ارز دیجیتال کینگ مانی چیست ؟

مشکوک...
قابل تبدیل به بیت کوین!

خرید این ارز در رابکس ممکن نیست، پیش از هر تصمیمی برای سرمایه‌گذاری مطالعات و ملاحظات لازم را انجام دهید.
ارز دیجیتال کینگ مانی چیست | قیمت کینگ مانی | فروش کینگ مانی | خرید کینگ مانی | یوتی بایت

ارز دیجیتال کینگ مانی , خرید کینگ مانی , قیمت کینگ مانی

ارز دیجیتال کینگ مانی چیست ؟

مشکوک...
قابل تبدیل به بیت کوین!

خرید این ارز در رابکس ممکن نیست، پیش از هر تصمیمی برای سرمایه‌گذاری مطالعات و ملاحظات لازم را انجام دهید.
ارز دیجیتال کینگ مانی چیست | قیمت کینگ مانی | فروش کینگ مانی | خرید کینگ مانی

ارز دییجتال کینگ مانی چیست ؟

همراه با ظهور یک تکنولوزی جدید یا به وجودن آمدن صنایع و حوزه های جدید شیوه های جدید دیگری نیز برای کلاهبرداری به وجود میاید. این موضوع بخصوص در سالهای ابتدایی آن صنعت امری رایج تر است. چرا که از طرفی هنوز آن صنعت به بلوغ نرسیده، مشکلات آن برطرف نشده و مکانیسم های مقابله با کاربردهای غیرقانونی آن تکنولوژی به وجود نیامده. از طرفی، باید گفت که خلاف کاران همیشه جلوتر از دیگران حرکت می کنند و هوش زیادی نیز دارند. دنیای ارزهای دیجیتال هم یکی از این حوزه ها است، محیطی مناسب برای فعالیت تبهکاران. به نقل از بیت کوین نیوز، ۸۰ درصد از ICOها کلاهبرداری هستند!

مدتی است که ارز دیجیتال کینگ مانی به بازار آمده است. در حال حاضر نمی‌توان آن را به طور قطعی در کنار ارزهای مشکوک دیگر قرار داد. ارزهای مشکوک و کلاهبرداری مانند e2c، فوین کوین (Foin) یا بیلیون کوین (tbc). بخاطر آنکه بر خلاف این ارزها، کینگ مانی را می‌توان تبدیل به بیت کوین کرد. (البته در حال حاضر این کار ممکن است و معلوم نیست که در آینده نیز امکان تبدیل این ارز به بیت کوین وجود داشته باشد یا نه. چراکه کینگ مانی در هیچ صرافی معتبری در دنیا عرضه نمی‌شود. و صرافی‌هایی که در حال حاضر این تبدیل را انجام می‌دهند هم آنقدر معروف و حتی معتبر نیستند.) این ارز مانند همان فوین و tbc میان کاربران ایرانی محبوب شده است. اما هنوز سوال‌های زیادی درباره آن وجود دارد. چرا اکثر ورودی‌های سایت کینگ مانی و یوتی بایت را ایرانیان تشکیل می‌دهند؟ چرا مقاله موجود در سایت اینقدر کلی و فاقد محتوای ارزشمند است؟ چگونه می‌توان به ارزی که در یک بازه زمانی 90 درصد از ارزشش را از دست می‌دهد اعتماد کرد؟ و غیره.کینگ مانی با بقیه فرق می‌کند ! می‌توان آن را به بیت کوین تبدیل کرد ( و برعکس بیت کوین را به کینگ مانی). اما درباره آینده نمی‌توان نظری داد. آیا همچنان می‌توان در آینده آن را به بیت کوین تبدیل کرد؟ عرضه نشدن این ارز در صرافی‌های معتبر این سوال را برجسته‌تر می‌کند. در حین حال سوالات و ابهامات دیگری درباره آن وجود دارد.

هدف این نوشته تنها این موضوع است که پیش از هر تصمیمی برای سرمایه‌گذاری، مطالعات و ملاحظات لازم انجام گیرد. این نوشته به هیچ عنوان به دنبال اثبات هیچ چیزی نیست!


تفاوت ارز دیجیتال کینگ‌مانی با سایر ارزهای مشکوک

۱. مهمترین و بزرگترین تفاوت

می‌توان ارز دیجیتال کینگ مانی را به بیت کوین (و برعکس بیت کوین را به کینگ مانی) تبدیل کرد. این امر در سایت (و اپلیکیشن گوشی همراه) یوتی بایت ( utbyte ) امکان‌پذیر است. این موضوع درباره ارزی مانند فوین کاملا برعکس است. اگر شما فوین بخرید، احتمالا دیگر نتوانید آن را به پول نقد یا بیت کوین تبدیل کنید. البته باید گفت که این موضوع تا این لحظه و در زمان نگارش این نوشته صادق بوده است. اینکه آیا در آینده نیز می‌توان کینگ مانی را همچنان در این صرافی‌ها به بیت کوین تبدیل کرد یا نه معلوم نیست.

۲. لیست شدن در کوین‌مارکت‌کپ | coinmarketcap.com

اخیرا kingmoney به لیست کوین مارکت کپ اضافه شده است. اگر در این سایت ارزهای TBC و Foin را جست و جو کنید، متوجه خواهید شد که اولی وجود ندار و لیست نشده است و درباره دومی نیز هشداری نمایش داده می‌شود. این در حالی است که چندی پیش کینگ مانی به این لیست اضافه شده است.

لیستی از موارد مشکوک درباره ارز دیجیتال کینگ‌مانی

۱. سایت کینگ مانی برای سوئیس است، اما بیش از 70 درصد کاربران آن را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند. ظاهرا کشور سوئیس تنها یک سرپوش است.

۲. وایت پیپر (یا مقاله) منتشر شده از این ارز در سایت رسمی آن، خالی از هر گونه ارزش و مفاهیم تکنیکال است. جالبتر آن است که از 7 صفحه مقاله (!)، 3.5 صفحه آن کاملا خالی است !

۳. یبش از ۷۸٪ کاربران صرافی یوتی‌بایت را ایرانی‌ها تشکیل می‌دهند! ظاهرا این صرافی، تنها برای ایرانیان و ارز کینگ مانی است!

۴. این ارز کاهش 90٪ را در قیمت خود، در تاریخ 20 ژانویه 2020 تجربه کرده است. داستانی شبیه به ارز فوین (ارز فوین نیز به طور ساختگی قیمتش تا 3000 دلار بالا رفت و به یکباره به زیر 10 دلار رفت. آن زمان بود که کلاهبرداران برای همیشه ناپدید شدند)

۵. این ارز در هیچ یک از صرافی‌های معتبر دنیا معامله نمی‌شود.

در ادامه به هر یک از این موارد کامل‌تر خواهیم پرداخت.

۱. ظاهرا کینگ مانی، ارزی است برای ایرانی‌ها!

همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، چیزی بیش از 75 درصد ورودی‌های سایت کینگ مانی از ایران است. این در حالی است که سایت کینگ مانی خود را شرکتی سوئیسی معرفی می‌کند. می‌توان گفت که هدف این سایت ایرانی‌ها است و سوئیسی خواندن خود تنها پوششی برای پنهان کردن این موضوع است.

میزان سهم ایرانی‌ها در ورودی سایت کینگ مانی
میزان سهم ایرانی‌ها در ورودی سایت کینگ مانی

این موضوع درباره سایت یوتی‌بایت نیز صحت دارد. باید گفت که تبدیل بیت کوین به کینگ مانی و برعکس در خود سایت کینگ مانی انجام نمی‌شود. برای انجام این تبدیل باید از سایت‌های دیگری همچون یوتی بایت (utbyte.io) استفاده کرد. نکته جالب درباره این ارز آن است که حدود 80 درصد کاربران و میزان ورودی‌های آن را باز هم ایرانیان تشکیل می‌دهند.

میزان سهم ایرانی‌ها در ورودی سایت یوتی بایت
میزان سهم ایرانی‌ها در ورودی سایت یوتی بایت

 

۲. وایت‌پیپر عجیب kingmoney

وایت پیپر کینگ مانی 7 صفحه دارد که در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

مقاله کینگ مانی صفحه اول
مقاله کینگ مانی صفحه اول

مقاله کینگ مانی صفحه 2 و 3
مقاله کینگ مانی صفحه 2 و 3

مقاله کینگ مانی صفحه 4 و 5
مقاله کینگ مانی صفحه 4 و 5

مقاله کینگ مانی صفحه 6 و 7
مقاله کینگ مانی صفحه 6 و 7

چند نکته جالب درباره این مقاله وجود دارد. گذشته از اینکه مقاله بسیار بسیار کلی و بدون اشاره به جزئیات نوشته شده است، باید گفت که استانداردهای لازم برای یک مقاله نیز رعایت نشده است (کافی است نگاهی به صفحه آخر شود، هیچ منبعی وجود ندارد و تنها سه اسم آورده شده است. حتی زحمت ظاهرسازی نیز داده نشده است.)

اما اگر بخوایم کمی با جزئیات صحبت کنیم، می‌توانیم به موضع اجماع در ارزهای رمزپایه بپردازیم. موضوع اجماع یک اصل جدانشدنی و حیاتی در بلاکچین است. بدون آن بلاکچین بی معنا است. در این مقاله هیچ صحبتی از این موضوع نشده است. مگر ممکن است که بلوک‌ها در یک شبکه بلاکچین به طور خودکار ایجاد شوند؟ نودها یا گره‌های این شبکه کجا است؟ چگونه وقتی گره‌های شبکه معلوم نیست تمرکززدایی انجام خواهد شد؟ مگر می‌شود ارز دیجیتالی را بدون پاسخ گویی به این سوالات ایجاد کرد؟؟!!

در عوض نویسندگان در ابتدای این مقاله به موضوع بازاریابی شبکه‌ای این ارز اشاره کرده‌اند.

۳. موضوعات مشکوک دیگر

  • خرید و فروش ارزی که در صرافی‌های معتبر از آن پشتیبانی نمی‌شود پرریسک است.
  • این ارز در تاریخ خود در طول یک ماه بیش از 600 درصد افزایش قیمت داشته. در زمانی دیگر نیز (20 ژانویه) قیمت آن 90 درصد (!) کاهش یافته است. به نظر می‌رسد قیمت‌ها دستکاری می‌شود و بازار آن را تعیین نمی‌کند.

کینگ مانی با بقیه فرق می‌کند ! می‌توان آن را به بیت کوین تبدیل کرد ( و برعکس بیت کوین را به کینگ مانی). اما اگر بعدا نتوان این تبدیل را انجام داد چه؟ به هر حال کینگ مانی در صرافی‌های معتبر دنیا عرضه نشده است …

اما در کنار همه‌ی این موارد باید به موضوع دیگری نیز اشاره کرد. کینگ مانی بر خلاف فوین یا TBC به راحتی در یوتی بایت ( utbyte ) می‌تواند به بیت کوین تبدیل شود. در واقع اگر شخصی بیت کوین داشته باشد می‌تواند کینگ مانی بخرد و برعکس. اگر کسی بخواهد کینگ مانی خود را بفروشد، می‌تواند آن را به بیت کوین تبدیل کرده و بیتکوین خود را به ریال تبدیل کند. این موضوع باعث شده تا کینگ مانی با بقیه فرق کند. اگر چنین امکانی وجود نداشت، می‌توانست به احتمال خیلی خیلی بالا کلاهبرداری بودن این ارز را قطعی دانست. اما حالا سوالات بی جواب دیگری هم وجود دارد. چرا کینک مانی اجازه تبدیل شدن آن به بیت کوین را می‌دهد؟ چه اتفاقی برای آن در آینده خواهد افتاد؟ و هزاران سوال دیگر …

پیوست - کینگ مانی چیست ( به ادعای خود سایت کینگ مانی)

کینگ مانی چیست. این محتوا بدون هیچ دخالتی و به صورت مستقیم توسط دکتر ای کا (DR_A_K) بنیانگذار این سایت و از خود سایت مرجع کینگ مانی ترجمه شده است. آوردن آن در اینجا به هیچ عنوان نشانه‌ی صحت و اعتبار آن نیست و صرفا برای کسانی آورده شده است که می‌خواهند از محتوای سایت کینگ مانی آگاه شوند.

تاریخچه رمزارزها یا ارز دیجیتال

از سال 2009 و با معرفی بیت کوین، نگاه‌ها به ارزهای دیجیتال در فضای مالی (financial space) از دو جهت بوده است. از یک سو به آن‌ها به عنوان یک تهدید نگاه می‌شود و از طرفی دیگر به عنوان یک نوآوری در صحنه‌های تجاری و اقتصادی.

 

کینگ مانی ارز دیجیتال

آشنایی با ارزهای دیجیتال و پذیرش آن توسط دولت‌ها باعث شده است تا تعداد افرادی که از این ارزها استفاده می‌کنند روز به روز بیشتر شود. و در کنار آن نیز صرافی های دیجیتالی که ارز دیجیتال را خرید و فروش می‌کنند نیز روز به روز بیشتر می‌شود.

آیا کینگ مانی کلاهبرداری است؟

به نقل از دکتر ای کا در مقاله‌ای بلند با نام «آیا کینگ مانی معتبر است» به به موضوع ریسک در سرمایه‌گذاری روی این ارز پرداخته شده است. در صورت تمایل می‌توانید این مقاله را بخوانید.

بیت کوین چیست؟ تاریخچه بیت کوین …

مستقیما به نقل از یکی از منابع ایرانی (منابع در آخر آورده شده است) بخشی از این مقاله را میاوریم:

در ابتدا لازم است بدانید که بیت کوین دارای دو مولفه است. مولفه اول ارز دیجیتال بیت کوین است و مولفه دوم شبکه بیت کوین. کلمه بیت کوین ممکن است گاهی به ارز دیجیتال آن اطلاق شود و گاهی به شبکه آن. شبکه بیت کوین یک شبکه کاملا دیجیتال است که کار پردازش تراکنش‌های ارز دیجیتال بیت‌کوین را انجام می‌دهد.

ارز دیجیتال بیت کوین شکلی از پول و دارایی است که با پول‌ها و ارزهای رایج در دنیا متفاوت است. این ارز فقط به صورت دیجیتال وجود دارد و هیچگونه وجود فیزیکی ندارد. هیچ بانک و واسطه‌ای در کار نیست و این ارز توسط کامپیوترها تولید می‌شود. کنترل کامل ارز دیجیتال بیت‌کوین در دست مردم است نه دولت ها. شبکه بیت کوین نیز امکان انجام تراکنش و رد و بدل ارز دیجیتال بیت کوین را بین کاربران این شبکه فراهم می‌کند. هر کسی در سطح دنیا می‌تواند در این شبکه شرکت کند و بیت کوین دریافت کند.

امروزه شاهد هزاران ارز دیجیتال هستیم اما بیت‌کوین اولین ارز دیجیتالی است که ساخته شد.

حال به ترجمه خود سایت kingmoney می‌پردازیم:

ارز کینگ مانی چیست

KingMoney یا کینگ مانی یک رمز ارز یا ارز دیجیتال است که سعی دارد حمل و نقل ارزش در صنعت بازاریابی شبکه ای (مجازی) را آسان‌تر کند.

این فعالیت‌ها شامل به وجود آوردن ارزشی قابل انتقال در شبکه (سیستم بازاریابی شبکه‌ای) به عنوان یک جایگزین برای کمیسیون انجام یک کار و یا پول کالاها در شبکه است.

سایت کینگ مانی | kingmoney.io

وب سایت رسمی این ارز به آدرس kingmoney.io/about است. این سایت به کشور سوئیس تعلق دارد. اما توجه کنید که شما در خود این سایت نمی‌توانید به تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر (مثلا تبدیل کینگ مانی به بیت کوین) بپردازید. این کار در سایت‌های رسمی دیگر همچون Utbyte.io انجام خواهد شد. خرید کینگ مانی و تبدیل آن به بیت کوین در اپلیکیشن یوتی بایت ( utbyte ) ممکن است.

 

کینگ مانی چیست

ویژگی و مزیت کینگ مانی چیست

تبدیل ارزهای مختلف در کشورهای مختلف به کینگ مانی بسیار آسان است (همه‌ی ارزهای دیجیتال اینگونه هستند!).بنابراین این ارز با کاهش بوروکراسی، نقل و انتقال پول میان کشورها، سازمانها، افراد و غیره را آسان می‌کند. علاوه بر این سرعت انتقال پول یا ارزش‌ها، صرف نظر از تعداد تراکنش‌ها و معاملات، باعث افزایش سرعت حمل و نقل می‌شود.

ارتباط کینگ مانی و شبکه‌ای همچون بادران

در هر شبکه‌ای (همچون بازاریابی شبکه‌ای بادران که از سازمان صنعت، معدن، تجارت ایران و WFDSA بعنوان یک مرجع جهانی برای بازاریابی شبکه‌ای مجوز دارد) محصولات میان سازمان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان در گردش است. در واقع ارزش و منبع مشترکی به راحتی در اختیار کاربران و مدیران شبکه قرار می‌گیرد تا هر شخصی به نوبه خود بتواند به ارزش آن اضافه کند. در این بازارها، کلیه پورسانت‌ها یا دستمزدهای شبکه به وسیله ریال، یورو، بیت کوین و یا کینگ مانی پرداخت خواهد شد.

این مکانیسم باعث شده است تا ارزش این ارز در چند وقت اخیر افزایش پیدا کرده و فرصتی جدید را برای کاربرانی که در صنعت بازاریابی شبکه‌ای مشغول به فعالیت هستند به وجود آورده است.

قیمت کینگ مانی

برای مشاهده قیمت کینگ مانی باز هم باید به سراغ سایت‌های رسمی دیگر آن رفت. یوتی بایت به آدرس زیر یکی از این مراجع است.
قیمت کینگ مانی https://utbyte.io/User/price

وایت پیپر کینگ مانی
از طریق این لینک می‌توانید وایت پیپر این ارز را مشاهده کنید. kingmoney_whitepaper

منابع قسمت پیوست
منبع اصلی: سایت مارکتینگ دیجیتال پلن
منابغ و ماخذ آورده شده در سایت مارکتینگ دیجیتال پلن:
kingmoney about
All Cryptocurrencies
What Is Virtual Currency?

بیشتر بخوانید …

بیشتر بخوانید