صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید الروند (Elrond) ، فروش الروند - بهترین قیمت EGLD

روز
Elrond (EGLD)
USDT

فروش و خرید الروند با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید الروند

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید الروند بپردازید.

Elrond
الروند (Elrond) :

خرید الروند ٍElrond و فروش الروند با بهترین قیمت EGLD در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید الروند: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید الروند با ریال یا تتر.

 

الروند در یک نگاه :

مقدمه

الروند یک بلاکچین عمومی با توان عملیاتی بالا و با تمرکز بر ایجاد امنیت، کارآمدی و مقیاس‌پذیری است. الروند با به‌کارگیری دو عامل شاردینگ انطباقی (Adaptive State Sharding) و مکانیزم توافقی اثبات سهام امن (Secure Proof of Stake) به این ویژگی‌‌ها دست یافته است.

 

نسخه آزمایشی الروند در حال حاضر، آماده است و می‌تواند تا ۱۰ هزار تراکنش (و حتی بیشتر) را بر ثانیه و با کمینه هزینه (بر پایه ۵ شارد) انجام دهد. این پروژه با هدف فراهم‌آوردن یک پلتفرم برای گسترش آسان پول و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز یا dApps ایجاد شده است. از این رو الروند تبدیل به یکی از پایه‌های اصلی اقتصاد اینترنتی آزاد، بدون نیاز به مجوز، بدون مرز و در دسترس همگان شده است.

برخی از عناصر کلیدی الروند

۱. الروند یک بلاکچین عمومی با توان عملیاتی بالا با فراهم‌آوری امنیت، کارآمدی و قابلیت همکاری به وسیله شاردینگ حالت انطباقی یا Adaptive State Sharding و مکانیزم توافقی اثبات سهم امن یا SPoS است.
۲. تیم الروند از کارآفرینان، مهندسان و محققان با تجربه کاری در شرکت‌های برتر همچون گوگل، مایکروسافت، اینتل، ان تی تی و با پیش‌زمینه بلاکچینی تشکیل شده است.
۳. الروند فعلا در فاز آزمایشی است و قصد دارد تا پلتفرمی برای گسترش آسان پول و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز قابل برنامه‌ریزی باشد.

 

الروند یک طراحی مجدد از معماری بلاکچین با قصد رسیدن به مقیاس‌پذیری جهانی و سرعت بالای معاملات است. الراند در صدد ترکیب این نوآوری‌های کلیدی است:

۱. شاردینگ حالت (معامله، شاردینگ داده و شبکه)؛ سازگاری با ادغام‌ها و شکاف‌های شارد.
۲. توافق در دو دور ارتباطی با BLS یا Boneh Lynn Shacham بهبودیافته با چندین امضا.
۳. انعطاف‌پذیری بالا برای حمله‌های مخرب ناشی از اصلاح مجدد گره‌های طولی و عرضی شاردها.
۴. دیده‌بانی کاملا تصادفی امن با امضای BLS.
۵. قراردادهای هوشمند بر معماری شارد حالت با بارگذاری متوازن بر شاردها.
۶. قطعیت سریع برای معاملات در طول شارد.

خرید الروند

خرید الروند از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید الروند به صورت آنلاین است. برای خرید الروند به کیف پول الروند نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی الروند به شما اختصاص داده می‌شود و الروند خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید الروند

.

...

خرید الروند در ایران با ریال

مشتاقان خرید الروند در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید الروند اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید الروند است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید الروند با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید الروند با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری الروند خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال الروند به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش الروند

فروش الروند و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، الروند خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش الروند و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید الروند بدون احراز هویت

خرید و فروش الروند همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید الروند از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید الروند را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

قیمت الروند

قیمت الروند را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت الروند و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید الروند

قیمت خرید الروند در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید الروند، قیمت جهانی الروند و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی الروند و قیمت خرید الروند را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید الروند از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید دوج کوین

خرید کاوا

خرید الگوراند

خرید کرو دائو

خرید متیک

آمارهای کلیدی برای نسخه آزمایشی الروند

تنظیمات شاردینگ:‌ ۵ شارد + متاچین
گره‌ها در هر شارد: ۸۳
توافق: دور BLS هر ۶ ثانیه در هر شارد
سایر توافق: ۶۳ گره در هر شارد
بیشینه سایز بلاک: حدود ۸۰۰ کیلوبایت
سقف معاملات بر ثانیه: حدود ۱۲۵۰۰

مرور و موارد استفاده توکن الروند

حالات استفاده الراند شامل موارد زیر است (هرچند که محدود به این موارد نیست): ۱. پرداخت مبلغ معامله، ۲. پرداخت هزینه استقرار اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز و ۳. پاداش استیکینگ و اعانه‌های مختلف به شبکه.

 

توکن الراند برای استیک و مشارکت در شبکه توافق SPoS استفاده می‌شود.


علاوه بر آن‌، توکن الراند برای پرداخت معاملات، ذخیره مبالغ و همین‌طور به عنوان پاداش راستی‌آزمایان SPoS استفاده می‌شود.
در الراند، پاداش‌ها با پخش ERD تعریف شده در پروتکل پرداخت می‌شوند. اکثر الراندهای صادر شده به سمت راستی‌آزمایان خواهند رفت و تنها بخش کوچکی از آن‌ها به استخر اندوخته‌ها انتقال می‌یابند. استخر اندوخته برای توسعه سرمایه و بسط اکوسیستم برای افزایش امنیت و ارزش شبکه در طولانی مدت استفاده می‌شود.


هر بار که یک معامله در الراند اتفاق می‌افتد، درصدی از مبلغ معامله به سمت راستی‌آزمایان خواهد رفت، درصدی می‌سوزد و برای بخش کوچک باقیمانده، یکی از دو حالت روبرو اتفاق می‌افتد: ۱. به سرمایه جامعه الراند اهدا می‌شود یا ۲. می‌سوزد. این درصدها به صورت عمومی در نسخه‌های بعدی از تیم الراند اعلام می‌شوند.

مینت الروند

پروژه بلاکچین الروند، مینت خود را در تاریخ ۳۰ جولای یا ۹ مرداد امسال، همراه با اپلیکیشن دیفای DeFi، استیکینگ و برخی از ویژگی‌های جدید لانچ کرده است. این لانچ با نتایج موفقیت‌آمیز نسخه آزمایشی با بیش از ۱۵۰۰ گره در ۲۹ کشور دنیا، و ۵۰ شارد، که با سرعت بسیار بالا با سقف ۲۶۰ هزار معامله در ثانیه همراه بوده است. الراند درصدد رسیدن به مقیاس‌پذیری برای بازارهای جابجایی پولی در سطح جهانی است.

چالش امنیت الروند

بنیامین مینکو (Benjamin Minco)، مدیر عامل شبکه الراند، چالشی پانزده روزه را برای مخاطبان به راه انداخته بود که هرکسی بتواند الروند را هک کند، ۶۰ هزار دلار امریکا دریافت می‌کند. مینکو این چالش را با هدف بهبود شبکه بلاکچین برگزار کرد. این چالش که «نبرد گره‌ها» نام گرفته، برای پیدا کردن هرگونه باگ، بردار حمله، آسیب‌پذیری و نقطه شکست در الراند تعریف شده است.

مینکو به سایت کوین دسک CoinDesk گفته است: «وقتی ما ۱۵ روز بدون هیچگونه وقفه‌ای در شبکه با وجود این حمله‌ها و تست تنش، کار کرده‌ایم؛ متوجه می‌شویم که الراند برای لانچ نهایی به اندازه کافی قدرتمند و آماده است.»

کیف پول‌های الروند

برای نگهداری الروند روی شبکه اتریوم (ERC20) می‌توانید از کیف پول تراست والت و برای نگهداری آن بر روی شبکه اتریوم (ERC20) و شبکه بایننس (BEP2) می‌توانید از کیف پول‌های تراست والت و کوینومی استفاده کنید. نگهداری این رمزارز روی کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر و ترزور نیز امکان‌پذیر است. البته با مینیت این رمزارز باید منتظر ماند تا دید از این به بعد این ارز دیجیتال را باید در چه کیف پولی نگه داشت.

برخی از سوالات متدوال درباره الروند

خیر. خرید و فروش الروند در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود. به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران فعالیت می‌کنند حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت طولانی در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله الروند با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت الروند را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

حداقل خرید الروند در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید الروند ۱۰۰ هزار تومان است.

خرید و فروش الروند

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش الروند، رابکس را انتخاب کنید.