صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید آپتوس (Aptos) ، فروش آپتوس - بهترین قیمت APT

روز
Aptos (APT)
USDT

فروش و خرید آپتوس با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید آپتوس

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش آپتوس و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

APT
آپتوس (APT) :

خرید آپتوس Aptos و فروش آپتوس با بهترین قیمت APT در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید آپتوس: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید آپتوس با ریال یا تتر.

 

مقیاس‌پذیری که در پروژه ارز دیجیتال آپتوس ادعا می‌شود به نسبت سایر بلاک چین های لایه اول شناخته شده و و معروف بسیار بیشتر است. پروژه آپتوس رقیب جدی پروژه سولانا شناخته می‌شود. پر پروژه سولانا تعداد بیش از 50 هزار تراکنش می‌تواند در ثانیه انجام شود، این رقم در پروژه آپتوس حدود ۱۰۰ هزار تراکنش است، یعنی دو برابر پروژه سولانا. علاوه بر این این پروژه ادعا دارد که از خاموش شدن‌های بی‌وقفه که یکی از معضل‌های بلاک چین سولانا است جلوگیری می‌کند. اگر به شناخت عمیق‌تر و تکنیکال پروژه آپتوی علاقه دارید، می‌توانید مقاله رمز ارز آپتوس را در آکادمی رابکس بخوانید.

خرید آپتوس

خرید آپتوس از طریق صرافی های ارز دیجیتال خارجی همچون بایننس امکان‌پذیر است. این در حالی است که فروش و خرید آپتوس در زمان نوشتن این نوشته در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی زیادی پشتیبانی نمی‌شود. همچنین خرید این ارز دیجیتال در صرافی های غیر متمرکز نیز فعلا امکان پذیر نمی‌باشد. هرچند پنکیک سواپ در بلاگ خود اعلام کرده است که به زودی این ارز دیجیتال را پشتیبانی می‌کند. این در حالی است که خرید آپتوس در رابکس پشتیبانی می‌شود و شما می‌توانید با ثبت نام و احراز هویت در رابکس به فروش و خرید آپتوس بپردازید.

 

نحوه خرید آپتوس

نحوه خرید آپتوس در رابکس به این شکل است: (۱) در مرحله اول با استفاده از مشخصات فردی خودتان ثبت نام کنید. (۲) سپس در کمتر از ۵ دقیقه با استفاده از مدارک شناساییتان احراز هویت کنید و (۳) در نهایت به فروش و خرید آپتوس بپردازید. برای خرید آپتوس ابتدا باید کیف پول تومانی یا تتری خود را شارژ کنید و در اخر به مبدل رفته و از تب خرید ارز دیجیتال آپتوس را انتخاب کنید. نرخ خرید آپتوس را مشاهده کنید و در صورتی که مطلوب شما بود مقدار مورد نظر را وارد کرده و خرید را تایید کنید.

خرید آپتوس

 

 

آموزش خرید و فروش آپتوس

آموزش خرید آپتوس و سایر ارز های دیجیتال را می‌توانید از صفحه راهنمای خرید ارز دیجیتال رابکس مشاهده کنید. آموزش فروش آپتوس و سایر ارز های دیجیتال را نیز می‌توانید از صفحه راهنمای فروش ارز دیجیتال مشاهده کنید. اما به صورت کلی آموزش خرید و فروش آپتوس به این شکل است که باید ابتدا کیف پول خود (تومانی یا آپتوس) را شارژ کرده و سپس در مبدل به تب خرید یا فروش بروید. با رفتن به تب خرید باید ارز آپتوس را انتخاب کرده و تومان خود را بدهید و آپتوس خرید شده را دریافت کنید. برای فروش باید به تب فروش رفته، آپتوس را انتخاب کنید و در نهایت با انتخاب مقدار معادل تومانی آپتوس فروش رفته را دریافت کنید.

 

خرید آپتوس با تومان

برای خرید آپتوس با تومان در رابکس، پس از ثبت نام و احراز هویت، باید کیف پول تومانی خود را شارژ کرده و سپس به مبدل و تب خرید بروید. در مبدل و در تب خرید، ارز دیجتیال آپتوس را انتخاب کنید. نرخ خرید آپتوس را می‌توانید الان مشاهده کنید. اگر این نرخ و قیمت مطلوب شما بود، مقدار تومانی که می‌خواهید برای خرید آپتوس استفاده کنید را وارد کنید. در این لحظه مقدار آپتوس دریافتی را نیز می‌توانید ببیند. در صورت تایید تومان شما به آپتوس تبدیل می‌شود و خرید آپتوس با تومان شما نهایی می‌شود.

 

خرید و فروش آپتوس

هم خرید و هم فروش آپتوس در رابکس پشتیبانی می‌شود. برای خرید و فروش اپتوس کافی است پس است پس از ثبت نام و احراز هویت در رابکس، ابتدا کیف پول تومانی یا آپتوس خود را شارژ کرده و به مبدل بروید. در مبدل در تب خرید می‌توانید به خرید آپتوس و در تب فروش می‌توانید به فروش آپتوس بپردازید. 

 

خرید آپتوس با کمترین کارمزد

خرید آپتوس با کمترین کارمزد در صرافی‌های همتا به همتای خرید و فروش ارز دیجیتال امکان پذیر است. هرچند به هنگام خرید باید به نکات دیگری نیز دقت کرد (نکاتی همچون زمان بر بودن انجام تراکنش، امنیت و راحتی تراکنش). رابکس همواره سعی می‌کند تا برای خرید آپتوس با کمترین کارمزد بهترین قیمت‌ها را به کاربران خود ارائه کند. علاوه براین قیمت ارزهای دیجیتال مدام در حال تغییر است. شاید برای خرید آپتوس با کمترین کارمزد و قیمت بهتر باشد از نظر علمی رفتار قیمتی این ارز را تحت نظر داشته باشیم.

 

خرید آپتوس بدون احراز هویت

خرید آپتوس بدون احراز هویت در ایران و با تومان، در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد. فروش و خرید آپتوس در حوزه مالی و تکنولوژی قرار می‌گیرد. با توجه به سوء استفاده‌های احتمالی که ممکن است این این بازارها شود، همواره صرافی های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی کاربران خود را احراز هویت می‌کنند. توجه کنید که برای خرید آپتوس بدون احراز هویت به افراد کاملا اعتماد نکنید و حتما به هنگام سرمایه‌گذاری ملاحظات لازم را انجام دهید.

فروش آپتوس

فروش آپتوس و تبدیل آپتوس به تومان در صرافی های ایرانی زیادی امکان پذیر نیست. هرچند فروش آپتوس در صرافی رابکس امکان پذیر است. شما می‌توانید با شارژ کیف پول آپتوس خود (واریز آپتوس به کیف پول خود در رابکس) به فروش آپتوس و تبدیل آن به تومان و حتی تتر بپردازید. بنابراین علاوه بر خرید این ارز، فروش آپتوس نیز در رابکس امکان پذیر است.

 

نحوه فروش آپتوس

نحوه فروش آپتوس صرافی های ارز دیجیتال به این شکل است که فرد ابتدا باید اپتوس خود را به کیف پول خود در ان صرافی انتقال دهد. سپس به قسمت معامله یا مبدل آن برود و آپتوس خود را به یک رمز ارز دیگر تبدیل کنید. نحوه فروش آپتوس در صرافی ارز دیجیتال رابکس نیز به همین شکل است. ابتدا باید آپتوس خود را به کیف پولتان در رابکس منتقل کنید و سپس به مبدل بروید و در تب فروش، به فروش آپتوس و تبدیل آن به تومان بپردازید. نحوه فروش آپتوس و تبدیل آن به رمز ارز تتر نیز به این نحو است که باید به تب تبدیل بروید و در قسمت بالا ارز آپتوس و در قسمت پایین ارز تتر را انتخاب کنید. سپس مقدار مورد نظرتان را وارد کرده و معامله را تایید کنید.

قیمت آنلاین آپتوس

قیمت آنلاین آپتوس را می‌توانید در سایت‌های مختلفی همچون کوین مارکت کپ (از طریق این لینک https://coinmarketcap.com/currencies/aptos/) مشاهده کنید. علاوه بر این قیمت آنلاین آپتوس در سایت رابکس و از صفحه قیمت ارز دیجیتال رابکس امکان پذیر است. در همین صفحه نیز در بالا و در قسمت مبدل می‌توانید قیمت آنلاین آپتوس را به تومان و تتر مشاهده کنید.

 

قیمت لحظه ای آپتوس

قیمت لحظه ای آپتوس در هر لحظه تغییر می‌کند و برای پیگیر آن باید در هر لحظه به یکی از صرافی‌های ارز دیجیتال مراجعه کنید. هرچند سایت کوین مارکت کپ که به مرور به یکی از مراجع دنیای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است، قیمت لحظه ای آپتوس را به شما در صرافی های مختلف نشان می‌دهد. علاوه بر این قیمت لحظه ای آپتوس در بالای همین صفحه و در قسمت نمودار و مبدل مشخص است.

 

بهترین قیمت آپتوس

بهترین قیمت آپتوس برای خرید و فروش را در سایت کوین مارکت کپ و در صرافی‌های مختلف ببینید و مقایسه کنید. رابکس نیز همواره سعی می‌کند تا برای خرید بهترین قیمت آپتوس را به کاربران پیشنهاد کنید. البته بهترین قیمت آپتوس صرفا به صرافی های ارز دیجیتال وابسته نیست، به هنگام خرید باید مطمئن شوید که بهترین زمان برای خرید است. این مورد با شناخت پروژه این رمز ارز و تحلیل قیمت آن به دست می‌آید.

 

نرخ ارز دیجیتال آپتوس

نرخ ارز دیجیتال آپتوس را در مبدل رابکس و در تب خرید و فروش می‌توانید مشاهده کنید. برای خرید، به تب خرید بروید و با انتخاب آپتوس نرخ ارز دیجیتال آپتوس برای خرید را مشاهده کنید. به طور مشابه نرخ ارز دیجیتال آپتوس برای فروش در تب فروش مشخص است. برای مشاهده نرخ ارز دیجیتال آپتوس به تتر به تب تبدیل رفته و جفت ارز آپتوس و تتر را انتخاب کنید.

 

قیمت آپتوس به تومان

قیمت آپتوس به تومان را باید در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی مشاهده کنید. در رابکس قیمت آپتوس به تومان در مبدل و تب خرید و با انتخاب ارز دیجیتال آپتوس قابل مشاهده است. قیمت آپتوس به تومان برای فروش (تبدیل آپتوس به تومان) در تب فروش قابل دیدن است. قیمت آپتوس به تومان مدام در حال تغییر است و اینطور نیست که همیشه ثابت باشد.

صرافی آنلاین آپتوس

صرافی های خارجی زیادی از ارز دیجیتال آپتوس پشتیبانی می‌کنند. بایننس شاید بهترین صرافی آنلاین آپتوس باشد که در آن به راحتی و امنیت بالا می‌توانید به فروش و خرید این رمز ارز بپردازید. اما در ایران رابکس به عنوان صرافی آنلاین آپتوس خدمات فروش و خرید این رمز ارز را ارائه می‌کند. در صرافی آنلاین رابکس می‌توانید به صورت آنلاین و با سرعتی بالا به فروش و خرید آپتوس بپردازید.

 

بهترین سایت خرید آپتوس

بهترین سایت خرید آپتوس در جهان بایننس، کونکس و کوکوین هستند. در ایران نیز رابکس یکی از بهترین سایت های خرید آپتوس به شمار می‌رود که با سرعت و امنیتی بالا امکان معامله آپتوس را فراهم می‌کند. در سایت رابکس پس از ثبت نام و احراز هویت می‌توانید به راحتی به فروش و خرید آپتوس با تومان یا ریال بپردازید آپتوس خرید شده را در همان رابکس و در کیف پولتان نگهداری کنید. هرچند پس از خرید آپتوس می‌تواند ارز خریداری شده را به کیف پول شخصی خودتان نیز منتقل کنید.

 

اپلیکیشن خرید و فروش آپتوس

اپلیکیشن خرید و فروش آپتوس در خارج از ایران بایننس و کوکوین و کوینکس هستند که بخاطر محدودیت‌ها استفاده از آن‌ها بسیار سخت است. هرچند رابکس نیز به عنوان یک اپلیکیشن خرید و فروش آپتوس ایرانی این خدمات را به کاربران خود ارائه می‌کند. شما در اپلیکیشن خرید و فروش آپتوس رابکس علاوه بر این رمز ارز می‌توانید به فروش و خرید سایر ارز های دیجیتال نیز بپردازید.

 

سایت خرید و فروش آپتوس

معامله آپتوس به صورت آنلاین در رابکس، سایت خرید و فروش آپتوس به راحتی و در زمانی کوتاه امکان پذیر است. با ثبت نام و احراز هویت در سایت رابکس، پس از شارژ کیف پول تومانی خود می‌توانید به خرید و پس از شارژ کیف پول آپتوس خود می‌توانید به فروش این رمز ارز بپردازید. در خارج از ایران امکان معامله این ارز دیجیتال در سایت خرید و فروش آپتوس بایننس، کونیکس و بقیه صرافی های خارجی نیز امکان پذیراست.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید اتریوم

خرید دوج کوین

برخی از سوالات متدوال درباره آپتوس

خرید آپتوس با تتر در صرافی رابکس امکان پذیر است. کافی است ابتدا کیف پول تتری خود را شارژی کنید (تتر خود را به کیف پول رابکستان انتقال دهید) و سپس با استفاده از مبدل آن را به آپتوس تبدیل کنید.

حداقل خرید آپتوس در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید آپتوس ۱۰۰ هزار تومان است.

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت‌های طولانی است که در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله آپتوس با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت آپتوس را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

خیر. خرید و فروش آپتوس در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود.به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال که در ایران فعالیت می‌کنند، حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

خرید و فروش آپتوس

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش آپتوس، رابکس را انتخاب کنید.