خرید آیدکس IDEX ، فروش آیدکس IDEX - خرید و فروش آیدکس

IDEX (IDEX)

خرید آیدکس IDEX و فروش آیدکس IDEX در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

2,484.8076499999997

تومان
3.52%

IDEX

IDEX
IDEX( IDEX)2,484.8076499999997
3.52%

چگونه از رابکس آیدکس بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید آیدکس بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

آیدکس در یک نگاه:

IDEX

(IDEX)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0xb70526...5cbdcfae

ایدکس

رمزارز آیدکس ادعا می کند که اولین DEX (صرافی غیر متمرکز) نقدینگی ترکیبی است که یک مدل دفترچه سفارش را با یک بازارساز خودکار ترکیب می کند. این عملکرد و ویژگی‌های یک مدل دفتر سفارش سنتی را با امنیت و نقدینگی یک AMM (سیستم بازارساز خودکار) ترکیب می کند. market با ترکیب موتور معاملاتی خارج از زنجیره با تسویه معاملات درون زنجیره ای، رویکردی نوآورانه برای مبادلات غیرمتمرکز اتخاذ می کند. کاربران از چندین جهت از آن سود می برند. این رویکرد معاملات ناموفق و هدر رفت پول در هزینه‌های گاز را از بین می برد و تجربه معامله را دلپذیرتر و کارآمدتر می کند. اجرای معاملات فوری به این معنی است که حملات ساندویچی یا جلویی امکان پذیر نیست و کاربران می توانند بدون منتظر ماندن برای تسویه معاملات قبلی معامله کنند. در نتیجه، انواع سفارش‌ها و استراتژی‌های معاملاتی پیشرفته‌تری را می‌توان اجرا کرد زیرا سفارش‌های محدود امکان‌پذیر است و فرصت‌های آربیتراژ را با سایر صرافی‌ها باز می‌کند.

ویژگی‌های اساسی ایدکس

ویژگی‌های اساسی ایدکس (IDEX) چیست؟

برای درک قابلیت‌های برتر صرافی ایدکس، باید از تفاوت صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز آگاه باشیم. در صرافی‌های متمرکز برای سفارش‌گیری از دفتر سفارشات «Order Book» استفاده می‌شود که یک لیست الکترونیکی از سفارشات خرید و فروش در صرافی است.

اما در صرافی‌های غیرمتمرکز به‌جای دفتر سفارشات از سیستمی به نام بازارساز خودکار «Automated market Maker» استفاده می‌شود که اختصاراً به آن «AMM» گفته می‌شود. در این سیستم، از مجموعه‌ای قراردادهای هوشمند برای اتصال دو کاربر به‌هم به‌ صورت همتابه‌همتا و بدون وجود سیستم واسطه صورت می‌گیرد.

خرید ایدکس

خرید ایدکس

اگر قصد خرید رمز ارز ایدکس (IDEX) را دارید، از دو راه خرید رمز ارز دیجیتال ایدکس (IDEX) برای شما امکان پذیر است .در کیف پول نرم افزاری خارجی خود مانند تراست ولت رمز ارز مورد نظر خود را خریداری کنید و یا با ساخت کیف پول داخلی با شارژ حساب کاربری خود امکان خرید رمز ارز (IDEX) برای شما فراهم شود.پس از آن شما رمز ارز ایدکس (IDEX) را در کیف خود می توانید در طولانی مدت نگه داری کرده و یا به هر رمز ارزی که دوست داشته باشید تبدیل کنید. از بهترین مزایای استفاده از کیف پول‌های داخلی آن است که در آن واحد می توانید رمز ارز ایدکس (IDEX) خود را به تومان تبدیل کنید و با کارت بانکی خود تومان را برداشت کنید.

نحوه خرید ایدکس

با دو روش امکان خرید ایدکس (IDEX) ممکن است یکی با استفاده از کیف پول‌های خارجی مانند تراست ولت ،اتومیک و یا به وسیله ساخت کیف پول داخلی در ایران. با ثبت نام و انجام احراز هویت در سایت رابکس کیف پول خود را با تومان شارژ کرده و پس از آن در صفحه معاملات رمز ارز ایدکس (IDEX) را خریداری کنید خوشبختانه کیف پول‌های داخلی این امکان را فراهم کرده اند که رمز ارز ایدکس (IDEX) را در طولانی مدت بتوانید در کیف پول سرد خود نیز نگهداری کنید و از امنیت آن اطمینان داشته باشید

خرید و فروش ایدکس

تنها با چند قدم می توانید به راحتی و در سریعترین زمان به فروش و خرید ایدکس (IDEX) بپردازید ،در قدم اول کیف پول خود را بسازید (کیف پول ها به دو دسته ی داخلی و خارجی تقسیم میشوند در کیف پو‌ل‌های داخلی امکان واریز و امکان و برداشت تومان در لحظه برای شما فراهم می شود) کیف پول رابکس این امکان را در سریع ترین زمان برای شما فراهم می کنند تا در پنل معامله خرید رمز ارز ایدکس (IDEX) انتخاب کرده و پس از آن اگر مایل به فروش ایدکس (IDEX) بودید می توانید در بهترین قیمت رمز ارز ایدکس (IDEX) خود را بفروشید و در سریعترین زمان آن را به تومان تبدیل کنید خود را بفروشند. .

آموزش خرید و فروش ایدکس

تنها با چند قدم می توانید به راحتی و در سریعترین زمان به فروش و خرید ایدکس (IDEX) بپردازید ،در قدم اول کیف پول خود را بسازید (کیف پول ها به دو دسته ی داخلی و خارجی تقسیم میشوند در کیف پو‌ل‌های داخلی امکان واریز و امکان و برداشت تومان در لحظه برای شما فراهم می شود) کیف پول رابکس این امکان را در سریع ترین زمان برای شما فراهم می کنند تا در پنل معامله خرید رمز ارز ایدکس (IDEX) انتخاب کرده و پس از آن اگر مایل به فروش ایدکس (IDEX) بودید می توانید در بهترین قیمت رمز ارز ایدکس (IDEX) خود را بفروشید و در سریعترین زمان آن را به تومان تبدیل کنید

خرید ایدکس با تومان

در حال حاضر خوشبختانه در پلتفرم‌ های داخلی بسیاری رمز ارز ایدکس (IDEX) پشتیبانی می‌شود پس از ثبت نام و خرید ایدکس (IDEX) در پلتفرم مورد نظر شما می توانید رمز ارز ایدکس (IDEX) خود را با شارژ کیف پول خود به تومان خریداری کنید و پس از آن می توانید ایدکس (IDEX) را بفروشید و به تومان تبدیل کنید.

خرید ایدکس

خرید ایدکس با کمترین کارمزد

پرداخت کارمزد کم در انتخاب پلتفرم برای خرید و فروش رمز ارز ایدکس (IDEX) و سرمایه گذاری در آن قطعا حائز اهمیت است. رابکس به شما این اطمینان را می دهد که تمامی کارمزد ها و هزینه های عملیاتی در دل قیمت هاست و شما کاربران هزینه اضافه تری جز مبلغی که به شما نشان داده شده است پرداخت نمی کنید و اساس قیمت گذاری در رابکس بر اساس عرضه و تقاضا می باشد .شما می توانید قیمت‌های رابکسرا با پلتفرم‌های دیگر نیز مقایسه بفرمایید.

خرید ایدکس بدون احراز هویت

انجام احراز هویت برای خرید رمز ارز ایدکس (IDEX) و300 رمز ارز دیگر در رابکس الزامی است .انجام احراز هویت برای کاربران این منفعت را دارد تا از سوء استفاده از حساب کاربری آنها و از پولشویی جلوگیری شود شما می توانید با انجام احراز هویت در رابکس رمز ارز ایدکس (IDEX) را در فضایی امن خریداری کنید و آن را در کیف پول خود نگهداری کنید. .

فروش ایدکس

فروش تمامی رمز ارز ها روال مشابهی دارند کافی است یک کیف پول برای خود بسازید و رمز ارز مورد نظر خود را بخرید و یا به کیف پول خود انتقال دهید شما می توانید رمز ارز را داخل کیف پول خود نگهداری کنید و یا به رمز ارزهای دیگر تبدیل کنید و در بهترین زمان اقدام به فروش رمز ارز ایدکس (IDEX) کنید.

نحوه فروش ایدکس

فروش رمز ارز ایدکس (IDEX) به همان راحت خرید آن است، برای فروش رمز ارز ایدکس (IDEX) کافی است در سایت رابکس ثبت نام کرده ،اگر رمز ارز ایدکس (IDEX) را از سایت رابکس خریداری کرده باشید می توانید در حساب کاربری خود در قسمت کیف پول رمز ارز ایدکس (IDEX) را انتخاب کنید و پس از آن گزینه فروش را انتخاب کنید و یا اینکه رمز ارز ایدکس (IDEX) را از کیف پول خود مانند تراست ولت به رابکس انتقال داده و سپس در انتقال رمز ارز به رابکس می توانید به پنل کیف پول مراجعه کرده و رمز ارز ایدکس (IDEX) را انتخاب

صرافی آنلاین ایدکس

خرید ایدکس (IDEX) از صرافی ایرانی ارز دیجیتال رابکس به راحتی در چند گام امکان پذیر است. برای خرید ایدکس (IDEX) از صرافی رابکس کافی است پس از ثبت نام و احراز هویت، کیف پول تومانی خود را شارژ کنید و سپس به خرید ایدکس (IDEX) بپردازید شما می توانید در صرافی رابکس از کیف پول‌های خارجی خود مانند اتمیک تراست ولت هم به رابکس انتقال ارز داشته باشید و هم از رابکس به کیف پول‌های دیگر خود برداشت رمز ارز کنید.

اپلیکیشن خرید و فروش ایدکس

برای فروش و خرید ایدکس(IDEX) و بیش از 300 رمز راز دیجیتال می توانید پلتفرم رابکس را انتخاب کنید.پلتفرم رابکس یکی از مهم ترین موارد در ترید یا خرید و فروش رمز ارز دیجیتال یعنی سرعت را برای شما کاربران فراهم کرده است فقط کافی است در سایت رابکس ثبت نام کرده و احراز هویت خود را تنها با چند گام کامل کنید پس از آن در چند دقیقه می توانید هم رمز ارز ایدکس (IDEX) را بخرید و هم بفروشید و به تومان تبدیل کنید.

سایت خرید و فروش ایدکس

برای فروش و خرید ایدکس(IDEX) و بیش از 300 رمز راز دیجیتال می توانید پلتفرم رابکس را انتخاب کنید.پلتفرم رابکس یکی از مهم ترین موارد در ترید یا خرید و فروش رمز ارز دیجیتال یعنی سرعت را برای شما کاربران فراهم کرده است فقط کافی است در سایت رابکس ثبت نام کرده و احراز هویت خود را تنها با چند گام کامل کنید پس از آن در چند دقیقه می توانید هم رمز ارز ایدکس (IDEX) را بخرید و هم بفروشید و به تومان تبدیل کنید.

بهترین سایت خرید ایدکس

به نظر شما بهترین سایت خرید رمز ارز ایدکس (IDEX) چه سایتی است؟ مهم ترین عواملی که که سایت خرید و فروش رمز ارز دیجیتال را از هم مجزا می کند ،ارائه خدمات،سرعت انجام معامله ،امنیت حساب کاربران و پشتیبانی از رمز ارزهای مطرح بازار است .در رابکس تمامی این آیتم ها برای سرمایه گذاری شما فراهم شده تا بتوانی به راحتی ترید کرده و در محلی امن با خیال راحت به فروش و خرید ایدکس رمز ارز دیگر بپردازید.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خریداتریوم

خریدبایننس کوین

خرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز آیدکس، به صفحه قیمت آیدکس بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

آیدکس

نماد اختصاری

IDEX

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

0.042731000000000005

بالاترین قیمت روز
USDT

0.04339

قیمت به تومان

2,484.8076499999997

مارکت کپ
USDT

35,725,621

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش IDEX در ایران

خرید و فروش IDEX در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید آیدکس در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.