logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید داسک نتورک Dusk Network ، فروش داسک نتورک DUSK - خرید و فروش داسک نتورک

Dusk Network (DUSK)

خرید داسک نتورک Dusk Network و فروش داسک نتورک DUSK در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

20,048.0952

تومان
4.32%

Dusk Network

DUSK
Dusk Network( DUSK)20,048.0952
4.32%

چگونه از رابکس داسک نتورک بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید داسک نتورک بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

داسک نتورک در یک نگاه:

Dusk Network

(DUSK)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0x940a2d...4a4aa551
0xb2bd07...e1bfec9c
DUSK-45E...DUSK-45E

خرید داسک نتورک

خرید رمز ارز داسک نتورک (dusk) در بسیاری از سایت های رمز ارز دیجیتال خارجی و داخلی ممکن است.با ثبت نام در پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال داخلی و خارجی می توانید این رمز ارز را خریداری کنید ،پلتفرم های داخلی این امکان را برای شما فراهم می کنند تا بتوانید رمز ارز داسک نتورک (dusk) و سایر رمز ارز های دیجیتال را با شارژ کیف پول خود به تومان شارژ کنید و در حساب کاربری خود اقدام به خرید رمز ارز داسک نتورک (dusk) کنید. 

نحوه خرید داسک نتورک

برای خرید رمز ارز داسک نتورک (dusk) می توانید به پلتفرم مز ارز دیجیتال رابکس مراجعه کرده و به آسانی این رمز ارز را خریداری کنید .خرید رمز ارز داسک نتورک (dusk) در رابکس تنها با طی کردن چند مرحله امکان پذیر است، ابتدا در سایت رابکس ثبت نام و احراز هویت کرده وکیف پول رابکسی خود را شارژ کنید ، پس از آن با مراجعه به قسمت معامله در سایت رابکس رمز ارز داسک نت ورک را سرچ کرده و این رمز ارز را خریداری کنید.

آموزش خرید و فروش داسک نتورک

برای خرید رمز ارز داسک نتورک (dusk) در پلتفرم رمز ارزی رابکس کافی است ابتدا به ثبت نام و احراز هویت در سایت رابکس بپردازید پس از آن می توانید این رمز ارز را با شارژ کیف پول خود خریداری کنید .وارد پنل معاملات رابکس شده و رمز ارز داسک نتورک (dusk) را انتخاب کنید و گزینه خرید را بزنید و مقدار مورد نظر خود را انتخاب کنید حال شما می توانید این رمز ارز را در کیف پول خود نگهداری کرده و یا به 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید در همان صفحه این امکان برای شما فراهم است تا با یک کلیک رمز ارز داسک نتورک (dusk) را خریداری کنید. .

خرید داسک نتورک (Dusk) با تومان

در سال های اخیر خوشبختانه این امکان برای کاربران ایرانی و علاقه مندان به خرید و فروش رمز ارز نتورک داست فراهم شده تا بتوانند رمز ارز داسک نتورک (dusk) را با تومان خریداری کنند .رابکس از اولین پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال می باشد که شما با تایید کارتهای بانکی خود در سایت می توانید کیف پول رابکس خود را شارژ کرده و در همان کیف پول داسک نتورک (dusk) خود را به شکل مستقیم خریداری کنید.همچنین می توانید رمز ارز داسک نتورک (dusk) را به شکل مستقیم به کیف پول نرم افزاری خود مانند تراست ولت انتقال دهید.

خرید و فروش داسک نتورک

خرید و فروش رمز ارز داسک نتورک (dusk) درسال های اخیر در سایت های ایرانی خرید و فروش رمز ارز دیجیتال فراهم شده است .کافی است در یکی از سایت های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال ثبت نام کرده و اقدام به خرید و فروش رمز ارز داسک نتورک (dusk) کنید .خرید و فروش رمز ارز داسک نتورک (dusk) در پلتفرم های خارجی نیز امکان پذیر است. زار مشخص می‌شود. .

خرید داسک نتورک (Dusk Network) با کمترین کارمزد

همانطور که می دانید کارمزد انتقال رمز ارز و خرید و فروش در پلتفرم های خارجی بالاست برای همین یکی از بهترین و مناسب ترین راه سرمایه گذاری در پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال داخلی می باشد.در رابکس با پرداخت کمترین کارمزد می توانید رمز ارز داسک نتورک (dusk) خود را خریداری کنید .پلتفرم رابکس این اطمینان را به شما می دهد که کلیه کارمزد ها و هزینه های عملیاتی و در دل قیمت هاست و شما خریداران محترم هزینه ای جدای قیمت تمام شده پرداخت نمی کنید.
خرید داسک نتورک

خرید داسک نتورک (Dusk) بدون احراز هویت

خرید رمز ارز داسک نتورک (dusk) بدون احراز هویت نه تنها در رابکس بلکه در هیچ پلتفرم ارز دیجیتال دیگری امکان پذیر نیست.رابکس یکی از پلتفرم های خرید و فروش رمزارز دیجیتال است که انجام احراز هویت در آن در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود کافی است با استفاده از یکی از کارت های شناسایی جدید خود مانند کارت ملی،شناسنامه،گواهینامه ،کارت پایان خدمت خود اقدام به احراز هویت کنید،پس از آن با بررسی تیم بزرگ پشتیبانی رابکس احراز هویت شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و شما می توانید رمز ارز داسک نتورک (dusk) را خریداری کنید.

فروش داسک نتورک

فروش رمزارز داسک نتورک (dusk) به همان راحتی خرید آن است.وارد حساب کاربری خود در سایت رابکس شده و با انتخاب صفحه معاملات رمز ارز داسک نتورک (dusk) را انتخاب کنید و پس آن گزینه فروش را انتخاب کرده و داسک نتورک (dusk) خود را بفروشید شما می توانید رمز ارز داسک نتورک (dusk) خود را به تومان تبدیل کرده و تومان خود را برداشت کنید.برداشت تومان در رابکس همگام با سیکل پایا می باشد برای اطلاعات بیشتر می توانید به لینک زیر نیز مراجعه بفرمایید. .

نحوه فروش داسک نتورک

فروش داسک نتورک (dusk) و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، داسک نتورک (dusk) خود را به کیف پول رابکس انتقال دهید و سپس از طریق مبدل به فروش داسک نتورک (dusk) و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

صرافی آنلاین داسک نتورک

صرافی های آنلاین خرید و فروش رمز ارز دیجیتال گوناگونی هم خارجی و هم داخلی رمز ارز نتورک داسک را برای خرید و فروش ارائه می دهند ،انتخاب اینکه در کدام صرافی سرمایه گذاری کنید به شما بستگی دارد.خوشبختانه پلتفرم های داخلی این امکان را برای شما فراهم آورده اند تا بتوانید با تومان رمز ارز داسک نتورک (dusk) خود را در صرافی های آنلاین داخلی خریداری کرده و یا به فروش برسانید.

اپلیکیشن خرید و فروش داسک نتورک

اپلیکیشن رابکس با سریع در انجام معامله این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده تا با انجام چند مرحله رمز ارز داسک نتورک (dusk) را خریداری کنند و در همان صفحه بتوانند این رمز ارز را 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنند و یا اقدام به فروش

سایت خرید و فروش داسک نتورک

اگر قصد خرید یا فروش رمز ارز دیجیتال داسک نتورک (dusk) را دارید حتما به یک پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال مطمئن و امن احتیاج دارید رابکس با سابقه 6 ساله در زمینه خرید و فروش رمز ارزهای دیجیتال این بستر را برای شما فراهم می کند تا بتوانید رمز ارز داسک نتورک (dusk) خود را با ثبت نام و انجام احراز هویت و با شارژ کیف پول خود با تومان داسک نتورک (dusk) خود را بخرید و در همان زمان آن را بفروشید و تومان تبدیل کنید.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خریداتریوم

خریدبایننس کوین

خرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز داسک نتورک، به صفحه قیمت داسک نتورک بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

داسک نتورک

نماد اختصاری

DUSK

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

0.340954

بالاترین قیمت روز
USDT

0.34207

قیمت به تومان

20,048.0952

مارکت کپ
USDT

154,491,609

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش DUSK در ایران

خرید و فروش DUSK در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید داسک نتورک در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.