logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید لوپ رینگ Loopring ، فروش لوپ رینگ LRC - خرید و فروش لوپ رینگ

Loopring (LRC)

خرید لوپ رینگ Loopring و فروش لوپ رینگ LRC در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

17,905.3056

تومان
4.17%

Loopring

LRC
Loopring( LRC)17,905.3056
4.17%

چگونه از رابکس لوپ رینگ بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید لوپ رینگ بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

لوپ رینگ در یک نگاه:

Loopring

(LRC)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0xbbbbca...ec7aeafd
HCTVFTzH...DL4XYoi1

خرید لوپرینگ

می‌توان به طور داخلی و بین‌المللی برای خرید لوپرینگ از سایت‌های مختلف استفاده کرد. به عنوان یکی از بهترین راه‌های خرید این رمز ارز، صرافی‌های غیر متمرکز بدون واسطه هستند که می‌توانند برای کاربران گزینه‌ای ارزان‌تر باشند. به علاوه، در صرافی‌های غیر متمرکز، به دلیل عدم وجود واسطه، هزینه تراکنش‌ها کمتر است. همچنین، در این صرافی‌ها روش‌های مختلفی برای خرید لوپرینگ وجود دارد که برای کاربرانی که با آن‌ها آشنایی دارند، سودآور است. صرافی ارز دیجیتال رابکس همچنین در چند ثانیه خرید لوپرینگ را برای شما امکان‌پذیر می‌کند.

نحوه خرید لوپرینگ‌

برای خرید و فروش هر نوع رمزارز دیجیتال، به ویژه خرید لوپرینگ در پلتفرم‌های ارائه دهنده رمزارز دیجیتال ایرانی، باید در ابتدا اقدام به احراز هویت خود کنید. بدون احراز هویت، شما قادر به معامله نخواهید بود. این اقدام از جمله اقداماتی است که به منظور جلوگیری از مواردی همچون پولشویی و سوء استفاده برخی افراد سودجویی، ضروری است. پلتفرم خرید و فروش رمزارز دیجیتال، رابکس، با ارائه کارت‌های شناسایی معتبر، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید خرید لوپرینگ خود را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید.

خرید و فروش لوپرینگ

در صرافی ارز دیجیتال رابکس، شما می‌توانید به صورت لحظه‌ای و آنی، رمزارز لوپرینگ خود را به تومان تبدیل و فروش کنید. تسویه حساب‌های ریالی نیز به صورت لحظه‌ای صورت می‌گیرد و مبالغ معادل ریالی فروخته شده به کاربران ارسال می‌شود. برای شروع، کافی است در رابکس ثبت نام کنید و رمزارز لوپرینگ خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید. سپس می‌توانید از طریق مبدل، رمزارز لوپرینگ خود را به تومان یا تتر تبدیل کنید و فروش کنید. تسویه حساب‌ها در رابطه با بانک‌های ملی، آینده، کشاورزی، و صادرات، به صورت آنی انجام می‌شود و با بقیه بانک‌ها، همگام با سیکل پایا می‌توانید برداشت تومان خود را انجام دهید.

آموزش خرید و فروش لوپرینگ

چگونه می‌توان در چند دقیقه رمزارز لوپرینگ را خرید و یا بفروشید؟ برای فروش و خرید لوپرینگ می‌توانید از کیف پول‌های داخلی و خارجی استفاده کنید. در سال‌های اخیر، پلتفرم‌های متعددی امکان فروش و خرید لوپرینگ را برای کاربران فراهم کرده‌اند. پلتفرم رابکس نیز این امکان را فراهم کرده است که پس از ساخت کیف پول داخلی خود، با شارژ کردن حساب کاربری خود با تومان، می‌توانید لوپرینگ را به تومان تبدیل کرده و تومان خود را برداشت کنید یا رمزارز لوپرینگ خود را به ۳۰۰ رمزارز دیگر تبدیل کنید. همچنین می‌توانید از کیف پولهای خارجی مانند تراست ولت نیز برای فروش و خرید لوپرینگ استفاده کنید. .

خرید لوپرینگ با تومان

با ثبت نام و انجام احراز هویت در سایت‌های داخلی، امکان خرید لوپرینگ با تومان برای شما فراهم می‌شود. با ساخت حساب کاربری و انجام احراز هویت در سریعترین زمان، می‌توانید حساب خود را شارژ کرده و به خرید لوپرینگ با تومان بپردازید. همچنین، پس از خرید لوپرینگ در پلتفرم‌های ایرانی، می‌توانید این رمز ارز را بفروشید و به تومان تبدیل کنید و تومان خود را نیز برداشت کنید.

خرید لوپرینگ با کمترین کارمزد

یکی از معیارهای مهم برای انتخاب صرافی برای سرمایه‌گذاری، کمترین کارمزد برای خرید لوپرینگ است. صرافی رابکس اطمینان می‌دهد که کلیه کارمزدها و هزینه‌های عملیاتی در داخل قیمت‌ها در نظر گرفته شده و هیچ هزینه اضافی به عنوان کارمزد از کاربران دریافت نمی‌شود. این با برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی آن‌ها از قیمت اولیه متفاوت است، تفاوت دارد. شما می‌توانید قیمت رابکس را با سایر پلتفرم‌ها مقایسه کنید و با کمترین کارمزد، لوپرینگ را خریداری کنید.

خرید لوپرینگ بدون احراز هویت

فبرای خرید لوپرینگ به صورت بدون احراز هویت، شما نمی‌توانید از هیچ پلتفرم رمز ارزی استفاده کنید، شامل رابکس هم می‌شود. فروش و خرید رمزار‌زها بدون احراز هویت باعث ریسک بالایی برای شما و سایر کاربران می‌شود، به همین دلیل احراز هویت الزامی است. در رابکس، برای خرید لوپرینگ نیز باید احراز هویت کنید. این فرایند احراز هویت از پیشگیری از پولشویی و سوء استفاده از حساب کاربری شما در برابر سایر افراد و کاربران محافظت می‌کند. با این حال، رابکس با آنلاین کردن فرایند احراز هویت، تلاش می‌کند که به شما در سریع‌ترین زمان ممکن اجازه مبادله رمز ارز لوپرینگ را بدهد.
خرید لوپرینگ

فروش لوپرینگ

فروش رمز ارز لوپرینگ نیز مانند سایر رمز ارزها امکان پذیر است. شما می‌توانید این رمز ارز را از طریق کیف پول خود و یا از طریق صرافی‌ها به فروش برسانید. با این حال، باید به هزینه‌ها و کارمزد مرتبط با انجام معاملات توجه کنید. فروش به موقع و درست این توکن می تواند برای شما سودآور باشد. پلتفرم‌های داخلی ارز دیجیتال ایرانی نیز این امکان را برای شما فراهم می‌کنند تا در سریع‌ترین زمان به فروش و خرید لوپرینگ بپردازید.

قیمت آنلاین لوپرینگ

قیمت آنلاین لوپرینگ را می‌‌توان در سایت های خارجی نظیر coinmarketcap ، coingecko و سایت های ایرانی مشاهده کرد، همچنین در بالای همین صفحه در مبدل رابکس می توانید قیمت رمز ارز را بصورت لحظه ای هم بصورت تومانی و هم بصورت نمودار مشاهده کنید.

قیمت لحظه ای لوپرینگ

دنبال کردن لحظه ای قیمت ها و خبر ها در دنیای رمز ارز دیجیتال از مهم‌ترین عوامل خرید رمز ارز دیجیتال است. با بررسی قیمت لحظه ای رمز ارز لوپرینگ در سایت‌های مرجع مانند کوین مارکت کپ می‌توانید این رمز ارز را خریداری کرده و در کیف پول خود نگهداری کنید. خوشبختانه در حال حاضر در پلتفرم های داخلی می توانید قیمت لحظه ای رزم ارز لوپرینگ را نیز مشاهده کرده و در همان لحظه با شارژ کیف پول داخلی خود لوپرینگ را خریداری کنید. .

بهترین قیمت لوپرینگ

در اکثر صرافی های ایرانی امکان خرید لوپرینگ با ریال وجود دارد . در رابکس نیز در قسمت معامله در صورتی که موجودی ریالی شما شارژ باشد می‌توانید به راحتی دقیقا معادل ریالی که می‌پردازید لوپرینگ دریافت کنید. با مشاهده اخبار روز ارز دیجیتال و دنبال کردن این رمز ارز می‌توانید در بهترین قیمت به خرید لوپرینگ بپردازید. .

نرخ ارز دیجیتال لوپرینگ

بازار رمز ارز دیجیتال یک بازار پر نوسان است و برای خرید بهترین نرخ رمز ارز لوپرینگ، بهتر است اخبار روز را دنبال کنید. پلتفرم‌های داخلی به شما این امکان را می‌دهند که نرخ لحظه ای رمز ارز لوپرینگ را مشاهده کرده و آن را به بهترین نرخ خریداری کنید. در نتیجه، شما می‌توانید از تمام رمز ارزهایی که خریداری می‌کنید، از جمله لوپرینگ، در کیف پول شخصی خود نگهداری کنید.

قیمت لوپرینگ به تومان

در دنیای رمز ارزهای دیجیتال هیچ ثبات قیمتی وجود ندارد برای همین باید در هر لحظه نسبت به قیمت رمز ارز لوپرینگ توجه داشته باشید تا در بهترین قیمت آن را خریداری کرده و یا اقدام به فروش یا خرید لوپرینگ کنید در حال حاضر قیمت هر یک واحد رمز ارز لوپرینگ را می‌توانید در مبدل بالا مشاهده کنید. این امکان برای شما فراهم است تا لوپرینگ را در صرافی های رمز ارز دیجیتال ایرانی خریداری کرده و آن را به رمز ارز دیگری تبدیل کرده و یا با کارت های بانکی خود اقدام به برداشت رمز ارز مورد نظر کنید. را انجام دهید. د.

صرافی آنلاین لوپرینگ

در حال حاضر، صرافی‌های مختلفی در حوزه فروش و خرید لوپرینگ فعالیت دارند. با این حال، انتخاب صرافی و انجام معامله بستگی به شما دارد. در صرافی‌های خرید و فروش رمز ارز، می‌توانید یک کیف پول گرم ایجاد کنید که در آن دارایی‌های خود را به صورت امن ذخیره کنید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، رمزارز لوپرینگ خود را به فروش برسانید، آن را به رمزارز‌های دیگر تبدیل کنید و همزمان آن را به کیف‌پول‌های دیگر منتقل کنید. برای اینکه بتوانید انتخاب صرافی مناسب را داشته باشید، بهتر است به مسائلی مانند امنیت، پشتیبانی و رمز ارزهای قابل ارائه توسط صرافی توجه کنید. .

بهترین سایت خرید لوپرینگ

می توانید با بررسی سایت هایی که ارز لوپرینگ را پشتیبانی می کنند، با توجه به نمودار قیمت ها و مقایسه لحظه ای قیمت ها، به خرید، فروش یا تبدیل به رمز ارزهای دیگر بپردازید. همچنین، می توانید لوپرینگ خود را به تتر تبدیل کنید. پس از ثبت نام، می توانید کیف پول لوپرینگ خود را شارژ کنید و سپس از طریق مبدل، رمز ارز لوپرینگ را به ریال یا تتر تبدیل کنید.

اپلیکیشن خرید و فروش لوپرینگ

اپلیکیشن های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال این امکان را برای کاربران فراهم می کنند که در لحظه به خرید و فروش و ترید رمز ارز ها، خصوصا خرید لوپرینگ بپردازید .اپلیکیشن رابکس این امکان را برای شما فراهم کرده است که دسترسی شما به کیف پول شخص خودتان راحت تر باشد تا در آن واحد هم رمز ارز لوپرینگ خود را خریداری کرده آن را به تتر تبدیل کرده و در همان زمان لوپرینگ را به تومان تبدیل کرده و آن را برداشت کنید.برداشت‌های تومانی در رابکس همگام با سیکل پایا انجام می‌شود و حداقل برداشت تومان در سایت رابکس ۱۰۰ هزار تومان است.

سایت خرید و فروش لوپرینگ

در حال حاضر، برای فروش و خرید لوپرینگ ، سایت‌های مختلفی در دسترس هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اما در انتخاب صرافی مناسب برای خرید و فروش لوپرینگ، به نکاتی همچون پشتیبانی، رمز ارزهای قابل خرید و فروش، و امنیت آن‌ها توجه داشته باشید. رابکس (Rabex) یکی از صرافی‌هایی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در زمینه خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتال، از جمله لوپرینگ، آغاز کرده است. شما با ساخت کیف پول شخصی خود در رابکس، می‌توانید رمز ارز لوپرینگ خود را خریداری کنید و در همان لحظه به تتر تبدیل کنید. برای خرید لوپرینگ، می‌توانید از بخش مبدل رابکس، قیمت لوپرینگ را مشاهده کنید.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خریداتریوم

خریدبایننس کوین

خرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز لوپ رینگ، به صفحه قیمت لوپ رینگ بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

لوپ رینگ

نماد اختصاری

LRC

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

0.304512

بالاترین قیمت روز
USDT

0.3088

قیمت به تومان

17,905.3056

مارکت کپ
USDT

381,272,940

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش LRC در ایران

خرید و فروش LRC در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید لوپ رینگ در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.