logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید بیت کوین Bitcoin ، فروش بیت کوین BTC ، خرید و فروش بیت کوین

Bitcoin (BTC)

خرید بیت کوین Bitcoin و فروش بیت کوین BTC در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

3,893,009,994

تومان
2.12%

Bitcoin

BTC
Bitcoin( BTC)3,893,009,994
2.12%

چگونه از رابکس بیت کوین بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید بیت کوین بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

بیت کوین در یک نگاه:

Bitcoin

(BTC)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
12c6DSiU...MBrzjrJX

 

خرید بیت کوین

بیت کوین اولین رمز ارز ایجاد شده به صورت غیرمتمرکز است که به عنوان پول و سیستم مالی غیرمتمرکز فعالیت می‌کند. بیت کوین همانند دلار ابزار پرداخت و همانند طلا ابزار حفظ ارزش است و شما می‌توانید با خرید بیت کوین یک سرمایه‌گذاری مناسب در دنیای رمزارزها انجام دهید. در صرافی ارز دیجیتال رابکس خرید و فروش بیت کوین با بهترین قیمت بازار، کمترین کارمزد و در سریعترین زمان ممکن انجام می‌شود.   روش‌های مختلفی برای خرید بیت کوین وجود دارد. برای خرید بیت کوین به صورت مستقیم از صرافی‌ها می‌توانید از صرافی‌هایی که از خرید و فروش بیت کوین به صورت معامله سریع پشتیبانی می‌کنند استفاده کنید. در این روش خرید بیت کوین قیمت براساس نرخ بیت کوین در بازارهای بین‌المللی تعیین می‌شود و معامله خرید بیت کوین در کمترین زمان ممکن به نتیجه می‌رسد.   روش دوم خرید بیت کوین فعالیت در بازارهای معاملات حرفه‌ای است که در آن کاربران با یکدیگر به معامله بیت کوین می‌پردازند. در این حالت فروشنده‌ها مقدار بیت کوین و قیمت فروش بیت کوین را مشخص می‌کنند و افرادی که به دنبال خرید بیت کوین هستند مقدار بیت کوین و قیمت خرید را مشخص می‌کنند. اگر قیمت خرید و فروش بیت کوین باهم یکی شود معامله انجام می‌شود.   خرید بیت کوین

خرید بیتکوین

بسیاری از فعالان بازارهای سنتی هنوز به خرید بیتکوین و خرید ارز دیجیتال به عنوان یک روش سرمایه‌گذاری عاقلانه و منطقی نمی‌کنند. با توجه به این که نوسانات در بازار خرید بیتکوین به شدت بالا است و هنوز قانونگذاری مناسبی برای فعالیت سرمایه‌گذاران در این بازار شکل نگرفته است این نگاه به خرید بیتکوین و سرمایه‌گذاری بر روی آن می‌تواند تا حدودی درست باشد.   با این حال ترندهای جهانی نشان می‌دهد که هر روز بیشتر از روزهای قبل به غیرمتمرکز شدن فعالیت‌ها در سطح جهانی نزدیک می‌شویم. در حالی که خرید بیتکوین و سرمایه‌گذاری بر روی آن به دلیل نوسانات بالا ریسک زیادی دارد اما به همان اندازه سود سرمایه‌گذاری روی بیت کوین بیشتر از سایر کلاس‌های دارایی است و همچنین خرید بیتکوین به عنوان نشانه‌ای برای تمایل به آینده غیرمتمرکز عمل می‌کند.  

خرید ارز دیجیتال بیت کوین

بیت کوین اولین رمز ارز شناخته شده بازار است و رمزارزها دسته‌ای از ارزهای دیجیتال هستند که به صورت غیرمتمرکز و با استفاده از الگوریتم‌های رمزنگاری ایجاد می‌شود. تولید ارز دیجیتال بیت کوین بر عهده ماینرهای این رمز ارز است و به همین دلیل خرید ارز دیجیتال بیت کوین به صورت دسته اول از ماینرها انجام می‌شود. در حال حاضر با توجه به اینکه بیش از 90 درصد کوین‌های بیت کوین استخراج شده و در گردش هستند خرید ارز دیجیتال بیت کوین از صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود.  

خرید ارز بیت کوین

برای خرید ارز بیت کوین از صرافی‌های ارز دیجیتال باید ابتدا حساب کاربری خود را در یکی از صرافی‌های معتبر بین‌المللی یا ایرانی ایجاد کنید. با توجه به عدم پشتیبانی صرافی‌های خارجی از واریز تومان به منظور خرید ارز بیت کوین کاربران ایرانی حداقل برای انجام این مرحله نیاز به ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال ایرانی دارند. صرافی ارز دیجیتال رابکس به دلیل احراز هویت آسان، پشتیبانی 24 ساعته و سرعت در واریز و برداشت بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی برای خرید ارز بیت کوین است.   امروزه بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال بین‌المللی امکان خرید ارز بیت کوین را تنها با احراز هویت کاربران ارائه می‌کنند. در صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی نیز به دلیل جلوگیری از کلاهبرداری‌های ارز دیجیتال و مبارزه با پولشویی و فرار مالیاتی همه صرافی‌ها موظف هستند تا خرید ارز بیت کوین را تنها در اختیار کاربران احراز هویت شده قرار دهند.  

خرید رمز ارز بیت کوین

همانطور که قبلا گفته شد بیت کوین اولین رمز ارز شناخته شده بازار است که بیشترین قیمت و ارزش بازار را به خود اختصاص داده است. برای خرید رمز ارز بیت کوین از صرافی ارز دیجیتال رابکس کافی است ابتدا حساب کاربری خود را بسازید و با پرداخت ریال از حساب بانکی خود به خرید رمز ارز بیت کوین و بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر بازار بپردازید. توجه داشته باشید که صرافی رابکس از کیف پول امن و اختصاصی خود برای نگهداری بیت کوین کاربران استفاده می‌کند و شما نیازی به داشتن کیف پول برای خرید رمز ارز بیت کوین ندارید.  

خرید سکه بیت کوین

به رمزارزهایی که به صورت بومی داخل یک بلاک چین ساخته می‌شوند کوین گفته می‌شود که معادل فارسی آن سکه است. بنابرانی منظور از خرید سکه بیت کوین همان خرید ارز بیت کوین است. توجه به این نکته مهم است که رمزارزها هیچکدام نسخه فیزیکی ندارند و بنابراین امکان خرید سکه بیت کوین به صورت فیزیکی وجود ندارد.  

خرید سهام بیت کوین

بیت کوین یک رمز ارز است و همه 21 میلیون کد آن به عنوان یک تراکنش از یک ادرس به آدرس دیگر تعریف می‌شود. در واقع وقتی کاربری برای شما بیت کوین ارسال می‌کند، یک تراکنش جدید در شبکه بلاک چین ثبت می‌شود که در آن مقدار مورد نظر بیت کوین از ادرس شخص مقابل به ادرس شما نوشته شده است. اخرین ادرسی که این تراکنش‌ها به آن ختم شده است مالک بیت کوین است و می‌تواند آن را به فروش برساند.   بیت کوین یک شرکت مالی مثل شرکت‌های متمرکز موجود نیست بلکه یک پروژه غیرانتفاعی است که توسط افراد از سراسر جهان و به صورت غیرمتمرکز مدیریت می‌شود. بنابراین حرف زدن از سهام شرکت بیت کوین به طورکلی اشتباه است. البته امروزه‌های صندوق‌های قابل معامله در بورس قراردادهای فیوچرز بیت کوین را به صورت سهام به معامله‌گران اراپه می‌کنند و انتظار می‌رود در آینده نزدیک خرید سهام بیت کوین اسپات از طریق صندوق‌های قابل معامله در بورس ممکن شود.   خرید بیتکوین یا خرید بیتکویین

قیمت خرید بیت کوین

قیمت خرید بیت کوین به صورت لحظه‌ای و براساس عرضه و تقاضا در بازارهای معاملاتی بیت کوین تغییر می‌کند. برای مشاهده قیمت خرید بیت کوین می‌توانید به صفحه قیمت بیت کوین در صرافی ارز دیجیتال رابکس مراجعه کنید و قیمت خرید بیت کوین را به صورت دلاری و تومانی در پنل معامله حرفه‌ای و معامله سریع رابکس مشاهده کنید. قیمت خرید بیت کوین در پنل حرفه‌ای از معامله همتا به همتای کاربران تعیین می‌شود اما قیمت خرید بیت کوین در پنل معامله سریع نزدیکترین قیمت به قیمت بازار بین‌المللی است.  

حداقل خرید بیت کوین

حداقل خرید بیت کوین در صرافی‌های ارز دیجیتال مختلف متفاوت است. در صرافی ارز دیجیتال رابکس حداقل خرید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال مانند خرید تتر برابر با 100 هزار تومان است. توجه داشته باشید که اگر به دنبال انتقال بیت کوین‌های خریداری شده به کیف پول هستید ممکن است محدودیت انتقال برای خرید بیت کوین و دیگر ارزها نیز وجود داشته باشد یا نسبت هزینه انتقال به مبلغ خریداری شده بالا باشد.  

خرید بیت کوین به مقدار کم

خرید بیت کوین به مقدار کم در صرافی ارز دیجیتال رابکس هم از طریق پلتفرم معامله حرفه‌ای و هم از طریق معامله سریع امکان‌پذیر است و هیچ اجباری برای خرید بیت کوین با مبالغ و مقادیر بالا وجود ندارد. شما می‌توانید با هر مبلغی بالای 100 هزار تومان از صرافی رابکس به خرید بیتکوین و بیش از **** ارز دیجیتال مطرح بازار بپردازید.  

خرید بیت کوین بدون احراز هویت

در حال حاضر بیشتر صرافی‌های ارز دیجیتال بین‌المللی بدون احراز هویت هیچگونه خدمات مالی از جمله خرید بیت کوین را به کاربران خود ارارئه نمی‌کنند. در ایران نیز برای جلوگیری از کلاهبرداری‌های مرتبط با ارز دیجیتال و پولشویی امکان خرید بیت کوین بدون احراز هویت وجود ندارد. طبق بخشنامه‌های رسمی ارسال شده به صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی هیچ کدام از صرافی‌های معتبر امکان خرید بیت کوین بدون احراز هویت را به کاربران ارائه نمی‌کنند.   بنابراین اگر شخص یا شرکتی ادعای خرید بیت کوین بدون احراز هویت را در ایران داشت حتما توجه داشته باشید که ممکن است فعالیت شرکت مورد نظر غیرقانونی و کلاهبرداری باشد. صرافی ارز دیجیتال برای اسان کردن فرایند خرید بیت کوین برای کاربران خود از سیستم احراز هویت اسان و مرحله به مرحله استفاده می‌کند که کار کاربران را برای خرید بیت کوین بسیار ساده می‌کند.  

خرید بیت کوین با کمترین کارمزد

برای خرید بیت کوین با کمترین کارمزد می‌توانید از پنل معامله حرفه‌ای رابکس استفاده کنید. کارمزد خرید بیت کوین در صرافی رابکس ارزانترین نرخ بازار است و با توجه به فعالیت شما و افزایش سطح کاربری این کارمزد می‌تواند کاهش پیدا کند. در حال حاضر بسیاری از صرافی‌های ایرانی کارمزدهای بالای یک درصد برای خرید بیت کوین دریافت می‌کنند در حالی که کارمزد خرید بیت کونی در رابکس زیر نیم درصد است.   توجه داشته باشید خرید بیت کوین با کمترین کارمزد به منزله انتقال رایگان این رمزارز به کیف پول شما یا ادرس درخواستی نیست و شما برای انتقال بیت کوین خود باید هزینه انتقال بیت کوین در شبکه را پرداخت کنید که این مبلغ به بلاک چین مورد نظر پرداخت می‌شود. صرافی رابکس از کیف پول اختصاصی و امن برای نگهداری بیت کوین استفاده می‌کند که شما را از انتقال بیت کوین و پرداخت هزینه‌های مربوط به آن معاف می‌کند.  

بهترین راه خرید بیت کوین

برای مشخص کردن بهترین راه خرید بیت کوین نیاز است که چند معبار مهم برای این هدف بررسی شود. مهمترین معیار انتخاب بهترین راه خرید بیت کوین توجه به کارمزد پرداختی است. هر راهی که کمترین هزینه کارمزد را داشته باشد می‌تواند به عنوان بهترین راه خرید بیت کوین در نظر گرفته شود.   معیار دوم برای انتخاب بهترین راه برای خرید بیت کوین توجه به زیرساخت‌های نگهداری از بیت کوین و همچنین شبکه‌های پشتیبانی شده برای انتقال بیت کوین است. صرافی ارز دیجیتال رابکس کمترین کارمزد را میان صرافی‌های ایرانی برای خرید بیت کوین دریافت می‌کند و از کیف پول سرد و امن برای نگهداری آن استفاده می‌کند. علاوه بر این رابکس از انتقال بیت کوین در شبکه‌های بیت کوین و زنجیره هوشمند بایننس نیز پشتیبانی می‌کند.  

بهترین زمان برای خرید بیت کوین

تعیین بهترین زمان برای خرید بیت کوین کار دشواری است زیرا بهترین زمان خرید بیت کوین با توجه به استراتژی هر شخص تغییر می‌کند. با این حال توجه به تاریخچه تغییرات قیمت بیت کوین نشان می‌دهد که بهترین زمان برای خرید بیت کوین چند ماه مانده به هاوینگ بیت کوین بوده است. هاوینگ بعدی بیت کوین در ابتدای سال 2024 اتفاق خواهد افتاد و این نشان می‌دهخد که انتهای سال 2023 بهترین زمان برای خرید بیت کوین خواهد بود.  

خرید بیت کوین ارزان

با توجه به اینکه در حال حاضر امکان مشاهده آنلاین قیمت خرید بیت کوین از سراسر دنیا وجود دارد معمولا به ندرت امکان خرید بیت کوین ارزان برای کاربران به وجود می‌آید. در پنل‌های معاملات حرفه‌ای به دلیل انجام معاملات همتا به همتا ممکن است موقعیت خرید بیت کوین ارزان پیش بیاید اما برای شکار چنین فرصت‌هایی نیاز به بررسی مداوم قیمت ارز دیجیتال در صرافی‌های مختلف است. در صرافی‌های ایرانی معمولا صرافی که قیمت تتر در آن بهتر است امکان خرید بیت کوین ارزان نسبه به دیگر صرافی‌ها را نیز دارد.  

خرید بیت کوین رایگان

در ابتدای پیدایش بیت کوین برخی از فعالان این بازار به کاربران دیگر امکان خرید بیت کوین رایگان را می‌دادند تا از این طریق بیت کوین را به ارز بین‌المللی تبدیل کند. برخی از پروژه‌های تبلیغاتی نیز در ازای فعالیت‌های تبلیغاتی به کاربران خود امکان خرید بیت کوین رایگان می‌دادند. در حال حاضر با توجه به رشد قیمتی شدید بیت کوین و جهانی شدن عملا امکان خرید بیت کوین رایگان وجود ندارد و اگر شخص یا تیمی از این عبارت استفاده می‌کند احتمالا به دنبال کلاهبردرای از شما است.   بهترین روش خرید بیت کوین در ایران

خرید بیت کوین در ایران

در حال حاضر تعداد زیادی صرافی ارز دیجیتال در ایران وجود دارد که امکان خرید بیت کوین در ایران را برای کاربران فراهم می‌کنند. صرافی ارز دیجتال رابکس یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایران است که از سال 1396 امکان خرید بیت کوین در ایران را با استفاده از ریال در اختیار کاربران قرار داده است. در حال حاضر علاوه بر خرید بیت کوین در ایران با کمترین کارمزد رابکس از خرید بیش از 1000 ارز دیجیتال و انتقال آن‌ها در بیش از 70 شبکه بلاک چینی پشتیبانی می‌کند.  

خرید بیت کوین از صرافی

برای خرید ببیت کوین از صرافی در یاران بهترین گزینه استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر داخلی است. بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی از واریز ریالی پشتیبانی نمی‌کنند و امکان احراز هویت برای ایرانی‌ها در آن‌ها وجود ندارد. خرید بیت کوین از صرافی رابکس با کمترین کارمزد و در کمترین زمان امکانپذیر است. خرید بیت کوین از صرافی رابکس به دو شکل معامله همتا به همتا و معامله سریع وجود دارد.  

برای خرید بیت کوین چه باید کرد؟

در پاسخ به سوال برای خرید بیت کوین چه باید کرد باید بگوییم که خرید بیتکوین بسیار ساده‌تر از چیزی است که احتمالا به آن فکر می‌کنید. صرافی ارز دیجیتال رابکس با استفاده از فرایند احراز هویت چندمرحله ای خود پاسخ سوال برای خرید بیت کوین چه باید کرد را ساده‌تر نیز کرده است. برای خرید بیت کوین کافی است به سایت صرافی رابکس مراجعه کنید و از قسمت ثبت نام با وارد کردن اطلاعات شخص حساب کاربری خود را ایجاد کنید. پس از این کار با ورود به حاب کاربری خود و واریز رایل از حساب بانکی خود می‌توانید به راحتی به خرید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال بپردازید.  

برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

گزینه ثبت نام موجود در وبسایت صرافی ارز دیجیتال رابکس پاسخ ساده سوال برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم است. شما با مراجعه به این قسمت و اضافه کردن اطلاعات خواسته شده می‌توانید حساب کاربری خود را ایجاد کرده و با واریز ریال به آن به خرید بیت کوین بپردازید. توجه داشته باشید که خرید بیت کویین به صورت مستقیم از صرافی‌های خارجی برای ایرانی‌ها وجود ندارد زیرا این صرافی‌ها از واریز و برداشت ریال پشتیبانی نمی‌کنند.  

برای خرید بیت کوین چقدر پول لازم است؟

شاید برای شما هم سوال شده است که برای خرید بیت کوین چقدر پول لازم است. در جوای این سوال باید بگوییم که شما نیازی به خرید یک واحد بیتکوین ندارید و شما می‌توانید هر مقدار کمی از بیت کوین را خریداری و نگهداری کنید. حداقل مقدار خرید بیتکوین در صرافی‌های مختلف متفاوت است. در صرافی ارز دیجیتال رابکس شما می‌توانید با حداقل 100 هزار تومان به خرید بیتکوین بپردازید.  

خرید آنلاین بیت کوین

در ابتدای شروع فعالیت بازار ارزهای دیجیتال خرید بیت کوین تنها به صورت حضوری امکان‌‌پذیر بود. فروشنده بیت کوین در آن زمان اکثرا ماینرها بودند و سرمایه‌گذاران عادی با مراجعه به آن‌ها به خرید بیت کوین می‌‌پرداختند. با گسترش زیرساخت‌های ارتباط آنلاین امروزه خرید آنلاین بیت کوین از صرافی‌های آنلاین ارز دیجیتال وجود دارد.   صرافی ارز دیجیتال رابکس یک صرافی آنلاین ارز دیجیتال است که در آن تمامی مراحل خرید بیتکوین از ثبت نام و احراز هویت گرفته تا واریز و برداست و انتقال ارز دیجیتال همگی به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام می‌شود. در صورتی که در هر یک از مراحل خرید انلاین بیت کوین شما به مشکل خوردید می‌توانید به پشتیبانی آنلاین رابکس مراجعه و مشکلات خود را حل کنید.  

خرید قانونی بیت کوین

اگر به دنبال خرید قانونی بیت کوین هستید باید در نظر داشته باشید که خرید بیت کوین در حال حاضر نه قانونی و نه غیرقانونی است. در حال حاضر هیچ قانونی برای رسمیت بخشیدن به خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در ایران به تصویب نرسیده است. با این حال فعالیت صرافی‌های ارز دیجیتال به نوعی از طریق پروتکل‌های تعیین شده توسط برخی از مراجع قانونی مثل سازمان مالیات و پلیس فتا تنظیم می‌شود.   به عنوان مثال، صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی ملزم به احراز هویت کاربران خود به منظور خرید قانونی بیت کوین هستند تا بازار ارز دیجیتال تبدیل به ابزار پولشویی و فعالیت‌های غیرقانونی نشود. بنابراین، در حال حاضر می‌توانید خرید قانونی بیت کوین را از صرافی‌های معتبری مثل رابکس دنبال کنید. بسیاری از این صرافی‌ها عضو انجمن‌هایی مثل انجمن فین تک و انجمن زنجیره بلوکی هستند.  

خرید با بیت کوین

در حال حاضر در سطح جهانی مغازه‌های آنلاین و حضوری وجود دارند که امکان خرید با بیت کوین را به کاربران می‌دهند. این کار بیشتر برای ارائه خدمات آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرد اما در برخی از کشورها برای خرید کالاهایی مثل قهوه و پیتزا نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. در حال حاضر در ایران امکان خرید با بیت کوین وجود ندارد زیرا خرید با بیت کوین غیرقانونی است.  

خرید کیف پول بیت کوین

بیشتر کیف‌پول‌هایی که از نگهداری بیت کوین پشتیبانی می‌کنند رایگان هستند و کاربران نیازی به خرید کیف پول بیت کوین ندارند. بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال مثل صرافی رابکس به صورت بومی کیف پول ارز دیجیتال خود را دارند و کاربران نیازی ندارند که کیف پول مجزایی ایجاد کنند. برای سرمایه‌گذارانی که سرمایه‌گذاری آن‌ها عدد قابل توجهی است پیشنهاد می‌شود که از کیف پول سرد سخت‌افزاری استفاده شود. کیف پول سخت‌افزاری ریاگیان نیست و در یران نیز امکان خرید کیف پول بیت کوین وجود دارد.  

چگونه با ۱۰۰ هزار تومان بیت کوین بخریم؟

صرافی ارز دیجیتال رابکس این امکان را به کاربران می‌دهد که بتوانند با حداقل *** هزار تومان به خرید بیتکوین یا دیگر ارزهای دیجیتال بپردازند. در پاسخ به سوال چگونه با 100 هزار تومان بیت کوین بخریم باید گفت که کافی است به سایت رابکس مراجعه کرده و از قسمت ثبت نام حساب کاربری خود را ایجاد کنید و با پرداخت 100 هزار تومان از حساب بانکی خود به خرید بیت کوین بپردازید.   خرید آنلاین بیت کوین در ایران

فروش بیت کوین

ممکن است شما بیت کوین را در یک قیمت مشخصی خریداری کرده باشید و قیمت آن در طی زمان به اعداد بالاتر یا پایینتر رسیده باشد اما تا زمانی که شما اقدام به فروش بیت کوین نکرده باشید در عمل سود یا زیانی متوجه شما نشده است. اگر با تحلیل خود به این نتیجه رسیدید که زمان فروش بیت کوین برای کسب سود رسیده است، می‌توانید آن را با بهترین قیمت فروش بیتکوین در صرافی ارز دیجیتال رابکس به فروش برسانید.   فروش بیت کوین در صرافی ارز دیجیتال رابکس بسیار ساده است. اگر شما بیت کوین خود را در کیف پول صرافی رابکس نگهداری می‌کنید به سادگی می‌توانید با ورود به حساب کاربری خود و قسمت فروش، بیت کوین خود را در پلتفرم مبادله سریع یا پلتفرم مبادله حرفه‌ای رابکس به فروش برسانید. در صورتی که بیت کوین شما در کیف پول شخصی نگهداری می‌شود، پیش از سروع فرایند فروش بیت کوین ابتدا باید آن‌ها را به کیف پول رابکس خود انتقال دهید.  

فروش بیت کوین به صرافی

شما می‌توانید بیت کوین خود را به هر شخص دلخواهی با دریافت مبلغ مورد نظر بفروشید اما راحت‌ترین و امن ترین روش برای انجام این کار فروش بیت کوین به صرافی است. در فروش بیت کوین به صرافی توجه به چند نکته بسیار مهم است. نکته اول قیمت فروش بیت کوین در صرافی است. طبیعتا هر چه قیمت فروش بیت کوین در یک صرافی بیشتر باشد عایدی شما از فروش این رمزارز بیشتر خواهد بود.   نکته مهم دیگر در ارتباط با فروش بیت کوین به صرافی حجم نقدینگی موجود در صرافی است. نقدینگی بالا به شما کمک می‌کند حجم بالایی بیت کوین را با کمترین نوسان قیمت به فروش برسانید. مساله دیگری که در ارتباط با فروش بیت کوین به صرافی وجود دارد اطمینان از امنیت و سرعت در واریز و برداشت‌ها است.  

فروش بیت کوین در ایران

فروش بیت کوین در ایران در بیشتر صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود و شما می‌توانید با فروش بیت کوین در ایران آن را تبدیل به ریال یا تتر کنید. فروش بیت کوین در ایران با دو روش معامله سریع و معامله حرفه‌ای انجام می‌شود. در معامله سریع فروش بیتکوین با استفاده از واسط‌های بین‌المللی انجام می‌شود و به همین دلیل قیمت فروش بیت کوین به قیمت‌های جهانی نزدیک است و حجم نقدینگی نیز بسیار بالا است.   در مقابل، پلتفرم‌های معامله حرفه‌ای قرار دارند که در آن فروش بیت کوین به صروت همتا به همتا انجام می‌شود و صرافی صرفا نقش تسهیل کننده را دارد. در این پلتفرم‌ها احتمال فروش بیت کوین با قیمت بالاتر نیز وجود دارد اما معمولا حجم نقدینگی اراپه شده در آن‌ها بسیار کم است. برای فروش بیت کوین در ایران صرافی رابکس یک گزینه مطمپن است که امکان فروش بیت کوین را در هر دو نوع پلتفرم معامله سریع و معامله حرفه‌ای فراهم می‌کند.  

آموزش فروش بیت کوین

برای فروش بیت کوین در صرافی رابکس کافی است به سایت Rabex.ir مراجعه کرده و از قسمت ثبت نام و با ارائه اطلاعات احراز هویت ثبت نام خود را نهایی کنید. با انجام این کار یک کیف پول شخصی امن برای شما در نظر گرفته می‌شود که شما می‌توانید بیت کوین خود را به آن ارسال کنید. پس از دریافت بیت کوین در کیف پول شما می‌توانید با استفاده از یکی از پلتفرم‌های معامله سریع و معامله حرفه‌ای رابکس به فروش بیت کوین بپردازید.   توجه داشته باشید که در پنل معامله حرفه‌ای رابکس قیمت فروش را شما می‌توانید با توجه به درخواست‌های خریداران تعیین کنید تا بیت کوین شما در آن قیمت به فروش برسد اما در معامله سریع قیمت براساس قیمت لحظه‌ای بیت کوین در صرافی‌های بین‌المللی تعیین می‌شود و معامله با یک نوسان کم از این قیمت تعیین می‌شود.  

آموزش فروش بیت کوین استخراج شده

فروش بیت کوین استخراج شده هیچ تفاوتی با بیت کوین خریداری شده از صرافی‌ها ندارد. شما می‌توانید برای فروش بیت کوین استخراج شده بیت کوین‌ها را به کیف پول خود در صرافی رابکس انتقال دهید و سپس طبق توضیحات ارائه شده در قسمت قبل به فروش بیت کوین استخراج شده بپردازید.   فروش بیت کوین در ایران

نحوه فروش بیت کوین در ایران

نحوه فروش بیت کوین در ایران با بقیه کشورها تفاوتی ندارد. شما می‌توانید به راحتی از هر صرافی ارز دیجیتال معتبری که می‌خواهید بیت کوین خود را به فروش برسانید و آن را تبدیل به تتر یا ریال کنید. با توجه به عدم پشتیبانی صرافی‌های خارجی از سیستم بانکی ایران برای تبدیل بیت کوین به ریال نیاز است که شما حتما از صرافی‌های ایرانی معتبر مثل صرافی رابکس برای این کار استفاده کنید. دقت داشته باشید که تمامی صرافی‌های معتبر ایرانی تنها با احراز هویت می‌توانند به شما خدمات فروش بیت کوین در ایران را ارائه کنند.  

فروش بیت کوین بدون احراز هویت

در سال‌های ابتدایی پیدایش بیت کوین فروش بیت کوین بدون احراز هویت در تمامی صرافی‌های بین‌المللی ممکن بود. در ایران نیز فروش بیت کوین در صرافی‌ها بدون نیاز به احراز هویت انجام می‌شد و کاربران می‌توانستند به راحتی بیت کوین‌های خود را به فروش برسانند. با گسترش بازار ارزهای دیجیتال و ایجاد مشکلاتی چون فرار مالیاتی، پولشویی و کلاهبرداری بیشتر دولت‌ها احراز هویت را برای خرید و فروش بیت کوین اجباری کردند.   در ایران نیز فروش بیت کوین بدون احراز هویت امکان‌پذیر نیست. در صرافی ارز دیجیتال رابکس از فرایند احراز هویت چنمد مرحله‌ای و ساده استفاده می‌شود تا کاربران با صرف کمترین زمان بتوانند احراز هویت خود را نهایی کنند و بتواند به خرید و فروش ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین بپردازند.  

فروش بیت کوین به ریال

با توجه به عدم پشتیبانی صرافی‌های بین‌المللی و صرافی‌های غیرمتمرکز از پرداخت و دریافت ریال، فروش بیت کوین به ریال تنها با استفاده از صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. در صرافی رابکس شما با استفاده از پلتفرم معامله حرفه‌ای و سریع می‌توانید بیت کوین خود را به فروش برسانید و حساب کاربری خود را به صورت لحظه‌ای با ارزش ریالی بیت کوین‌های فروخته شده شارژ کنید. برای برداست ریال نیز کافی است روی گزینه برداشت در کیف پول ریال کلیک کنید تا در کمترین زمان ممکن ریال به حساب بانکی شما واریز شود.  

صرافی فروش بیت کوین

صرافی‌های ارز دیجیتال همگی از فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند. فروش بیت کوین در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت حرفه‌ای و سریع انجام می‌شود. رابکس به عنوان بهترین صرافی فروش بیت کوین در ایران شناخته می‌شود زیرا علاوه بر قیمت مناسب و کارمزد کم امکان فروش بیت کوین و تبدیل آن به سایر ارزهای دیجیتال را در کنار ریال به کاربران خود ارائه می‌کند.  

فروش آنلاین بیت کوین

فروش بیت کوین در سال‌های گذشته با مراجعه حضوری کاربران به صرافی‌های انجام می‌شد اما با گسترش زیرساخت‌های فنی در حال حاضر کلیه فرایندهای ثبت نام، احراز هویت، واریز و برداشت و خرید و فروش بیت کوین به صورت آنلاین انجام می‌شود. برای فروش آنلاین بیت کوین شما کافی است وارد سایت صرافی رابکس شوید و پس از ثبت نام و ارحزا هویت بیت کوین‌های خود را به کیف پول خود در رابکس انتقال دهید و سپس آن‌ها را با بهترین قیمت بازار و کمترین کارمزد به فروش برسانید.  

خرید و فروش بیت کوین

امروزه خرید و فروش بیت کوین به یکی از روش‌های اصلی سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی سراسر دنیا تبدیل شده است. خرید و فروش بیت کوین از این نظر که جنبه فیزیکی ندارد قابلیت درک کمتری نسبت به خرید و فروش طلا یا مسکن دارد اما آشنایی اولیه با بیت کوین نیز بسیاری از سرمایه‌گذاران را مجاب به سرمایه‌گذاری بر روی این رمز ارز می‌کند.   همانند سایر بازارهای مالی نتیجه خرید و فروش بیت کوین می‌تواند مثبت و منفی باشد. برای کسب سود از خرید و فروش بیت کوین سرمایه‌گذاران باید بتوانند نقطه ورود مناسب برای سرمایه‌گذاری را پیدا کنند و در زمان و قیمت مناسب بیت کوین خود را به فروش برسانند. استفاده از روش‌های تحلیل تکنیکال، فاندامنتال، سنتیمنتال و آنچین می‌تواند برای این کار مفید باشد.  

خرید و فروش بیت کوین چگونه است؟

پاسخ به سوال خرید و فروش بیت کوین چگونه است در کشورهای مختلف متفاوت است. در ایران خرید و فروش بیت کوین با استفاده از ریال تنها در صرافی‌های داخلی امکان‌پذیر است و به دو روش معامله سریع و معامله حرفه‌ای انجام می‌شود. خرید و فروش بیت کوین در صرافی‌های خارجی به دلیل نیاز به احراز هویت در اکثر صرافی‌ها برای ایرانی‌ها امکان‌پذیر نیست اما با داشتن ارز دیجیتال در کیف پول کاربران می‌توانند به خرید و فروش بیت کوین در صرافی‌های غیرمتمرکز نیز بپردازند.  

آموزش خرید و فروش بیت کوین

جهت آموزش خرید و فروش بیت کوین نیاز است که با مراحل مختلف این فرآیند آشنا شویم. در مرحله اول آموزش خرید و فروش بیت کوین شما باید یک حساب کاربری در صرافی ارز دیجیتال رابکس ایجاد کنید. برای ااین کار به وبسایت rabex.ir مراجعه کرده و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. با پرکردن فرم کوتاه نمایش داده شده حساب کاربری شما در رابکس ایجاد می‌شود که به شما امکان واریز نامحدود رمز ارز و معامله نامحدود آن‌ها را می‌دهد.   در مرحله دوم از آموزش خرید و فروش بیت کوین شما باید احراز هویت خود را در صرافی تکمیل کنید تا امکان واریز و برداشت ریال نیز به حساب شما اضافه شود. احراز هویت در رابکس در سه سطح پایه، متوسط و پیشرفته انجام می‌شود. در سطح پایه که با ثبت نام فعال می‌شود از شما یک شماره همراه که به اسم خودتان ثبت شده باشد دریافت می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شود.   در سطح متوسط شما با ارسال فقط یک کارت شناسایی امکان واریز و برداشت تومان را به دست می‌اورید. در نهایت در سطح پیشرفته شما با ارسال تصوپیر سلفی و آدرس محل سکونت امکان برداشت رمز ارز را به دست می‌آورید. برای آموزش تصویری خرید و فروش بیت کوین در صرافی رابکس می‌توانید به صفحه راهنمای خرید و فروش ارز دیجیتال از رابکس مراجعه کنید.  

خرید و فروش بیت کوین در ایران

امروزه خرید و فروش بیت کوین در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال و به صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. شما با ثبت نام و احراز هویت در صرافی رابکس می‌توانید با استفاده کارت بانکی خود به حساب صرافی ریال واریز کرده و از طریق پلتفرم‌های معامله سریع و حرفه‌ای آن به خرید و فروش بیت کوین بپردازید. بهترین روش خرید و فروش بیت کوین در ایران

آیا خرید و فروش بیت کوین در ایران قانونی است؟

در پاسخ به سوال آیا خرید و فروش بیت کوین در ایران قانونی است باید بگوییم که این کار نه قانونی و نه غیرقانونی است. در واقع قانون‌گذار با انتصاب ریسک‌های خرید فروش بیت کوین به خود فرد و با بری دانستن بانک مرکزی از مشکلات احتمالی این حوزه فعالیت یا عدم فعالیت در این بازار را به عهده خود کاربرها قرار داده است. با این حال استفاده از بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال برای خرید و فروش کالاهای دیگر در ایران ممنوع است.  

آیا خرید و فروش بیت کوین حرام است؟

در پاسخ به سوال آیا خرید و فروش بیت کوین حرام است یا نه نظرات متفاوتی از جانب مراجعه مختلف اعلان شده است. در حالی که برخی علما خرید و فروش بیت کوین را دارای اشکال می‌دانند برخی دیگر خرید و فروش بیت کوین را جایز می‌دانند. از نظر آیت‌الله خامنه‌ای خرید و فروش بیت کوین در چارچوب قوانین رسمی کشور جایز است و اشکالی ندارد.  

خرید و فروش آنلاین بیت کوین

صرافی ارز دیجیتال رابکس بهترین صرافی خرید و فروش آنلاین بیت کوین است که همه مراحل خرید و فروش بیت کوین از ثبت نام و احراز هویت گرفته تا واریز و برداشت ریال و رمز ارز را به صورت کاملا آنلاین ارائه می‌کند. کیف پول امن و جامع صرافی رابکس کار کاربران را برای خرید و فروش آنلاین بیت کوین راحت می‌کند و از هزینه‌های غیرضروری انتقال رمزارزها در شبکه جلوگیری می‌کند.  

کارمزد خرید و فروش بیت کوین

کارمدز خرید و فروش بیت کوین در واقع هزینه‌ای است که معامله‌گران در قبال دریافت خدمات از صرافی‌های ارز دیجیتال به آن‌ها پرداخت می‌کنند. کارمزد خرید و فروش بیت کوین در پلتفرم‌های معماله حرفه‌ای و معامله سریع با یکدیگر متفاوت است و صرافی‌های مختلف نیز درصدهای متفاوتی برای کارمزد خرید و فروش بیت کوین در نظر می‌گیرند.   کارمزد خرید و فروش بیت کوین در صرافی رابکس نسبت به سایر صرافی‌های ایرانی بسیار پایین است و این موضوع در کنار ارائه بهترین قیمت خرید و فروش بیت کوین رابکس را به یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش بیت کوین و بیش از 1000 ارز دیجیتال دیگر می‌کند.  

روش خرید و فروش بیت کوین

روش خرید و فروش بیت کوین در ایران بسیار ساده است. برای این کار شما کافی است که حساب کاربری خود را در سایت صرافی ایجاد کرده و احراز هویت خود را تکمیل کنید. سپس با واریز ریال از حساب بانکی خود به حساب کاربری در رابکس به خرید بیت کوین و بیش از **** ارز دیجیتال دیگر بپردازید. برای فروش بیت کوین نیز کافی است بیت کوین را به کیف پول خود در رابکس انتقال دهید و به راحتی آن را به فروش برسانید.  

تبدیل بیت کوین به تومان

برای تبدیل بیت کوین به تومان یا ریال تنها راه مطمئن استفاده از صرافی‌‌های معتبر داخل مثل صرافی ارز دیجیتال رابکس است. شما با انتقال بیت کوین به حساب کاربری خود در رابکس می‌توانید آن را در پلتفرم مبادله سریع یا پلتفرم مبادله حرفه‌ای به فروش رسانده و بیت کوین خود را به تومان تبدیل کنید.  

تبدیل بیت کوین به دلار

تبدیل بیت کوین به دلار به طور مستقیم از طریق برخی از صرافی‌های متمرکز بین‌المللی امکان‌پذیر است. کاربران ایرانی به دلیل عدم دسترسی به سیستم بانکی نمی‌توانند به طور مستقیم این کار را انجام دهند. یک راه ساده برای تبدیل بیت کوین به دلار در ایران این است که بیت کوین به استیبل کوین‌هایی مانند تتر یا ‌**** تبدیل شود. استیبل کوین‌ها با پشتوانه دلار ایجاد می‌شوند و ارزش معادل یک دلار دارند.  

چگونه می توان بیت کوین خرید؟

در پاسخ به سوال‌های چگونه می توان بیت کوین خرید یا خرید بیت کوین چگونه است باید بگوییم که انجام این کار در صرافی رابکس بسیار ساده است. شما برای خرید بیتکوین کافی است که حساب کاربری خود را ایجاد و احراز هویت خود را تکمیل کنید. با انجام این کار شما می‌توانید از طریق کارت بانکی ریال به حساب صرافی خود واریز کنید و با استفاده از آن به خرید بیت کوین بپردازید.  

آموزش خرید بیت کوین

برای آموزش خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در صرافی ارز دیجیتال در رابکس می‌توانید به قسمت راهنمای کاربران مراجعه کنید. در این صفحه مراحل مختلف ثبت نام، احراز هویت، کار با کیف پول رابکس و مراحل مختلف خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نشان داده شده است. تظنیمات امنیتی حساب کاربری و سوالات متداول کاربران نیز در همین صفحه برای آموزش خرید بیت کوین و سایر رمز ارزها پاسخ داده شده است.  

آموزش تصویری خرید و فروش بیت کوین

آموزش تصویری خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به صورت کامل و در ویدیوهای مجزا بررسی شده است که با مراجعه به «+» می‌توانید ویدیو بخش مورد نظر را انتخاب و مشاهده کنید. آموزش تصویری خرید و فروش بیت کوین ارائه شده مشکل شما را در مراحل مختلف خرید و فروش حل می‌کند. با این حال در صورت وجود مشکل می‌توانید سوالات خود را با پشتیبانی رابکس نیز مطرح کنید.  

آموزش خرید بیت کوین با گوشی

یکی از دغدغه‌های اصلی کاربران خرید بیت کوین با گوشی است. جدای از این که شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت رابکس در مرورگر گوشی به خرید بیت کوین با گوشی بپردازید، استفاده از اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس به شما این امکان را می‌دهد که به صورت مستقیم پرتفوی خود را مشاهده کرده و خرید و فروشهای خود را انجام دهید. فرایند آموزش خرید بیت کوین با گوشی با مدل وبسایت تفاوت چندانی در رابکس ندارد.   خرید بیت کوین با گوشی

روش خرید بیت کوین

روش‌های زیادی برای خرید بیت کوین وجود دارد. یکی از این روش‌ها استفاده از پلتفرم‌های مبادله سریع است که در آن شما می‌توانید با قیمت لحظه‌ای بیت کوین را در حجم‌های بالا خریداری کنید. روش دیگر استفاده از پلتفرم‌های مبادله حرفه‌ای است که کاربران در آن به صورت همتا به همتا و با قیمت‌های بازار به خرید و فروش بیت کوین می‌پردازند. صرافی رابکس از هر دو این پلتفرم‌های به عنوان روش خرید بیت کوین استفاده می‌کند.  

خرید و فروش بیت کوین با تتر

تتر اصلیترین استیبل کوین بازار ارزهای دیجیتال است و در بیشتر صرافی‌های داخلی، خارجی و غیرمتمرکز از خرید و فروش بیت کوین با تتر پشتیبانی می‌شود. بنابراین در صورت داشتن تتر شما می‌توانید جفت ‌BTC/USDT را معامله کنید. خوبی خرید و فروش بیت کوین با تتر این است که این کار در صرافی‌های غیرمتمکز نیز به راحتی قابل انجام است.  

خرید بیت کوین با دلار

برای خرید بیت کوین با دلار نیاز است که شما دلار خود را در کارت‌های بانکی و اعتباری بین‌المللی نگهداری کنید و الا امکان خرید بیت کوین با دلار کاغذی وجود ندارد. از آنجایی که در ایران دسترسی به این کارت‌ها بسیار سخت است عملا خرید بیت کوین با دلار ممکن نیست. شما باید ابتدا دلار خود را بفروشید و آن را به تتر یا دیگر استیبل کوین‌ها در بستر بلاک چین تبدیل کنید و سپس به خرید بیت کوین با دلار دیجیتال بپردازید.  

خرید بیت کوین با ریال

تنها راهی که برای خرید بت کوین با ریال وجود دارد استفاده از صرافی‌های ایرانی است زیرا صرافی‌های بین‌المللی و خارجی از سیستم بانکی و واحد پولی ایران پشتیبانی نمی‌کنند. صرافی رابکس یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی برای خرید بیت کوین با ریال است زیرا قیمت خرید در آن به قیمت جهانی است و کارمزد خرید بیت کوین نیاز در بین صرافی‌های ایرانی بسیار مناسب است.  

نحوه خرید بیت کوین

نحوه خرید بیت کوین در صرافی‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است. برای صرافی‌های با پلتفرم معامله حرفه‌ای کاربران می‌توانند با یکدیگر معامله کرده و به خرید بیت کوین بپردازند. در مقابل نحوه خرید بیت کوین در صرافی‌های با پلتفرم معامله سریعتر به این صورت است که شما با قیمت جهانی خرید بیتکوین در صرافی‌های بین‌المللی و به صورت لحظه‌ای به خرید بیت کویین می‌پردازید. صرافی رابکس از هر دو نوع نحوه خرید بیت کوین پشتیبانی می‌کند.  

راهنمای خرید بیت کوین

در مورد راهنمای خرید بیت کوین می‌توان دو موضوع راهنمای خرید بیت کوین از صرافی رابکس به طور عملی و راهنمای خرید بیت کوین از منظر بررسی زمان و استراتژی خرید مد نظر قرار داد. پیش از این موضوع اول را در بخش آموزش خرید بیت کوین بررسی کردیم و موضوع دوم را در بخش بعدی یعنی طریقه خرید بیت کوین بررسی می‌کنیم.  

شرایط خرید بیت کوین

برای بررسی شرایط خرید بیت کوین می‌توان استراتژی‌های متعددی را در نظر گرفت. یکی از استراتژی‌های ساده و در عین حال کاربردی خرید بیت کوین پیش از رویداد هاوینگ و فروش بیت کوین یک تا یک و نیم سال بعد از هاوینگ و در سقف قیمتی است. این استراتژی در چرخه‌های قبلی بیت کوین جواب داده و سود خوبی نصیب سرمایه‌گذاران کرده است.   استراتژي بالا بلندمدت و برای سرمایه‌گذاران بوده است. تریدرها می‌توانند با توجه به روش‌های تحلیل تکنیکال مرسوم در بازارهای مالی چارت بیتکوین را بررسی کرده و شرایط خرید بیت کوین یا فروش آن را بررسی کنند. با توجه به وجود بازار دو طرفه در بازار کریپتو تریدرها می‌توانند با ورود به پوزیشن‌های فروش استقراضی از ریزش قیمت بیت کوین نیز سود کسب کنند.  

روش خرید بیت کوین در ایران

امنترین، آسانترین و بهترین روش خرید بیت کوین در ایران استفاده از صرافی‌های معتبر داخلی مثل صرافی رابکس است. روش خرید بیت کوین در ایران بسیار ساده است. کافی است شما حساب کاربری خود را در صرافی رابکس ایجاد کرده و احراز هویت خود را تکمیل کنید. پس از انجام این کار می‌توانید با حساب بانکی به حساب کاربری خود در رابکس ریال واریز کرده و به خرید بیت کوین در ایران با کمترین کارمزد و منصفانه‌ترین قیمت بپردازید.  

بهترین روش خرید بیت کوین

بسیاری از صرافی‌های بین‌المللی به دلیل مشکلات ناشی از تحریم‌ها و اجبار دولت‌ها به احراز هویت کاربران به ایرانی‌ها خدمات نمی‌دهند. معدود صرافی‌های بین‌المللی نیز که به ایرانی‌ها خدمات می‌دهند ممکن است در اینده همین روند را پیش بگیرند و ریسک بسته‌شدن حساب و گیر کردن دارایی‌های کاربران در آن‌ها وجود دارد. بنابراین بهترین روش خرید بیت کوین استفاده از صرافی‌های بین‌المللی نیست.   صرافی‌های غیرمتمرکز گزینه‌های بهتری برای خرید بیت کوین به نسبت صرافی‌های خارجی هستند با این حال برای استفاده از آن‌ها نیاز به فیلترشکن قوی دارید، رابط کاربری آن‌ها ساده نیست و همچنین امکان خرید بیت کوین به صورت مستقیم و با استفاده از ریال از آن‌ها وجود ندارد. بنابراین بهترین روش خرید بیت کوین به خصوص برای ایرانی‌ها استفاده از صرافیهای داخلی معتبر و امن مثل صرافی رابکس است.  

ارزانترین روش خرید بیت کوین

بسیاری از کاربران دنیای ارزهای دیجیتال به دنبال ارزانترین روش خرید بیت کوین هستند که همین مساله موجب سواستفاده‌ها و کلاهبرداری‌های بیشمار در دنیای رمزارزها شده است. باید توجه داشته باشید که قیمت بیت کوین در اکثر صرافی‌های داخلی و بین‌المللی بسیار به هم نزدیک است و به لطف حضور تریدرهای آربیتراژگیر این اختلاف بسیار کم است. بنابراین اگر کسی وعده خرید بیت کوین ارزان با درصدهای بالا داد خطر کلاهبرداری وجود خواهد داشت.   با این حال در میان صرافی‌ها می‌توان ارزانترین روش خرید بیت کوین را با توجه به کارمزد، قیمت بیت کوین و قیمت تتر را بررسی کرد. قیمت بیت کوین به دلار در اکثر صرافی‌های داخلی مشابه است اما تفاوت در کارمزد و قیمت تتر اختلاف فاحشی را در قیمت خرید بیت کوین ایجاد می‌کند. صرافی رابکس با توجه به کارمزد پایین و قیمت مناسبی که در خرید تتر دارد به عنوان ارزانترین روش خرید بیت کوین در ایران معرفی می‌شود.  

آسان ترین روش خرید بیت کوین

خرید بیت کوین از صرافی رابکس آسان ترین روش خرید بیت کوین در ایران است. این گزاره با توجه به چند ویژگی مهمی که در صرافی رابکس وجود قابل اثبات است. ویژگی اول روش ساده و مرحله به مرحله ثبت نام و احراز هویت در رابکس است. شما می‌توانید تنها با داشتن یک شماره تلفن به نام خود در رابکس ثبت نام کنید و واریز رمز ارز به رابکس و خرید بیت کوین با آن را تجربه کنید.   ویژگی دوم کیف پول امن و ساده رابکس است که شما را از دردسرهای انتقال رمزارزها به کیف پول معاف می‌کند. ویژگی مهم دیگر رابکس برای آسان ترین روش خرید بیت کوین این است که واریز و برداشت رمزارزها و ریال در رابکس به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و شما می‌توانید به صورت 24 ساعت روز و هفت روز هفته در پلتفرم‌های معامله سریع و معامله حرفه‌ای رابکس به خرید بیت کوین بپردازید.  

خرید سریع بیت کوین

برای خرید سریع بیت کوین در صورتی که از قبل رمزارزهایی مانند تتر را در کیف پول خود دارید می‌توانید تنها با داشتن شماره تماس حساب کاربری خود را در کمتر از دو دقیقه در رابکس ایجاد کنید و با انتقال آن به کیف پول خود در رابکس به خرید سریع بیت کوین بپردازید. در صورتی که از قبل رمز ارز ندارید با ارائه یک مدرک شناسایی و تکمیل مرحله اول احراز هویت می‌توانید با حساب بانکی به کیف پول خود در رابکس ریال واریز کرده و به خرید لحظه ای بیت کوین بپردازید.  

خرید بیت کوین با ویزا کارت

خرید بیت کوین با ویزا کارت در بسیاری از صرافی‌های معتبر بین‌المللی مانند بایننس قابل انجام است. در ایران نیز برخی از صرافی‌ها امکان خرید بیت کوین با ویزا کارت را برای کاربران خود فراهم کرده‌اند اما روش خرید بیت کوین با ویزا کارت در ایران بیشتر از اینکه به نفع کاربر به نفع شرکت‌های واسطه است زیرا دریافت خود کارت ویزا در ایران هزینه‌های مالی زیادی دارد و برای استفاده از آن در صرافی‌های بین‌امللی نیاز به حساب کاربری تقلبی و استفاده از فیلترشکن‌های قوی است.  

خرید بیت کوین با پی پال

پی پال یکی دیگر از روش‌های انتقال آنلاین پول بین‌المللی است که از آن می‌توان برای خرید بیت کوین است. خود وبسایت رسمی پی پال در کنار تعداد زیادی از صرافی‌های ارز دیجیتال امکان خرید بیت کوین با پی پال را برای کاربران فراهم می‌کنند. با این حال خرید بیت کوین با پی پال به دلیل هزینه‌های گزافی که دارد و عدم دسترسی مستقیم کاربران ایرانی به آن به هیج عنوان توصیه نمی‌‌‌‌‌‌‌شود.  

خرید بیت کوین با گیفت کارت

گیفت کارت یا کارت هدیه توسط شرکت‌های معتبر بین‌المللی مثل آمازون و گوگل و ایبی به کاربران ارائه می‌شود. برخی از وبسایت‌های معتبر مثل ‌‌Paxful و Purse.** امکان خرید بیت کوین با گیفت کارت را به کاربران می‌دهند. برای خرید بیت کوین با گیفت کارت نیاز به ایجاد حساب کاربری در این وبسایت‌ها است که برای این کار باید از فیلترشکن استفاده کنید تا بتوانید وارد حساب کاربری خود شده و به صورت همتا به همتا از کاربران فروشنده بیت کوین به خرید بیت کوی با گیفت کارت بپردازید.  

خرید بیت کوین با مستر کارت

مستر کارت یکی دیگر از روش‌های انتقال پول بین‌المللی است که امکان خرید بیت کوین را به کاربران خود ارائه می‌کند. برای خرید بیت کوین با مستر کارت کاربران با همان چالش‌های مطرح شده در خرید بیت کوین با ویزا کارت مواجه هستند و به دلیل هزینه‌های بالا، محدودیت در حجم و عدم دسترسی سریع و بدون دردسر به آن این روش نیز روش مناسبی برای ایرانی‌ها نیست.   روش های خرید بیت کوین در ایران

سایت خرید و فروش بیت کوین

در حال اکثر صرافی‌ها به صورت سایت خرید و فروش بیت کوین عمل می‌کنند و تمامی فعالیت‌های مورد نیاز برای خرید و فروش بیت کوین را به صورت آنلاین برای تمامی کاربران ارائه می‌دهند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یک سایت خرید و فروش بیت کوین است که از سال 96 فعالیت خود را آغاز کرده است و در طی سال‌های فعالیت خود به واسطه پشیبانی از تعداد زیادی رمزارز، شبکه‌های بلاک چینی، کارمزد پایین و رابط کاربری ساده به بهترین سایت خرید و فروش بیت کوین در ایران تبدیل شده است.  

بهترین سایت خرید بیت کوین

سادگی فرایند ثبت نام و احراز هویت، سرعت در واریز و برداست و معامله ارزهای دیجیتال، رابط کاربری ساده و آسان کارمزد کم و قیمت مناسب اصلی‌ترین متغبرهای انتخاب بهترین سایت خرید بیت کوین هستند. سایت خرید و فروش بیت کوین رابکس با استفاده از فرایند احراز هویت چند مرحله‌ای و داشتن همزمان پلتفرم‌های معامله سریع و معامله حرفه‌ای در تمامی متغیرهای ذکر شده جزو بهترین‌ها بوده و انتخاب مناسبی به عنوان بهترین سایت خرید بیت کوین در ایران است.  

سایت خرید بیت کوین بدون احراز هویت

برای جلوگیری از مشکلاتی مثل کلاهبرداری‌های ارز دیجیتال، فرار مالیاتی، پولشویی و تامین مالی تروریسم امروزه سایت خرید بیت کوین بدون احراز هویت در سراسر دنیا بسیار کم است و دولت‌ها اکثر صرافی‌ها را مجبور به احراز هویت کاربران کرده‌اند. ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست و طبق دستورالعمل‌های موجود تمامی صرافی‌ها ملزم به احراز هویت کاربران خود هستند. بنابراین سایت خرید بیت کونی بدون احراز هویت در ایران وجود ندارد و مراجعه به سایت‌هایی که این ادعا را دارند ممکن منحر به مشکلاتی برای کاربران شود.  

سایت فروش بیت کوین

تمامی صرافی‌ها به نوعی سایت خرید فروش بیت کوین حساب می‌شوند و کاربران با استفاده از آن‌ها می‌توانند به فروش بیت کوین بپردازند. در سمت فروش بیت کوین برای انتخاب بهترین سایت باید به متغیرهایی مثل حجم نقدینگی، قیمت فروش بیت کوین و سادگی برداشت مبلغ فروش اشاره کرد. از این منظر سایت فروش بیت کوین رابکس با داشتن پلتفرم مبادله سریع و حرفه‌ای فروش بیتکوین با قیمت بین‌المللی و واریز و برداشت آنی یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی به شمار می‌رود.  

اپلیکیشن خرید و فروش بیت کوین

اپلیکیشن خرید و فروش بیت کوین صرافی رابکس یکی از راحت‌ترین روش‌های خرید بیت کوین است. شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن ارز دیجیتال رابکس علاوه بر دسترسی به حساب کاربری خود و انجام واریز و برداشت و خرید و فروش بیت کوین به بررسی نمودار قیمت ارزهای دیجیتال مثل قیمت خرید اتریوم و بایننس و تغییرات قیمتی آن‌ها بپردازید.

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز بیت کوین، به صفحه قیمت بیت کوین بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

بیت کوین

نماد اختصاری

BTC

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

68,119.16

بالاترین قیمت روز
USDT

68,244.7

قیمت به تومان

3,893,009,994

مارکت کپ
USDT

1,340,406,698,400

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش BTC در ایران

خرید و فروش BTC در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

رابکس، یکی از معتبرترین سایت های خرید و فروش بیت کوین است. اما در حال حاضر تقریبا در هیچ کشوری سایت یا نهاد رسمی برای خرید و فروش این رمز ارز معرفی نشده است. پیشنهاد میشود تنها از پلتفرم هایی استفاده کنید که قابل اعتماد می‌باشند.

خیر. خرید و فروش بیت‌کوین در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود. به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران فعالیت می‌کنند حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت طولانی در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله بیت کوین با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت بیت کوین را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

قیمت خرید بیت کوین را می‌توانید از صفحه قیمت ارز های دیجیتال مشاهده کنید. همچنین قیمت های جهانی را می‌توانید از سایت coinmarketcap.com دنبال کنید.

سقف خرید بیت کوین در هر پلتفرمی متفاوت است. سقف خرید بیت کوین در رابکس نامحدود است و هر مقداری که کاربران بخواهند می‌توانند خرید کننید.

حداقل خرید بیت کوین در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید بیت کوین ۱۰۰ هزار تومان است.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.