صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید سوشی سواپ (SushiSwap) ، فروش سوشی سواپ - بهترین قیمت SUSHI

روز
Sushi (SUSHI)
USDT

فروش و خرید سوشی سواپ با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید سوشی سواپ

کیف پولتان را شارژ کنید و به فروش و خرید سوشی سواپ بپردازید.

SUSHI
سوشی سواپ (SUSHI) :

سوشی سواپ یک صرافی غیرمتمرکز بر روی شبکه بلاک چین اتریوم بوده که امکان مبادله انواع رمز ارزها را برای کاربران فراهم می‌کند. هیچ مرجع متمرکزی (فرد یا شرکتی) وجود ندارد. در عوض سوشی به قراردادهای هوشمند (کدهای برنامه‌نویسی که فرایند خودکار تبادل را امکان پذیر می‌کنند) و نقدینگی که توسط سایر کاربران فراهم می‌شود، متکی است.

سوشی سواپ در یک نگاه :

پلتفرم سوشی سواپ

سوشی سواپ در آگوست 2020 (مرداد 1399) توسط فردی با نام مستعار سرآشپز نومی (NomiChef) راه‌اندازی شد. دیگر کسی که در ایجاد این پروژه همکاری داشته فردی با نام مستعار 0xMaki است. سوشی با کپی کدهای برنامه‌نویسی یونی سواپ کار خود را شروع کرد. مانند هر دارایی دیگری پس از پدید آمدن ارزهای دیجیتال، نیاز به مبادله آن‌ها به وجود آمد. برای پاسخ دادن به این نیاز در ابتدا صرافی های متمرکز ارزهای دیجیتال پدید آمدند. به این صورت که افراد یا موسسه‌ها با ثبت نام در یک سایت یا پلتفرم اینترنتی، به مبادله ارزهای دیجیتال با افراد دیگر فعال در آن سایت می‌پردازند. این پلتفرم‌ها صرافی متمرکز (Centralized exchange) نامیده می‌شوند. اما پس از ایجاد فناوری‌های جدید این امکان به وجود آمد که این تمرکز از بین رفته و شما با استفاده از کدهای برنامه نویسی که هیچ کسی (حتی خالق این کدها) امکان دست‌کاری آن را ندارد، به تعامل با افراد دیگر و خرید و فروش رمز ارزهای خود بپردازید. اینگونه، صرافی‌های غیر متمرکز  (Decentralized exchange) به دنیا معرفی شدند. صرافی‌هایی که امکان مبادله بدون واسطه و بی‌نیاز به احراز هویت را برای کاربران فراهم می‌کنند. پلتفرم سوشی سواپ یکی از این صرافی‌ها محسوب می‌شود.
 

صرافی غیر متمرکز (Decentralized exchange) یا DEX: نوعی صرافی ارز دیجیتال است که امکان مبادله همتا به همتای رمز ارزها را بدون نیاز به دخالت واسطه را فراهم می‌کند.

برخی کاربران به عنوان تامین کنندگان نقدینگی، دارایی خود را در استخر‌های نقدینگی یک جفت رمز ارز قفل می‌کنند. به این صورت نقدینگی مبادلات فراهم می‌شود و در ازای آن تامین کنندگان نقدینگی با توجه به مقدار سهم دارایی خود از استخر، کارمزد معاملات دریافت می‌کنند. توجه داشته باشید هر کسی با سرمایه خود می‌تواند به یک تامین کننده تبدیل شده و هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد.

 

سوشی سواپ چگونه کار می‌کند؟

سوشی سواپ بر پایه بازار ساز خودکار (Automated Market Maker) که از قراردادهای هوشمند برای مبادلات استفاده می‌کند، اجرا شده است. کاربران می‌توانند برای مبادله دارایی، رمز ارز خود را به استخر نقدینگی مورد نظرشان ارسال کرده و در ازای آن ارز دیجیتال جدید دریافت کنند. به عنوان مثال، فرض کنید شما می‌خواهید با رمز ارز تتر خود ارز دیجیتال اتریوم (ETH)بخرید. رمز ارز تتر خود را به استخر نقدینگی ETH/USDT فرستاده و برای شما رمز ارز ETH ارسال می‌شود.

 

عرضه اولیه رمز ارز SUSHI

رمز ارز پلتفرم سوشی سواپ، SUSHI نامیده می‌شود. هیچ عرضه اولیه‌ای برای ارز دیجیتال SUSHI انجام نشد. همان‌طور که می‌دانید این صرافی بر روی بلاک چین اتریوم راه‌اندازی شده و صدور رمز ارز SUSHI از بلاک 10,750,000 بلاک چین آغاز گردید. در ابتدای راه‌اندازی پلتفرم هر بلاک 1000 توکن صادر و بین تامین کنندگان نقدینگی صرافی تقسیم می‌شد که این پاداش به مرمر کمتر می‌شود. در شبکه اتریوم هر 12 ثانیه یک بلاک جدید تشکیل می‌گردد.

 

طرح استخراج خون آشام

اقدام دیگر سوشی سواپ، طرحی با عنوان استخراج خون ‌‌آشام بود. این طرح برای رقابت با صرافی یونی سواپ اجرا شد. در استخراج خون آشام (Vampire mining) به ازای توکن‌های استخرهای نقدینگی یونی سواپ رمز ارز SUSHI اعطا می‌گردید. سپس توکن‌های این استخر‌ها با دارایی‌های اصلی مبادله و به سوشی انتقال داده می‌شد. بدین صورت نقدینگی از یونی سواپ خارج و به سمت سوشی سواپ روانه شد.

 

جدایی نومی از سوشی سواپ

نومی بنیان‌گذار سوشی سواپ در اقدامی بحث‌برانگیز 14 میلیون دلار پولی را که برای توسعه سوشی در یکی از استخرها توسط مردم جمع‌آوری شده بود را برداشت کرد. اما پس از فراز و نشیب‌‌هایی این مبلغ را برگرداند و اعلام کرد از این پروژه کنارگیری می‌کند و کنترل آن را به سام بانکمن فرید (Sam Bankman Fried) رئیس شرکت آلامدا ریسرچ (Alameda Research) می‌دهد.

خرید سوشی سواپ

خرید سوشی سواپ یا خرید رمز ارز Sushi در پلتفرم های معامله ایرانی انجام می‌شود. صرافی ارز دیجیتال رابکس از قدیمی ترین سایت های فروش و خرید سوشی سواپ به صورت آنلاین و لحظه ای است. برای خرید سوشی سواپ کافی است با ثبت نام در رابکس و احراز هویت، کیف پول تومانی خود را شارژ کنید و سپس به خرید سوشی سواپ بپردازید. خرید سوشی سواپ

.

...

خرید سوشی سواپ در ایران با ریال

خرید سوشی سواپ در ایران می‌توانید از طریق صرافی ارز دیجیتال رابکس اقدام کنید. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید سوشی سواپ است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید سوشی سواپ با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید سوشی سواپ با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری سوشی سواپ خرید شده خود استفاده کنید.

.

فروش سوشی سواپ

فروش سوشی سواپ و تبدیل سپوشی سواپ به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی سوشی سواپ فروش رفته برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، سوشی سواپ خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش سوشی سواپ و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید سوشی سواپ بدون احراز هویت

خرید سوشی سواپ بدون احراز هویت در صرافی ارز دجییتال رابکس انجام نمی‌شود. خرید و فروش سوشی سواپ مانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید سوشی سواپ از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید سوشی سواپ را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

قیمت سوشی سواپ

برای مشاهده قیمت خرید سوشی سواپ، قیمت فروش سوشی سواپ و قیمت جهانی رمز ارز SUSHI ، راحت‌ترین روش مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی SUSHI و قیمت خرید سوشی سواپ را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید سوشی سواپ از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

قیمت رمز ارز SUSHI

قیمت رمز ارز SUSHI را می‌توانید در نمودار بالای این صفحه مشاهده کنید. قمیت جهانی سوشی در قسمت بالا سمت چپ این نمودار آمده است. همچنین این قیمت را می‌توانید در صفحه قیمت ارزهای دیجیتال رابکس نیز مشاهده کنید.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید بایننس کوین

خرید یرن فایننس

خرید آوه

خرید پنکیک سواپ

خرید یونی سواپ

ویژگی‌های سوشی سواپ

تمرکززدایی

صرافی سوشی سواپ نگاه تمرکززدا و جامعه محور برای توسعه پلتفرم خود دارد. این در حالی است که یونی سواپ بودجه جمع‌آوری شده خود برای توسعه را صرف یک تیم توسعه مرکزی و متمرکز کرد.

رمز ارز حاکمیتی

رمز ارز سوشی یک توکن حاکمیتی (Governance Token) است. به این معنی که دارندگان آن با توجه به میزان دارایی خود، در تصمیمات این پلتفرم حق رای خواهند داشت.

سرویس MISO

از طریق این سرویس کاربران می‌توانند توکن‌هایی که توسط استارت‌اپ‌های جدید در حوزه دیفای به تازگی ارائه شده است را خریداری کنند.

وام دهی

هرچند در حوزه دیفای پروتکل‌هایی برای وام دادن و وام گرفتن وجود دارد اما این خدمت در صرافی سوشی سواپ نیز ارائه شده است.

استیکینگ رمز ارز SUSHI

صرافی سوشی سواپ برای کاربران خود شرایطی را فراهم کرده است که با استیکینگ رمز ارز SUSHI سود دریافت کنند.

کیف پول‌های سوشی سواپ

رمز ارز SUSHI یک توکن با استاندارد ERC-20 است. پس همه والت‌‌هایی که از شبکه اتریوم پشتیبانی می‌کنند می‌توانند از ارز دیجیتال SUSHI نگه‌داری کنند.

کیف پول تحت وب

اگر تصمیم دارید از پلتفرم صرافی سوشی سواپ برای معاملات خود استفاده کنید بهترین گزینه والت‌های تحت وب، از جمله متاماسک است.

کیف پول‌ نرم‌افزاری

اما اگر تصمیم به سرمایه ‌گذاری دارید کیف پول کوینومی (Coinomi Wallet)یا تراست والت (Trust Wallet) گزینه‌های مناسبی برای کیف پول نرم‌افزاری است.

کیف پول سخت افزاری

کیف پول سخت افزاری ترزور (TREZOR) گزینه ذخیره‌سازی رمز ارز SUSHI به صورت سرد می‌باشد.

برخی از سوالات متدوال درباره سوشی سواپ

خیر. خرید و فروش سوشی سواپ در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود. به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال در ایران فعالیت می‌کنند حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت طولانی در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله سوشی سواپ با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت سوشی سواپ را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

رمزارز سوشی سواپ در هر پلتفرمی با قیمت متفاوتی معامله می‌شود.قیمت سوشی سواپ در ایران را می‌توانید در پلتفرم رابکس مشاهده کنید. علاوه بر این می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ نیز قیمت این ارز دیجیتال را در پلتفرم‌های مختلف دنبال کنید.

فروش و خرید سوشی سواپ

برای تجربه لذت بخش فروش و خرید سوشی سواپ، رابکس را انتخاب کنید.