صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید بیت تورنت (BitTorrent) ، فروش بیت تورنت - بهترین قیمت BTT

روز
BitTorrent-New (BTT)
USDT

فروش و خرید بیت تورنت با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید بیت تورنت

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید بیت تورنت بپردازید.

BitTorrent
بیت تورنت (BitTorrent) :

خرید بیت تورنت BitTorrent-New و فروش بیت تورنت با بهترین قیمت BTT در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید بیت تورنت: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید بیت تورنت با ریال یا تتر.

 

بیت تورنت در یک نگاه :

مقدمه

امروزه بسیاری از کاربران اینترنتی با پروتکل همتا به همتای بیت تورنت (BitTorrent) که توسط برم کوهن(Bram Cohen) اختراع شده آشنا هستند .بیتتورنت نام یک شرکت است. این شرکت پروتکل و برنامه‌ای با نام بیتتورنت نیز دارد. بیتتورنت (BitTorrent) از پروتکل‌های به اشتراک گذاری فایل‌ها است که با استفاده از روش همتا به همتا ( یا Peer-to-Peer، حجم بالایی از فایل‌ها را به مقصد می‌رساند. این پروتکل با هدف کاهش فشار موجود بر روی سرورها و پهنای باند مصرفی آن‌ها طراحی شده است. طوری که خود کاربران انتقال فایل‌ها را انجام دهند.

بیت تورنت در شبکه ترون

شبکه ی ترون با هدف ایجاد یک اینترنت کاملا غیر متمرکز روی کارآمده است و توکن مربوط به این شبکه TRX نام دارد. این شبکه در سال 2018 میلادی، شبکه‌ی بیت تورنت را به قیمت 140 میلیون دلار خرید و پروژه‌ی بیت‌تورنت را راه‌اندازی کرد. جاستین سان، بنیانگذار پروژه ترون در تاریخ ۲۴ ژوئیه (۲ مرداد) طی یک بیانیه رسماً این موضوع را اعلام کرد. او اینگونه عنوان کرد که بیت‌تورنت یک «پیدایش جنبش عدم‌تمرکز» است و یک بستری برای انقلاب بلاکچین‌ها است. شرکت ترون و بیت‌تورنت کاملاً در هم ادغام خواهند شد و دو تیم توسعه‌ای نیز به یک تیم تبدیل خواهند شد.خدمات و توکن بیت تورنت بر روی شبکه‌ی ترون ارائه شده است.شبکه‌ی بیت تورنت یکی از پروتکل‌های انتقال فایل به صورت سراسری در جهان است که بدون نیاز به سرور مرکزی انجام‌ می‌شود. فایل‌های مورد نیاز جهت آپلود و دانلود براحتی و با بالاترین سرعت بر روی این شبکه قرار می‌گیرند. هر شخصی که فایلی را می‌کند همان فایل را با دیگران به اشتراک می‌گذارد و در ازای این‌کار توکن bttرا جایزه دریافت می‌کند که به این اجتماع کامپیوترها “Swarm” گفته می‌شود.این شبکه کاربران بسیار زیادی دارد که توسط بیت تورنت در سراسر جهان پشتیبانی می‌شوند.

خرید بیت تورنت

خرید بیت تورنت از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید بیت تورنت به صورت آنلاین است. برای خرید بیت تورنت به کیف پول بیت تورنت نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی بیت تورنت به شما اختصاص داده می‌شود و بیت تورنت خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید بیت تورنت

.

...

خرید بیت تورنت در ایران با ریال

مشتاقان خرید بیت تورنت در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید بیت تورنت اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید بیت تورنت است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید بیت تورنت با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید بیت تورنت با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری بیت تورنت خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال بیت تورنت به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش بیت تورنت

فروش بیت تورنت و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، بیت تورنت خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش بیت تورنت و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید بیت تورنت بدون احراز هویت

خرید و فروش بیت تورنت همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید بیت تورنت از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید بیت تورنت را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید بیت تورنت در ایران

بهترین سایت خرید بیت تورنت در ایران کجاست؟ خرید بیت تورنت در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش بیت تورنت معرفی نشده‌اند. قیمت خرید بیت تورنت در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید بیت تورنت با ریال، نگهداری بیت تورنت و فروش بیت تورنت را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت بیت تورنت

قیمت بیت تورنت را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت بیت تورنت و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید بیت تورنت

قیمت خرید بیت تورنت در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید بیت تورنت، قیمت جهانی بیت تورنت و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی بیت تورنت و قیمت خرید بیت تورنت را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید بیت تورنت از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید جاست

خرید چیلیز

خرید استپن

خرید سندباکس

شبکه‌ بیت تورنت

بیت‌تورنت یک شبکه‌ی همتا به همتا است. این شبکه برای افرادی که قصد به اشتراک‌گذاشتن فایل‌های ویدیویی و بازی و نرم افزارهای مختلف دارند،کاربرد دارد. بیت تورنت حدودا ۲۵۰ میلیون کاربر در ماه دارد. اگر قصد استفاده از محصولات این شبکه را دارید باید نرم‌افزار مخصوص آن (کلاینت) را داشته باشید. معروف‌ترین کلاینت بیت‌تورنت، یو‌تورنت (μTorrent) نام دارد.

 

محصولات شبکه بیت تورنت

شبکه‌ی بیت تورنت دارای سه محصول زیر می‌باشد:
1. BitTorrent Speed
2. BitTorrent File System
3. DLive

پروژه‌ی اطلس بلاکچین ترون

بیت تورنت قصد دارد تا در پروژه‌ی اطلس با برقراری اتصال میان بلاکچین ترون و شبکه‌ی همتا به همتای بیت‌تورنت موجب ادغام ویژگی‌های این دو شود. اهداف این پروژه شامل:

  1. ایجاد یک رابط کاربری مناسب میان تولیدکنندگان محتوا و مخاطبان‌ آن‌
  2. کمک به شناخت بیشتر فناوری ارز دیجیتال به مخاطبان شبکه‌ی تورنت
  3. افزایش سرعت بیت‌تورنت با بهره‌گیری از توکن BTT

 

ایجاد یک رابط کاربری مناسب میان تولیدکنندگان محتوا و مخاطبان‌ آن‌

بیت تورنت معتقد است که می‌تواند واسطه‌های زمان خرید و فروش را حذف کند و به جایگاهی دست‌ یابد که کاربران برای انجام تراکنش‌های خود از توکن‌های btt استفاده کنند. این هدف برای بیت تورنت بقدر مشخص است که بیت تورنت معتقد است روزی این توکن می‌تواند جانشین ارزهای فیات شود. این توکن با به اشتراک‌گذاری محتواهای بدون سانسور تولیدکنندگان محتوا قصد دارد تا صداقت را ترویج دهد و با حذف سانسور و دریافت پاداش به هدف خود نزدیک شود.

ترویج استفاده از بلاکچین‌ها

بیت تورنت سعی دارد تا با ارائه‌ی انگیزه‌های بازار محور بتواند جامعه‌ی مخاطبان خود را بیشتر کند و با در دسترس قراردادن خدمات عالی به کاربران سطح انگیزه‌ی افراد را برای استفاده از خدمات بلاکچین‌ها بالا ببرد و نقشی موثر در معرفی بازار ارزهای دیجیتال و کریپوتو کارنسی داشته باشد.

افزایش سرعت بیت‌تورنت با بهره‌گیری از توکن BTT

یکی دیگر از نرم افزارهای رایج سیستم بیت تورنت، BitTorrent Speed (BTFS) است، یک نرم‌افزار ذخیره‌سازی فایل که به منظور حل مسائل مربوط به هزینه و اعتماد ذاتی در سیستم‌های ذخیره‌سازی متمرکز است. در (BitTorrent Speed) شما می‌توانید با پرداخت توکن‌BTT به سرعت بیشتر جهت دانلود فایل‌ها دست ‌پیدا کنید.

معرفی توکن BTT

توکن مربوط به شبکه‌‌ی بیت تورنت،BTT نام دارد که با استفاده از آن می‌توان پرداخت‌های درون‌شبکه‌ای را انجام داد. این توکن با هدف ایجاد انگیزه جهت به اشتراک‌گذاری فایل‌ها در سرتاسر جهان طراحی شده است.

 

این توکن بر پایه‌ی TRC-10 بر روی بلاکچین ترون فعالیت می‌کند. تراکنش‌های بلاکچین ترون بسیار کم‌هزینه هستند و انجام تراکنش‌ها و معاملات کوچک و بزرگ در‌ آن بصرفه خواهد بود. به کاربرانی که از یک Swarm BitTorrent بارگیری می‌کنند “leechers” یا “peers” گفته می‌شود. کاربرانی که حتی پس از بارگیری فایل کامل به دسته‌ای از BitTorrent متصل می‌شوند و بیشتر از پهنای باند بارگذاری خود استفاده می‌کنند تا سایر افراد بتوانند بارگیری فایل را ادامه دهند، به عنوان “seeders” شناخته می‌شوند.

 

برای بارگیری فایل تورنت یک seeder، که یک نسخه کامل موجود در torrent دارد، باید در ابتدا به گروه متصل شود تا سایر کاربران بتوانند داده ها را بارگیری کنند. اگر یک تورنت هیچ seeder نداشته باشد، بارگیری امکان‌پذیر نخواهد بود چون هیچ کاربر متصل، فایل کامل را ندارد. در شبکه‌ی تورنت، قراردادن فایل ‌(سیدینگ) یکی از مهمترین ارزش‌های این شبکه است. کاربرانی که کپی کاملی از فایل ذخیره‌شده را بر روی کامپیوتر شخصی خود دارند، Seeds نامیده می‌شوند و در ازای بارگیری و بارگذاری داده‌ها، توکنBTT دریافت می‌کنند.

 

برای تبدیل به Seed شدن نیازی به خریدن دستگاه‌های گران قیمت نیست و همین که فایل‌های فیلم، بازی، آهنگ یا … را بر روی کامپیوتر خود نگهداری کنید و در شبکه به اشتراک بگذارید برای دریافت این توکن جایزه کافی است. ارائه‌ی پاداش به کاربران می‌تواند انگیزه‌ی افراد را در انجام صادقانه‌ی فعالیت‌ها بالا ببرد.

همکاری بیت‌تورنت و ترون

ترکیب نقاط قوت پروتکل بیت تورنت با ترون در جهت رسیدن به یک هدف مشترک، یکی از مهمترین عواملی بود که ترون و بیت تورنت را برای همکاری با یکدیگر مشتاق کرد. شبکه‌ای با فناوری همتا به همتا (PEER TO PEER) یکی از مهمترین نقاط مشترک این دو شبکه است بیت‌تورنت قابلیت خود را در ارسال و اشتراک فایل‌های بزرگ مانند نمایش‌های تلوزیونی، فیلم‌ها، بازی‌ها و …مدت‌ها است که ثابت کرده است.

 

سیستم ترون نیز با هدف تبدیل شدن به یک پروتکل جهانی جهت دانلود و آپلود بدون هیچ‌گونه سانسور در حال فعالیت است. جاستین سان (Justin Sun) موسس TRON و مدیرعامل BitTorrent طی یک بیانیه این‌چنین بیان کرده است: “شبکه‌ی ترون و شبکه‌ی بیت‌تورنت مکمل یکدیگر هستند و برای ایجاد یک اینترنت غیرمتمرکز باید از هردوی این سیستم‌ها بهره‌مند شویم”

عملکرد شبکه‌ی بیت تورنت

در حالت عادی زمانی که شما قصد دانلود فایلی را دارید باید به سرور مرکزی متصل شوید و از طریق سرور مرکزی دانلود‌های خود را انجام دهید و در نتیجه همین امر باعث بالا رفتن ترافیک شبکه می‌شود. اما بیت‌تورنت یک پروتکل همتا به همتا است؛ به این‌صورت که کامپیوترها به نام “swarm” (گروهی از کامپیوترهایی که فایل‌ها را دانلود یا آپلود می‌کنند) داده‌ها را بین همدیگر بدون نیاز به هیچ سرور مرکزی رد و بدل می‌کنند.

 

فایل به اشتراک‌گذاشته شده به قسمت‌های کوچکتری تقسیم‌بندی می‌گردد و کاربر با دانلود هر قسمت از آن می‌تواند آن را با بقیه‌ی افراد نیز به اشتراک بگذارد. به اشتراک‌گذاری این قسمت‌های دانلود شده بدون نیاز به سرور واسطه و بین همه‌ی کاربران بصورت کاملا مستقیم امکان‌پذیر خواهد بود. هر کامپیوتری که با استفاده از بیت تورنت کلاینت فایلی را آپلود کند و آن را در سیستم خود نگه‌داری کند، به یک Swarm تبدیل می‌شود. کلاینت بیت‌تورنت پیغام درخواست شما را به “Tracker”‌ها میفرستد. پس از اتصال، یک سرویس گیرنده BitTorrent تکه‌های کوچکی از فایل های موجود در تورنت و تمام داده‌هایی را که می‌تواند دریافت کند بارگیری می‌کند.

 

هنگامی که سرویس گیرنده BitTorrent دارای برخی از داده ها است، می‌تواند بارگذاری این داده‌ها را برای سایر مشتریان BitTorrent شروع کند. به این ترتیب، هر‌کس که یک تورنت را بارگیری می‌کند، همان تورنت را بارگذاری می‌کند.

 

اگر 10 هزار نفر یک فایل را بارگیری می‌کنند، در شبکه ترافیکی ایجاد نمی‌شود. در عوض، هر بارگیری‌کننده پهنای باند بارگذاری را به سایر بارگیری کننده‌ها انتقال می‌دهد و اطمینان می‌دهد که تورنت سریع می‌ماند. هنگامی که کلاینت BitTorrent برخی از داده ها را دارد، می‌تواند بارگذاری این داده‌ها را در سایر کلاینت‌های BitTorrent در Swarm شروع کند. به این ترتیب‌، هر‌کس که یک فایل در تورنت را بارگیری می‌کند، می‌تواند همان تورنت را در شبکه بارگذاری ‌کند. این نحوه‌ی عملکرد موجب افزایش سرعت شبکه می‌شود.

درآمدزایی با بیت‌تورنت

کاربر، محتوایی را تولید می‌کند و آن را در شبکه بارگذاری می‌کند یا محتواها را ذخیره کرده و با دیگران به اشتراک می‌گذارد و در ازای آن توکن BTT را بعنوان هدیه پاداش می‌گیرد. این فرایند ممکن است منجر به دریافت پاداش‌های بسیار زیاد نشود اما دو مزیت دارد: اول اینکه با حذف شبکه‌های واسطه شما می‌توانید به راحتی تمامی حق الزحمه خود را دریافت کنید و بدون اعمال هیچ‌گونه محدودیت و سانسوری از سوی شبکه به درآمد‌زایی و ارائه‌ی محتواهای خود بپردازید. دوم اینکه این سیستم می‌تواند برای شرکت‌های بزرگی مانند شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات ذخیره سازی ابری و هاستینگ درآمدهای بسیار عالی تولید کند.

کیف‌پول‌های ارز دیجیتال BTT

ارز دیجیتال BTT یک توکن TRC-10 است که بر روی بلاکچین ترون فعالیت می‌کند؛ بنابراین می‌توان از هر کیف پولی که از رمز ارز TRX پشیتبانی می‌کند برای نگهداری توکن BTT استفاده کرد.

 

کیف‌پول‌های نرم‌افزاری: کیف‌پول‌هایی که نرم افزار آن بر روی موبایل یا کامپیوتر قابل نصب و استفاده است مانند کیف پول تراست والت (Trust Wallet) و والت کوینومی (Coinomi Wallet).

 

کیف‌پول‌های سخت‌افزاری: دسته‌ای از کیف‌پول‌هایی که بصورت قطعات سخت‌افزاری هستند (مانند فلش مموری‌ها) که از امنیت نسبتا بالایی برخوردارند. مانند لجر نانو اس و ایکس (Ledger Nano S & X)، ترزور (Trezor Wallet)

برخی از سوالات متدوال درباره بیت تورنت

رابکس در حال حاضر از رمزارز بیت تورنت و بیش از 300 ارز دیجیتال دیگر پشتیبانی می‌کند. شما نه تنها می‌تواند خرید بیت تورنت خود را در رابکس انجام دهید بلکه فروش بیت تورنت نیز در رابکس ممکن است.

خیر. خرید و فروش بیت تورنت، مانند خرید و فروش سایر ارزهای دیجیتال در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود. به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش رمز ارزها که در ایران فعالیت می‌کنند حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

حداقل خرید بیت تورنت در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید بیت تورنت ۱۰۰ هزار تومان است.

فروش و خرید بیت تورنت

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید بیت تورنت، رابکس را انتخاب کنید.