صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید لونا کلاسیک (Luna Classic) ، فروش ارز لونا کلاسیک - بهترین قیمت LUNC

روز
Luna Classic (LUNC)
USDT

فروش و خرید لونا کلاسیک با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید لونا کلاسیک

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش لونا کلاسیک بپردازید.

LUNC
لونا کلاسیک (LUNC) :

خرید لونا کلاسیک Luna Classic و فروش ارز دیجیتال لونا کلاسی با بهترین قیمت LUNC در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید لونا کلاسیک: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز لونا کلاسیک با ریال یا تتر.

لونا کلاسیک در یک نگاه :

خرید لونا کلاسیک

«لونا کلاسیک» (LUNC) رمز ارز اصلی بلاک چین ترا کلاسیک است. پیش از سقوط قیمت لونا و استیبل کوین الگوریتمی وابسته به آن (UST) این رمز ارز با نام لونا شناخته می‌شد اما با ایجاد بلاک چین جدید، توکن قدیمی به لونا کلاسیک تغییر نام داد. بلاک چین ترا یکی از بلاک چین‌های موجود در اکوسیستم کازماس است که هدف اصلی آن ایجاد مجموعه‌ای از استیبل کوین‌ها به صورت الگوریتمی است. قیمت استیبل کوین‌های این شبکه به قیمت توکن لونا کلاسیک واببسته است. علی‌رغم ریزش شدیدی که بلاک چین ترا با آن مواجه شد و بلاک چین جدید آن با نام لونا 2 ایجاد شد، هم چنان خرید لونا کلاسیک و فروش در صرافی‌های ارز دیجیتال قابل انجام است.   کاربران ایرانی برای خرید لونا کلاسیک می‌توانند از صرافی ارز دیجیتال رابکس استفاده کنند. مشاهده قیمت لحظه‌ای لونا کلاسیک، استفاده از کیف پول صرافی برای نکگهداری ارزهای دیجیتال، امکان خرید لونا کلاسیک با استفاده از تومان و امکان تبدیل این ارز به سایر ارزهای دیجیتال از جمله خدمات ارائخه شده در رابکس برای خرید لونا کلاسیک است. خرید لونا کلاسیک

لونا کلاسیک چیست ؟

بلاک چین «ترا» (Terra) یکی از بلاک چین‌های ساخته شده در بستر اکوسیستم کازماس است که اصلی‌ترین فعالت آن مربوط به حوزه دیفای و ایجاد استیبل کوین‌های الگوریتمی است. شبکه ترا از یک ارز دیجیتال اصلی به نام «لونا» (Luna) به همراه تعداد زیادی استیبل کوین معادل ارزهای رسمی کشورها مثل دلار و یور تشکیل شده است. کاربران می‌توانند با پرداخت دلار واقعی استیبل کوین معادل آن که با نماد «UST» مشخص است را خریداری کنند. خرید لونا کلاسیک نیز از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال امکان پذیر است.

پروتکل لونا برای ثابت نگه داشتن قیمت استیبل کوین‌های خود از الگوریتم‌ «ضرب و سوزاندن توکن‌ها» (Mint and Burn) استفاده می‌کند. هر زمان که قیمت استیبل کوین کاهش می‌یابد، کاربران می‌توانند با پرداخت استیبل کوین به پروتکل توکن‌های جدید لونا ایجاد کنند. این کار باعث سوزانده شدن بخشی از استیبل کوین‌ها و افزایش قیمت آن می‌شود. در صورتی که ارزش استیل کوین بیشتر از ارزش معادل باشد، در این صورت کاربران با سوزاندن توکن‌های لونا خود، استیبل کوین‌های جدید ایجاد می‌کنند که این افزایش عرضه منجر به کاهش قیمت استیبل کوین و رسیدن به قیمت معادل می‌‌شود.

 

اگرچه در تئوری این ایده بسیار موثر و مفید به نظر می‌رسد اما کاهش ارزش توکن لونا و استیبل کوین شبکه به صورت همزمان باعث شد که الگوریتم طراحی شده درست کار نکند. نتیجه این اتفاق سقوط قیمت لونا و استیبل کوین شبکه بود. پس از این سقوط مدیران بلاک چین ترا تصمیم گرفتند که یک بلاک چین جدید ایجاد و توکن‌های آن را بین کاربرانی که در ریزش قیمت صدمه دیده بودند تقسیم کنند. با این کار توکن‌های لونا قدیمی به «لونا کلاسیک» (LUNC) تغییر اسم دادند و توکن‌های شبکه جدید با نام «لونا» (LUNA) فعالیت می‌کنند.

 

در این مقاله می‌خواهیم ویژگی‌های بلاک چین ترا کلاسیک و تاریخچه آن را بررسی کنیم و اتفاقاتی که منجر به ایجاد لونا جدید و لونا کلاسیک شد را بررسی کنیم. علاوه بر این، نحوه خرید لونا کلاسیک و مشاهده قیمت لونا کلاسیک نیز در ادامه مقاله مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

بلاک چین لونا کلاسیک

پروژه ترا در سال 2018 توسط «دو کوان» (Do Kwon) و «دنیل شین» (Daniel Shin) بر روی بستر کازماس ایجاد شد. هدف از ایجاد این پروژه ایجاد مجموعه‌ای از استیبل کوین‌های معادل با ارزهای فیات به شکل الگوریتمی و غیرمتمرکز بود. بلاک چین ترا امکان ساخت قراردادهای هوشمند بر بستر خود را دارد. این مساله باعث شده است که بسیاری از پروژه‌های دیفای مثل پروتکل «انکر» (Anchor) بر روی این بلاک چین ایجاد شود.

 

استیبل کوین به رمز ارزی گفته می‌شود که ارزش آن معادل یک دارایی فیزیکی خارج از بلاک چین است. استیبل کوین‌ها انواع مختلفی دارند که معروف‌ترین آن‌ها استیبل کوین‌های معادل با ارزهای فیات مثل دلار و یورو است. استیبل کوین‌ها را از منظر نحوه ساخت می‌توان به انواع مختلفی تقسیم کرد. استیبل کوین متمرکز به دسته‌ای از استیبل کوین‌ها گفته می‌شود که پشتوانه دارایی فیزیکی دارند. تتر از اصلی‌ترین استیبل کوین‌های بازار است که در بسیاری از بلاک چین‌ها ایجاد شده و کاربران می‌توانند با خرید تتر، معادل دیجیتال دلار را در کیف پول ارز دیجیتال خود داشته باشند.

 

استیبل کوین الگوریتمی دسته‌ای از استیبل کوین‌ها هستند که ارزش توکن‌های خود را با استفاده از الگوریتم‌ها ثبات نگه می‌دارند. در بلاک چین لونا کلاسیک برای انجام این کار از ساختار ایجاد توکن و ضرب و سوزاندن استفاده شده است. توکن «دلار ترا» (UST) استیل کوین شبکه ترا است که ارزش معادل دلار آمریکا دارد. لونا برای ثابت نگه داشتن قیمت این توکن از لونا کلاسیک استفاده می‌کند. کاربران می‌توانند با خرید لونا کلاسیک یا فروش لونا کلاسیک قیمت دلار ترا را ثابت نگه دارند. این فرآیند شبیه آربیتراژگیری است که منجر به کسب درآمد از ارز دیجیتال برای کاربران فعال در شبکه می‌شود.

نحوه کار بلاک چیین لونا کلاسیک

فرض کنید در ابتدای کار تعدادی توکن ارز دیجیتال لونا و استیبل کوین دلاری ضرب شده است که در ابتدای کار ارزش «UST» معادل یک دلار و قیمت لونا متغیر است. فرض کنید با گذر زمان ارزش دلار ترا کاهش یافته و مثلا به 90 سنت برسد. در این حالت پروژه ترا باید بتواند قیمت توکن را به یک دلار برساند. در اقتصاد عرضه و تقاضا را عامل اصلی تغییر قیمت یک دارایی عنوان می‌کنند. پلتفرم ترال نیز از این ایده برای افزایش قیمت استیبل کوین و رساندن به یک دلار استفاده می‌کند.

 

فرآیند انجام کار به این شکل است که کاربرانی که دلار ترا دارند می‌توانند با سوزاندن بخشی از توکن‌های UST خود لونا کلاسیک ایجاد کنند. این فرآیند برای کاربران سودآور است زیرا هنگام تولید لونا از دلار ترا ارزش هر توکن UST برابر با یک دلار در نظر گرفته می‌شود در حالی که قیمت بازار آن‌ها 90 سنت است. بنابراین، کاربران می‌توانند توکن‌های UST را با قیمت 90 سنت از بازار بخرند و با استفاده از آن‌ها توکن‌های لونا ایجاد کنند. با فروش لونا ایجاد شده به قیمت بازار کاربران می‌توانند از اختلاف قیمت موجود سود کسب کنند.

 

در صورتی که قیمت دلار ترا بیشتر از یک دلار شود پلتفرم باید با افزایش عرضه توکن قیمت آن را کاهش دهد. برای انجام این کار کاربران با خرید لونا کلاسیک و سوزاندن آن‌ها توکن‌های جدید دلار ترا ایجاد می‌کنند. دلارهای جدید ایجاد شده هر کدام با ارزش یک دلار محاسبه می‌شوند. بنابراین، کاربران می‌توانند با فروش لونا کلاسیک خود به قیمت بازار، توکن دلار ترا را با قیمت یک دلار ایجاد و در بازار آن را به قیمت بالاتر بفروشند و از این طریق سود کسب کنند.

علت ریزش لونا کلاسیک چیست ؟

در بلاک چین ترا برای حفظ ارزش استیبل کوین ترا دو حال توجود داشت. اگر ارزش ترا بالاتر از یک دلار باشد، کاربران با خرید لونا از بازار و سوزاندن آن توکن جدید ترا ایجاد می‌کنند و قیمت استیبل کوین را کاهش می‌دهند. اگر قیمت ترا کمتر از یک دلار باشد کاربران با خرید ترا از بازار و سوزاندن آن و دریافت لونا می‌توانند ارزش ترا را افزایش دهند. این سازوکار نشان می‌دهد که پشتوانه هر توکن ترا در واقع توکن‌های لونا هستند. بنابراین، اگر قیمت ارز دیجیتال لونا کاهش یابد یا تعداد زیادی از این توکن‌های برای ایجاد ترا سوزانده شوند، ممکن است که ارزش ترا از ارزش لونا بیشتر باشد.

 

در صورتی که این اتفاق در بلاک چین رخ بدهد، بخشی از توکن‌های ترا ایجا شده بی‌پشتوانه می‌شوند و این مساله باعث کاهش قیمت توکن‌های ترا می‌شود. در چنین شرایطی افراد می‌توانند با سوزاندن توکن‌های ترا خود توکن لونا جدید ایجاد کنند تا ارزش استیبل کوین‌ها مقدار یک دلار برسد. این مساله در روند نزولی ارز لونا کلاسیک منجر به افزایش عرضه آن و کاهش قیمت بیشتر آن می‌شود. علاوه بر این، بی‌اعتمادی شکل گرفته در سیستم باعث می‌شود که کاربران به دنبال فروش هر دو توکن باشند و این مساله به صورت دومینویی قیمت جفت ارزها را به صفر می‌رساند.

 

بلاک چین لونا در اثر مشکل پیش آمده در طی سه چهار روز بیش از 99 درصد ریزش کرد و تقریبا نابود شد. اگرچه بسیاری دستکاری در معاملات را عامل این ریزش می‌دانستند اما بررسی فرآیند نشان می‌دهد که این استیبل کوین پشتوانه مناسبی نداشته است. مدیران لونا پیش از این ریزش با خرید بیت کوین و خرید آوالانچ، این توکن‌ها را پشتوانه ارز خود قرار داده بودند اما در جریان رییزش استفاده از آن‌ها نیز نتوانست کارساز باشد. بلاک چین لونا که جزو 10 بلاک چین برتر بازار از نظر ارزش بازار بود در اثر این ریزش به مرز نابودی رسید.

 

بسیاری از کاربران بلاک چین لونا توکن‌های ارز دیجیتال خود را در پلتفرم انکر برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال استیک کرده بودند. قفل زمانی توکن‌ها باعث شد که عده زیادی نتوانند توکن‌های خود را از سیستم خارج کنند و ارزش دارایی‌های آن‌ها تقریبا به صفر رسید. اعتراضات زیادی در نتیجه این ریزش به تیم مدیریتی لونا شکل گرفت اما آن‌ها نیز نتوانستند کاری در برابر این ریزش انجام دهند. در نهایت دو کوان مدیر عامل لونا پروپوزال ایجاد لونا 2 را بدون وجود استیبل کوین ارائه کرد که در این پروپوزال بخشی از توکن‌هخا به کاربران قبلی ایردراپ شد.

دلیل امیدواری به رشد قیمت لونا کلاسیک چیست ؟

پروژه ارز دیجیتال لونا کلاسیک در حال حاضر هیچ هدف و برنامه مشخصی برای آینده ندارد. ایده ایجاد استیبل کوین الگوریتمی ارائه شده در این پروژه با از بین رفتن دلار ترا عملا از بین رفت اما جایگزینی برای این هدف ارائه نشده است. بسیاری از اعتبارسنج‌های فعال شبکه ترا کلاسیک تنها به این دلیل در این شبکه فعالیت می‌کنند که همچنان تعداد زیادی تراکنش در این شبکه انجام می‌شود و این مساله منجر به کسب درآمد آن‌ها می‌شود. سوال اصلی این است که چرا پروژه لونا کلاسیک همچنان فعال است و عامل اصلی نوسانات قیمتی مثبت در آن چیست.

 

اصلی‌ترین عامل امیداواری به رشد قیمتی لونا کلاسیک توکن سوزی گسترده در این پروژه و قفل شدن دوباره توکن‌های آن در استخرهای استیکینگ است. در زمان ریزش بلاک چین ترا بسیاری از کاربران دلارهای ترا خود را به لونا تغییر دادند که این مساله باعث افزایش شدید توکن‌های در عرضه این پروژه شد. حال بسیاری از سرمایه‌گذاران بزرگ و نهنگ‌های این پروزه توکن‌ها را می‌سوزانند تا با کنترل عرضه و تقاضا بر روی قیمت آن تاثیر بگذارند. شروع به کار دوباره استیکینگ عامل دیگری است که با کنترل عرضه، باعث افزایش قیمت لونا کلاسیک می‌شود.

 

بهترین کیف پول خرید لونا کلاسیک چیست ؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال لونا کلاسیک می‌توان از بسیاری از انواع کیف پول‌های ارز دیجیتال سرد و گرم استفاده کرد. «تراست ولت» (Trust Wallet) بهترین کیف پول ارز دیجیتال رایگان نرم‌افزاری است که امکان گهداری لونا کلاسیک در آن وجود دارد. یکی از مزایای خرید لونا کلاسیک در صرافی رابکس این است که شما می‌توانید از کیف پول سرد و امن رابکس برای نگهداری ارزهای خود استفاده کنید و از این طریق هزینه مالی و زمانی انتقال ارزهای خود را کاهش دهید.

خرید لونا کلاسیک

خرید لونا کلاسیک از طریق پلتفرم‌ها چند سالی است در ایران برای کاربران مهیا شده است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از بهترین سایت های خرید لونا کلاسیک به صورت آنلاین است. برای خرید لونا کلاسیک به کیف پول لونا کلاسیک نیاز است. با ثبت نام در رابکس یک کیف پول اختصاصی لونا کلاسیک به شما اختصاص داده می‌شود و لونا کلاسیک خرید شده در کیف پول رابکس شما نگهداری می‌شود. در این صورت نیازی به اینکه خودتان کیف پول ارز دیجیتال داشته باشید نیست. خرید ارز لونا کلاسیک

.

...

خرید لونا کلاسیک در ایران با ریال

مشتاقان خرید لونا کلاسیک در ایران می‌توانند از طریق صرافیی ارز دیجیتال برای خرید لونا کلاسیک اقدام کنند. پلتفرم معاملاتی رابکس یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی برای خرید لونا کلاسیک است که از سال ۹۶ در این بازار فعالیت می‌کند و امکان خرید لونا کلاسیک با استفاده از ریال، تومان، تتر و سایر ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. در رابکس، خرید لونا کلاسیک با نزدیک‌ترین قیمت به صرافی‌های بین‌المللی انجام می‌شود. شما می‌توانید از کیف پول مخصوص این پلتفرم برای نگهداری لونا کلاسیک خود استفاده کنید. وجود کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال لونا کلاسیک به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

فروش لونا کلاسیک

فروش لونا کلاسیک و تبدیل آن به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی و لحظه ای انجام می‌شود. از طرفی تسویه های ریالی به صورت لحظه‌ای انجام می‌شود و در مدتی کوتاه معادل ریالی ارز فروخته شده برای کاربران ارسال می‌شود. کافی است در رابکس ثبت نام کنید، لونا کلاسیک خود را به کیف پول رابکس منتقل کنید و سپس از طریق مبدل به فروش لونا کلاسیک و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید.

.

خرید لونا کلاسیک بدون احراز هویت

خرید و فروش لونا کلاسیک همانند خرید و فروش سایر رمزارزها بدون احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر امکان پذیر نیست. چرا که برخی سودجویان و خلافکاران از این طریق به سوء استفاده‌هایی همچون پولشویی میپردازند. بنابراین بیشتر صرافی‌ها برای جلوگیری از این اتفاق‌ها، احراز هویت خود را اجباری کرده‌اند. کاربران برای خرید لونا کلاسیک از تمامی پلتفرم‌های مبادله ارز دیجیتال باید احراز هویت کنند. پلتفرم مبادله ارز دیجیتال رابکس با آنلاین کردن فرآیند احراز هویت و افزایش سرعت تایید حساب‌های کاربری، راحت‌ترین روش خرید لونا کلاسیک را برای سرمایه‌گذاران و تریدرها فراهم کرده است.

.

بهترین سایت خرید لونا کلاسیک در ایران

بهترین سایت خرید لونا کلاسیک در ایران کجاست؟ خرید لونا کلاسیک در صرافی‌های ارز دیجیتال انجام می‌شود اما هیچ یک از صرافی‌های داخل ایران و بسیاری از صرافی‌های معتبر در خارج از کشور، به عنوان مرجع و سایت رسمی خرید و فروش لونا کلاسیک معرفی نشده‌اند. قیمت خرید لونا کلاسیک در هر یک از صرافی ها متفاوت است و کاربران به هنگام خرید عواملی همچون قیمت، پشتیبانی مناسب و سایر خدمات را در نظر می‌گیرند. صرافی ارز دیجیتال رابکس یکی از معتبرترین و قدیمی‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی است که امکان خرید لونا کلاسیک با ریال، نگهداری لونا کلاسیک و فروش لونا کلاسیک را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

.

قیمت لونا کلاسیک

قیمت لونا کلاسیک را می‌توانید از سایت کوین مارکت کپ (که به نوعی به مرجع قیمتی رمزارزها تبدیل شده است) ببینید. علاوه بر این مشاهده قیمت لونا کلاسیک و قیمت ارز های دیجیتال از صفحه قمیت ارز های دیجیتال رابکس نیز امکان پذیر است.

.

قیمت خرید لونا کلاسیک

قیمت خرید لونا کلاسیک در هر سایتی متفاوت است. روش‌های زیادی برای مشاهده قیمت خرید لونا کلاسیک، قیمت جهانی لونا کلاسیک و ... وجود دارد. راحت‌ترین روش برای ایرانی‌ها، مراجعه به بخش قیمت ارزهای دیجیتال در سایت پلتفرم معاملاتی رابکس است. شما می‌توانید در این صفحه قیمت جهانی لونا کلاسیک و قیمت خرید لونا کلاسیک را مشاهده کنید. اگر به دنبال مشاهده قیمت خرید لونا کلاسیک از طریق سایت‌های بین‌الملی هستید می‌توانید به سایت‌هایی مثل «Coinmarketcap» و «coingecko» مراجعه کنید.

.

خرید لونا کلاسیک

لونا کلاسیک در جریان ریزش بلاک چین ترا از بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال جمع‌آوری شد و خرید لونا کلاسیک در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال امکان پذیر نبود. با این وجود پس از ایجاد بلاک چین جدید و معرفی کوین لونا جدید، امکان خرید لونا کلاسیک نیز به بسیاری از صرافی‌ها اضافه شد. کاربران ایرانی می‌توانند از طریق صرافی ارز دیجیتال رابکس به راحتی به خرید لونا کلاسیک بپردازند.

.

فروش لونا کلاسیک

بلاک چین ترا کلاسیک علی‌رغم ریزش شدیدی که داشت همچنان فعال است و تراکنش‌های کاربران توسط اعتبارسنج‌ها در بلاک چین ذخیره می‌شود . در کنار خرید لونا کلاسیک امکان فروش لونا کلاسیک نیز در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال بین‌المللی وجود دارد. کاربران ایرانی می‌توانند به راحتی از طریق صرافی ارز دیجیتال رابکس به خرید و فروش لونا کلاسیک بپردازند و یا آن را به ارزهای دیجیتال دیگر تبدیل کنند.

.

قیمت لونا کلاسیک

قیمت ارز دیجیتال لونا رشد بسیار شدید را در سال 2021 میلادی تجربه کرد و به نزدیک 120 دلار نیز رسید. با این وجود ریزش بازار و از بین رفتن پشتوانه استیبل کوین‌های شبکه ترا باعث ریزش لونا و رسیدن قیمت آن به صد هزارم دلار شد. پس از ایجاد بلاک چین جدید ترا لونا به لونا کلاسیک تغییر نام داد. برای مشاهده قیمت لونا کلاسیک کاربران می‌توانند از سایت‌های عمومی ارز دیجیتال مثل «Coinmarketcap» و «Coingecko» استفاده کنند. کاربران ایرانی در سایت صرافی رابکس می‌توانند قیمت لحظه ای لونا کلاسیک را مشاهده کنند و در صورت تصمیم به خرید لونا کلاسیک بپردازند.

.

آیا خرید لونا کلاسیک سودده است ؟

خرید لونا کلاسیک به طور خاص و خرید هر ارز دیجیتال دیگر به طور عام نمی‌تواند به منزله کسب سود کاربران باشد. کسب درآمد از ارز دیجیتال زمانی امکان‌پذیر است که شما بتوانید با استفاده از انواع تحلیل زمان درست برای خرید و فروش ارز را پیدا کنید. خرید لونا کلاسیک نیز از این چهارچوب پیروی می‌کند و کاربران می‌توان با خرید لونا کلاسیک در قیمت پایین سود مناسبی کسب کنند.

.

آیا خرید لونا کلاسیک برای ترید مناسب است ؟

ارزهای دیجیتال و سایر دارایی‌های مالی در صورتی که حجم نقدینیگی بالایی برای معامله داشته باشند برای ترید مناسب هستند. ارز دیجیتال لونا کلاسیک نیز از این قاعده پیروی می‌کند و کاربران می‌توانند با خرید و فروش لونا کلاسیک در صرافی رابکس به کسب سود از این بازار بپردازند. ترید لونا کلاسیک در صرافی‌های ارز دیجیتال دو طرفه می‌تواند گزینه مناسبی برای تریدرهای حرفه‌ای باشد.

.

آیا خرید لونا کلاسیک برای سرمایه‌گذاری مناسب است ؟

لونا کلاسیک رمز ارز اصلی بلاک چین ترا کلاسیک است که ریزش شدیدی را در اواسط سال 2022 میلادی تجربه کرد و قیمت آن به نزدیک صفر رسید. با ارائه نسخه جدید بلاک چین ترا، لونا قدیمی به لونا کلاسیک تغییر نام داد و همچنان این ارز در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال معامله می‌شود. از آن‌جایی که هنوز کارکرد مشخصی برای بلاک چین قدیمی ترا تعریف نشده و معلوم نیست کاربرد این رمز ارز چه خواهد شد، خرید لونا کلاسیک برای سرمایه‌گذاری بلند مدت، سرمایه‌گذاری پر ریسک محسوب می‌شود.

.

آیا برای خرید و فروش لونا کلاسیک به احراز هویت نیاز داریم ؟

خرید و فروش تمامی ارزهای دیجیتال در صرافی ارز دیجیتال رابکس بنابه دستور مراجع قضایی و برای جلوگیری از تخلفات مالی به احراز هویت نیاز دارد. احراز هویت در رابکس به سادگی و به طور کامل آنلاین انجام می‌شود.

.

آیا خرید و فروش لونا کلاسیک با تومان امکان پذیر است ؟

بله کاربران می‌توانند با استفاده شماره حساب بانکی خود که به حساب کاربری رابکس وصل کرده‌اند به خرید و فروش لونا کلاسیک بپردازند و هر زمان که نیاز داشتن دارایی خود را به صورت تومان برداشت کنند.

.

بیشتر

خرید و فروش سایر ارز های دیجیتال:

خرید تتر

خرید بیت کوین

خرید دوج کوین

خرید اتریوم

خرید بایننس کوین

برخی از سوالات متدوال درباره لونا کلاسیک

حداقل خرید لونا کلاسیک در هر پلتفرمی متفاوت است. اما در صرافی رابکس حداقل خرید لونا کلاسیک ۱۰۰ هزار تومان است.

خوشبختانه چند سالی است که امکان خرید ارزهای دیجیتال در ایران با استفاده از ریال فراهم شده است. رابکس نیز برای مدت‌های طولانی است که در این بازار فعالیت دارد. رابکس با ارائه قیمت‌هایی مناسب و ایجاد رابطه‌ای بلند مدت با مشتریان معامله اتریوم با استفاده از ریال را فراهم کرده است. شما می‌توانید بهترین قیمت اتریوم را از رابکس بخواهید و در مدتی کوتاه خرید یا فروش خود را انجام دهید.

خیر. خرید و فروش لونا کلاسیک در حوزه ی سرویس های مالی و تکنولوژی (Fintech) است. بنابراین برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی مثل پول‌شویی و استفاده از کارت های سرقت شده، هویت کاربران باید کاملا مشخص شود.به خاطر همین موضوع همه‌ی پلتفرم‌های معتبر خرید و فروش ارزهای دیجیتال که در ایران فعالیت می‌کنند، حتما کاربران خود را احراز هویت می‌کنند.

خرید و فروش لونا کلاسیک

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش لونا کلاسیک، رابکس را انتخاب کنید.