صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید کرو دائو توکن (Curve DAO Token) ، فروش کرو دائو - بهترین قیمت CRV

روز
CURVE (CRV)
USDT

فروش و خرید کرو دائو توکن با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید کرو دائو توکن

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید کرو دائو توکن بپردازید.

CRV
کرو (CRV) :

خرید کرو دائو توکن (Curve DAO Token) و فروش رمز ارز کرو با بهترین قیمت CRV در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت لحظه‌ای و در چند گام. نحوه خرید رمز ارز کرو دائو به این شرح است: در سه مرحله: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید کرو با ریال یا تتر.

 

کرو دائو در یک نگاه :

ارز دیجیتال کرو دائو توکن

ارز دیجیتال کرو دائو که به اختصار CRV نامیده می‌شود، توکن صرافی کرو فایننس (Curve Finance) است که برای اولین بار در تاریخ 1399/05/24 (2020/08/14) ارائه شد. کرو فایننس یک صرافی غیرمتمرکز (Decentralized Exchange) بوده که برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال مخصوصا استیبل‌ ‌کوین‌ها (Stable Coin) استفاده می‌شود.

 

صرافی‌های غیر متمرکز یا DEX بستری برای انجام معاملات بین کاربران بوده که هیچ نهاد مرکزی آن‌ها را کنترل نمی‌کند. پروژه‌ی کرو در سال 2020 طراحی شد و توانست تا به سرعت به یکی از بزرگترین سیستم‌های مالی غیر متمرکز تبدیل شود. این پروژه بر بستر شبکه اتریوم (Ethereum) فعالیت می‌کند.

نحوه عملکرد صرافی کرو دائو

صرافی های ارزهای دیجیتال، مدتی است که از نظر حجم معاملات و تعداد معاملات رشد بسیار خوبی داشته اند؛ کرو نیز از این قاعده مستثنا نیست و اخیرا پیشرفت‌های زیادی داشته است. صرافی غیر متمرکز کرو توسط یک تیم به رهبری مایکل اگوروف (Michael Egorov)، بنیان‌گذار شرکت نوسایفر (NuCypher) طراحی شده است.

 

این پلتفرم در ابتدا StableSwap نام داشت و بعدها به نام کرو دائو تغییر پیدا کرد. این صرافی از بازار ساز خودکار (Automated Market Maker) برای مدیریت نقدینگی و تعیین ارزش بازار استفاده می‌کند. بازار ساز خودکار الگوریتمی برای تعیین ارزش رمزارزها نسبت به یکدیگر است و با استفاده از این الگوریتم قیمت هر رمز ارز مشخص می‌شود. در صرافی‌های غیر متمرکزی که از AMM بهره می‌برند خریداران و فروشندگان قیمت را تعیین نمی‌کنند و الگوریتم AMM تعیین کننده قیمت است.

 

پلتفرم کرو یک سازمان خودگردان غیر متمرکز (Decentralized Autonomous Organizations) است. سازمان‌‌های خودگردان غیر متمرکز پلتفرم‌هایی هستند که در آن تصمیم گیری در رابطه با آینده پروژه و یا تصمیم گیری‌های مختلف توسط یک فرد یا مجموعه انجام نمی‌شود. معمولا در این پلتفرم‌ها با توجه به تعداد کوین افراد حق رای به آن‌ها تعلق می‌گیرد. به این دلیل به این نوع توکن‌ها، توکن‌های حاکمیتی (Governance Token) نیز می‌گویند. ارزدیجیتال CRV یک توکن حاکمیتی است. به عنوان مثال اگر پشتیبانی از رمزارزی بخواهد به این صرافی اضافه شود این تصمیم به رای گذاشته می‌شود.

 

کاربران می‌توانند علاوه بر استفاده از این صرافی برای انجام معاملات خود، از آن کسب در آمد کنند. برای انجام معامله در هر صرافی نقدینگی نیاز است. بدین معنی که با مراجعه کاربر برای تبدیل رمزارز خود باید ارزدیجیتال مورد نظر او در صرافی موجود باشد. در صرافی‌های غیر متمرکز با توجه به اینکه نهاد متمرکزی وجود ندارد تامین نقدینگی توسط هر فردی می‌تواند انجام شود و در ازای آن از پلتفرم پاداش دریافت کند. کاربران می‌توانند دارایی‌های خود را به استخرهای نقدینگی (Liquidity Pool) این شبکه بسپارند و کارمزد معاملات انجام شده در آن استخر به تامین کنندگان نقدینگی اختصاص یابد.

خرید کرو دائو توکن

خرید کرو دائو توکن از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید کرو دائو توکن به صورت آنلاین است. برای خرید کرو دائو توکن به کیف پول کرو دائو توکن نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی کرو دائو توکن به شما اختصاص داده می‌شود و کرو دائو توکن خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید کرو دائو توکن

.

...

خرید کرو دائو توکن در ایران با ریال

مشتاقان خرید کرو دائو توکن در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید کرو دائو توکن اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید کرو دائو توکن است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید کرو دائو توکن با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید کرو دائو توکن با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری کرو دائو توکن خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال کرو دائو توکن به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش کرو دائو توکن

فروش کرو دائو توکن و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، کرو دائو توکن خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش کرو دائو توکن و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید کرو دائو توکن بدون احراز هویت

خرید و فروش کرو دائو توکن همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید کرو دائو توکن از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید کرو دائو توکن را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

قیمت کرو دائو توکن

قیمت کرو دائو توکن را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت کرو دائو توکن و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید کرو دائو توکن

قیمت خرید کرو دائو توکن در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید کرو دائو توکن، قیمت جهانی کرو دائو توکن و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی کرو دائو توکن و قیمت خرید کرو دائو توکن را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید کرو دائو توکن از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید اتریوم

خرید کاوا

خرید الگوراند

خرید متیک

خرید الروند گلد

ویژگی‌های کرو دائو

کارمزد کم:  کارمزد معاملات در این صرافی حدود 0.04 دلار است.

صرافی با تمرکز بر استیبل کوین‌ها: صرافی کرو از بسیاری از استیبل کوین‌‌های مختلف پشتیبانی می‌کند.

بر اساس پلتفرم AMM فعالیت می‌کند: بازار ساز خودکار یا AMM همان ویژگی است که موجب ارزش‌گذاری اتوماتیک بر روی ارزهای دیجیتال می‌گردد.

کیف پول کرو دائو

برای نگهداری از رمز ارز کرو دائو می‌توانید از کیف پول‌های معروف نرم‌افزاری همچون تراست والت (Trustwallet)، کوینومی (Coinomi) و اتمیک (Atomic) استفاده کنید. علاوه بر کیف پول‌های نرم‌افزاری، کیف پول سخت افزاری لجر (Ledger) نیز برای نگهداری از این رمز ارز می‌تواند استفاده گردد.

برخی از سوالات متدوال درباره کرو دائو

خیر. خرید و فروش کرو دائو در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود. به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران فعالیت می‌کنند حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت طولانی در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله کرو دائو با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت کرو دائو را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

حداقل خرید کرو دائو در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید کرو دائو توکن ۱۰۰ هزار تومان است.

فروش و خرید کرو دائو

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید کرو دائو، رابکس را انتخاب کنید.