logo

خرید ارز دیجیتال

راهنما

درباره رابکس

خرید آپتوس Aptos ، فروش آپتوس APT - خرید و فروش آپتوس

Aptos (APT)

خرید آپتوس Aptos و فروش آپتوس APT در صرافی ارز دیجیتال رابکس

قیمت معامله حرفه‌ای:

707,728.56

تومان
1.82%

Aptos

APT
Aptos( APT)707,728.56
1.82%

چگونه از رابکس آپتوس بخرم؟

به راحتی و با انجام مراحل زیر می‌توانید آپتوس بخرید.

مرحله اول

۱. ثبت‌ نام در رابکس

در اولین قدم می‌ بایست در سایت رابکس ثبت‌نام کرده و موبایل و ایمیل خود را تایید بفرمایید

مرحله دوم

۲. تایید احراز هویت

تنها با ارسال یک کارت شناسایی احراز هویت کنید.

مرحله سوم

۳. شروع معامله حرفه‌ای

به معامله بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال بپردازید.

آپتوس در یک نگاه:

Aptos

(APT)

کیف پول‌ها:
Trust Wallet
Coinomi
شبکه‌های اجتماعی:
قراردادهای هوشمند:
0x1::apt...ptosCoin

‌پذیری که در پروژه ارز دیجیتال آپتوس ادعا می‌شود به نسبت سایر بلاک چین های لایه اول شناخته شده و و معروف بسیار بیشتر است. پروژه آپتوس رقیب جدی پروژه سولانا شناخته می‌شود. پر پروژه سولانا تعداد بیش از 50 هزار تراکنش می‌تواند در ثانیه انجام شود، این رقم در پروژه آپتوس حدود ۱۰۰ هزار تراکنش است، یعنی دو برابر پروژه سولانا. علاوه بر این این پروژه ادعا دارد که از خاموش شدن‌های بی‌وقفه که یکی از معضل‌های بلاک چین سولانا است جلوگیری می‌کند. اگر به شناخت عمیق‌تر و تکنیکال پروژه آپتوی علاقه دارید، می‌توانید مقاله رمز ارز آپتوس را در آکادمی رابکس بخوانید.

خرید آپتوس

خرید آپتوس از طریق صرافی های ارز دیجیتال خارجی همچون بایننس امکان‌پذیر است. این در حالی است که فروش و خرید آپتوس در زمان نوشتن این نوشته در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی زیادی پشتیبانی نمی‌شود. همچنین خرید این ارز دیجیتال در صرافی های غیر متمرکز نیز فعلا امکان پذیر نمی‌باشد. هرچند پنکیک سواپ در بلاگ خود اعلام کرده است که به زودی این ارز دیجیتال را پشتیبانی می‌کند. این در حالی است که خرید آپتوس در رابکس پشتیبانی می‌شود و شما می‌توانید با ثبت نام و احراز هویت در رابکس به فروش و خرید آپتوس بپردازید.

نحوه خرید آپتوس

نحوه خرید آپتوس در رابکس به این شکل است: (۱) در مرحله اول با استفاده از مشخصات فردی خودتان ثبت نام کنید. (۲) سپس در کمتر از ۵ دقیقه با استفاده از مدارک شناساییتان احراز هویت کنید و (۳) در نهایت به فروش و خرید آپتوس بپردازید. برای خرید آپتوس ابتدا باید کیف پول تومانی یا تتری خود را شارژ کنید و در اخر به مبدل رفته و از تب خرید ارز دیجیتال آپتوس را انتخاب کنید. نرخ خرید آپتوس را مشاهده کنید و در صورتی که مطلوب شما بود مقدار مورد نظر را وارد کرده و خرید را تایید کنید.خرید آپتوس

آموزش خرید و فروش آپتوس

آموزش خرید آپتوس و سایر ارز های دیجیتال را می‌توانید از صفحه راهنمای خرید ارز دیجیتال رابکس مشاهده کنید. آموزش فروش آپتوس و سایر ارز های دیجیتال را نیز می‌توانید از صفحه راهنمای فروش ارز دیجیتال مشاهده کنید. اما به صورت کلی آموزش خرید و فروش آپتوس به این شکل است که باید ابتدا کیف پول خود (تومانی یا آپتوس) را شارژ کرده و سپس در مبدل به تب خرید یا فروش بروید. با رفتن به تب خرید باید ارز آپتوس را انتخاب کرده و تومان خود را بدهید و آپتوس خرید شده را دریافت کنید. برای فروش باید به تب فروش رفته، آپتوس را انتخاب کنید و در نهایت با انتخاب مقدار معادل تومانی آپتوس فروش رفته را دریافت کنید.

خرید آپتوس با تومان

برای خرید آپتوس با تومان در رابکس، پس از ثبت نام و احراز هویت، باید کیف پول تومانی خود را شارژ کرده و سپس به مبدل و تب خرید بروید. در مبدل و در تب خرید، ارز دیجتیال آپتوس را انتخاب کنید. نرخ خرید آپتوس را می‌توانید الان مشاهده کنید. اگر این نرخ و قیمت مطلوب شما بود، مقدار تومانی که می‌خواهید برای خرید آپتوس استفاده کنید را وارد کنید. در این لحظه مقدار آپتوس دریافتی را نیز می‌توانید ببیند. در صورت تایید تومان شما به آپتوس تبدیل می‌شود و خرید آپتوس با تومان شما نهایی می‌شود.

خرید و فروش آپتوس

هم خرید و هم فروش آپتوس در رابکس پشتیبانی می‌شود. برای خرید و فروش اپتوس کافی است پس است پس از ثبت نام و احراز هویت در رابکس، ابتدا کیف پول تومانی یا آپتوس خود را شارژ کرده و به مبدل بروید. در مبدل در تب خرید می‌توانید به خرید آپتوس و در تب فروش می‌توانید به فروش آپتوس بپردازید. 

خرید آپتوس با کمترین کارمزد

خرید آپتوس با کمترین کارمزد در صرافی‌های همتا به همتای خرید و فروش ارز دیجیتال امکان پذیر است. هرچند به هنگام خرید باید به نکات دیگری نیز دقت کرد (نکاتی همچون زمان بر بودن انجام تراکنش، امنیت و راحتی تراکنش). رابکس همواره سعی می‌کند تا برای خرید آپتوس با کمترین کارمزد بهترین قیمت‌ها را به کاربران خود ارائه کند. علاوه براین قیمت ارزهای دیجیتال مدام در حال تغییر است. شاید برای خرید آپتوس با کمترین کارمزد و قیمت بهتر باشد از نظر علمی رفتار قیمتی این ارز را تحت نظر داشته باشیم.

خرید آپتوس بدون احراز هویت

خرید آپتوس بدون احراز هویت در ایران و با تومان، در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد. فروش و خرید آپتوس در حوزه مالی و تکنولوژی قرار می‌گیرد. با توجه به سوء استفاده‌های احتمالی که ممکن است این این بازارها شود، همواره صرافی های ارز دیجیتال ایرانی و خارجی کاربران خود را احراز هویت می‌کنند. توجه کنید که برای خرید آپتوس بدون احراز هویت به افراد کاملا اعتماد نکنید و حتما به هنگام سرمایه‌گذاری ملاحظات لازم را انجام دهید.

فروش آپتوس و تبدیل آپتوس به تومان در صرافی های ایرانی زیادی امکان پذیر نیست. هرچند فروش آپتوس در صرافی رابکس امکان پذیر است. شما می‌توانید با شارژ کیف پول آپتوس خود (واریز آپتوس به کیف پول خود در رابکس) به فروش آپتوس و تبدیل آن به تومان و حتی تتر بپردازید. بنابراین علاوه بر خرید این ارز، فروش آپتوس نیز در رابکس امکان پذیر است.

نحوه فروش آپتوس

نحوه فروش آپتوس صرافی های ارز دیجیتال به این شکل است که فرد ابتدا باید اپتوس خود را به کیف پول خود در ان صرافی انتقال دهد. سپس به قسمت معامله یا مبدل آن برود و آپتوس خود را به یک رمز ارز دیگر تبدیل کنید. نحوه فروش آپتوس در صرافی ارز دیجیتال رابکس نیز به همین شکل است. ابتدا باید آپتوس خود را به کیف پولتان در رابکس منتقل کنید و سپس به مبدل بروید و در تب فروش، به فروش آپتوس و تبدیل آن به تومان بپردازید. نحوه فروش آپتوس و تبدیل آن به رمز ارز تتر نیز به این نحو است که باید به تب تبدیل بروید و در قسمت بالا ارز آپتوس و در قسمت پایین ارز تتر را انتخاب کنید. سپس مقدار مورد نظرتان را وارد کرده و معامله را تایید کنید.

صرافی آنلاین آپتوس

صرافی های خارجی زیادی از ارز دیجیتال آپتوس پشتیبانی می‌کنند. بایننس شاید بهترین صرافی آنلاین آپتوس باشد که در آن به راحتی و امنیت بالا می‌توانید به فروش و خرید این رمز ارز بپردازید. اما در ایران رابکس به عنوان صرافی آنلاین آپتوس خدمات فروش و خرید این رمز ارز را ارائه می‌کند. در صرافی آنلاین رابکس می‌توانید به صورت آنلاین و با سرعتی بالا به فروش و خرید آپتوس بپردازید.

بهترین سایت خرید آپتوس

بهترین سایت خرید آپتوس در جهان بایننس، کونکس و کوکوین هستند. در ایران نیز رابکس یکی از بهترین سایت های خرید آپتوس به شمار می‌رود که با سرعت و امنیتی بالا امکان معامله آپتوس را فراهم می‌کند. در سایت رابکس پس از ثبت نام و احراز هویت می‌توانید به راحتی به فروش و خرید آپتوس با تومان یا ریال بپردازید آپتوس خرید شده را در همان رابکس و در کیف پولتان نگهداری کنید. هرچند پس از خرید آپتوس می‌تواند ارز خریداری شده را به کیف پول شخصی خودتان نیز منتقل کنید.

اپلیکیشن خرید و فروش آپتوس

اپلیکیشن خرید و فروش آپتوس در خارج از ایران بایننس و کوکوین و کوینکس هستند که بخاطر محدودیت‌ها استفاده از آن‌ها بسیار سخت است. هرچند رابکس نیز به عنوان یک اپلیکیشن خرید و فروش آپتوس ایرانی این خدمات را به کاربران خود ارائه می‌کند. شما در اپلیکیشن خرید و فروش آپتوس رابکس علاوه بر این رمز ارز می‌توانید به فروش و خرید سایر ارز های دیجیتال نیز بپردازید.

سایت خرید و فروش آپتوس

معامله آپتوس به صورت آنلاین در رابکس، سایت خرید و فروش آپتوس به راحتی و در زمانی کوتاه امکان پذیر است. با ثبت نام و احراز هویت در سایت رابکس، پس از شارژ کیف پول تومانی خود می‌توانید به خرید و پس از شارژ کیف پول آپتوس خود می‌توانید به فروش این رمز ارز بپردازید. در خارج از ایران امکان معامله این ارز دیجیتال در سایت خرید و فروش آپتوس بایننس، کونیکس و بقیه صرافی های خارجی نیز امکان پذیراست.

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید اتریوم

خرید دوج کوین

رابکس از خرید و فروش بیش از ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. برای مشاهده قیمت رمز ارز آپتوس، به صفحه قیمت آپتوس بروید.

اطلاعات رمزارز
نام ارز

آپتوس

نماد اختصاری

APT

رتبه در بازار جهانی

-

قیمت به دلار
USDT

12.036200000000001

بالاترین قیمت روز
USDT

12.041

قیمت به تومان

707,728.56

مارکت کپ
USDT

4,339,966,590

ویژگی‌های ارزهای دیجیتال

گوینده:

رابکس

غیرمتمرکز بودن

غیرمتمرکز بودن از بارزترین ویژگی شبکه‌های بلاکچینی است. هیچ نهاد مرکزی قدرت اعمال کنترل نخواهد داشت.

سرعت بالای تراکنش‌ها

حجم معاملات بالا

امنیت بالا

بهترین صرافی خرید و فروش APT در ایران

خرید و فروش APT در یک قدم

signup

سوالات متداول

لیستی از پرسش و پاسخ‌های که شاید با آن مواجه شوید

از آنجایی که خرید آپتوس در زمره خرید و فروش ارزهای دیجیتال قرار دارد و با توجه به تذکرات پلیس فتا در این باره، خرید این نوع رمز ارزها در صرافی های ارز دیجیتال معتبر ایرانی امکان پذیر نمی‌باشد.

rabex
رابکس (شرکت دانش بنیان تجارت بین‌الملل رابین)پلتفرم جامع خرید و فروش ارز های دیجیتال در ایران است که می‌توانید در آن با امنیتی بالا و با بهترین قیمت به معامله بپردازید. حفظ دارایی‌های مشتریان اولویت رابکس است.


qrcode

برای دریافت اپلیکیشن، اسکن کنید

برای دریافت اپلیکیشن، از طریق لینک زیر اقدام کنید

danesh
fintech
danesh
fintech

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به رابکس(شرکت دانش‌بنیان تجارت بین‌الملل رابین) است.