز مووی بلاک (MBL) را در سریعترین زمان خریداری کنید و به کیف پول های دیگر خود نیز می توانید این رمز را انتقال دهید.

سایت خرید و فروش مووی بلاک

کدام سایت را برای خرید و فروش رمز ارز مووی بلاک (MBL) انتخاب می کنید؟ رابکس با ایجاد کیف پول داخلی برای نگهداری رمز ارزهای دیجیتال شما امنیت سرمایه گذاری در داخل کشور را بالا برده ضمن آنکه شما می توانید رمز ارز مووی بلاک (MBL) در رابکس خریداری کنید و به بیش از 300 رمز ارز دیگر تبدیل کرده و در سریع ترین زمان اقدام به فروش آن کنید.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خریداتریوم

خریدبایننس کوین

خرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز مووی بلاک، به صفحه قیمت مووی بلاک بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

مووی بلاک

نماد اختصاری

MBL

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

0.005777

بالاترین قیمت روز
USDT

0.006724

قیمت به تومان

339.6876

مارکت کپ
USDT

100,453,942

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش MBL در ایران

خرید و فروش MBL در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید مووی بلاک در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.