logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید بتا فایننس Beta Finance ، فروش بتا فایننس BETA - خرید و فروش بتا فایننس

Beta Finance (BETA)

خرید بتا فایننس Beta Finance و فروش بتا فایننس BETA در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

2,938.96875

تومان
-16.51%

Beta Finance

BETA
Beta Finance( BETA)2,938.96875
-16.51%

چگونه از رابکس بتا فایننس بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید بتا فایننس بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

بتا فایننس در یک نگاه:

Beta Finance

(BETA)

لینک‌های مفید:
Website
Whitepaper
SourceCode
explorer1
کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0xaC3090...a032600c

خرید بتا فایننس

را در کیف پول های داخلی و خارجی خود خریداری کرده و در کیف پول خود نگهداری کنید .نکته مهم در خرید فایننس (BETA) آن است که در محلی به سرمایه گذاری بپردازیم که از امنیت آن مطمئن باشیم. خوشبختانه در سال های اخیر پلتفرم های گوناگونی در ایران فعالیت می کنند که امنیت حساب کاربران در آن تضمین شده است.

نحوه خرید بتا فایننس

برای خرید بتا فایننس (BETA) میتوانید در پلتفرم رمز ارز دیجیتال مانند رابکس ثبت نام کرده و با شارژ کیف پول خود رمز ارز فایننس (BETA) را خریداری کنید.ضمن آنکه رمز ارز بتا فایننس (BETA) خود را می توانید به تتر و بیش از 300 رمز ارز دیگر درپلتفرم رمز ارزی رابکس نگهداری کنید ،رابکس با بیش از 6 سال سابقه خرید و فروش رمزارز دیجیتال برای کاربران خود فضایی امن و سریع را فراهم آورده است تا با خیال راحت سرمایه گذاری خود را انجام دهند .

خرید و فروش بتا فایننس (Beta)

اگر قصد فروش و خرید بتا فایننس (BETA) را دارید، پلتفرم رابکس برای شما فضایی را طراحی کرده است که با ثبت نام و انجام احراز هویت در رابکس می توانید کیف پول رابکسی خود را شارژ کرده و رمز ارز بتا فایننس (BETA) را خریداری کنید و در همان لحظه می توانید در بالا ترین قیمت آن را بفروشید و سود کنید.

آموزش خرید و فروش بتا فایننس

برای خرید رمز ارز دیجیتال بتا فایننس (BETA) ابتدا در پلتفرم رابکس ثبت نام کرده و احراز هویت خود را کامل کنید ،تیم رابکس در سریع ترین زمان احراز شما را بررسی کرده و شما می توانید در همان لحظه کیف پول رابکسی خود را شارژ کرده و رمز ارز بتا فایننس (BETA) را خریداری کنید . فروش رمز ارز بتا فایننس (BETA) به همان راحتی خرید آن در رابکس ممکن است کافی است در پنل معاملات خود رفته و بر روی رمز ارز فایننس (BETA) کلیک کنید و گزینه فروش را انتخاب کنید.خرید بتا فایننس

خرید بتا فایننس با تومان

یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از پلتفرم های داخلی برای سرمایه گذاری آن است که می توانید رمز ارز بتا فایننس (BETA) را فروخته و در هر زمان در قیمت مورد نظر آن را بفروشیم و تبدیل به تومان کنیم و با کارت های بانکی خود تومان خود را برداشت کنیم .در رابکس با هر شماره شبا تایید شده در سایت می توانید روزانه 100 میلیون تومان برداشت تومان با هر شماره شبا داشته باشید.

خرید بتا فایننس با کمترین کارمزد

پرداخت کمترین کارمزد برای خرید بتا فایننس (BETA) احتمالا از مهمترین عوامل در انتخاب برای سرمایه گذاری در سایت های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال است .در پلتفرم رمز ارز دیجیتال رابکس تمامی کارمزدها و هزینه های عملیاتی در دل قیمت هاست و شما کاربران محترم هزینه ای جز قیمت نمایش داده شده پرداخت نمی کنید ،شما می توانید قیمت های رابکس را با پلتفرم های دیگر مقایسه کنید.

خرید Beta ******* بدون احراز هویت

خرید بتا فایننس (BETA) در هیچکدام از پلتفرم های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال بدون احراز هویت ممکن نیست.تیم رابکس با پشتیبانی 24 ساعته احراز هویت شما را بررسی کرده و پس از ان شما می توانید به فروشو خرید بتا فایننس (BETA) بپردازید. کافی است با طی کردن چند مرحله در سایت رابکس اقدام به احراز هویت خود کنید.
خرید بتا فایننس

فروش بتا فایننس

.شما می‌توانید از طریق صرافی ارز دیجیتال رابکس برای خرید بتا فایننس (BETA) اقدام کنند.توجه داشته باشید که قیمت فروش و خرید بتا فایننس (BETA) در سایت رابکس متفاوت است، ضمن اینکه قیمت ها در رابکس براساس عرضه و تقاضا قیمت گذاری می شود.ضمن اینکه می توانید بتا فایننس را به راحتی در سایت رابکس خریداری کرده و فایننس (BETA) را به راحتی به فروش برسانید و به تومان تبدیل کنید.

نحوه فروش بتا فایننس Beta

دیگر لازم نیست بتا فایننس (BETA) خود را به ریال تبدیل کرده و ریالتان را تتر کنید.به شکل مستقیم واریز تومان به کیف پول خود داشته باشید و بتا فایننس (BETA) را در تب معامله خریداری کنید پس از آن می توانید رمز ارز بتا فایننس (BETA) خود را بفروشید و تبدیل به تومان کنید. .

صرافی آنلاین بتا فایننس

خرید بتا فایننس (BETA) از صرافی ایرانی ارز دیجیتال رابکس به راحتی در چند گام امکان پذیر است. برای خرید بتا فایننس (BETA) از صرافی رابکس کافی است پس از ثبت نام و احراز هویت، کیف پول تومانی خود را شارژ کنید و سپس به خرید بتا فایننس (BETA) بپردازید ضمن آنکه فروش سولانا در رابکس به راحتی خرید آن است،وارد پنل کاربری خود شده و رمز ارز بتا فایننس (BETA) را انتخاب کرده ضمن آنکه شما می توانید در صرافی رابکس بتا فایننس (BETA) را به 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید. .

بهترین سایت خرید بتا فایننس

بهترین سایت خرید فروش رمز ارز دیجیتال بتا فایننس (BETA) با توجه به فاکتور های انتخاب اشخاص مانند امنیت، سرعت معاملات، سرعت تراکنش‌ها، پشتیبانی 24 ساعته ،پشتیبانی از رمز ارز های پرطرفدار، قیمت مناسب، تجربه کاربری انتخاب می شود.پلتفرم ارز دیجیتال رابکس تمامی این امکانات را برای کاربران خود فراهم آورده است فقط کافی است در سایت رابکس ثبت نام کرده و اقدام به خرید و فروش رمز ارز دیجیتال بتا فایننس کنید.

اپلیکیشن خرید و فروش بتا فایننس

در حال حاضر اپلیکیشن های متفاوتی در زمینه خرید و فروش رمز ارز بتا فایننس (BETA) فعالیت می کنند شما می توانید در این اپلیکیشن ها خرید و فروش رمز ارز بتا فایننس (BETA) را به راحتی انجام دهید .اپلیکیشن رابکس یکی از اپلیکیشن های ارائه شده به باز است که سرعت، امنیت،کارمزد خرید و فروش کم،پشتیبانی 24 از ارکان مهم ساخت آن است.می توانید با نصب اپلیکیشن رابکس رمز ارز بتا فایننس (BETA) را خریداری کرده و در همان زمان اقدام به فروش آن کنید.

سایت خرید و فروش بتا فایننس

سایت های خرید و فروش رمز ارز دیجیتال گوناگونی رمز ارز بتا فایننس (BETA) را ارائه می‌کنند انتخاب اینکه در کدام سایت سرمایه گذاری کنید به پشتیبانی سایت از رمز ارزهای گوناگون،پرداخت کمترین کارمزد ،امن بودن فضای سرمایه گذاری و پشتیبانی 24 ساعته در صورت بروز مشکل از ویژگی های مهم سایت ها برای فروش و خرید بتا فایننس (BETA) می باشد.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خریداتریوم

خریدبایننس کوین

خرید ترون

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز بتا فایننس، به صفحه قیمت بتا فایننس بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

بتا فایننس

نماد اختصاری

BETA

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار

0.050025

بالاترین قیمت روز

-

قیمت به تومان

2,938.96875

مارکت کپ

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش BETA در ایران

خرید و فروش BETA در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید بتا فایننس در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.