صرافی ارز دیجیتال رابکس

خرید دای (Dai) ، فروش دای ، بهترین قیمت DAI

روز
Dai (DAI)
USDT

فروش و خرید دای با بهترین قیمت

1

ثبت نام و احراز هویت

پس از ثبت نام در رابکس، در چند گام احراز هویت کنید.

2

ساخت کیف پول

برای نگهداری از ارزهای دیجیتال، نیاز به کیف پول است. پس از ثبت نام یک کیف پول شخصی به شما اختصاص داده می‌شود.

3

فروش و خرید دای

کیف پولتان را شارژ کنید و به خرید و فروش دای و حتی تبدیل مستقیم رمزارزها به هم بپردازید.

DAI
دای (DAI) :

خرید  دای و فروش ارز دیجیتال دای با بهترین قیمت DAI در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنلاین و لحظه‌ای. نحوه خرید دای: (۱) ثبت نام و احراز هویت، (۲) شارژ کیف پول ریالی یا تتری و (۳) خرید ارز دای با ریال یا تتر.

 

دای در یک نگاه :

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دای

دای (Dai) یک استیبل کوین مبتنی بر اتریوم (ارز دیجیتال با قیمت پایدار) است. قیمت هر واحد دای (Dai) تقریبا برابر با یک دلار آمریکا است. سازندگان ارز دیجیتال Dai تلاش کرده‌اند که از طریق یک استراتژی خلاق، نوآورانه و پویا، قیمت دای (Dai) را در محدوده قیمتی نزدیک به یک دلار ثابت نگه دارند.

شرکت protocol maker که به‌ عنوان سازنده و گسترش‌دهنده دای (Dai) شناخته می‌شود، یکی از شرکت‌های قدیمی و معتبر فعال روی شبکه اتریوم (Ethereum) است. این شرکت از قدرت شبکه اتریوم قرارداد هوشمند (smart contract) آن استفاده کرده تا ارز دیجیتالی بسازد که به پشتیبانی دلاری نیازی نداشته باشد. این سازمان یکی از اولین شرکت‌های متمرکز بر اتریوم است و قبل از به وجود آمدن اتریوم روی این فناوری کار می‌کرده است. تیم توسعه‌دهندۀ دای (Dai) در فضای رمز ارزها بسیار معتبر هستند و توسط ویتالیک بوترین (خالق اتریوم) پشتیبانی می‌شود.

دای (Dai)، برخلاف تتر، به یک مرجع متمرکز که بر پایه ارزهای فیات باشد، نیازی ندارد و هیچ بانك سنتی از آن پشتیبانی نمی‌کند. این پروژه کاملاً در بلاکچین اتریوم و قراردادهای هوشمند آن فعال است. این مسئله باعث می‌شود دای (Dai)استیبل کوین واقعی و غیرمتمرکزی باشد که غیر قابل تعطیل شدن یا اعمال تحریم ویا سانسور پذیر نیست.

خرید دای

ویژگی‌های اساسی دای

دای (Dai) داری سازوکاری شفاف است و هر کسی میتواند به کد های آن دسترسی داشته باشد.قابل برنامه ریزی(Programmable) بودن دای امری انکار ناپذیر است.کاربران می‌توانند با ایجاد یک قرارداد هوشمند(smart contract) ،برای خرید ها و پرداخت های خود از طریق دای برنامه ریزی کنند.

قیمت دای (Dai) با دو مکانیسم سادۀ «کارمزد ثبات» و «عرضه و تقاضا» همواره در نزدیکی یک دلار باقی می‌ماند. بنابراین ثبات ارزش دای غیرواقعی نیست، بلکه با استفاده از برخی پارامترهای اقتصادی امکان‌پذیر می‌شود.

 

علاوه بر موارد بالا از ویژگی های رمز ارز دای (Dai) می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1.  دای (Dai) یک استیبل کوین امن و غیر متمرکز با سابقه امنیتی طولانی است.
  2. غیر متمرکز است و به بانکی وابستگی ندارد ساختار زیرا استیبل کوین دای (Dai) کاملا با تتر متفاوت است . به عبارت دیگر، خطر دائمی بسته شدن یا توقیف حساب بانکی که از کل پروتکل پشتیبانی می‌کند دای (Dai)را تهدید نمی‌کند و یا لازم نیست کاربران نگران این باشند که پشتوانه استیبل کوین به بانک سپرده می‌شود یا خیر.
  3.  دای (Dai) ایجاد ابزارهای غیر متمرکز مبادله و تأمین مالی را تسهیل می‌کند. در واقع، دای یکی از پذیرفته‌شده‌ترین ارزها در دنیای دیفای(Dfi) و صرافی‌های غیر متمرکز است.
  4. سیستم «ثبات» اثبات شده دای باعث ایجاد اطمینان کاربران به عملکرد آن می‌شود. حتی در بدترین حالت‌ها بنیانگذاران دای توانسته است ثبات دای را در اندازه قابل قبول حفظ کند و در واقع آن را به مرور زمان بهبود بخشیده است.
  5.  دای (Dai) به راحتی در دسترس است و به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد. هر کسی می‌تواند بدون نیاز به احراز هویت یا ارائه کردن اطلاعات خود به اشخاص ثالث به سیستم دسترسی پیدا کند.
  6. به دلیل تمام ویژگی های ذکر شده دای یکی از بهترین پیشنهادات برای سرمایه گذاری شناخته میشود.
  7. در بسیاری از از صرافی ها استیبل کوین دای  قابل پذیرش است.
خرید دای

خرید دای (Dai)

لازمه ورود به خرید و فروش هر رمز ارز در بازار رمز ارزهای دیجیتال ساخت یک کیف پول برای نگهداری رمز ارز های خود است ، اما کیف پول ها به دو دسته نرم افزاری خارجی(متاماسک،تراست ولت،….) و نرم افزاری داخلی که توسط صرافی های داخلی ساخته می شوند تقسیم میشوند ،از مزیت های استفاده از کیف پول های داخلی آن است که شما می‌توانید به شکل مستقیم هم واریز تومان به حساب خود داشته باشید و ارز دای خود را به تومان تبدیل کنید و هم امکان برداشت تومان به وسیله کارت های بانکی خود را داشته باشید. برای خرید دای (Dai) ابتدا صرافی مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از آن اقدام به خرید ،فروش ،تبدیل رمز ارز دای (Dai) خود کنید. خرید دای

.

...

نحوه خرید و فروش دای

برای خرید و فروش هر رمز ارز دیجیتالی به خصوص خرید دای (Dai) درپلتفرم های ارائه کننده رمز ارز دیجیتال ایرانی ،ابتدا باید اقدام به احراز هویت خود کنید بدون احراز هویت شما قادر به معامله نخواهید بود این امر برای جلوگیری از مواردی همچون پولشویی و سوء استفاده‌های برخی از سودجویان است. پلتفرم خرید و فروش رمز ارز دیجیتال رابکس این امکان را برای شما با ارائه کارت های شناسی معتبر فراهم میکند تا بتوانید رمز ارز دای (Dai) را در سریع ترین زمان خریداری کنید.

.

آموزش خرید و فروش دای

برای خرید و فروش رمز ارز دای (Dai) در پلتفرم رمز ارز دیجیتال رابکس پس از انجام احراز هویت به حساب کاربری خود وارد شوید و کیف پول خود را شارژ کنید و پس آن در تب معامله رمز ارز دای (Dai) را خریداری کرده و در بهترین قیمت آن را بفروشید و به تومان تبدیل کنید ضمنا می‌توانید رمز ارز مورد نظر خود را به بیش از300رمز ارز دیگر تبدیل کنید

.

خرید دای (Dai) با تومان

اگر قصد خرید دای (Dai) در پلتفرم های خرید و فروش ارز دیجیتال ایرانی را دارید ،ابتدا حساب کاربری خود را بسازید پس از انجام احراز هویت خود کیف پول خود را با واریز تومان شارژ کرده و پس از آن وارد قسمت خرید رمز ارز شوید و رمز ارز دای (Dai) را انتخاب کنید

.

خرید و فروش دای

خرید دای (Dai) در صرافی ارز های دیجیتال ایرانی چند سالی است که خوشبختانه برای کاربران ایرانی مهیا شده است شما می‌توانید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال ثبت نام کرده و با تومان یا ریال به خرید و فروش رمز ارز دای (Dai) بپردازید و همچنین به رمز ارز دیگر هم آن را تبدیل کنید.ضمنا با معرفی دوستان خود 0.01 سود از هر خرید و فروش به شما تعلق خواهد گرفت.

.

خرید دای (Dai) با کمترین کارمزد

خرید یا فروش ارزهای دیجیتال مانند پرداخت‌های الکترونیکی بانکی دارای کارمزد تراکنش ارز دیجیتال هستند.علاوه بر خرید امن و راحت در هر معامله یکی از مهمترین ویژگی های خرید دای (Dai) انتخاب کارمزد در معامله است . با انتخاب صرافی رابکس خیال شما راحت است که کلیه کارمزدها و هزینه های عملیاتی در دل قیمت هاست و شما کاربران هیچ گونه هزینه اضافی برای خرید دای (Dai) پرداخت نمی کنید. بر خلاف برخی از پلتفرم‌های دیگر که قیمت نهایی با قیمت اولیه نشان داده شده متفاوت و شما باید هزینه اضافه تری بپردازید.

.

خرید دای (Dai)ارزان

برای مشاهده قیمت رمز های دیجیتال در سایت های خرید و فروش رمز ارز می‌توانید به مقایسه لحظه ای قیمت رمز ارز دای (Dai) بپردازید و پس از آن در لحظه ارز دای (Dai) را بفروشید و سود کنید برای این کار کافی است وارد کیف پول خارجی و یا داخلی خود بشوید و رمز ارز دای را انتخاب کرده به خرید دای بپردازید و در آن واحد آن را به رمز ارز های دیگر تبدیل کنید.

.

فروش دای (Dai)

فروش دای (Dai) و تبدیل دای به تومان در صرافی ارز دیجیتال رابکس به صورت آنی انجام می‌شود. معادل ریالی دای (Dai) فروش رفته از طریق سیکل های پایا برای کاربران ارسال خواهد شد. علاوه بر امکان فروش دای (Dai) و تبدیل آن به تومان، امکان تبدلکا به تتر نیز وجود دارد. کافی است پس از ثبت نام، کیف پول دای (Dai) خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش دای (Dai) و تبدیل آن به ریال یا تتر بپردازید ضمن اینکه خرید دای به آسانی فروش آن است.

.

نحوه فروش دای (Dai)

فروش رمز ارز دای (Dai) در نرم افزار های داخلی امری آسان است وارد کیف پول مورد نظر خود شوید و رمز ارزدای (Dai) خود را بفروشید و تبدیل به رمز های دیگر کنید و یا با واریز به کیف پول ایرانی خود همانند رابکس رمز ارز دای خود را تبدیل به تومان کنید.

.

قیمت آنلاین دای (Dai)

هم اکنون هر یک واحد رمز ارز دای (Dai) با قیمت 33,611 تومان در صرافی رمز ارز دیجیتال رابکس خرید و فروش می شود.شما می‌توانید با ثبت نام در رابکس رمز ارز دای (Dai) خود را به بیش از 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید و یا رمز ارز خود را به کیف پول های نرم افزاری خود انتقال دهید برای خرید دای به مبدل بالا مراجعه کنید و معامله خود را اغاز کنید.

.

قیمت لحظه ای دای (Dai)

با مشاهده قیمت لحظه ای دای (Dai) در وب سایت رسمی دای و یا سایت های خرید وفروش رمز ارز دیجیتال می‌توانید به خرید دای بپردازید ویا در لحظه آن را به تومان تبدیل کنید .کافی است در اولین قدم کیف پول شخصی خود را بسازید شما می‌توانید برای خرید و فروش رمز ارز دای هم از کیف پول نرم افزاری خارجی مثل (متاماسک،اتومیک……)ویا کیف پولهای داخلی مثل رابکس اقدام به فروش رمز ارزدای (Dai) کنید.

.

بهترین قیمت دای

با بررسی سایت های رمز ارز دیجیتال که ارز دای را پشتیبانی میکنند می‌توانید با توجه به نمودار قیمت ها و مقایسه لحظه ای قیمت ها به خرید دای پرداخته ،بفروشید ویا تبدیل به رمز ارز های دیگر کنید .همچنین امکان تبدیل دای (Dai) به تتر نیز وجود دارد فقط کافی است پس از ثبت نام، کیف پول دای (Dai) خود را شارژ کرده و سپس از طریق مبدل به فروش در سایت های ارائه دهنده رمز ارز دای (Dai) را به ریال و یا تتر تبدیل کنید.

.

نرخ ارز دیجیتال دای (Dai)

در پلتفرم های معاملاتی رمز ارزهای دیجیتال امکان مشاهده قیمت به روز رمز ارز دای را برای شما کاربران فراهم کرده اند همچنین با اقدام به احراز هویت در این سایت ها شما می‌توانید در سریع ترین زمان رمزارزدای (Dai) را بخرید ویا در آن واحد ارز دیجیتال دای (Dai) را تبدیل به تومان کنید

.

قیمت دای (Dai) به تومان

قیمت رمز ارز دای در صرافی های خرید و فروش رمز ارز قابل مشاهده است در حال حاضر قیمت هر واحد رمز ارزدای (Dai) برابر با 33,607 تومان است . کیف پول خود را بسازید و پس از آن در بهترین قیمت اقدام به خرید دای (Dai) کنید ساخت کیف پول در پلتفرم رابکس باعث می‌شود هزینه انتقال دای (Dai)به کیف پولتان را دیگر پرداخت نکنید.

.

صرافی آنلاین دای (Dai)

هم اکنون صرافی های متنوعی ارائه دهنده رمز ارز دای (Dai)هستند ،اما انتخاب صرافی و انجام معامله به شما بستگی دارد، در صرافی های خرید و فروش رمز ارز های دیجیتال شما قادر به ساخت کیف پول گرم هستید به عبارت دیگر می‌توانید دارایی های خود را در محلی امن نگهداری کنید و در سریعترین زمان ارز دیجیتال دای خود را بفروشید و یا تبدیل به رمز ارز ‌های دیگر کنید و به شکل همزمان آن را به کیف پول های دیگر انتقال دهید.

.

بهترین سایت خرید دای

در سال های اخیر سایت‌های متفاوتی امکان خرید دای (Dai) را برای خریداران این رمز فراهم کرده اند اما برای خرید وفروش رمز ارز دای صرافی ‌‌‌‌‌های داخلی در اولین قدم باید احراز هویت خود رو انجام دهید ،صرافی رابکس علاوه بر خرید و فروش رمز ارز دای از بیش از 300 رمز ارز دیجیتال پشتیبانی میکند و امکان خرید و فروش تبدیل آنها در آن واحد را برای کاربران فراهم میکند ،علاوه بر آن شما می‌توانید رمز ارز‌ها را تبدیل به تومان با شماره شبا معتبر خود کنید. برای احراز هویت کافی است بر روی لینک زیر بزنید تا در سریع ترین زمان اقدام به خرید و فروش رمز ارز دای (Dai) کنید.

.

اپلیکیشن خرید و فروش دای

اپلیکیشن ها این امکان را برای شما فراهم میکنند تا در سریع ترین زمان با انجام چند مرحله اقدام به خرید و فروش رمز ارز دای (Dai)کنید.ویا رمز ارز دای خود رادر کوتاه ترین زمان به تترتبدیل کنید و یا رمز ارز دای (Dai) خود را به بیش از 300 رمز ارز دیگر تبدیل کنید ،اپلیکیشن رابکس به زودی در اختیار کاربران محترم قرار خواهد گرفت تا معامله را برای شما راحت تر کند.

.

سایت خرید و فروش دای (Dai)

سایت های متنوعی امکان خرید دای وهمچنین فروش رمز ارز دای (Dai) را فراهم میکنند ،اما خرید و فروش هر رمز ارزی در سایت های داخلی بدون احراز هویت ممکن نیست ،پس از انجام احراز هویت این امکان برای شما فراهم می شود تا قادر به خرید و فروش دای کنید ،با انتخاب سایت معتبر میتواند در بهترین قیمت اقدام به فروش رمز ارز دای (Dai) کنید و آن را در آن واحد تبدیل به 300 رمز ارز دیگر و یا اقدام به فروش با استفاده از کارت های خود کنید

.

بیشتر

برخی از سوالات متدوال درباره دای

علاوه بر رمز ارز دای (Dai) یا 300 رمز ارز موجود در سایت رابکس باید ابتدا اقدام به احراز هویت کنید تا بتوانید معاملات رمز ارزی خود را انجام دهید

بهترین روش خرید دای از صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر ایرانی است. صرافی ارز دیجیتال رابکس از این رمز ارز پشتیبانی می‌کند. 

بازار ارزدیجیتال بازار نوسانی است برای همین با توجه به دنبال کردن اخبار رمز ارزهای دیجیتال شما می‌توانید در بهترین زمان اقدام به خرید رمز ارز دای کنید و در زمان مناسب آن را بفروشد.

خرید و فروش دای

برای تجربه لذت بخش خرید و فروش دای، رابکس را انتخاب کنید.