logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید بونفیدا Bonfida ، فروش بونفیدا FIDA - خرید و فروش بونفیدا

Bonfida (FIDA)

خرید بونفیدا Bonfida و فروش بونفیدا FIDA در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

19,908.65105

تومان
-0.59%

Bonfida

FIDA
Bonfida( FIDA)19,908.65105
-0.59%

چگونه از رابکس بونفیدا بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید بونفیدا بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

بونفیدا در یک نگاه:

Bonfida

(FIDA)

لینک‌های مفید:
Website
Whitepaper
SourceCode
explorer1
کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
EchesyfX...CNCFGnvp

بنفیدا

بنفیدا (Bonfida) یک صرافی غیر متمرکز غیر حضوری است که بر اساس پروتکل معاملاتی منبع باز سرم (Serum) ساخته شده است و توسط بلاک چین سولانا پشتیبانی می شود. ارز FIDA توکن رسمی این پلتفرم است. شبکه Solana سرعت اجرای سریع و کارمزد های کمی دارد. اما با وجود این مزایا، هنوز برای بسیاری کاملا ناشناخته است. Bonfida با اجازه به کاربران خود برای دسترسی به صرافی غیر متمرکز دکس (dex) و همچنین استفاده از پتانسیل سولانا، این مشکل را رفع می کند.

"فروش خرید بونفیدا

ویژگی‌های اساسی بنفیدا

بنفیدا (Bonfida) یک صرافی غیر متمرکز غیر حضوری است که بر اساس پروتکل معاملاتی منبع باز سرم (Serum) ساخته شده است و توسط بلاک چین سولانا پشتیبانی می شود. ارز FIDA توکن رسمی این پلتفرم است. شبکه Solana سرعت اجرای سریع و کارمزد های کمی دارد. اما با وجود این مزایا، هنوز برای بسیاری کاملا ناشناخته است. Bonfida با اجازه به کاربران خود برای دسترسی به صرافی غیر متمرکز دکس (dex) و همچنین استفاده از پتانسیل سولانا، این مشکل را رفع می کند.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خریداتریوم

خرید دوج کوین

خرید ترون

بنفیدا

خرید رمز ارز فیدا (bonfida) در حال حاضر در بسیاری از پلتفرم های داخلی و خارجی ممکن است. با ساخت کیف پول نرم افزاری خارجی خود و جست و جوی رمز ارز بنفیدا (bonfida) می توانید آن را خریداری کرده و در کیف پول خود مانند تراست ولت نگهداری کنید. می توانید رمز ارز فیدا (bonfida) را به تتر نیز تبدیل کنید.اما با ثبت نام در پلتفرم های داخلی که امکان کیف پول شخصی را برای شما ایجاد می کند می توانید، رمز ارز فیدا (bonfida) را با شارژ کیف پول شخصی خود به تومان خریداری کنید این کار سرعت خرید شما را به دلیل امکان خرید فروش با تومان بالا می برد.خرید بنفیدا

فروش بونفیدا

اگر قصد فروش رمز ارز فیدا (bonfida) را دارید و قصد برداشت آن به تومان را دارید با ثبت نام در پلتفرم های داخلی مانند رابکس می توانید حساب کاربری خود را با تومان شارژ کرده رمز ارز فیدا (bonfida) را خریداری کرده و در همان زمان رمز ارز فیدا (bonfida) خود را به تومان تبدیل کرده و تومان خود را برداشت کنید.همچنین این امکان در پلتفرم داخلی رابکس برای شما فراهم می شود تا رمز ارز بنفیدا (bonfida) را به 300 رمز دیگر نیز تبدیل کنید.

نحوه خرید بنفیدا

خرید رمز ارز فیدا (bonfida) از طریق پلتفرم‌های داخلی چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس نه تنها از بهترین سایت های خرید رمز ارز بنفیدا (bonfida) به صورت آنلاین به شمار می رود بلکه با ایجاد کیف پول این امکان را فراهم می کند تا بتوانید 300 رمز ارز را بخرید تبدیل کنید و در آن واحد آن را بفروشید. برای خرید رمز ارز فیدا (bonfida)به کیف پول رمز ارز فیدا (bonfida) نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی رمز ارز فیدا (bonfida) به شما اختصاص داده می‌شود و بنفیدا خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست.

نحوه فروش بنفیدا

اگر قصد فروش رمز ارز فیدا (bonfida) را دارید و قصد برداشت آن به تومان را دارید با ثبت نام در پلتفرم های داخلی مانند رابکس می توانید حساب کاربری خود را با تومان شارژ کرده رمز ارز فیدا (bonfida) را خریداری کرده و در همان زمان رمز ارز فیدا (bonfida) خود را به تومان تبدیل کرده و تومان خود را برداشت کنید.همچنین این امکان در پلتفرم داخلی رابکس برای شما فراهم می شود تا رمز ارز بنفیدا (bonfida) را به 3** رمز دیگر نیز تبدیل کنید.

آموزش خرید و فروش رمز ارز بنفیدا

تنها با انجام چند مرحله رمز ارز فیدا (bonfida) را بخرید به رمز ارز های دیگر تبدیل کرده و آن را بفروشید ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و کیف پول خود را به تومان شارژ کنید پس از آن رمز ارز بنفیدا (bonfida) را در صفحه معاملات مقدار مورد نظر برای خرید بنفیدا را انتخاب کنید پس از آن شما رمز ارزفیدا را در کیف پول خود دارید حال می توانید این رمز ارز را به تتر تبدیل کرده و در همان لحظه آن را بفروشید.

خرید رمز ارز بنفیدا با تومان

خوشبختانه برای خریداران رمز ارز فیدا (bonfida) با تومان در ایران شرایطی ایجاد شده تا به راحتی با ثبت نام در پلتفرم های رمز ارز دیجیتال داخلی بتوانند با شارژ کیف پول خود به تومان، رمز ارز فیدا (bonfida) را تنها با چند کلیک خریداری کرده و در کیف پول خود در طولانی مدت نگهداری کنند ضمن اینکه شما میتوانید فیدا (bonfida) خود را به رمز ارز های دیگر تبدیل کرده و اقدام به فروش آنها کنید.

خرید و فروش رمز ارز بفیدا

فروش رمز ارز فیدا (bonfida) و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، رمز ارز فیدا (bonfida) خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش رمز ارز بنفیدا (bonfida) و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

خرید رمز ارز فیدا با کمترین کارمزد

همانطور که می دانید پرداخت کمترین کارمزد در خرید رمز ارز فیدا (bonfida) از مزیت های رقابتی پلتفرم های داخلی به شمار می رود ،با مقایسه قیمت های پلتفرم خرید و فروش رمز ارز بنفیدا (bonfida) دیجیتال رابکس شما متوجه خواهید شد که در رابکس کلیه هزینه های عملیاتی و کارمزد ها در دل قیمت هاست و شما کاربران و خریداران محترم رمز ارز فیدا (bonfida) هیچگونه هزینه اضافه تری غیر از مبلغ نشان داده شده پرداخت نخواهید کرد.

نحوه فروش رمز ارز بنفیدا

اگر قصد فروش رمز ارز فیدا (bonfida) را دارید و قصد برداشت آن به تومان را دارید با ثبت نام در پلتفرم های داخلی مانند رابکس می توانید حساب کاربری خود را با تومان شارژ کرده رمز ارز فیدا (bonfida) را خریداری کرده و در همان زمان رمز ارز فیدا (bonfida) خود را به تومان تبدیل کرده و تومان خود را برداشت کنید.همچنین این امکان در پلتفرم داخلی رابکس برای شما فراهم می شود تا رمز ارز بنفیدا (bonfida) را به 300 رمز دیگر نیز تبدیل کنید.

قیمت آنلاین رمز ارز فیدا

در حال حاضر در سایت خرید و فروش رمز ارز بنفیدا (bonfida) دیجیتال رابکس قیمت هر یک واحد بنفیدا (bonfida) 15,300 تومان می باشد . توجه داشته باشید که در هر سایت قیمت آنلاین رمز ارز فیدا (bonfida) و کارمزد خرید آن متفاوت است با انتخاب سایت خرید و فروش مورد نظر و ثبت نام ،انجام احراز هویت در آن می توانید رمز ارز بنفیدا (bonfida) را خریداری کرده در کیف پول خود نگهداری کنید و در بالا ترین قیمت آن را بفروشید.

قیمت لحظه ای رمز ارز فیدا

برای خرید و فروش یک رمزقیمت لحظه ای رمز ارز فیدا (bonfida) در هر سایتی متفاوت است. با جست و جو در سایت های متفاوت و انتخاب سایت مورد نظر می توانید رمز ارز بنفیدا را در پایین ترین قیمت خریداری کنید سایت کوین مارکت کپ به روز ترین قیمت به همراه نمودار قیمت لحظه ای رمز ارز بنفیدا (bonfida) را مشاهده بفرمایید .

بهترین قیمت رمز ارز فیدا

در حال حاضر بهترین قیمت رمز ارز فیدا (bonfida) در سایت رابکس قابل مشاهده است، پلتفرم رمز ارز دیجیتال رابکس با 6 سال سابقه فعالیت در حوزه خرید و فروش رمز ارز بنفیدا (bonfida) های دیجیتال با پشتیبانی از رمز ارز بنفیدا (bonfida) در سایت خود این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید رمز ارز بنفیدا (bonfida) را در کیف پول خود نگهداری،به 300 رمز ارز فیدا (bonfida) دیگر تبدیل کنید و در لحظه رمز ارز فیدا ) خود را به تومان تبدیل کنید.

قیمت لحظه ای رمز ارز فیدا

نرخ این رمز ارز متغیر بودهقیمت لحظه ای رمز ارز فیدا (bonfida) در هر سایتی متفاوت است. با جست و جو در سایت های متفاوت و انتخاب سایت مورد نظر می توانید رمز ارز بنفیدا را در پایین ترین قیمت خریداری کنید سایت کوین مارکت کپ به روز ترین قیمت به همراه نمودار قیمت لحظه ای رمز ارز بنفیدا (bonfida) را مشاهده بفرمایید .

قیمت رمز ارز فیدا (bonfida) به تومان

قیمت رمز ارز فیدا (bonfida) به تومان را می توانید در سایت های خرید و فروش رمزر ارز دیجیتال همچون رابکس مشاهده کنید و با شارژ کیف پول خود رمز ارز فیدا (bonfida) فیدا را خریداری کنید ضمنا در مبدا بالای صفحه به راحتی می توانید قیمت رمز ارز بنفیدا (bonfida) را به تومان مشاهده کرده و در کیف پول خود نگهداری کنید و یا به 300 رمز ارز فیدا (bonfida) دیگر تبدیل کنید.

صرافی آنلاین رمز ارز فیدا

صرافی های آنلاین گوناگونی رمز ارز بنفیدا (bonfida) را ارائه کرده و نمودار لحظه ای آن را نیز در سایت های آنلاین خرید و فروش رمز ارز بنفیدا (bonfida) قابل مشاهده است .با سرمایه گذاری در صرافی های آنلاین داخلی خرید و فروش رمز ارز بنفیدا (bonfida) شما میتوانید رمز ارز بنفیدا (bonfida) را به صورت مستقیم خریداری کرده آن را به تومان تبدیل کرده و یا رمز ارز بنفیدا (bonfida) را به تتر تبدیل کنید.

بهترین سایت خرید رمز ارز فیدا

در حال حاضر بهترین سایت خرید بنفیدا (bonfida) کدام است؟ سایت های متفاوتی در حال حاضر در ایران رمز ارز فیدا (bonfida) را پشتیبانی می کنند اما انتخاب سایت و سرمایه گذاری در آن به انتخاب شما بستگی دارد.سایت رابکس با پشتیبانی رمز ارز فیدا (bonfida) و بیش از 300 رمز ارزدیگر در سایت خود و امکان خرید و فروش و تبدیل این رمز ارز فیدا (bonfida) ها به یکدیگر در آن واحد این امکان را برای شما خریداران محترم فراهم می کند تا سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و از معامله رمز ارز فیدا (bonfida) در سایت رابکس با بهترین قیمت لذت ببرید .

اپلیکیشن خرید و فروش رمز ارز فیدا

اپلیکیشن رابکس در حال حاضر برای خرید و فروش رمز ارز بنفیدا (bonfida) و بیش از 300 رمز ارز دیگر در اختیار کاربران محترم رابکس قرار گرفته تا بتوانید در محیطی امن و سریع ترید خود را انجام دهید ضمنا در اپلیکیشن رابکس این امکان برای شما کاربران فراهم شده تا بتوانید به کیف پول خود دسترسی داشته باشید و رمز ارز فیدا (bonfida) خود را به تومان تبدیل کرده تومان خود را برداشت کنید.

سایت خرید و فروش رمز ارز فیدا

روش های زیادی برای بررسی قیمت بنفیدا (bonfida) وجود دارد. با مراجعه به سایت های خرید و فروش رمز ارز فیدا (bonfida) و مقایسه قیمت ها و با ثبت نام در سایت های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال مانند رابکس میتوانید رمز ارز فیدا (bonfida) را به راحتی با شارژ کردن کیف پول خریداری کرده و یا به رمز ارز فیدا (bonfida) های دیگر تبدیل کرده ضمنا میتوانید رمز ارز بنفیدا (bonfida) را مستقیما از طریق کیف پول های خارجی خود به کیف پول رابکسی خود انتقال داده و با تبدیل به تومان برداشت تومان همگام با سیکل پایا داشته باشید.

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز بونفیدا، به صفحه قیمت بونفیدا بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

بونفیدا

نماد اختصاری

FIDA

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

0.347143

بالاترین قیمت روز
USDT

0.3565

قیمت به تومان

19,908.65105

مارکت کپ
USDT

41,240,432

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش FIDA در ایران

خرید و فروش FIDA در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید بونفیدا در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.